Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 08:59

Halland u nas zastopowałby swoją karierę.

Szkoda, ze w klubie panuje jakaś dziwna mentalność.


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 09:00

W dodatku od momentu zakontraktowania nasz nowy nabytek nic szczególnego nie gra...
40 baniek...


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 09:29

kawek pisze:
19 lutego 2020, 08:20
Dyrektorzy sportowi uzewnętrzniający się na Juve Poland 👏👏
Dzięki, wystarczy mieć głowę na karku. Już mnie plecy bolą od ciągłego klepania się, kiedy mam rację, a Zarząd się myli ;)
kawek pisze:
19 lutego 2020, 08:20
Jeszcze nie przyszedł, nie zagrał ani minuty a już przez pół forum wyszydzany
No popatrz, to tak jak swego czasu Pjaca aka Nowy Ronaldo :prochno:

Co do Kulusevskiego, to nie chodzi nawet o samego zawodnika, ale moment w którym został zakupiony i cenę. Chyba każdy się zgodzi, że przy naszym budżecie mamy obecnie większe potrzeby. Aczkolwiek dotarło do mnie, że w Juventusie lubią marnować pieniądze na potęgę. Naprawdę nie wiem czemu polityka transferowa tego klubu jest tak niekonsekwentna i czasem wręcz irracjonalnie głupia :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 10:17

jackop pisze:
19 lutego 2020, 09:29
Co do Kulusevskiego, to nie chodzi nawet o samego zawodnika, ale moment w którym został zakupiony i cenę. Chyba każdy się zgodzi, że przy naszym budżecie mamy obecnie większe potrzeby. Aczkolwiek dotarło do mnie, że w Juventusie lubią marnować pieniądze na potęgę. Naprawdę nie wiem czemu polityka transferowa tego klubu jest tak niekonsekwentna i czasem wręcz irracjonalnie głupia :dontknow:
Może czas zmienić klub na ten racjonalnie zarządzany albo przestać spędzać pół życia na forum i nie przeżywać tak mocno bo ani ci za to nie płacą ani nie zmieni to nic


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 10:39

Vanitas vanitatum et omnia vanitas. Może czas oszczędzić klawiaturę zamiast pisać nie na temat? Jesteś 'kołczem' czy prowadzisz jakąś krucjatę? Chcesz wszystkich kibiców na wszystkich forach piłkarskich przekonać do swojej filozofii? Może zająć ci to więcej niż pół życia, ale powodzenia. Twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) o Szopenie też nic nie zmieni, a ostatecznie obaj wylądujemy w tym samym miejscu ;)

Mam nadzieję, że po sezonie pożegnamy też Higuaina.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 12:37

Ja wiem, że teraz jest hype na Haalanda, ale panowie - newsy o przyszłym transferze Norwega szły z każdej strony, pewnie kibice United też mają teraz ból tyłka, a jak ktoś wierzył że akurat wybierze Juve/Juve wybierze jego, to chyba nie wie jak ten klub funkcjonuje. W sumie ja też nie wiem, bo pojawiają się tu czasem irracjonalne decyzje dotyczące transferów.

Kulusevski będzie raczej w miejsce Berny, z prostego powodu - chłopak jest w Serie A wystarczająco długo, by mieć również status wychowanka w kraju. Czyli do rejestracji w LM się będzie liczył. Kwota podobna jak za Włocha, także spodziewam się jego sprzedaży w lato, a przynajmniej na to liczę.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 15:50

Dziennik Corriere dello Sport twierdzi, że do grona potencjalnych pracodawców Smallinga dołączyli Juventus oraz Tottenham Hotspur.
:?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 18:15

jackop pisze:
18 lutego 2020, 22:59
Niestety Juventus nie umieć transfery - życie. Nie pierwszy i nie ostatni zawód, a na pocieszenie mamy Kulusevskiego :prochno: Dziwie się tylko, że nie łyknęła go Barca, która teraz negocjuje jakiegoś placka za podobne pieniądze.
Raiola i Barcelona mają kose, więc pewnie nawet jeśli Barca go chce to Mino skutecznie blokuje te zapędy.


Dawniej Virus[Mauro].
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 20:37

Rozgrzany Sturaro pisze:
19 lutego 2020, 12:37
Ja wiem, że teraz jest hype na Haalanda, ale panowie - newsy o przyszłym transferze Norwega szły z każdej strony, pewnie kibice United też mają teraz ból tyłka, a jak ktoś wierzył że akurat wybierze Juve/Juve wybierze jego, to chyba nie wie jak ten klub funkcjonuje. W sumie ja też nie wiem, bo pojawiają się tu czasem irracjonalne decyzje dotyczące transferów.

Kulusevski będzie raczej w miejsce Berny, z prostego powodu - chłopak jest w Serie A wystarczająco długo, by mieć również status wychowanka w kraju. Czyli do rejestracji w LM się będzie liczył. Kwota podobna jak za Włocha, także spodziewam się jego sprzedaży w lato, a przynajmniej na to liczę.
Kto we Włoszech (oprócz Interu) miałby uciągnąć jego pensję? Obecnie pobiera bodajże 4 melony - to co u nas jest przeciętną pensją u innych podchodzi pod sam sufit. Dlatego też właśnie nie ma chętnych we Włoszech na naszych graczy bo kto niby miałby płacić takie pensje przy załóżmy czysto teoretycznie transferze takich dajmy na to: Pjacy, De Sciglio czy Ruganiego? Nie zapominajmy też, że Bernardeschi póki co rozgrywa fatalny sezon. Nie mówię, że nikt się po niego we Włoszech nie zgłosi, ale raczej musiałby się pogodzić z obniżką pensji.
Obrazek


