Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 15:36

Pierwszeństwo polega na tym, że wasza oferta będzie przyjęta jako pierwsza i zawodnik najpierw wysłucha waszej oferty, co nie znaczy ,że nie wysłucha innych no i nie mam przekonania co do tego ,że macie jakieś pierwszeństwo.

Nie dziwi, że nie chce Arsenalu bo ten klub jest parodią, marnuje miliony i stopuje kariery zawodników. Po za tym myślę, że zawodnik chciałby LM. Jeśli faktycznie chce tylko do Juve to szykujcie jakieś 100 baniek albo i więcej bo on dopiero się rozkręca.


Forza Inter
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 15:41

Tak w ogóle to Di Marzio coś sugeruje, że sprzedajemy Kulu i wydajemy 40 na Scamacce.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 15:44

Już widzę jak Dusan pędzi do nas, żeby pod batutą wybitnego stratega strzelić tyle bramek w sezonie, ile ma teraz, po jego pierwszej części i dodatkowo (bardzo możliwe) walczyć w LE :prochno:

Serio masz możliwość trenowania przez Pepa i grania w mega ofensywnej drużynie w najlepszej lidze świata, albo pracy w tartaku i wybierasz tartak ? Musiałby być mega kibicem Juve od odziecka i kochać Włochy.

Poza tym nie stać nas na niego, mimo że będzie miał kontrakt ważny tylko przez rok.

Chiesa i Loca nie mieli ofert z takiego City, nie byli tak rozchwytywani. Poza tym są Włochami, a im ciężej opuścić swój kraj.
Poprostu pisze:
19 grudnia 2021, 15:41
Tak w ogóle to Di Marzio coś sugeruje, że sprzedajemy Kulu i wydajemy 40 na Scamacce.
Czyli kretyńskich decyzji ciąg dalszy...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 15:52

VVujek pisze:
19 grudnia 2021, 15:36
Pierwszeństwo polega na tym, że wasza oferta będzie przyjęta jako pierwsza i zawodnik najpierw wysłucha waszej oferty, co nie znaczy ,że nie wysłucha innych no i nie mam przekonania co do tego ,że macie jakieś pierwszeństwo.

Nie dziwi, że nie chce Arsenalu bo ten klub jest parodią, marnuje miliony i stopuje kariery zawodników. Po za tym myślę, że zawodnik chciałby LM. Jeśli faktycznie chce tylko do Juve to szykujcie jakieś 100 baniek albo i więcej bo on dopiero się rozkręca.
Ad.1.
To ty tak scharakteryzowałeś prawo pierwszeństwa. Ja to widzę troche inaczej. M.in. tak, że Sassuolo nam nie rzuca klód pod nogi bo mamy dobre relacji. Romagna, Matheus to tylko na szybko zawodnicy na Mapei, którzy przyszli do Sassuolo z Juve, kilku zawodników było pozyskanych w synergii. Przeciez to proste, że dla nas Scamacca może kosztować 35 baniek, a dla Interu 45, dla ManCity 55.
Dla mnie klubem w pewien sposób sprzężonym z INterem za to jest Cagliari i Radja, Barella to też wynik tej dobrej współpracy.

Ad.2. Co do Arsenalu - jest obecnie na 4 miejscu w PL, zarobki są na pewno wyższe, więc może sytuacja się ustatkuje.


Ad.3. Co do 100 baniek to nie bądź smieszny bo to nie czasy przedcovidowe, gdzie szalały takie kwoty, ale i tak rzadko dotyczyły serie A, wiec pisząc to - w zasadzie wychodzi z ciebie jakas... - zawiść chyba. :?: , że nie mówi się o Dusanie w kontekscie Interu.



A ktoś może podrzucić kto mówi o ofertach z City? Już był chyba taki jeden zawodnik który szedł do City i się posypał, dokładnie z tych samych regionów geograficznych. Przejście ze sredniaka Serie A do topki światowej, to jednak może być pewne ryzyko.
Poza tym na serio, dziwi mnie to, żę jednak np. to Raiola sciągajacy Haalanda do BVB, a nie do PSG, czy Barcelony, jednak jest najlepszym agentem a nie wy. Albo DeLigta do Juve, a nie do City, Barcelony, Realu.

