Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2021, 23:16

Jacky pisze:
25 stycznia 2021, 22:28
Radu "ponoć" jest dzikiem...XD
Nie dopisałem dokładnie co miałem na myśli. Gdzieś wyczytałem (nie wiem czy to prawda) że on gra dosyć ostro i zdecydowanie. Przydałby się nam taki typek choć w sumie patrząc teraz na to, że karne gwiżdże się nawet za to, że wiatr wieje to w sumie nie wiem.
Bonucci zwyczajnie mnie już denerwuje. Jasne pośle czasem fajną piłkę do przodu, ale czy to jest serio warte tego całego ryzyka z nim w składzie?
Już wolałbym by grał na prawej stronie w 3 osobowej obronie lub obojętne z kim na środku. Dodatkowo wygląda na takiego któremu nie maleje parówa z piłką przy nodze i nie jest technicznie upośledzony.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 08:36

Poprostu pisze:
25 stycznia 2021, 21:59
Michael_M pisze:
25 stycznia 2021, 21:56
Ponoć ten Dragusin to niezły i nieustępliwy dzik. Może coś z niego być.
Dragusinowi się w lecie kończy kontrakt a już dostał propozycje z Anglii, nie pamiętam od kogo, takze długo nim możemy się nie nacieszyć.
Skąd ten chłopak się w ogóle u nas wziął? Bo przecież raczej nie obstawiam, że to produkt naszej szkółki, bo ta od czasów Markiza to to leży.

Nie mniej, w obliczu tego, że na środku obrony pewniakiem jest jedynie Holender, bo Demiral coś nie może się pozbierać ze zdrowiem a bonuc to judasz i sabotażysta, dobrze by było zatrzymać chłopaka. W kolejnym sezonie jako ławkowicz może się przydać, jeśli walorami nieustępliwości przypomina Kielona, jako że ten już powinien zawiesić buty na kołku.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 09:16

Dragusin był kupiony do Juve U17 6 sierpnia 2018. Mnie zastanawia czy on w ogóle gra regularnie w tej drużynie rezerw? Stąd https://www.transfermarkt.pl/radu-dragu ... ler/568559 wynika, że niezbyt.

+ Wojtek w Foot Trucku go chwalił, że jak trenuje z pierwszym zespołem to bez kompleksów i że mu się bardzo podoba.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 10:04

22 mln za Scamacce...

Czy Paratici jeszcze kiedyś się obudzi? Spieprzył letnie okno, spieprzył transfer chłopa z MLS, nie jakiegoś topa, jakiegoś no name'a nie potrafił dopiąć, a teraz chce nam sprawić chłopa, który w meczu przeciwko nam był chyba najgorszy na boisku...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 11:03

Dzeko na wylocie z Romy, także pewnie nasi już tam się ślinią na kolejnego dziadzia.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 11:06

Adrian27th pisze:
26 stycznia 2021, 11:03
Dzeko na wylocie z Romy, także pewnie nasi już tam się ślinią na kolejnego dziadzia.
Tak z pensją 7.5 mln na rękę. Roma nie otrzymała, żadnej oferty za Dzeko dlatego Pinto zaczął mediacje między Fonseca a Bośniakiem.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 12:48

Mily pisze:
26 stycznia 2021, 10:04
22 mln za Scamacce...

Czy Paratici jeszcze kiedyś się obudzi? Spieprzył letnie okno, spieprzył transfer chłopa z MLS, nie jakiegoś topa, jakiegoś no name'a nie potrafił dopiąć, a teraz chce nam sprawić chłopa, który w meczu przeciwko nam był chyba najgorszy na boisku...
To już lepiej chyba Pjace ściągnąć z wypożyczemia niż wywalać 22 mln za czwartego napastnika.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 12:54

Mily pisze:
26 stycznia 2021, 10:04
22 mln za Scamacce...

Czy Paratici jeszcze kiedyś się obudzi? Spieprzył letnie okno, spieprzył transfer chłopa z MLS, nie jakiegoś topa, jakiegoś no name'a nie potrafił dopiąć, a teraz chce nam sprawić chłopa, który w meczu przeciwko nam był chyba najgorszy na boisku...
Da się jakoś cofnąć "podziękowanie"? Uroki pisania na telefonie.

Chiesa, Morata czy McKennie to te spieprzone latem transfery? Zgodzę się, że sprzedaże mogły pójść lepiej (czy też raczej - mogły w ogóle być), ale do "spieprzonego" mercato chyba jednak było daleko, choćby ze względu na te trzy ruchy "in".

Co do samego Scamakki. Czy ktoś go w ogóle zna? Bo mecz z Genoą to i ja widziałem, YouTube'a też sprawdziłem, ale to chyba trochę za mało, żeby oceniać potencjał zawodnika.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 13:17

B@rt pisze:
26 stycznia 2021, 12:54
Mily pisze:
26 stycznia 2021, 10:04
22 mln za Scamacce...

