Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 15:50

szymken pisze:
11 lipca 2020, 15:33
Damien pisze:
11 lipca 2020, 14:06
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu
Przypomnij ile zapłaciliśmy w tym czasie za Kulusevskiego :) Już nie przesadzajmy, że bonusy na poziomie 30 mln. Wiedząc jakie mamy relacje z Mendesem, ten piłkarz był do wyciągnięcia.
Ale widziałeś jaki Bruno był i jest nakręcony na United? Widać, że to jego marzenie i tyle.
Dokładnie. Nie dla każdego Juventus to marzenie. Jest też środowisko, kultura no i język. Niby te języki, włoski/hiszpański/portugalski są do siebie trochę podobne, ale może zawodnik chciał czegoś zupełnie innego? Może kontrakt lepszy dostał tam? Można gdybać.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 16:01

Co wy z tym Fernansesem? On głównie gra na 3/4 pozycji, nie poszliśmy za free Eriksena a jego mieliśmy? On w Sportingu miał świetne staty ale też wiele ryzykownych dryblingów i przez co wiele strat. Widzielibyście kogoś takiego w środku pomocy w Juve?


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 16:09

Poprostu pisze:
11 lipca 2020, 12:56
@jacky

Cene za Eriksena, który obecnie gra o poziom gorzej o Kulu i zarabia coś koło 12 mln na rękę. Zresztą Włosi pisali, że te 7 mln za Muratore idzie w rozliczenie za Szweda i płacimy mniej.
Nie wiem skad wziales taka pensje dla Dunczyka. Nie zrozumcie mnie zle - licze na Kulusevskiego (co prawda w lini pomocy, a nie ataku) i mam nadzieje, ze bedzie to strzal w "10". To dobrze, ze od 35mln. kwoty podstawowej i 9mln. bonusow, odejmiemy 7mln.

MRN pisze:
11 lipca 2020, 13:04
@Jacky....nienawiść to może zbyt rozbudowane słowo, zaślepiony nie jestem, po prostu czuję obrzydzenie tym klubem jak większość z nas. Ale przepraszam jeżeli Ty lubisz ten klub. Doskonale wiem o czym piszesz ale Ty chyba nie zrozumiałeś moich intencji. Nazwiska interu wywołałem tylko dlatego, że wielu z was zazdrości interu tych transferów. Póki co należy wziąć pod uwagę podstawowy czynnik czyli poziom obu ekip.
Nie lubie ani Naples, ani Interu. A i owszem - zazdroszcze Mediolanczykom dwoch srodkowych obroncow.

Damien pisze:
11 lipca 2020, 14:06
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Damien pisze:
09 lipca 2020, 22:53
Zastanawiam się, jak to sie stało, że Mendes nie proponował nam Bruno, gdy ten szedl do United za smieszne pieniądze, a moze proponował ale Paratici wiedział lepiej ;/
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu
Przypomnij ile zapłaciliśmy w tym czasie za Kulusevskiego :) Już nie przesadzajmy, że bonusy na poziomie 30 mln. Wiedząc jakie mamy relacje z Mendesem, ten piłkarz był do wyciągnięcia.
Za Szweda: 35-7+9.
Te bonusy nie ja wymyslilem. Za tm.de: "The transfer fee when switching to Manchester United can grow up to € 80 million through bonuses. Sampdoria receives 10 percent of the total.
Resale participation for Sporting: 10%"
. Jesli natomiast gosc tak, czy owak nie chcial do Juve, tylko do United, to faktycznie nalezy sie dozywotnie rozgrzeszenie naszym wlodarzom :ok: Ale to dziwne, skoro tyle czasu spedzil w Italii.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 17:34

Ogladam mecz Lazio - Sassuolo i głównie interesuję sie postawą Locatelliego, SMSa i Luisa Alberto. Włoch ustawia się jako cofnięty rozgrywający, myślę że mógłby być ciekawym wzmocnieniem naszej rotacji. Na pewno nie jest to zawodnik na pierwszy skład. SMS póki co nic ciekawego, a Luis Alberto zmarnował patelnię.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 17:59

