Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:03

Khedira jest niezdolny do gry i przebywa na L4, przecież on nie przeszedłby testów medycznych, wiec jak mamy go sprzedać. Możemy go straszyć że go nie zgłosimy do rozgrywek i tyle, koleś może siedzieć na trybunach za te 6 mln i nic nie możemy z tym zrobić.

Co innego Igła, bo tu ewidentnie jest chęć ze strony piłkarza powrotu do ojczyzny i możemy iść mu na rękę i rozwiązać kontrakt, choć nie ukrywam, że to byłoby zbyt dobroduszne z naszej strony. Koleś mimo wszystko normalnie wart byłyby chociażby 10-15 mln euro, wiec jak ktoś ma płacić to Igła Juventusowi, a nie na odwrót.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:08

Profesor pisze:
10 sierpnia 2020, 15:54
.Małą to coś koło 2mln netto czyli za Khedire i Higuain-a musielibyśmy dopłacić 8mln brutto żeby odeszli.
Ja tylko zaznaczę, że nawet gdybyśmy rozwiązali z Higuainem kontrakt za porozumieniem stron i nie zapłacili mu ani eurocenta, to klub w budżecie 20/21 będzie musiał zapisać blisko 19 mln stratę. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to to co zrobiliśmy z Tevezem, czyli dogadać się z tym argentyńskim klubem co wezmie GH na jakiegoś młodzika i sztucznie podbić wymianę na 19 mln.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:16

B@rt pisze:
10 sierpnia 2020, 15:27
Równie dobrze klub może mu powiedzieć, że skoro chce zarobić, to ma być dostępny dla trenera.
Na razie piłkarze dostali wakacje do 26 (czy 24?) sierpnia. Później powrót do treningów i na pewno Higuain chętnie odda się do dyspozycji Pirlo :D.
Nie będzie łatwo z tym typem, on doskonale wie, że po Juventusie to koniec wielkiej piłki i wielkich pieniędzy. A że ambicję sportową schował do szuflady, chyba każdy to widzi.
Zaraz mi się dostanie ale Higuain to tryhard, który uważa się za top playera. Całe życie musi coś udowadniać:
- za słaby na Real (woleli Benzemę, niech każdy po latach oceni)
- odrodzenie w Napoli, historyczne 36 goli i zero tituli
- stopniowa degrengolada w barwach Juventusu, który po zaledwie dwóch latach zaczął go wypychać
- za słaby/za drogi dla Milanu i Chelsea
- ostatnie podrygi u ziomka Sarriego, wynik 11 goli / 2377 minut.

To już koniec i fajnie żeby sam Gonzalo się z tym pogodził (nie sądzę).
Alternatywa dla klubu to odsunięcie go od składu przy jednoczesnym płaceniu pensji - nic fajnego.
Niestety ale za błędy się płaci, w tym przypadku dosłownie. Matuidi może odejdzie, ale tak jak napisał kolega powyżej - to dopiero pierwszy z trzech problemów rocznika 1987.
No i zarobki Blejza (4 netto?) - to nie ten poziom. Gruby nawet w MLSie nie dostanie tyle co w Juve...
Nasz najdroższy zakup zagrał zaledwie jeden sezon na oczekiwanym poziomie. Brawo Marotta...


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:19

Baczu pisze:
10 sierpnia 2020, 15:58
vitoo pisze:
10 sierpnia 2020, 15:43
Druga sprawa to to, że wg mnie Matuidi powinien jednak być któryś z kolei do odpalenia, jeśli chodzi o naszych asów pomocy. Najpierw powinien odejść Khedira, a po nim Ramsey. Z Matuidiego było chociaż tyle dobrego, że zawsze był zdrowy i przynajmniej biegał. W porównaniu do Niemca i Walijczyka to i tak dużo.
Lepiej nie grać i nic nie zepsuć, niż wybiegać na boisko, sabotować drużynę i być dwunastym zawodnikiem przeciwnika. W kalectwie i beznadziei, przewracający się o własne nogi i nie potrafiący kopnąć prosto piłki Matuidi pobił Poulsena, Almirona i Sturaro. Szkoda że Marotta nie połasił ponownie na niego, w końcu to on sprowadził do nas za cięzkie pieniądze tego boiskowego Jasia Fasole.
Niby masz rację, ja też zawsze miałem pod ręką mikser, jak tylko widziałem, że Matuidi wybiega w pierwszym składzie, ale jednak czasem coś tam tym swoim chaotycznym bieganiem dawał - o ile nie latał pod polem karnym przeciwnika. Weź też pod uwagę to, że całej pomocy raczej nie wymienimy i po prostu obawiam się, że odpalenie Francuza skończy się tak, że zostawimy Ramseya, który po covidzie grał gorzej niż Matuidi i ewidentnie nie może się zaaklimatyzować. Może też być tak, że wywalimy ich wszystkich, ale Inter zgarnie Tonalego, a do nas trafią kolejne pionki, bo kieszenie Agnellego będą puste. I znowu się obudzimy z ręką w nocniku.