Ooo włąśnie własnie Raiola anonsujący, ze DeLight jest gotowy na następny krok - to jest właśnie to.
Ale to chyba takie podejście polskie typu huzia na józia
Jedziemy ze średniaka włoskiej Serie A do top 5 światowego futbolu.
Żurkowski, Reca , Żyro... zamiast pójśc do sląbszych klubów Serie A to nie jedziemy na grubo Fiora, Bergamo itp.
A okazuje się, że jednak w takim Spal, Spezi czy Empoli mogą sobie zrobić markę w Serie A i zrobić kolejny krok.
Wydaje mi się, że w tej materii jednak bałkańscy zawodnicy są bardziej racjonalni.
Są pewne powody, dla których młodych zawodników nie rzuca się na b. głęboką wodę, ale rozumiem, że wy wiecie lepiej co jest dla Dusana lepsze niż on i jego brak chęci m.in. na wyższe zarobki i przyjemniejsze zycie w Londynie i Premier LEague.


Co do Scamacci chętnie wyminiłbym go za Keana. Sciągnięcie Moise bylo glupotą. Za takie pieniądze, nawet w sytuacji gdy czas nas naglił.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 16:17

Ad1
Z tego co mi wiadomo, to pierwszeństwo polega na tym ,że jak inny klub złoży satysfakcjonującą ofertę to wasze wyrównanie tej oferty jest przyjęte ,a już od tego momentu zaczyna się licytacja , wy musicie wyrównać inne kluby przebić ofertę. Ty myślisz ,że Sass jest tak głupie że przyjmie 3 tak rozbieżne oferty i zawodnik będzie sobie wybierał ? xdd

Ad2.
Jak się ustatkuje to może zmienić zdanie.

Ad3
Już się mówi o 80 mln ,a typ się rozkręca więc cena pewnie będzie rosła.
Coś tam się pisało o Interze ,ale Inter tak naprawdę nie potrzebuje obecnie napastnika bo ma 4 wysokiej jakości ,ale sam bym Vlaho chciał, bo kto by nie chciał ? ...

Ja rozumiem ,że ty wiesz co jest dla Dusana lepsze ,a zarzucasz to innym, każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle.

Teraz tak wydać tyle kasy na napastnika i co dalej ? kasa na inne wzmocnienia ?


Forza Inter
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 16:21

ALe ty to nazwałeś pierwszeństwem.
Ja mówie o pewnych synergiach. I nie weim czy mogę nazwać to głupotą Sassuolo, tylko polityka transferową, w której puszczamy za mniejsze pieniadze zawodnika do Juve, bo wiemy, że oni nam za chwile wypozycza - sprzedadzą 3 młodzików, których sobie wypromujemy, dzieki nimi np. utrzymamy się w lidze. Itp.
Myśle, że Sassuolo jest na tyle mądre, że nie władowalo Locatellego do klubu kokosa zmuszając go do przyjećia oferty 50 baniek od Arsenalu, tylko zadowoliło się jakimis ratami od Juve. Sam już nie wiem ile Loce będziemy spłacali -3? czy 5 lat.
Myślisz, że z czego to wynikało? Przeciez mogli mu utrącic kariere zapewne na runde albo sezon. To nie jest tak, że każdy klub patrzy tylko na jedno - okej przyjmę najwyższą ofertę hajsów a reszta mnie wali. Przeciez to utopijne. I wielokrotnie było to rozważane przy wielu kwestiach, przez wiele osób, przy wszysktich ligach.

ROk do końca kontraktu, teraz znajdz mi najdroższego zawodnika, ktory został sprzedany na rok przed końcem kontraktu za jaki hajs i najlpiej z podziałem na rok takiej transakacji i ew. zamieszne w to kluby. Bo jak wiadomo to ma znaczenie.