Czy Paratici jeszcze kiedyś się obudzi? Spieprzył letnie okno, spieprzył transfer chłopa z MLS, nie jakiegoś topa, jakiegoś no name'a nie potrafił dopiąć, a teraz chce nam sprawić chłopa, który w meczu przeciwko nam był chyba najgorszy na boisku...
Da się jakoś cofnąć "podziękowanie"? Uroki pisania na telefonie.

Chiesa, Morata czy McKennie to te spieprzone latem transfery? Zgodzę się, że sprzedaże mogły pójść lepiej (czy też raczej - mogły w ogóle być), ale do "spieprzonego" mercato chyba jednak było daleko, choćby ze względu na te trzy ruchy "in".

Co do samego Scamakki. Czy ktoś go w ogóle zna? Bo mecz z Genoą to i ja widziałem, YouTube'a też sprawdziłem, ale to chyba trochę za mało, żeby oceniać potencjał zawodnika.
Hahaha weź nie żartuj. Przecież to jest hejtowanie dla hejtowania. Nikt go tu nie zna.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 13:41

Już wolę tego Scamacce z jakimś marginesem rozwoju niż kolejnego dziada po 30-tce który będzie się trzymał rękami i nogami ławki czy czegokolwiek bo ławka w Juventusie jest lepiej płatna niż pierwszy skład w 15-16 klubach Serie A.
Natomiast co do Torresa...nie wiem. Jeśli nasi mieliby go sprowadzić tzn, że Chiellini na bank odchodzi i pewnie Demiral bo Rugani raczej wróci i będzie tym czwartym, a Babol albo podstawowy albo pierwszy do wejścia.
Co do Buffona to...po co? Już nie mówię, że sam bym się go pozbył natomiast Agnelli dobrze moim zdaniem robił w takich sytuacjach by pożegnać najlepszych i zasłużonych zawodników w odpowiednim momencie. Del Piero...chociaż Chiellini mógł odejść po tej kontuzji i zostać w klubie w innej roli i teraz ten Rugani mógłby coś grać bo wcale taki zły nie jest jak niektórzy twierdzą. Już lepiej pozwolić temu Buffonowi odejść w dobrym momencie niż patrzeć jak wchodzi w PW i gra na jakimś zapleczu. Nie rozumiem zwyczajnie niektórych rzeczy. Perin jest za słaby dla nas, zbyt kulawy dla Porto czy gdzie on tam był, a w Genoi gra wszystko...co się tutaj dzieje?
Nie rozumiem też niektórych kibiców...ten biedny Frabotta...ludzie on kopał gdzieś w 3 lidze, a teraz ma grać w pierwszej i LM...wiadomo, że będzie się bał bo przeskok jest niesamowity...wiadomo to było. Po co się nad nim pastwić?
Patrząc na to, że jest kryzys to nasi i tak są w stanie coś wykombinować z różnymi dealami, płatnościami itp...Barcelona pewnie nie wyjdzie z tego szamba, Inter ma problemy z płatnością, Real który dokonał niemożliwego jest na minusie, Milan i inne, a nasi mimo to są w stanie sprowadzić dobrych piłkarzy. Jasne, że mamy sporo do poprawienia, ale robimy to systematycznie.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 17:21

Mnie jakoś 22 mln za Scamaccę nie dziwią. To są Włochy. Układy i układziki, ile to już takich transakcji było? Na Półwyspie zobowiązania płaci się w Martinezach. My bierzemy chłopa za 22 mln w ratach, Sassuolo bierze jakiegoś nonejma od nas za 11, Genoa następnego za 9, wszyscy zadowoleni i jakoś się kręci. Jeśli ten ruch ma nas wystawić na pole position w wyścigu o Locatellego, to niech już będzie.
Co do Buffona to...po co? Już nie mówię, że sam bym się go pozbył natomiast Agnelli dobrze moim zdaniem robił w takich sytuacjach by pożegnać najlepszych i zasłużonych zawodników w odpowiednim momencie. Del Piero...chociaż Chiellini mógł odejść po tej kontuzji i zostać w klubie w innej roli i teraz ten Rugani mógłby coś grać bo wcale taki zły nie jest jak niektórzy twierdzą. Już lepiej pozwolić temu Buffonowi odejść w dobrym momencie niż patrzeć jak wchodzi w PW i gra na jakimś zapleczu. Nie rozumiem zwyczajnie niektórych rzeczy. Perin jest za słaby dla nas, zbyt kulawy dla Porto czy gdzie on tam był, a w Genoi gra wszystko...co się tutaj dzieje?
Ależ nic dziwnego się tu nie dzieje. Perrinowi ława nie wystarczała, Buffonowi wystarcza - a przy tym jest pewny i potężnego kontraktu już do szczęścia nie potrzebuje. Jeśli ma trzymać obecną formę, to niech siedzi i do pięćdziesiątki, rezerwowy bramkarz idealny; doświadczony, nie narzeka, daje przykład młodym i wprowadza dobrą atmosferę w szatni.

