Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 23 października 2021, 11:53

Cherubini powinien z paragonem iść do Raioli po zwrot hajsu, bo co to się odwaliło z tym młodym Holendrem to komedia. :prochno:

Im więcej będziemy ściągać słabych mentalnie zawodników, tym gorzej. Icardi się też w to wpisuje.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 25 października 2021, 08:13

Mokry sen środka pomocy nas wszystkich:

Rabiot, McKennie, Ramsey - OUT
Pogba, Tchouameni, Rovella - IN

Ciekawe czy takiw wirtualne zmiany coś by dały u nas.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2021, 10:53

Bayern dołącza do wyścigu o Vlahovica - widzi w nim potencjalnego następcę Lewandowskiego, gdyby nie udało im się z Haalandem.

Cele transferowe Bayernu, PSG, City i Liverpoolu:
- plan A: Haaland
- plan B: Vlahović

Nasza jedyna szansa w tym, że Serb nie będzie chciał po 4 latach opuszczać Włoch. Finansowo i sportowo nie możemy niestety obecnie rywalizować z wyżej wymienionymi.

Bardziej realne 9-tki to: Icardi (niestety!), G.Jesus, Werner, Isak.


W sumie podobna sytuacja z tym Tchouamenim. Ostatnio czytałem, że Juve, Real i PSG powalczą o Pogbę, ale dla wszystkich Tchouameni jest planem B. W dodatku ManU widzi w nim potencjalnego następcę Pogby, więc tutaj też rywalizacja będzie ciężka i raczej nie ma się co napalać.

Bardziej realne wzmocnienia środka to: Aouar, van de Beek, Kamara, Zakria, Paredes.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 26 października 2021, 17:52

Z Tchouamenim i Pogbą się zgadzam.
Tchouameni jak będzie grał za dobrze to nie mamy szans z klubami z PL/Real/PSG .Możemy sobie przypomnieć ostatnich łączonych z nami: N'Dombele czy Tolisso. To też przykład że nie ma co płacić ogromnych $.
Pogba - widać że grają z Juve ale finalnie jak tylko Real/PSG czy ktokolwiek inny zaproponuje 15-20mln netto to nie mamy szans.

Fajnie jakby Rovella faktycznie był liczony za zawodnika typu: Ramsey(raczej nie może być gorszy bo chociaż byłby dostępny do gry) czy McKennie(Juve to za wysokie progi a najgorsze brak progresu).

Patrząc na to kogo mamy to $ za Rabiota i McKenniego, + zejście z listy płat Ramsey-a(za Rovelle) dałyby nam pewne możliwości.

Vlahovic, Dybala i Chiesa? Nie wiem jak trener ma to poukładać, będziemy atakować tylko prawą stroną. Aż prosi się o poświęcenie Dybali żeby częściej można stawiać na Chiese ale póki co ja tego nie czuje, jak dostanie nowy kontrakt każdy trener będzie się zastanawiać gdzie go wystawiać.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2021, 19:11

Kocham Pogbę, ale on się kompletnie oduczył w Anglii angażowania w defensywę. Dodatkowo zaraz mu 30 stuknie, więc trzeba się liczyć z tym, że dwa ostatnie lata grubego kontraktu będziemy płacić ławkowiczowi.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2021, 20:29

@Crunny
Radziłbym naszym włodarzom od początku nastawić się na plan C, czyli np. Aouar, van de Beek czy Paredes, bo tylko zmarnują czas na walkę z gigantami o podpisy zawodników z listy A oraz B, którzy i tak do nas nie dołączą, a w tym momencie w miarę realni piłkarze znajdą już innych pracodawców i będą musieli na szybko szukać jakichś zamienników.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 10:36

Tchouameni to dzik. Powinniśmy zrobić co się tylko da by go wyciągnąć.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 10:45

Dzikiem już miał być Kean oraz Dumfries ;)
Locatelli to samo a póki co jest słabo.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 10:59

MRN pisze:
27 października 2021, 10:45
Dzikiem już miał być Kean oraz Dumfries ;)
Locatelli to samo a póki co jest słabo.
Aaaaa Dumfriesa mi wypominasz? Trudno. Bo to nie jeden gość się nie sprawdził w nowym klubie? Bywa. Nedved też był niewypałem przez chyba pół roku albo i więcej. Ciężko to przewidzieć.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 11:02

Zgadza się - Nedved, Zidane długo byli niewypałami a Henry zupełnym :)
Sam mam nadzieję, że wszyscy (oprócz interisty) wypalą choć co do Keana raczej nie żywię nadziei bo on zawsze słaby był.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 11:53

Michael_M pisze:
27 października 2021, 10:59
MRN pisze:
27 października 2021, 10:45
Dzikiem już miał być Kean oraz Dumfries ;)
Locatelli to samo a póki co jest słabo.
Aaaaa Dumfriesa mi wypominasz? Trudno. Bo to nie jeden gość się nie sprawdził w nowym klubie? Bywa. Nedved też był niewypałem przez chyba pół roku albo i więcej. Ciężko to przewidzieć.
Jaki niewypał?
Patrząc na jego sługi to dobry transfer dla nas.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 12:21

Holandia to jednak europejska druga liga: https://www.uefa.com/memberassociations ... /#/yr/2022

Miejsca 1-6: Anglia, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Francja, Portugalia
Miejsca 7-14: Holandia, Austria, Szkocja, Rosja, Ukraina, Serbia, Belgia, Szwajcaria

Portugalię i Holandię dzieli sporo punktów w rankingu. Osobiście mam wrażenie, że znacznie częściej niewypałami okazują się zawodnicy brylujący w Holandii niż w Portugalii. Dumfries, Koopmeiners, Stengs, Malen miażdżyli Eredivisie w poprzednim sezonie, ale po przenosinach do Włoch, Francji i Niemiec na starcie mocno zawodzą (co oczywiście nie oznacza, że ktoś z nich nie odpali).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 18:00

Adrian27th pisze:
27 października 2021, 11:53
Jaki niewypał?
Patrząc na jego sługi to dobry transfer dla nas.
A no to się zgodzę, dla nas to perełka transferowa interu :prochno:


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2021, 20:44

Przepraszam że tutaj, ale bodajże La Repubblica podała że zaczęło się śledztwo w sprawie łamania prawa związanego z transferami. Juventus jest pod lupą w przypadku, aż 42 transferów. Głównie chodzi o zawyżone wymiany: Pjanic-Arthur, Cancelo-Danilo, Tongya-Ake i Rovella itd.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 października 2021, 17:55

19 pisze:
27 października 2021, 20:44
Przepraszam że tutaj, ale bodajże La Repubblica podała że zaczęło się śledztwo w sprawie łamania prawa związanego z transferami. Juventus jest pod lupą w przypadku, aż 42 transferów. Głównie chodzi o zawyżone wymiany: Pjanic-Arthur, Cancelo-Danilo, Tongya-Ake i Rovella itd.
A to trochę nie powinno być tak, że transfery są za takie kwoty, które ustalą pomiędzy sobą kluby? Dlaczego ktoś uznał, że te kwoty są zawyżone? Ma jakiegoś Excela, w którym ma maksymalne kwoty za jakie ma iść dany piłkarz?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany