Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 16:25

Lazio jeśli rzeczywiście kupi Silvę to nie po to aby był rezerwowym. Wiadomo, że Lucas to właściwie inna pozycja, pozostaje SMS i Luis Alberto, logicznej byłoby oddać tego drugiego, ale pytanie czy to możliwe. Nie zdziwilbym się jakby SMS był już sprzedany, ale też trudno mi uwierzyć że to my jesteśmy kupcem.

Kulu na pozycji nr 10? Chyba dawno temu była ta rozmowa, bo już nie mamy takiej pozycji :) Ogólnie wcześniej sądziłem że to będzie transfer na ławkę, ale patrząc jak on ostatnio gra to czapki z głów, gość naprawdę ma wielki talent i liczę że szybko wejdzie do pierwszego składu.

Dalej możemy próbować sprzedać i Berne i Costę, rolę rezerwowego prawo skrzydłowego przejąłby Juan, a na prawą obronę potrzebowalibyśmy kogoś konkretnego.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 16:49

@Osgiliath

Realnie patrząc, to nie było praktycznie żadnych szans, że pozbędziemy się Bonucciego, a teraz to pożegnanie z Babolem jest nawet poza strefą marzeń. Niestety, ale po zakończeniu naszej przygody z obecną edycją LM najprawdopodobniej de Ligt będzie musiał przejść operację barku, która wyłączy go z gry pewnie na jakieś dwa miesiące. Na domiar złego Demiral po tej fatalnej kontuzji również może dość długo dochodzić do jakiejkolwiek dyspozycji (zresztą nie ma co na siłę wprowadzać go zbyt szybko na boisko, bo to się może skończyć nowym urazem). Ponadto Chielliniego traktowałbym już raczej jako rezerwowego niż zawodnika, który będzie w stanie występować regularnie co 3-4 dni. Patrząc na powyższe na początku następnego sezonu ze środkowych obrońców zostaną nam do dyspozycji jedynie Bonucci i Rugani (którego z chęcią bym się pozbył, a w jego miejsce ściągnął z wypożyczenia Romero). Można psioczyć na dyspozycję Leosia, ale trzeba przyznać, że do tej pory miał żelazne zdrowie - przed oczami mam obrazek jak w bodajże tamtym sezonie po jednej z jego interwencji pod naszym polem karnym chyba przy wślizgu jakoś nienaturalnie ułożyła mu się noga i wyglądało to na groźną kontuzję (zresztą sam Bonucci zwijał się z bólu), a potem normalnie grał w następnym meczu.

@MRN
Nie chcę Cię martwić, ale w listopadzie 2019 roku Bonucci podpisał nowy kontrakt do końca czerwca 2024 roku, gdy będzie miał ukończone 37 lat, więc raczej kolejnej umowy już nie dostanie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 16:53

Skoro Kulu na 10 to co gramy 4312?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 16:59

Osgiliath pisze:
29 lipca 2020, 15:40
Agresti

- Pirlo i Storari będą razem zajmować się Juve U23
- Kulusevski ma grać na 10, rozmawialiśmy z nim o tym
- Locatelli mało prawdopodobny w tym roku
- Zaniolo nie na sprzedaż
- Nedved/Paratici zostają na swych stanowiskach
- nie ma ruchów w sprawie Aouara/Van de beek'a
- postaramy się sprzedać Costę
- Bonucci zostaje
Jeśli o chodzi o piłkarzy in to same fajne nazwiska. Szkoda, że wszystkie informacje odnoszą się do braku zainteresowania albo byciu nie na sprzedaż :bye:

Wygląda to wszystko średnio, szczerze mówiąc, bo zaczynało się od dużych nazwisk, Icardiego i Pogby, a zaraz okaże się, że nawet Zaniolo i Locatelli ( :prochno: ) są nie do wyjęcia. Alternatywy do ataku już znamy i wygląda na to, że będziemy wybierać najmniejsze zło z grona Milik, Jimenez i dziadek Dżeko. Ciekawe, jakie mamy pomysły na plany C, D i E do pomocy.

Mam jakieś dziwne obawy, że jak już wyjaśni się sytuacja Costy i Bernardeschiego, nasz zarzą zechce ruszyć po Chiesę, jeśli to prawda, że Viola schodzi z ceny.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 18:54

MRN pisze:
29 lipca 2020, 16:03
Pozostaje jedno : jeżeli Guardiola go chce to Pepuś vel Pepunio musi do nas...wtedy to się będzie działo :prochno:
Chciałbym zobaczyć realizację takiego surrealistycznego scenariusza, w którym Guardiola niespodziewanie podpisuje umowę z Juventusem, a na prezentacji zdradza dziennikarzom, że zrobił to z powodu chęci trenowania Bonucciego, "najlepszego środkowego obrońcy tej części Europy". A potem Pep zrobiłby sobie z nim najstrojową sesję zdjęciową i wystawiał w każdym meczu od 1 do 90 minuty.
Nawet jak na standardy 2020 roku jest to dość walnięty scenariusz. :D


1902 Para Siempre

Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 20:23

San Holo pisze:
29 lipca 2020, 18:54
Chciałbym zobaczyć realizację takiego surrealistycznego scenariusza, w którym Guardiola niespodziewanie podpisuje umowę z Juventusem, a na prezentacji zdradza dziennikarzom, że zrobił to z powodu chęci trenowania Bonucciego, "najlepszego środkowego obrońcy tej części Europy". A potem Pep zrobiłby sobie z nim najstrojową sesję zdjęciową i wystawiał w każdym meczu od 1 do 90 minuty.
Nawet jak na standardy 2020 roku jest to dość walnięty scenariusz. :D
Przepraszam musiałem to wstawić :prochno:
Obrazek