Rugani to, niestety, operacja nieudana. Chłop raczej nie doskoczy już do poziomu Juve, może po trzydziestce.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 17:44

https://www.goal.com/en/news/fabio-silv ... 5han7ooyay

Młody chciałby dzielić szatnie z Cristiano, a nie lada talent się zapowiada.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 18:19

Michael_M pisze:
25 stycznia 2021, 23:16
Jacky pisze:
25 stycznia 2021, 22:28
Radu "ponoć" jest dzikiem...XD
Nie dopisałem dokładnie co miałem na myśli. Gdzieś wyczytałem (nie wiem czy to prawda) że on gra dosyć ostro i zdecydowanie. Przydałby się nam taki typek choć w sumie patrząc teraz na to, że karne gwiżdże się nawet za to, że wiatr wieje to w sumie nie wiem.
Po ktoryms meczu Demirala, ktos stad fajnie o nim napisal: ze w obecnej pilce obronca, to nie moze byc rzeznik jak kiedys - z takiego "grania" przyjdzie wiecej szkody, niz pozytku dla druzyny. Oczywiscie, pilkarz musi byc twardy i zdecydowany, ale musi tez wygarniac piły w granicach przepisow.
Moim zdaniem Radu jak na razie pokazal za malo jakiegos swojego charakteru/stylu i jedyne co mi utkwilo, to spoznienia i gubienie krycia.

Poprostu pisze:
26 stycznia 2021, 13:17
Hahaha weź nie żartuj. Przecież to jest hejtowanie dla hejtowania. Nikt go tu nie zna.
Czyli, ze jak kopacz jest slabiakiem, to juz nie mozna tego napisac, bo bedzie to hejt? Aha, aha...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 19:09

@jacky

Tu się wszystkich graczy bez dużego nazwiska się hejtuje.
A po czym wnosisz, że Scamacca jest słabiakiem?


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 19:15

jackop pisze:
25 stycznia 2021, 22:50
Jacky pisze:
25 stycznia 2021, 22:28
Czy ta propozycja z Anglii, to z Chelsea?
Z Anglii Tottenham i Newcastle, z Niemiec Lipsk.
I to jest dość śmieszne w całej sytuacji Rumuna. Nie wiemy czy chłop ma papiery na granie na najwyższym poziomie czy też nie, bo jeszcze nie było okazji do weryfikacji, ale Paratici dopuszcza do sytuacji, że nie przedłużamy z nim kontraktu - i od 1szego stycznia inne kluby mogą z nim rozmawiać, i bądźmy szczerzy z perspektywy rozwoju pewnie Lipsk jest ciekawszym miejscem niż Turyn. To jest po prostu przerażające, chłopak trenuje z pierwszą drużyną, od listopada regularnie siada na ławce - jest to pewnego rodzaju wyróżnienie być w kadrze meczowej i być członkiem pierwszego zespołu (inna sprawa, że nie dostaje szans mimo ze Pirlo na poczatku obiecywał ze bedzie chcial stawiac na mlodych) - więc chyba coś w nim widzą, Szczęsny w foottrucku też wypowiadał się o nim z dużym uznaniem, i co? Klub sie budzi po nowym roku i sie zastanawiają, że w sumie to kończy sie kontrakt i trzeba by coś z tym zrobić. Oczywiście, może być sytuacja w której agent gra na podwyżke/na zwłoke żeby zobaczyć jakie są opcje - ale kurcze chyba ktoś kto rządzi w klubie rozumie ze pewnych tematów sie nie zostawia na koniec, i w okolicach października czy nawet wcześniej można było ten temat po prostu dogadać, i patrzeć ze spokojem czy Dragusin ma potencjał na pierwszy skład.

W składzie Juve nie ma żadnego wychowanka, zero - mieliśmy kolejno Spinazzole i Keana z tym statusem ale nie było na nich planów, niektórzy też kwalifikowali Frabotte jako wychowanka i próbowali tym faktem przykrywać jego daremnośc - ale Frabotta nie ma statusu wychowanka i już go nie zdobędzie. Teraz może jeden z niewielu piłkarzy w których widać potencjał i taki status mógłby zdobyć (3 lata w klubie przed 21 rokiem życia) może negocjować z każdym. To jest tak absurdalne i karygodne, że aż trudno uwierzyć że takie coś ma miejsce w topowym klubie. Szczególnie, że rynek jest co raz bardziej wymagający, trudny i przede wszystkim drogi to rokujący wychowankowie są na wagę złota i się ich pilnuje jak tylko można, tymczasem w Turynie chyba strategia jest z goła inna.


Dawniej Virus[Mauro].
Zablokowany