Ja nie mam pojęcia co jest dla niego najlepsze. Ja po prostu podważam tezę, że Dusan dzisiaj ma nocne mary o sobie w koszulce ManCity w dniu 17 kwietnia 2022 r.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 16:30

Tak z pamięci - Hazard w wieku 29 lat kosztował 100 mln mając rok do końca kontraktu i od roku obiecany transfer do Realu


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 16:35

Nie no ty pisałeś ,że Juve ma pierwszeństwo xd

Loca ?
Tu liczyła się wola zawodnika on chciał do Juve i Sass nie miało wyjścia , kogo oni dzięki wam wypromowali i sprzedali z zarobkiem ? oni świetnie sobie radzą bez was, nie potrzebują wypożyczeń. Ten klub się mocno rozwiną i tak przyjmowanie tak rozbieżnych ofert to głupota.


Forza Inter
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 17:33

Pożegnanie z MDL niestety oznacza ze chłopak zrozumiał to co chyba większość już sobie zaczyna uświadamiać.

Czołówka odjechała nam tak mocno że raczej nie mamy szans już ma powrót.

Nawet Barca ma większe nadzieje bo ma wychowanków i lepsza markę.

Po MdL czekać tylko na odpalenie Chiesy i innych.
Będą przychodzić do nas i do czołówki.

Trochę Borussia się z nas zrobi.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 17:52

Okej @VVujek
to ja nazwałem to pierwszeństwem, a ty scharakteryzowałeś to w ten a nie inny sposób,
dla ciebie rynek transferowy to wykładanie karty płatniczej i licytacja, dla mnie synergia, symbioza i zespół naczyń połączonych, co nawet wypowiedź mino Raioli sprzed 2h potwierdza.
Masz chwile czasu, to zaprz sobie herbate i przeczytaj pewną nowelkę, którą nie zakwalifikuijesz do literatury faktu, ale to tym bardziej nie jest literatura fantasrtyczna.


Jest piękny czerwcowo lipcowy wieczór, Włochy już już daleko bo w ćwiercfinale Euro2020
i nagle dzwoni DS Arsenalu do Sassuolo,
DsA: Halo, halo, tutaj Arsenal chcemy dać 50 baniek za Loce.
DsS(assuolo) o super <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jestesmy zainteresowani podsyłajcie papiery i jedziemy

Kilka minut później telefon do Locatellego -
DsS - Siema Manolo, byleś kiedyś w Londynie, bo jak nie to będziesz miał szanse tam pomieszkać.
Manolo - o super, fajnie, co prawda chciałem Juve, ale Londyn jest spoko, dobry hajs, fajne miasto

Ok siedzący obok Kielon z Bonusem, mówią
Chooopie dawaj do nas, spoko miasto, znasz język, znasz nas, będzie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
[od autora - Turyn to naprawde spoko miasto do życia, 1h autem w góry, 2h nad morze, dobre jedzenie, nie jest pipidówą, ale nie jest też takie chaotyczne jak Mediolan, czy Rzym, przyjemniutko)
Loca myśli: no nie wiem Panowie, hajs jest w Londynie niezły, ale co prawda jestem kibicem Juve od małego. Pomysle

No ale nie tylko tutaj trzeba myslec trzeba działać no i chłopaki dzownia do Cherubiniego

Teee Cherubini, Sassuolo chce pogonic Manolo do Londynu.

Cherbuini: Halo Sassuolo ,co to sie odpie... u was, Loca miał być w Juve.
DsS: typie dają nam 50 baniek, wy nam tyle nie dajcie, wiec pozamiatane.
Cherbuini: ale pamietasz jak 2 lata temu zeście sie ratowali przed spadkiem jak dostaliscie za frytki Romagne, Rodrigo i Matheusa [ mozliwe, ze jeszcze kogos, a współpraca na pewno sciega czasów Zazy'
DsS: No, ale to 50 baniek
Cherbuini: no to sprzedajcie go za 50 baniek do Arsenalu i zobaczymy co to bedzie

DsS: SIema Arsenal , ej my chetnie przytulimy te 50 baniek za Loce, a moze nawiązemy jakas wspolprace, moze jakas wymiany mysli szkoleniowo-marketingowej, moze jakichs mlodzikow nam dacie do grania
DsA- nie my chcemy Loce i tyle.

