Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2020, 16:47

Włosi U-23: https://www.transfermarkt.com/detailsuc ... e/22729839 Ani jednego piłkarza Juve :O Poziomem nie zachwycają, porównując z analogiczną listą Francuzów, Anglików, Hiszpanów czy Niemców.

Tak naprawdę z tej listy chciałbym u nas Zaniolo + 1/2 z 3: Tonali, Castrovilli, Locatelli. Reszta niestety póki co mocno przereklamowana, na czele z Donnarummą i Chiesą.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2020, 17:07

Dolar jeszcze musi poprawić mocno grę nogami ale i tak nasi go bacznie obserwują.
Reszta faktycznie, wygląda to średnio, z resztą, nawet nie samo u23, Włochami ciężko zbudować TOP-ową drużynę chociaż pewnie w obecnej pomocy Juve paru by się sprawdziło.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2020, 17:11

Crunny pisze:
01 sierpnia 2020, 16:47
Włosi U-23: https://www.transfermarkt.com/detailsuc ... e/22729839 Ani jednego piłkarza Juve :O Poziomem nie zachwycają, porównując z analogiczną listą Francuzów, Anglików, Hiszpanów czy Niemców.

Tak naprawdę z tej listy chciałbym u nas Zaniolo + 1/2 z 3: Tonali, Castrovilli, Locatelli. Reszta niestety póki co mocno przereklamowana, na czele z Donnarummą i Chiesą.
Bryndza straszna. Ale i tak jest chyba najlepiej patrząc od pokolenia Giovinców, Rossich itp.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2020, 17:22

Alexinhio-10 pisze:
01 sierpnia 2020, 17:11
Crunny pisze:
01 sierpnia 2020, 16:47
Włosi U-23: https://www.transfermarkt.com/detailsuc ... e/22729839 Ani jednego piłkarza Juve :O Poziomem nie zachwycają, porównując z analogiczną listą Francuzów, Anglików, Hiszpanów czy Niemców.

Tak naprawdę z tej listy chciałbym u nas Zaniolo + 1/2 z 3: Tonali, Castrovilli, Locatelli. Reszta niestety póki co mocno przereklamowana, na czele z Donnarummą i Chiesą.
Bryndza straszna. Ale i tak jest chyba najlepiej patrząc od pokolenia Giovinców, Rossich itp.
Technicznie rzecz biorąc to Kean wyszedł z naszej szkółki. Nie wiem jak traktowani są Orsolini i Mandragora.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 11:16

jackop pisze:
30 lipca 2020, 19:45
Jacky pisze:
30 lipca 2020, 18:42
No na -2- :dontknow:
Benta - Arthur to byłaby podstawowa para, więc Thiago na ławkę obok Rabiot? Za 30 mln? :bad:
Powinni grac ci, ktorzy sa w najwyzszej formie, wiec niekoniecznie musi to byc 3/4 sezonu para Benta-Arthur - tak ja sobie mysle, ale pod Sarrim to niewiadomo.



My musimy w to mercato wyjsc na plus, tak?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 11:26

Jacky pisze:
02 sierpnia 2020, 11:16
My musimy w to mercato wyjsc na plus, tak?
Chyba nie. Paratici musiał jeszcze wygenerować zyski do 30.06. Bo dużo wydaliśmy w letnie okoenko. Co mu się udało głównie dzięki zawyżonym wymianom.
Od 01.07 zaczynamy kolejny rok. W kadrze mamy kilku piłkarzy którzy mają niską wartość w bilansie jak Rugani, Sandro, Ramsey. Ich dobra sprzedaż lub wymiana może spowodować, że za rok przed 30.06 Paratici nie będzie musiał kombinować.
Mogę się mylić ale tak mi się wydaje.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 14:03

Jacky pisze:
02 sierpnia 2020, 11:16
jackop pisze:
30 lipca 2020, 19:45
Jacky pisze:
30 lipca 2020, 18:42
No na -2- :dontknow:
Benta - Arthur to byłaby podstawowa para, więc Thiago na ławkę obok Rabiot? Za 30 mln? :bad:
Powinni grac ci, ktorzy sa w najwyzszej formie, wiec niekoniecznie musi to byc 3/4 sezonu para Benta-Arthur - tak ja sobie mysle, ale pod Sarrim to niewiadomo.



My musimy w to mercato wyjsc na plus, tak?
Nie musimy wychodzić na plus, pewnym problemem są kontrakty - jesteśmy zakontraktowani prawie pod korek. Jest tutaj małe pole manewru jeśli nie uda się wykopać starych kotów na tłustych kontraktach to będziemy musieli szukać wśród graczy z mniejszymi wymaganiami płacowymi (np. taki SMS zadowoliłby się pewnie pensją 3 x mniejszą, niż Pogba. Młodzi jak np. Zaniolo czy Locatelli też nie powinni oczekiwać na początku kokosów). To jakich kontraktów uda nam się pozbyć da nam wskazówkę jakiego mercato można się spodziewać (o ile oczywiście pozbycie nastąpi przed zakupami - logiczne).