Kończąc - odejście Matuidiego 3xTAK, ale wolałbym, żeby przedtem z klubem pożegnała się dwójka, o której mówiłem.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:21

vitoo pisze:
10 sierpnia 2020, 15:43
Druga sprawa to to, że wg mnie Matuidi powinien jednak być któryś z kolei do odpalenia, jeśli chodzi o naszych asów pomocy. Najpierw powinien odejść Khedira, a po nim Ramsey. Z Matuidiego było chociaż tyle dobrego, że zawsze był zdrowy i przynajmniej biegał. W porównaniu do Niemca i Walijczyka to i tak dużo.
Jak dla mnie to sama jego obecność na boisku robiła więcej złego niż dobrego. Swoim idiotycznym bieganiem w ataku destabilizował grę ofensywy wtrącając się tam gdzie nie trzeba, zostawiając dziury w defensywie, których nie miał kto załatać po "defensywnym pomocniku" przez co Sandro zbierał takie, a nie inne noty.

Cudowna wiadomość, czekam na done dealio :inlove:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:24

Teraz jest tak mało czasu że nie patrzą na kolejność, po kolei pozbywają się kogo można szybciej, aż dziwne że Matuidi tak szybko się zdecydował, stawiam że musiało być jakieś przemówienie do zawodników ze szczytu.

Higuain-a przed pandemią bym zostawił ale ewidentnie problemy rodzinne spowodowały że on tu nie chce być i trzeba się rozstać, on prawie nic nie daje z ławki ani z podstawy.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:30

jackop pisze:
10 sierpnia 2020, 16:21
vitoo pisze:
10 sierpnia 2020, 15:43
Druga sprawa to to, że wg mnie Matuidi powinien jednak być któryś z kolei do odpalenia, jeśli chodzi o naszych asów pomocy. Najpierw powinien odejść Khedira, a po nim Ramsey. Z Matuidiego było chociaż tyle dobrego, że zawsze był zdrowy i przynajmniej biegał. W porównaniu do Niemca i Walijczyka to i tak dużo.
Jak dla mnie to sama jego obecność na boisku robiła więcej złego niż dobrego. Swoim idiotycznym bieganiem w ataku destabilizował grę ofensywy wtrącając się tam gdzie nie trzeba, zostawiając dziury w defensywie, których nie miał kto załatać po "defensywnym pomocniku" przez co Sandro zbierał takie, a nie inne noty.
A to już inna sprawa, że Francuz powinien tylko latać na naszej połowie, odbierać piłkę i podawać do najbliższego kolegi (czyli robić to, co jakoś tam potrafi), a nie robić za parodię Vidala i udawać box-to-boxa. ;)

Tak czy inaczej, cieszę się, że czystki w zespole zaczęły się już teraz. Im szybciej klub opuszczą połamańce i dziadki, tym szybciej będzie można się skupić na wzmocnieniach.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 16:50

Tak naprawdę drugą osobą po Sarrim, która powinna wylecieć to Bonucci za katastrofalną formę po breakoucie i słynne już "Szkoda, ale naszym głównym celem było zwycięstwo w Serie A" i "Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy" po blamażu z Lyonem. Nie chcę go już nigdy widzieć z opaską kapitana. Z obecnej kadry tylko C.Ronaldo na nią zasługuje. W przyszłości może de Ligt albo Demiral.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 17:05

Bonucci ma jeszcze 4 lata kontraktu i on nie chce odejść do innego kraju, nie chce odejść do innego klubu we Włoszech bo nikt już mu nigdy nie da tyle $ ile zarabia w tym wieku, pewnie licząc brutto będzie jeszcze kosztował prawie 50mln.
Za takie wypowiedzi powinien oddać opaske, oby Demiral go wywalił ze składu bo za zasługi się nie gra.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 17:28

Ej, ale może coś jest na rzeczy, bo wszystkie większe hiszpańskie media podchwyciły temat Isco w Juventusie.
Nawet przypomniały słowa Pirlo sprzed roku po porażce z Ajaxem w LM:
„Aby wygrać Ligę Mistrzów, potrzebujesz kogoś takiego jak Isco. Kluczem jest środek pola. Kupiliśmy Cristiano, ale musisz być w stanie podłączyć go do gry”.

Jak dla mnie to wciąż bujda, ale nie jest to transfer z gatunku "niemożliwych".


1902 Para Siempre

Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 17:37

Na co nam ten leszczyk?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 17:41

San Holo pisze:
10 sierpnia 2020, 17:28
Ej, ale może coś jest na rzeczy, bo wszystkie większe hiszpańskie media podchwyciły temat Isco w Juventusie.
4-5 lat temu pewnie skakałbym na uszach z podniety. A teraz?

Obrazek

Pozbycie się Zdrajcy Brudnej Gęby Kapitano to byłby świetny ruch.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 17:41

Manchester U stracił Sancho przedłużył kontrakt z BvB , Teraz niby chcą Coste lub Bernadeshiego?


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 17:49

Jeśli Man Utd chce Douglasa, to sprzedawać nawet za 20 mln. Koleś jest bardzo łamliwy i już raczej z niego pożytku nie będziemy mieć, przy okazji zaoszczędzilibyśmy na pensji.

Co do Matuidiego, to się bardzo cieszę, że odchodzi, to taki kogut biegający bez głowy, u nas też już nie wnosił nic, więc nie ma co się dziwić, że za darmo, bo nikt nie kupiłby go od nas, to samo będzie z turko niemcem i pipitą.

Grunt, że coś się dzieje, działają szybko, bo za chwilę nowy sezon, więc kadrę trzeba skompletować. Jestem ciekaw kogo do pomocy kupimy, skoro Matuidi, Khedira out?


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 18:05

Podobno mamy kłopoty finansowe , które mogą się pogarszać , na giełdzie tracimy na wartości.Kupno Ronaldo było błędem . Wie ktoś coś wiecej?


Zablokowany