DsS: Ok,ok ,rozumiem..



A kilka miesięcy późinej sytuacja wyglada tak: ze hipotetycznie Sassuolo ma 4 zawodników do sprzedaży w formie - zainteresownaia klubami z Włoch i Europy
-Berardi, Scamacca, Raspadori, Frattesi.
I powiedzmy ,że Sassuolo opiernicza dwóch zawodników najdroższych po 50 baniek 2x50 baniek, plus Frattesi za 30 mln. Wszyscy poszli do klubów typu Arsenal, Sevilla, BVB, Muszą się wzmonić, żeby nie spaść.
DsS - dzień dobry tutaj Sassuolo, pogoniliśmy Scamacce i widzimy ze Lucca jest fajny
DsPisy (czyli braciak Kielon) - no siemka, siemka, jasne możemy młodego pogonić, charakterstyka jak Scamacca, pewnie wam sie przyda, pewnie wasz trener widzi w nim jego następce. A wy tam czasem nie zarobiliscie 130 baniek
DsS- no tak cos tam zarobilismy
DsP - a no to spoko, no to proponujemy 35 baniek za Lucce, młody jest perspektywiczny, sprawdzony we Wloszech...

A jakby moglo to wyglądać
DsS - Ej Juve opieerdo..wam Sccamace za frytki,
Cherubini : no nie, no zapłącilismy wam hajs,
DSS - ale inni dawali wiecej, a my teraz musimy wypelnic lukę.
Cherubini: aaa no kumam, to może wam damy DeWintera i Soule , co wy tam chcecie opcja wypozczenie plkus zakup, czy zakup i prawo odkupu
DSS no spoko, to też, ale może Lucca,
Cherubini: ale to nie nasz zawodnik,
DsS - no ale taki waszz zawodnik /były zawodnik/ kierownik , zna ludzi z Pisy
_________

Czy myśłisz, ze taka bylaby rozmowa z Arsenalem czy innym zespolem? Albo czy jakis mlodzieniaszek z Arsenalu by chetnie poszedł do Sassuolo - dokąd kierwa? do miasteczka o wielkości wsi?
No nie tak to nie wyglada.

I to jest dokladnie synergia i to "pierwszeństwo". Ze Juve nie tylko może dostawać znizki, ale to peirwszenstwo do zakupu jakeigos zawodnika, bo od lat to funkcjonuje tak,że Juve daj im zawodnikow mlodych, dzieki ktorym mogą sie utrzymywać.

I wnioski z tego płyna takie:
Palermo, Parma
A z drugiej strony Bergamo

TO nie jest problem zarobić. Wiesz jak skończyła parma, czy Palermo. Zampa miał swego czasu na prawde grube milionyu. SPrzedał Cavaniego, Dybale, Vazqueza, ale co z tego ze masz hajs jak kazdy chce eciebie oszukać. I przepłacasz grube hajsy. Poza tym nawet jak zarobisz 120 baniek , to uwazasz, przepraszam ,ze 75 % z tego Sassuolo zainwestuje w nowych zawodników - no way. Po pierwsze to nie jest aktualnie taki klub, po drugie ma tez obecnie swoj ograniczony potencjał, potencjal, który można rozwijać, ale ewolucją, a nie rewolucją.
Co do ewolucji pieknym przykladem jest Atalanta. Sprzedawalo swoich wychowanków, swoich mlodych zawodników - Caldara, zappacosta, i inni. Nie inwestowali grubych hajsów w trasnfery, ale w szkołki stadion. Sassuolo ma stadion, ale ma też ograniczony obecnie potencjal. Nie sciągną mocnych zawodników bo tacy nie będą obecnie zainteresowani grą dla Sassuolo, ale step by step... można przeinwestować i przepalac hajsy i skończyc jak Palermo, a może inwestować z głową i dojśc do poziomu Bergamo.

