Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 14:51

A to parszywą mordę, też planujemy pogonić, że zmieniamy kapitana?


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 16:41

Poprostu pisze:
24 marca 2021, 14:51
A to parszywą mordę, też planujemy pogonić, że zmieniamy kapitana?
Ja się modle o to by Guardiola wciąż miał mokre sny związane z Bonucem :pray:
Plotki o Pedro Neto...nie dzięki.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 17:22

Nie nastawiałbym się na to. ;) Bonucci nie chciał odejść do Anglii z powodów rodzinnych w najlepszym etapie swojej kariery. Wypchnięcie go tam teraz, kiedy wrócił do Turynu (jak to sam mówił - "do domu") i dostał fajny kontrakt, u schyłku kariery i podczas pandemii graniczyłoby niestety z cudem. Zresztą po prawdzie akurat w obecnej sytuacji to ten Bonucci aż tak by mi nie przeszkadzał. Zdrowie mu dopisuje, skrajnym emerytem też jeszcze nie jest, więc ten sezon czy dwa jako jakaś tam opcja może zostać. Najważniejsze, żeby nie udawał więcej kapitana i nie wychodził ciągle w podstawie kosztem młodszych piłkarzy.

Z opaski dla De Ligta bym się ucieszył, ale w tej chwili te newsy ciężko mi traktować inaczej niż w kategorii wróżenia z fusów i wymysłów prasy. Bo czyja to ma być decyzja? Pirlo, którego posada wisi na włosku? Ewentualnego przyszłego trenera, którego nazwiska nie znamy? Czy w Juventusie takie decyzje podejmuje nie pracujący na co dzień z piłkarzami trener, a Paratici z Nedvedem?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 17:36

Babola nikt nie weźmie bo jest cienki i skończył się hajp na niego. Do tego ma ciepłą posadkę w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do 37 roku życia.

Zanim de Ligt dostanie opaskę to już go u nas nie będzie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 18:54

Bonucci jest niesprzedawalny (kolejny z reszta w naszej ekipie) - opasly kontrakt do 37 roku życia :facepalm:

Kogo proponujecie jako drugiego bramkarza za Buffona?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 19:55

Jacky pisze:
24 marca 2021, 18:54
Bonucci jest niesprzedawalny (kolejny z reszta w naszej ekipie) - opasly kontrakt do 37 roku życia :facepalm:

Kogo proponujecie jako drugiego bramkarza za Buffona?
Młodego z U 23 Israel


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 20:02

Michael_M pisze:
24 marca 2021, 16:41
Plotki o Pedro Neto...nie dzięki.
A gdzie się takie pojawiły? Pamiętam jakieś plotki, ale to tak z pół roku temu.
A sam zawodnik ciekawy, widziałem go w 2-3 meczach Wilków i naprawdę robił wrażenie, ludzie regularnie oglądający PL też są zdania że to grajek z potencjałem na top 4 ligi, czyli do Juve też na pewno by się nadał ;) pytanie, czy w lidze włoskiej kręciłby obrońcami podobnie jak teraz, no i czy Wolves byliby skłonni puścić go za rozsądną cenę. Gorszy od Kulusevskiego nie będzie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 20:11

notquite.mytempo pisze:
24 marca 2021, 20:02
czy Wolves byliby skłonni puścić go za rozsądną cenę.
https://devilpage.pl/index/news/komenta ... ru-united/
Wolverhampton swojego piłkarza wyceniło na 50 milionów funtów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 20:30