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 14:32

Już w zeszłym roku zarząd desperacko chciał pozbyć się drogich zawodników, co się wtedy nie udało udało się po części w ciągu ostatnich miesięcy:

- Allegri
- Mandziukic
- Can
- Arthur<->Pjanic - Arthur zarabia trochę mniej

Następnymi krokami wydają się:
- pozbycie się Khediry
- Higuain OUT/Milik IN - Polak ma mniej zarabiać
- Costa/Berna OUT - Kulusevski IN - Szwed będzie zarabiał mniej od każdego z nich

Pytanie ile podwyżki wywalczy sobie Dybala.
Wyrzucenie Sarriego spowodowałoby następne koszty, równie większe idąc od razu w dużo droższego trenera.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 15:37

Sprzedawać już raczej nie musimy nikogo, a jedyne co musimy to zejść nieco z budżetu płacowego. Nie zdziwię się w ogóle jak siłą zostaną wypchnięci z klubu Higuain i Khedira. Za rok Matudii, ale on nie pobiera kokosów. Ramsey tez może zostać sprzedany bo (nie jestem pewny) pobiera 7 mln. Costa również do sprzedania (6 mln).
Może się ktoś ustosunkować do plotek jakoby Dybala chciał zarabiać 2x tyle ile obecnie (7,5 mln). Jak dla mnie to śmieszne żądania z jego strony.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 15:51

@michael_m
9Od początku negocjacji nowego kontraktu dla Pawełka mówi się o kwocie 15 mln więc coś musi być na rzeczy.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 16:00

Poprostu pisze:
02 sierpnia 2020, 15:51
@michael_m
9Od początku negocjacji nowego kontraktu dla Pawełka mówi się o kwocie 15 mln więc coś musi być na rzeczy.
Te jego żądania to jedna wielka kpina. Spieprzył sprawę z prawami do wizerunku i teraz Juventus ma mu tą stratę wyrównać? Pfff. Jak się nie ogarnie to bym go wypchnął.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 21:13

Kolego @Michael_M - a jak bys na sile wypchnal tych niechcianych pilkarzy?

Zastanawia mnie taka kwestia: skoro mielismy problemy z finansami na kontrakty, to po kiego grzyba zaoferowalismy gwiazdorskie pensje Ramsey'owi i Rabiotowi? Ktorzy wplyw na postawe zespolu w przekroju calego sezonu mieli bardzo maly i kompletnie nieadekwatny do swoich zarobkow :dontknow: I Wy sie dziwicie, ze Dybała woła o 15? Ja sie mu nie dziwie, ale uwazam ze oczywiscie na tyle nie zasluguje. Swoja droga, to de Ligtowi tez dalismy na dzien dobry kosmiczny hajs i za chwile, jak mlodemu Raiola zacznie mącić w glowie o podwyzce, to synka trzeba bedzie sprzedac, bo nie bedzie nas stac, zeby mu podwyzszyc pensje. A takie ciapy, jak Pjaca, De Sciglio, Rugani, Danilo, Bonucci, Khedira, Costa i ich kontrakty... ło Panie... :facepalm:

ED. @down: czyli Twoim zdaniem 4 gole i 1 asysta Ramseya sa warte 7 baniek za sezon? No spoko. Nie jestem jakims jego wielkim przeciwnikiem, ale za taki hajs oczekiwalbym, ze chlop bedzie motorem napedowym akcji ofensywnych Juventusu.
Co do Rabiota, to celowo napisalem: 'w przekroju calego sezonu'...
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2020, 22:38 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2020, 21:56

Dzięki Rabiotowi utrzymaliśmy pozycje lidera po restarcie był naszym najlepszym pomocnikiem i akurat jego to ja bym się nie czepiał.
Ramsey przed przerwą też zaczynał lepiej wyglądać. IMO obaj będą mieli lepszy kejny sezon i wątpię, że Ramsey zostanie sprzedany w to okienko.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2020, 08:47

Bentancur, Rabiot i Arthur to pewniaki na przyszły sezon. Ramsey też powinien dostać jeszcze szansę, wszek w piłkę grać potrafi, a ja nie jestem zwolennikiem zwalniania po jednym sezonie. Czas Khediry dobiegł już w Juve końca i powinien on odejść, natomiast Matuidi jeśli zaakceptuje rolę ostatniego do wejścia może zostać. Potrzebujemy kogoś kto realnie włączy się, bądź wygryzie kogoś z pierwszego składu.
Chciałbym Nevesa, albo Aouara, ale Ndombele, czy Thiago nie pogardzę. ;)


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2020, 09:08

Ja mimo sympatii pożegnałbym Ramsey-a:
- wysoki kontrakt, wyjdziemy na duży plus na nim przez to że liczony jako darmowego(lepiej jego niż kogoś bardziej przydatnego)
- za chwile 30lat i już sprzedamy go jak sprzedaliśmy w przeszłości Mandziukicia oraz Khedire
- z racji ograniczonej liczebności kadry potrzebujemy największej dostępności zawodników a on nam tego nie zapewnia


Zablokowany