I to jest normalne, normalne jak prowadzisz biznes. Mam działalność gdzie mam znajomhych, którzy są dluzej w branzy niz ja. I zdarza się, że zrobie cos dla nich ponizej cney która wziąłbym od klienta - jendostrzałowca, ale wiem, ze zlecenia od nich bedą stałę, a poza tym wiem, ze jak ja bede potrzebowałpomocy to mi pomogą.

I wlasnie czy ty myśłisz, że ktoś w Juve będzie robił rejtana za DeLigta, nie byliśmy swiadomi tego, że dla Mattias Juve to kolejny przystanek. I dlatego nie będziemy blokować jego sprzedaży, poczekamy na oferte i powiemy MIno okej daj nam Raiola jakeigoś zastępce. Albo daj nam kogos do pomocy. to także jest powód dla którego np. Dusan mógłbym tutaj przyjść.

A jak już jestesmy przy Dusanie czemu nie ma nocnych marów odnośnie ManCity
bo chlopak ma 21 lat,
bo niejeden zawodnik odbil się od PL przechodząc z Wloch ze sredniaka - vide Cuadrado, który niszczył nas hattrickami, Jovetic,
bo za rok jest Mundial, na którym gra Serbia, i jeśli odejdzie teraz w zime do Ligi do któej nie zna, to moze przepalić sobie 10 miesiecy na przygotowanie sobie do mundialu
bo ma mały kontrakt a przechodząc od razu do topki to ile dostanie pieniedzy? 4/5-6? mln? przy kontrakcie na 4-5 lat, a przeciez po 0,5 roku grania nie powie to dajcie mi 12 mln za sezon a ja przedluze kontrakt o kolejne 1,5 roku.
Przechodząc jeszcze do klubu o półkę niżej np. Juve, Atletico, będzie swiadomy,ze po 1,5-2,5 roku w takim klubie, jesli bedzie sie rozwijal ma szanse na topkę czyli podążąc drogą Haalanda, DeLigta. Nie twierdze, że trafi do Juve, uważam ,zę w tym momencie przejscie do klubu top topów - PSG, Real, ManC, Liverpool, Chelsea, może nie być takie płynne jak się wydaje.

Smieszą mnie te teksty, ze MDL zrozumiał.
Nie typie, niczego nie zrozumiał i dla nikogo racjonalnego nie jest to nowość. W momencie podpisywania kontraktu jak i teraz wszyscy racjonalni wiedzieli, ze Juve to kolejny krok. To droga, a nie cel. Poza tym przy Raioli i jego podejsciu...
Wtedy przy jego podpisywaniu myslelismy ,ze kolejnym jego krokiem bedzie Real czy Barcelona. Dzisiaj sytuacja sie zmienila, bardziej mysli sie o CHelsea, PSG czy Lvpoolu.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:06

De Ligt ma klauzule odejścia bodajże 130mln. Myślę że tyle się nie uda uzyskać, ale 100mln jest możliwe.
Taka kasa może być bardzo pomocna w odbudowaniu drużyny. Niezależnie czy będziemy grali w LM czy nie.
Jest kilka ciekawych nazwisk jeśli chodzi o stoperów i Juventus może być dla nich atrakcyjną opcją: Botman, Tapsoda, Luis Felipe, Lacroix.
Tak na marginesie to ktoś wierzył, że De Ligt będzie z nami długo?
Z perspektywy czasu i pamiętając nasze ogromne problemy z drugą linią i transfery innych stoperów to transfer De Ligta był szaleństwem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:10