notquite.mytempo pisze:
24 marca 2021, 20:02
Michael_M pisze:
24 marca 2021, 16:41
Plotki o Pedro Neto...nie dzięki.
A gdzie się takie pojawiły? Pamiętam jakieś plotki, ale to tak z pół roku temu.
A sam zawodnik ciekawy, widziałem go w 2-3 meczach Wilków i naprawdę robił wrażenie, ludzie regularnie oglądający PL też są zdania że to grajek z potencjałem na top 4 ligi, czyli do Juve też na pewno by się nadał ;) pytanie, czy w lidze włoskiej kręciłby obrońcami podobnie jak teraz, no i czy Wolves byliby skłonni puścić go za rozsądną cenę. Gorszy od Kulusevskiego nie będzie.
Cała drużyna cieniuje i sam zawodnik, który ma liczby identyczne jak Kulusevsky z tym, że nasz rudzielec ma 500 min rozegranych mniej.
50 mln funtów to jakieś 58 mln euro obecnie.
Zamiast kolejnego nieprzekonującego grajka szukałbym klubu który wziąłby Coste bo gość kosztuje rocznie +- 11 mln, a gdyby klub faktycznie chciał kogoś na lewe skrzydło kto zna ligę, gra dla drużyny i nie jest miekkim fallusem to Barrow w Bologni prezentuje się na boisku całkiem nieźle. Obecnie 7 goli i 9 asyst i sporo ciężkiej pracy na boisku.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 20:47

Tyle, że oni od listopada grają bez napastnika. Tam nie ma kto strzelać goli. Oglądałem parę razy i grał nieźle, ale wiadomo, za taką cenę zdecydowanie nie, nie jesteśmy obecnie zdolni, żeby rzucać 60 mln na młodzika który może wypalić, ale nie musi. Na pozycję, która nie jest priorytetem w tym momencie. To byłby transfer w stylu City. A BTW, dziwię się, że nie zawalczyliśmy rok temu o Ferrana Torresa, szczególnie za takie małe pieniądze.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 20:54

MRN pisze:
24 marca 2021, 11:13
Tuttosport : Buffon zdecydował o definitywnym odejściu z Juve po zakończeniu sezonu, w jego ślady powinien pójść Chiellini.
Kończy kariere czy odchodzi do innego klubu?


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 20:57

Co do pozycji bramkarza to mega warto obserwowac Cakira i Altaya bo to pokolenie turków jest chyba najlepszym od dawna a i cena nie bedzie zaporowa bo tureckie kluby sa w kryzysie i kazda mozliwosc troche wiekszego zarobku bedzie dla nich atrakcyjna tylko to oczywiscie powinny byc wybory na pierwszego bramkarza a nie zeby ich usadzic i dalej grac wojtusiem.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 21:01

Pedro Neto byłby logicznym wzmocnieniem, gdyby naszym trenerem został Simone Inzaghi. To wszakże on, pomimo iż Portugalczyk kosztował sporo jak na anonimowego gówniaka, dał mu pograć przez dwa lata całe 42 minuty. :D
A wspomniany Ferran Torres rok temu sam zdecydował się na City ze względu na Guardiole. Pirlo mógłby go w sumie próbować przekonać do transferu do nas, ale wówczas był zajęty zdawaniem egzaminu na trenera.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 marca 2021, 21:11

Idą coraz konkretniejsze wieści, że Dybala jest do wykopania. Dostał ofertę 10 mln + bonusy w zależności od osiągnięć drużyny. Kontrakt podobny jak De Ligta. Pawełek powiedział, że za mało i nawet nie ma zamiaru o tym dyskutować.
Nedved w wywiadzie już nie mówi o mistrzach i ważnych zawodnikach. Jak tylko pojawi się dobra oferta to Dybala wypada. Z plotek wychodzi, że jak pojawi się oferta +- 50 mln to bez zająknięcia ją przyjmiemy.
Mi to pasi.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2021, 06:10

Dupala oderwany od rzeczywistości. Nieużyteczny piłkarz, który nie zagrał ani jednego całego dobrego sezonu, a chce zarabiać 15 mln euro.

Niech idzie, bo już mam dość tej panienki, której wszystko przeszkadza. Szkoda, że nie sprzedaliśmy łacha jak ktoś oferował 80 mln, dzisiaj więcej jak 50 na pewno nie dostaniemy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany