Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 09:54

@Michael_M
Wiem, że rozchodzi się o hajs ale nikt i tak nie kupi Rabiota czy Ramseya. Rovella dostanie max 2 banki u nas a to nie byłoby jakieś obciążenie budżetu.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 09:58

Pytanie czy w umowie wypożyczenia Rovelli jest opcja skrócenia? Jeśli jest to powinniśmy z niej skorzystać, ale jeśli jej nie ma, to wszystko zależy od Genoi.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 10:09

Poprostu pisze:
21 grudnia 2021, 09:54
@Michael_M
Wiem, że rozchodzi się o hajs ale nikt i tak nie kupi Rabiota czy Ramseya. Rovella dostanie max 2 banki u nas a to nie byłoby jakieś obciążenie budżetu.
Wiem. Mi też się to nie podoba, ale o to się rozchodzi, że żeby ich sprzedać to jakoś tego potencjalnego kupca trzeba zachęcić. No bo co inaczej zrobić? Ramsey ma mega kontrakt wiecznie jest połamany i gra gówno. Kto się skusi? Czy Ty jako właściciel klubu patrzyłbyś na Ramseya i pomyślał, że to jest gość który wzmocni drugą linię Twojej drużyny? Ludzie którzy zarządzają pieniędzmi jakich Ty i ja na oczy nie widzieliśmy popełniają błędy. Owszem,ale to nie znowu takie ameby. Jaka to będzie wizytówka dla potencjalnego kupca, że bierzemy młodziaka do zastąpienia go, a gracza którego chcemy opchnąć odsuwamy od gry? W przeszłości popełniono błąd z Ramseyem. Rabiota jeszcze rozumiem bo grał w PSG i to całkiem nieźle, dodatkowo był w dobrym wieku. Jakoś ten ruch się broni. Teraz niestety trzeba za to pokutować. Ogólnie wydaje mi się, że takie swego rodzaju budżetowe zarządzanie lepiej nam wychodziło.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 16:06



Pięknie będzie go tam zobaczyć.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 16:37

@Poprostu
Nie no super. Szkoda tylko, że nie jestem kibicem Bayernu. Pięknie to by było gdyby barany z zarządu z Agnellim na czele ponownie skupiły się na Juve, a nie jakichś Superligach, wywaliły "fachowców" Allegriego od przygotowania fizycznego (w sumie to razem z Maksiem) i zaczęły sprowadzanie zawodników godnych noszenia naszej koszulki, a nie takich pokrak jak Rabiot czy Ramsey.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2021, 17:00

dimebag11 pisze:
21 grudnia 2021, 16:37
@Poprostu
Nie no super. Szkoda tylko, że nie jestem kibicem Bayernu. Pięknie to by było gdyby barany z zarządu z Agnellim na czele ponownie skupiły się na Juve, a nie jakichś Superligach, wywaliły "fachowców" Allegriego od przygotowania fizycznego (w sumie to razem z Maksiem) i zaczęły sprowadzanie zawodników godnych noszenia naszej koszulki, a nie takich pokrak jak Rabiot czy Ramsey.
Też bym tak wolał ale Juve się nigdy nie zmieni i nie będzie grało ładnej piłki. Szkoda tu marnować taki diamencik.

EDyta:


calciomercato.com

--- Jeśli Dybala nie podpisze Umowy w styczniu, zostanie sprzedany jeszcze tego samego miesiąca za 20 mln
:hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope: :hope:

ciekawe kto go zechce.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 15:30

Myślę, że to właściwe postępowanie - względem Dybali. Łącząc to z wypowiedzią naszego CEO, może nadchodzi czas powrotu do normalności, bez przepalania kasy na panienki i chore gaże.

Ja tam wolałbym aby Pawełek został (przy rozsądnej pensji), jednakże jak po Nowym Roku dalej będzie zwlekał - sprzedać bez skrupułów, Arrivabene musi dać sygnał, że dojenie Juve się kończy. Mam nadzieję, że tak będzie. No i kontrakty potencjalne dla Berny czy Juana na zasadzie 1+1. Następne półrocze pokaże czy w kwestii zarządzania idzie ku lepszemu...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 16:28

"Jeśli Dybala nie podpisze Umowy w styczniu, zostanie sprzedany jeszcze tego samego miesiąca za 20 mln"

Gdyby to się działo w normalnym klubie to bym się popukał po głowie i przeszedł obok tego newsa obojętnie, ale to jest Juventus i to jest możliwe, że kolejny raz damy się wydymać i sprzedamy chłopa jakieś 5-6 razy taniej niż powinniśmy :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 16:36

Ale jakie taniej ? Jemu kończy się kontrakt dlatego trzyma nas na przeczekanie aby zarząd się ugiął i dał mu podwyżkę aby nie stracić go za darmo. Z niego tutaj już nic nie będzie bo jak to sobie wyobrażasz ? Panienka dostanie 12 mln i po dwóch meczach z ogórkami będzie wiecznie pauzował 2 miesiące ? Powinien już odejść, ostatni moment aby go sprzedać a jak nie to niech idzie za darmo latem. Ty myślisz, że ile nam za Messiego 2 dadzą, 100 mln ? Największe kluby już się na nim poznały, kiedyś był obiektem obserwacji, teraz to przeciętniak jeden z wielu i jakoś nikt nie jest nim zainteresowany. Dobrze, że jest ktoś taki jak Arrivabene, który ma twardą łapę i nie da sobą pomiatać jakiemuś Dybali.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 16:39

Mily pisze:
22 grudnia 2021, 16:28
"Jeśli Dybala nie podpisze Umowy w styczniu, zostanie sprzedany jeszcze tego samego miesiąca za 20 mln"

Gdyby to się działo w normalnym klubie to bym się popukał po głowie i przeszedł obok tego newsa obojętnie, ale to jest Juventus i to jest możliwe, że kolejny raz damy się wydymać i sprzedamy chłopa jakieś 5-6 razy taniej niż powinniśmy :D
Czyli twoim zdaniem miękki Pawełek jest warty 100-120 baniek ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 17:15

Mowa o tym, że Dybala podpisze kontrakt jest już od roku ale go nie podpisał, to tylko uzasadnia mój to myślenia, że trzyma zarząd w szachu aby dał mu podwyżkę. Przecież jeżeli Pawełek odejdzie z Juve to nikt nie da mu nawet takiej kasy jaką ma obecnie dlatego przeciąga strunę aby nasz zarząd się sfrajerzył. My musimy przewietrzyć szatnię i zredukować listę płac dlatego on już tutaj nie pasuje. Zgodziłbym się gdyby był kluczowy przez cały sezon ale on cały czas obok Ramseya w J Medical leży. Szanujmy się.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 18:49

Biedna Barca kupuje Ferrana Torresa za 55 milionów, więc Dybala z rokiem kontraktu to faktycznie te 20 baniek jest warty.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 19:02

Problemem nie jest pensja Dybali, tylko jak zastąpić jego produkcje w przyszłych dwóch latach nie płacąc wielokrotnie więcej w kwotach transferowych. Pomimo tego ile gra i bez względu na to jak kroić statystyki, jest naszym najlepszym motorem napędowym akcji. Imo to nie jest tak, że bardzo chcemy przedłużyć z nim kontrakt, po prosu efektem zaniedbań ostatnich lat jest brak alternatywy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 19:16

Dybała został zastąpiony Kjezą. Pogonić <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jeżeli faktycznie da się coś na nim zarobić.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2021, 19:23

Podobno Icardi zgodził siędołączyć do Juve w styczniu, jakis portugalski dziennikarz zaanonsował, któego nie znam Pedro Almedia


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Zablokowany