@Adrian27th
Chyba nie ma co się dziwić De Ligtowi, że ma spore ambicje sportowe, a ich realizacja w najbliższym czasie będzie niemożliwa w Juventusie. Ściągnęliśmy Ronaldo, potem Matthijsa, a jednocześnie zapomnieliśmy o wzmocnieniu pomocy, co owocowało brakiem sukcesów i stabilizacji w LM, co dla mnie oznaczałoby odpadanie np. w półfinale z kimś z czołówki po wyrównanym boju lub w najgorszym razie w ćwierćfinale z Realem, City czy innym Bayernem. Niestety dla nas, ale nie wiemy czy lepszym ruchem nie byłoby postawienie na Romero (którego i tak przecież kupiliśmy) przy jednoczesnym przeznaczeniu środków wydanych na byłego kapitana np. na jednego lub dwóch zawodników drugiej linii.
Holender zdawał sobie sprawę z tego, że Stara Dama i liga włoska bez wątpienia to świetny klub/liga dla obrońcy do rozwoju piłkarskiego rzemiosła, bo jednak wielu najlepszych defensorów w historii miał chociaż epizody w Italii. Z całym szacunkiem do Serie A, Bundesligi i La Liga, ale jeśli byłbym obecnie młodym, topowym zawodnikiem, to chciałbym grać w Premier League, która z roku na rok staje się wymarzoną przez Agnellego Superligą, gdzie praktycznie co tydzień rywalizujesz z kimś dobrym, a w drużyny ze środka tabeli także pompuje się spore fundusze i stają się bardziej konkurencyjne. Dla Juve najważniejsze, by teraz nie dać się wydymać Raioli i nie puścić De Ligta za czapkę gruszek oraz ściągnąć w jego miejsce solidnych następców (a jest w kim wybierać nawet za darmo podczas letniego okienka, bo dostępni mogą być Christensen, Ginter, Romagnoli, Luiz Felipe).

@19
Sorry, ale my musimy wyciągnąć kogoś z darmowych stoperów, a w gruncie rzeczy, to nawet dwóch by się nam przydało (np. Romagnoli i Luiz Felipe), bo oprócz odejścia De Ligta trzeba pamiętać o niezdatności Chielliniego do regularnej gry. Natomiast środki uzyskane ze sprzedaży Holendra moglibyśmy zainwestować w pomocnika i ewentualnie kogoś do ataku.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:24

dimebag11 pisze:
19 grudnia 2021, 18:10
@19
Sorry, ale my musimy wyciągnąć kogoś z darmowych stoperów, a w gruncie rzeczy, to nawet dwóch by się nam przydało (np. Romagnoli i Luiz Felipe), bo oprócz odejścia De Ligta trzeba pamiętać o niezdatności Chielliniego do regularnej gry. Natomiast środki uzyskane ze sprzedaży Holendra moglibyśmy zainwestować w pomocnika i ewentualnie kogoś do ataku.
Luis Felipe za 0, Botman za 30mln (takie były plotki) i trzeci stoper to jakaś niskokosztowa postać, może De Winter może ten z Frosinone. Jeśli do drugiej linii ściągniemy Rovelle, Ranocchie albo Fagioliego i za kilka mln Zakarie. Zostawimy Locatellego. To z pieniędzy z De Ligta i innych sprzedaży będzie nas stać na kilka ciekawych wzmocnień typu jeden mocny pomocnik np. Gravenberch, jeden ciekawy skrzydłowy np. Diaby z Leverkusen.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:26

Myślę, że Raiola nas nie zostawi w potrzebie i jesli opylimy DeLigta to spokojnie da nam Romagniolego.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:32

Przeczytałem trochę i zrezygnowałem bo widzę, że to jakaś historia wymyślona przez Ciebie.

GDY Sass sprzeda tych zawodników to zwyczajnie sobie kupią nowych. Naprawde nie ma w tym wielkiej filozofii, a pierwszeństwo wygląda właśnie tak jak to przedstawiłem. Loca jest kibicem Juve i gra u was , Berardi kibicem Interu i nie gra u was.

Jak nie kupią od Juve to są inne kluby we Włoszech za dużo filozofi tu uprawiasz. Ja nie przypominam sobie jakiejś wielkiej pomocy Juventusu, wypożyczanie jakiś przeciętniaków to nic wielkiego.
Wracając do Locatelliego to Sass długo was przetrzymało mieli nadzieje , że Loca zechce iść do klubu który więcej płaci.

Nie widzę szans na 100 mln za De Ligta max 60
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2021, 18:35 przez VVujek, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Inter
Zablokowany