Muldur, Locatelli i Boga - bardzo ciekawi zawodnicy, których moglibyśmy sprowadzić w miejsce Danilo, Khediry i Bernardeschiego, wykorzystując nasze świetne relacje z Sassuolo.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 18:03

Boga mogłby obstawic Lewe skrzydło które u nas kuleje. Jednak jako nastepce Khediry wolalbym widziec Lorenzo Pellegriniego.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 18:38

Boga fajny zawodnik na rozruszanie gry. Chętnie widziałbym go u nas jako jednego z 6 ofensywnych graczy, np. CR / Boga, Dybala / Milik, Kulusevski / Costa.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 19:30

W Boga to jedynie można wierzyć (gra słów)(dla niekumatych). Natomiast w kontekście SMSa to jest wart tyle co inny skrót czyli MDS... chłopak miał jeden dobry sezon i to dwa lata temu i ewidentnie widać ze mu odbiła sodóweczka, macha łapami, przy słabym wyniku drużyny sprawia wrażenie obrażonego, człapie... Jak on jest warty 70 mln to Benta jest warty 140 mln...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 19:36

playmaker pisze:
11 lipca 2020, 18:38
Boga fajny zawodnik na rozruszanie gry. Chętnie widziałbym go u nas jako jednego z 6 ofensywnych graczy, np. CR / Boga, Dybala / Milik, Kulusevski / Costa.
Robiliśmy już pod niego przymiarki. Sas oczekuje coś koło 30 mln.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 21:05

Zaniolo wszedł z ławki i po 7 min wpisał się na listę strzelców


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 09:51

Takie tam z VS ( Tristan ) : godziny Sarriego są policzone i nawet scudetto go nie uratuje.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 10:11

MRN pisze:
12 lipca 2020, 09:51
Takie tam z VS ( Tristan ) : godziny Sarriego są policzone i nawet scudetto go nie uratuje.
Jeżeli Sarri poleci to na 99.99% jestem przekonany, że wróci Allegri.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 10:28

A cholera wie bo żadne nazwiska nie fruwają choć wykluczają zarówno Maxa jak i Conte.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 11:50

Nawet nie żartujcie z tym Allegrim, bo aż mi się niedobrze robi. Sarriego nie bronię, bo nie daje rady, ale przypominam, że to nie kto inny jak Maksiu rozpoczął nasze gównogranie. Chwała mu za trofea, ale to co w ostatnich dwóch sezonach, a zwłaszcza ostatnim graliśmy za niego również nie nadawało się do oglądania. W zeszłym roku nie było nawet sławetnej Maksiowej mitycznej wiosny. Także nie, ja serdecznie podziękuję, nie chcę Allegriego, jego formuła już się też tu wyczerpała. Inna sprawa, że bez wietrzenia szatni, to kto by tu nie przyszedł to chyba za wiele tu nie podoła. Co najmniej połowa naszych piłkarzy nie ma już ambicji na wygrywanie, liga im się już dawno przejadła.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2020, 12:05

Dla mnie Allegri mógłby wrócić. Według mnie jedynym jego błędem było zgodzenie się na brak przebudowy zespołu po odejściu Buffona. Ściągnęliśmy Ronaldo i zarząd pomyślał, że wszelkie problemy się skończyły. Szczerze pierwszy sezon Ronaldo w Juve był najgorszym sezonem Juve pod wodzą Allegrego. Drużyna była wypalona i swój najlepszy czas miała za sobą.
Allegri zauważył swój błąd i wymagał rewolucji ale wtedy Paratici postanowił ponownie zakonserwować drużynę wymieniając wyłącznie trenera.
Sarri to w pewnym sensie ofiara podejścia Paraticiego, który o dwa lata spóźnił się z przebudową.
Ewentualny powrót Allegrego równa się z odejściem Paraticiego.


Zablokowany