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 20:50

1. Kulu na 10? jego największym atutem jest szybkość, trochę tego nie czaje, ale obym się mylił...
2. F. Torres ma iść do Man C za 25+10 mln. Jeśli Kulu nie ma grać na prawym skrzydle to takiego zawodnika i to za takie drobne ciężko będzie pozyskać (kiedykolwiek)
3. Powyższe śmierdzi mi próbą pozyskania Chiesy.
4. Thiago za max 30 mln to ciekawa opcja, ale tylko przy sprzedaży Ramseya oraz Khediry lub Matiudiego. Choć jeśli ktoś przyjdzie do środka to pewnie Jorginho :)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 21:52

Poprostu pisze:
29 lipca 2020, 16:53
Skoro Kulu na 10 to co gramy 4312?
4-2-3-1 :dance:



Thiago za 30 (jesli ksiegi nam pozwola), na nie za duzym i nie za dlugim kontrakcie mnie przekonuje.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 22:05

@up tylko na co nam Thiago w tym ustawieniu :?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2020, 23:04

Kulu świetnie sobie radzi na prawym skrzydle, to my będziemy mu zmieniać pozycję ? :prochno: Do tego Dybala odnalazł się na 9tce. Po co kombinować, niech się wreszcie raz , a dobrze określą z formacją. Grajmy jak większość topowych drużyn 433 i pod to róbmy już transfery.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2020, 09:53

Osgiliath pisze:
30 lipca 2020, 08:45
Viola w poprzednim roku nie była zainteresowana słuchaniem ofert za Chiesę, ale w tym roku są gotowi na sprzedaż, acz w okolicach 70+ milionów. Juve jest najbardziej zainteresowane.
70mln? nie... nie! NIEEEEE!!!

Nie jestem przekonany, czy w ogóle warto w niego inwestować, ale jestem pewny, że taka kasa to gruba przesada.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 lipca 2020, 11:28

Co kryminał w obronie odstawił Romero wczoraj. Fakt, że Genoa to zawsze była drużyna która traci masę bramek, ale teraz 5:0 i 2 na jego konto. Wyglądało to tak jakby w ogóle mu nie zależało.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2020, 11:58

Michael_M pisze:
30 lipca 2020, 11:28
Co kryminał w obronie odstawił Romero wczoraj. Fakt, że Genoa to zawsze była drużyna która traci masę bramek, ale teraz 5:0 i 2 na jego konto. Wyglądało to tak jakby w ogóle mu nie zależało.
Niestety to jest cienki bolek i kolejny Pjaca w wykonaniu Beppe.


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 30 lipca 2020, 12:00

Patrząc na przymiarki transferowe interu jestem coraz bardziej przekonany, że jeśli Sarri z nami zostanie to nie będzie 10 majstra.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2020, 13:30

Im dłużej trwa ten sezon, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że tutaj jest do wymiany 12 na 23 zawodników, czyli ponad połowa obecnej kadry.

Zostają (11): Szczęsny, Buffon, Pinsoglio, de Ligt, Demiral, Chiellini, Bentancur, Rabiot, Cuadrado, C.Ronaldo, Dybala
Do wymiany (12): Bonucci, Rugani, A.Sandro, Danilo, De Sciglio, Pjanic, Ramsey, Matuidi, Khedira, Bernardeschi, D.Costa, Higuain

Jeśli Sarri poza Arthurem i Kulusevskim nie dostanie nikogo więcej (albo skończy się tylko na graczach pokroju Locatelli i Milik), to mu współczuję. W kolejnym sezonie stracimy jeszcze więcej goli. Nasza kadra pod względem wartości już dawno wyleciała z TOP 10 (https://www.transfermarkt.com/spieler-s ... ktwertetop) i niestety tendencja jest taka, że zaraz przegoni nas Arsenal, BVB i Inter, bo oni systematycznie podnoszą wartość swojej kadry, a my ją obniżamy. Poniekąd wróciliśmy do sytuacji z lat 2011-2013, w których wygrywaliśmy w Serie A, ale wcale nie mieliśmy jakoś dużo lepszej kadry niż pozostałe zespoły z Włoch i mogliśmy jedynie pomarzyć o LM.

Niestety w tej chwili realny wydaje się scenariusz zajęcia 2-3 miejsca w sezonie 2020/21 i popadnięcia w marazm w kolejnych sezonach, gdy odejdą Buffon, Chiellini i C.Ronaldo.

Niesamowite jest dla mnie to, jak szybko z jednego najlepiej zarządzanych klubów w latach 2011-2017 staliśmy się w latach 2017-2020 jednym z najgorzej zarządzanych. Zbyt łatwo zdobywane tytuły Mistrza Włoch uśpiły nasza czujność. To okienko to ostatni moment, aby coś zrobić z tą ekipą i utrzymać dominację we Włoszech. Mam tutaj na myśli zakup prawego obrońcy, środkowego pomocnika i napastnika z prawdziwego zdarzenia + postawienie na szkolenie młodzieży, bo nie może być tak, że od Marchisio nie potrafimy sobie wychować nawet zawodnika na ławkę. W innych klubach wychowanek ma fory za to, że jest wychowankiem, u nas - pod górkę. Ile minut szansy dostał w pierwszej drużynie Immobile? 35 minut w 3 meczach :facepalm:


Zablokowany