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 20:59

Liczę na to, że Berna się ogarnie w 2 części sezonu. Początek zeszłego miał świetny.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 21:32

Profesor pisze:
17 lutego 2020, 17:57
@Jacky
jak można nie mieć motywacji, po prostu można, to ludzie, to że ktoś zarabia miliony nie czyni z niego zmotywowanego na 100%. Normalnie funkcjonują, mają wakacje, spotkania ze znajomymi, uczucia, gorsze dni, zmęczenie. Tylko Ronaldo jest wyjątkiem.
Ano tak przepraszam. Jakaś MILFa nie chciala dać Dybałce, to chlopak zarzucil smuteczkiem. Zapomnialem, ze u nas w klubie sa same cieple PiSdy... A tak bardziej sportowo: wychodzi na to, ze wiekszosc tych grajkow to ma z 300 dni w roku zlych, bo w czasie zawodow wygladaja, jak wygladaja. Fajnie napisales, ze Ronaldo to wyjatek. Ale chyba tez m.in. po to zostal sciagniety, zeby koledzy z druzyny widzieli, jak on zaiwania i zeby to dalo im impuls. Niestety, wiekszosc ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

City - no coz, moze faktycznie jacys pilkarze odejda, skoro ich zarzad planuje ciecia w pensjach. Aczkolwiek z pewnoscia nie ma co liczyc na taka wyprzedaz, jak swego czasu miala miejsce w Juventusie. Co do samych kontraktow, to tez nie spodziewam sie, ze akurat u nas dostaliby wieksze.

kawek pisze:
19 lutego 2020, 08:20
Jeszcze nie przyszedł, nie zagrał ani minuty a już przez pół forum wyszydzany
No widzisz. Moim zdaniem w tym aspekcie tez srogi pokaz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze strony naszych Możnowładców. Pomoc wymaga reanimacji tu i teraz, a oni sobie wywalaja 40 baniek na goscia, z ktorego moze cos w przyszlosci bedzie (a moze nie bedzie) i chłopa u nas i tak nie ma. A naszymi zimowymi "transferami" sa powracajacy po kontkach: Chiellini, Khedira i Berna...

Danielpiero pisze:
18 lutego 2020, 22:45
Haland z klauzulą 75 mln też jest łakomym kąskiem.
Nie mogę darować że go nie wzięliśmy...
Nie żałuj. Bo kto by mu mial nagrywac pilki? Matuidi z krzyżaka? :prochno: Pjanic? No to Norweg musialby zostac obronca. Khedira z gabinetu lekarskiego?
Danielpiero pisze:
19 lutego 2020, 09:00
W dodatku od momentu zakontraktowania nasz nowy nabytek nic szczególnego nie gra...
40 baniek...
Potencjalnie 44, czy 45 :think:


Tony Montana pisze:
19 lutego 2020, 20:37
to co u nas jest przeciętną pensją u innych podchodzi pod sam sufit.
I to wlasnie jeden z podstawowych (moim zdaniem) bledow w zarzadzaniu tym klubem, a raczej w rozpieszczaniu pilkarzy. Natomiast sam Berna nie jest obecnie najwiekszym problemem tego zespolu.



Co do Cana (choc nie cierpie Turasów i Niemców), to uwazam ze brzydko sie z nim Juventus obszedl. Tyle.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2020, 22:12

Tony Montana pisze:
19 lutego 2020, 20:37
Obrazek
Niesamowite, że w TOP 10 pod względem płac nie ma Atalanty.

Smutne jest to, że utrzymanie naszych graczy kosztuje 2 razy więcej, a pod względem ich wartości praktycznie dogoniły nas Inter i Napoli: https://www.transfermarkt.com/serie-a/s ... bewerb/IT1 Jeszcze 2-3 sezony temu wartość naszej drużyny była prawie 2 razy wyższa niż drugiej pod tym względem drużyny we Włoszech. To dobitnie pokazuje, że doszliśmy do bardzo niebezpiecznego momentu. Koszty - drastycznie wysokie, poziom piłkarski - ciągle ten sam, przewaga nad rywalami - coraz mniejsza. To przypomina moment przed upadkiem wielu znakomitych ekip. Mam wrażenie, że tylko nasza wygrana LM w tym sezonie może zawrócić nas z niepokojącego kursu, w którym to wszystko zmierza.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2020, 14:08

Zaufanie względem Fabio
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2020, 09:36

Coraz więcej pojawia się informacji, że to Icardi zawetuje deal z PSG. ( podobno mają taki zapis w umowie), jeżeli tak się stania to na 99.9999% będzie nasza nowa 9. A wtedy wcale się nie zdziwię jak Dybala out.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 lutego 2020, 09:48

Dejta mnie spokój z tym Icardim :facepalm: To już niech się skupią na Jesusie, ktory też zagra na skrzydle w razie potrzeby. Na 9tkę wolałbym bardziej technicznego zawodnika. Dybala sobie dobrze tym sezonie radzi też na prawej stronie, więc spokojnie mógłby tam grać.

Jesus, Kulusevski, Pogba/De Bruyne, Tonali, Meunier in
Pjanic, Costa ?, Danilo/Mds, Berna, Igła, Rugani, Khedira, Matuidi out

Ronaldo-Jesus-Dybala
Pogba-Tonali-Benta
Sandro-Bonu-MDL-Meunier
Szczęsny

Na ławce Pellegrini, Kulusevski, Cuadrado, Demiral, Kielon, Rabiot, Ramsey, Costa ?


Zablokowany