Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 18:52

woe pisze:
27 maja 2021, 18:36
Wielokrotnie przewija się tutaj nazwisko Romagnoli-ego. Być może mi umknęło, ale czy Juventus wykazał mniej lub bardziej oficjalne zainteresowanie tym zawodnikiem?
Sporo plotek jakis miesiac temu mowilo, ze jestesmy nim zainteresowani i chcemy wlaczyc w deal Bernardeshiego.

W mojej opinii, nie jest wykluczone, ze celujemy w trio: Donnarumma, Locatelli, Romagnoli.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 20:13

unbelievable87 pisze:
27 maja 2021, 11:26
Ponoć Gazzetta.it podała, że jesteśmy skłonni sprzedać Demirala za 30mln... :facepalm:
Po obecnym sezonie też trochę w niego zwątpiłem, ale za 30mln?
To ile Ty bys za niego chcial dostac? Zyskujemy na nim prawie 100% wkladu i pozbywamy sie goscia, ktory nic nie wnosi do druzyny oraz nie podnosi jej poziomu. Ja bym go wyslal do AC Milan w wymiance za Romagnoliego na cito, a nie czekal na po EURO.


Felix za Dybałę? Ciekawa opcja. Mlody Portugalczyk niewatpliwe ma ogromne poklady talentu, ale czy bedzie umial to przekuc na jakies fakty (liczby) na boisku w doroslej pilce?
Keana latwiej byloby wyrwac z PSG (gdyby go wykupili), bo chyba byliby bardziej sklonni na jakas wymiane (Ronaldo? Dybała?), niz Everton (Rabiot?).
Ostatnio zmieniony 27 maja 2021, 20:13 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 20:13

jakku1 pisze:
27 maja 2021, 18:52
woe pisze:
27 maja 2021, 18:36
Wielokrotnie przewija się tutaj nazwisko Romagnoli-ego. Być może mi umknęło, ale czy Juventus wykazał mniej lub bardziej oficjalne zainteresowanie tym zawodnikiem?
Sporo plotek jakis miesiac temu mowilo, ze jestesmy nim zainteresowani i chcemy wlaczyc w deal Bernardeshiego.

W mojej opinii, nie jest wykluczone, ze celujemy w trio: Donnarumma, Locatelli, Romagnoli.
Jeżeli do tego dołożymy pozostanie CR7 to na prawdę będzie dobra paka.

Cris to zawsze Cris i wolałbym grać w finale LM z nim niż przeciwko niemu.

Max wygrał mecz z Atletico 3:0 i główną rolę odegrał portugalczyk. Ba, z Ajaxem jako jedyny coś grał, nawet za Sarriego z Lyonem.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 20:29

Nie wiem jakie są nasze możliwości finansowe. Wydaje mi się jednak, że odejście Ronaldo wyzwoliłoby naprawdę spory budżet.
Jeśli dzięki temu znalazłyby się się pieniądze na topowej klasy ŚP (np Pogbę, Locatelli jeszcze nie popisywał się w LM ;) )/topowej klasy napastnika (np na Icardiego/topowej klasy skrzydłowego (nikt mi nie przychodzi teraz do głowy, chyba, że 'darmowy' Depay?), to bym w to wszedł.
Dokładając do tego włoski zaciąg, o którym już się trochę mówi: Romagnoli, Donnaruma, Locatelli, moglibyśmy mieć naprawdę mocną pakę.

No i Max kocha Fagioli'ego.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 20:59

Imo Ronaldo odejdzie.

PSG, United, kazdy kierunek jest mozliwy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 22:12

Przy bardzo możliwym odejściu Mbappe do Realu, zrobiłoby się miejsce dla Ronaldo w PSG.
Varane <-> Mbappe
Ronaldo <-> ? Icardi


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 23:17

Wiadomo już kiedy wraca Pjanic?


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 07:40

Nam, kibicom Juve ciężko jest dogodzić. Fakty są takie, że Juve nie jest tak atrakcyjnym kierunkiem do pracy jak połowa drużyn z Premiership, Real i Barca lub Bayern czy PSG. Mając do wyboru - tylko kluchowaty Włoch wybierze Juve, reszta ucieknie jak najdalej stąd. Dla trenerów, gdzie w Juve poza składem wiele do powiedzenia nie ma - też nie jesteśmy jakimś wybitnym kierunkiem. Poza tym - każdy trener z wielkim nazwiskiem, jak przychodzi ma równie wielką listę nazwisk, które powinny przyjść razem z nim. Nasza sakiewka nie jest zbyt duża, a mocno obciążona wydatkami. Jeżeli to wszystko się zbierze do kupy, to może się okazać, że na chwilę obecną najlepszą opcją po bajzlu z Pirlo jest właśnie Allegri, który potrafił ułożyć tę drużynę i jak dostali w czapę, to następny rywal wiedział, że będzie prze je ba ne, bo była w nich sportowa złość.

Tak. Psioczyłem na Allegriego, że nie da się tego oglądać, że dramat, że mikser w oczach. Nie będę się tego wypierał z dwóch powodów:
a) Jackop ma to w notatniku
b) wszyscy widzieli jak Juve gra, więc nie am co zakłamywać rzeczywistości.

Ale poza Maxem, nie ma innych ciekawych wolnych trenerów, dających wielką szansę na bardzo dobre wyniki. Przy Maxie i jego ostatniej przygodzie, możemy w ciemno obstawiać, że wyniki będą i nie będzie takiej sytuacji jak tydzień temu, że musieliśmy liczyć na słynne
Obrazek

Poza tym, ja jako jedyny na forum nie znam sytuacji w Juve jaka aktualnie panuje. Czy jest kasa, czy jej nie ma, czy są jakieś jeszcze negatywne prognozy. Ja tego nie wiem. Ale tak po chłopsku, wydaje mi się że chłopakom nie wyszedł zeszły sezon, to po tym jak się sparzyli sięgają po stare i sprawdzone rozwiązania.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 08:18

Natomiast pewien matematyk... ;)



ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 08:35

Z Mauro jest taki problem, jaki Juve lubi sobie stwarzać - wiek. 28 lat, kontrakt pewnie na 5, duża kwota transferu i po 5 latach - problem. 33 lata na karku, ani grosza za chłopa, a najlepsza lata kariery za sobą.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 08:58

towalski pisze:
28 maja 2021, 08:35
Z Mauro jest taki problem, jaki Juve lubi sobie stwarzać - wiek. 28 lat, kontrakt pewnie na 5, duża kwota transferu i po 5 latach - problem. 33 lata na karku, ani grosza za chłopa, a najlepsza lata kariery za sobą.
Może i tak, ale jeśli nie przyjdzie za miliony monet, tylko relatywną do ostatniego sezonu kwotę (~40mln) i nawet dostanie wynagrodzenie w okolicach tych najlepszych, a będzie grał jak za dawnych czasów to nie mam problemu z tym, że po 5 latach oddamy go za free.
Mnie osobiście w przypadku dołączenia do nas Allegriego martwią krążące ostatnio plotki o powrocie Miralema i stawianiu na Bonucciego, Chielliniego, itp. Jeśli to ma tak wyglądać, że Max wybudził się z dwuletniej hibernacji i ma zamiar powrócić do składu zbliżonego do tego, którym dysponował 2 lata temu, to ja dziękuję za taki Juventus :bad: i wolę zostać z Pirlo niż oglądać emerytów pod wodzą Allegriego.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 09:37

Kibice Milanu piszą u siebie, że ponoć Calhanoglu idzie do Juve (nie podają żadnych źródeł, więc to może być tylko ich przekonanie). Większość nie jest z tego powodu zadowolona. Woleliby, aby poszedł za granicę. Ich zdaniem to piłkarz, który znika na długie momenty, ale gdy się pojawia, to robi różnicę. Sam Turek bardziej preferuje Liverpool niż Juve, ale ponoć Liverpool, chociaż nie mówi NIE, to ma co do niego wątpliwości.

Jeśli jest szansa na kogoś lepszego do środka, kto umie zagrać do przodu (Pogba, Aouar, de Paul), to wiadomo, że Turek nie ma sensu. Ale jeśli nie ma na nich szans, to który z naszych obecnych środkowych (Rabiot, Bentancur, Arthur, Ramsey, McKennie, Fiagioli) ma zagrywać piłki do przodu? Na pewno wolałbym spróbować z Calhanoglu niż sprowadzać z powrotem Pjanica. Pod kątem mentalności i zaangażowania podobni, ale jednak Turek jest 4 lata młodszy i za darmo, a Pjanica nikt nam za darmo nie puści, bo rok temu został zaksięgowany u Barcy za 60 mln.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 09:44

Powrót Pjanica? Babol i drewniany chłopiec w centrum projektu? Co to ma być. Jak tak ma wyglądać rewolucja Maxa to trzeba mu powiedzieć słowo przewodnie elity intelektualnej kraju, wypie. rdalaj. Osobiście uważam, że to tylko gówno media.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 09:47

Nie wierzcie we wszystko co piszą, pismaki maja używanie. W Pjanicia nie wierzę a dziś jakiś cymbał też napisał, że do Juve może wrócić Vidal, jasne...dziennikarzyny.
Na VS najbardziej szanowany użytkownik podał późna nocą info, że Max kontaktował się z Marotta w sprawie Eriksena ale tym razem można to schować między bajki a ja sam takiego transferu nie chciałbym. Bonucci coś czuję przy Allegrim niezbyt dużo miejsca będzie miał, już raz się go pozbył aby Paratici sprowadził go ponownie. Wiem tylko jedno - był konflikt pomiędzy Maxem a Bonucem, Bonu odszedł a Paratici przy pierwszej lepszej okazji sprowadził go ponownie dając mu wysoki, dożywotni kontrakt i za takie cuda mam do Paraticiego największy żal.
Poprostu pisze:
28 maja 2021, 09:44
Osobiście uważam, że to tylko gówno media.
Tez tak uważam, zwykłe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z Vidalem na deser a jutro przeczytamy, że Max zażąda powrotu Matuidiego a Donnarumma jest niepotrzebny bo Max go nie lubi (to akurat już dziś przeczytałem).


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2021, 09:54

Jest okazja to i wypisują bzdury. Ani Vidal nie wróci, ani Pjanic, w Turka nie wierzę, nie takiego piłkarza potrzebujemy. Nawet nie ma oficjalki Maxa, tak że wstrzymał bym konie i martwienie się na zapas, bo na razie wszystko to czyste strzały na oślep ;)


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany