Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 09:18

Eriksen jak powszechnie wiadomo na wylocie z Interu. Niby jakies wymiany brane pod uwage - Paredes, Xhaka (dramat) i inne wynalazki. Moze deal Christian za Alexa Sandro nie bylby zly? Byc moze oboje odbudowaliby sie po przeciwnych stronach barykady?


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 09:28

No jasne, jeszcze tylko tego parcha tutaj brakuje. O tym, że ten transfer Interu będzie niewypałem pisałem po jego transferze, podobnie jak pisałem, że nie chcę go tutaj bo tutaj potrzebny jest ktoś silny fizycznie, który będzie przestawiał pionków. AS do Interu ? Żartujesz chyba. Co prawda nie jestem fanem AS i chętnie pożegnałbym go podobnie jak królową Paulitę ale za granicę. Ramseya i Bernardeschiego można oddać do Interu i za nimi nie będę płakał podobnie jak za Asamoah. Z pewnością Juve usiądzie do rozmów z Interem odnośnie AS, podobnie jak Inter usiadł z Juve do rozmów dotyczących Icardiego. Ja uważam, że transfery pomiędzy tymi dwoma klubami są wykluczone po zadymie na linii Guarin - Vucinić. i po tym co odwalił Thorgal czy jak mu tam było.


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 09:53

MRN pisze:
29 grudnia 2020, 09:28
No jasne, jeszcze tylko tego parcha tutaj brakuje. O tym, że ten transfer Interu będzie niewypałem pisałem po jego transferze, podobnie jak pisałem, że nie chcę go tutaj bo tutaj potrzebny jest ktoś silny fizycznie, który będzie przestawiał pionków. AS do Interu ? Żartujesz chyba. Co prawda nie jestem fanem AS i chętnie pożegnałbym go podobnie jak królową Paulitę ale za granicę. Ramseya i Bernardeschiego można oddać do Interu i za nimi nie będę płakał podobnie jak za Asamoah. Z pewnością Juve usiądzie do rozmów z Interem odnośnie AS, podobnie jak Inter usiadł z Juve do rozmów dotyczących Icardiego. Ja uważam, że transfery pomiędzy tymi dwoma klubami są wykluczone po zadymie na linii Guarin - Vucinić. i po tym co odwalił Thorgal czy jak mu tam było.
Fakt - Eriksen to totalny niewypal. Juz abstrahujac od tego, czy to wina Conte, czy po prostu tego, ze Dunczyk zdziadzial. W kazdym razie uwazam, ze swoje szanse mial, ktorych kompletnie nie wykorzystal (poza kilkoma przeblyskami). Dobrze byloby go wciasnac komus i zarazem pozbyc sie jego sporej pensji.

Sugerujac te wymiane nie podpieralem sie zadnym zrodlem, czy nawet plotka. Zwyczajnie, luzna gadka. Moze odrobine dlatego, ze uwazam na ten moment Christiana jako zawodnika, ktory w Juve moglby sie predzej odnalezc. Natomiast z drugiej strony Sandro mimo, ze rownie kiepski co Eriksen to i tak dalby wiecej na lewym wahadle niz Young, czy Peryskop. A kto wie, czy w nowym otoczeniu nie postanowilby wrocic do dawnej formy.

Bernardeschiego oraz Ramseya nie chcialbym w Interze nawet z doplata ze strony Starej Damy. To zawodnicy a'la Vecino, Gags i D'Ambrosio tylko z wiekszymi zarobkami.

Zgadzam sie, transfery na linii Inter - Juve, szczegolnie te konkretniejsze sa raczej aktualnie wykluczone.

*Thohir


Twitter: @K_Kamciu
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 11:35

Z tematu o informacjach
Adrian27th pisze:
28 grudnia 2020, 15:11
@goal.com

Rozmawiamy z agentami Oezila i Arsenalem w sprawie jego transferu.
Jezu jak to się idealnie wpisuje w naszą idiotyczną polityke transferową :D


Dawniej Virus[Mauro].
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 13:05

Jeśli PSG faktycznie chce tego Dybale to pewnie jesteśmy w stanie się z nimi dogadać bez większego problemu. Pewnie wykupią Kean'a więc jest tu szansa dla nas na dobrego napastnika który wciąż świetnie rokuje, a w tym sezonie i strzela sporo.
40 mln + Kean i sprawa klepnięta, a za te 40 mln spokojnie można wyciągnąć Locatelliego. Ehhh FM :ok:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 14:44

W takim sensie, że PSG ma nam dać za Dybalę: 40 melonów + jeszcze Kean? Nie jestem w pełni przekonany czy zgodziliby się na transfer 1 do 1, a co dopiero takie coś :prochno: Młodzi zawodnicy (tacy w wieku Keana, nie tacy, którzy mają po 25 lat) raczej też nie przebierają nogami na myśl o transferze do Juventusu.

W mojej opinii jeśli chcieliśmy Moise z powrotem to trzeba było uprzedzić PSG - teraz będzie już ciężko. Oczywiście dobre pół roku jeszcze topa nie czyni ale facet ma wiele atutów, żeby grać na najwyższym poziomie (głównym problemem będzie tutaj głowa).


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 19:38

Bryan Reynolds do Juve za 10 mln i od razu wypożyczenie, takie info z ESPN.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 19:52

Paya pisze:
29 grudnia 2020, 19:38
Bryan Reynolds do Juve za 10 mln i od razu wypożyczenie, takie info z ESPN.
Fajnie, że jakoś inwestujemy w młodzież, oby tylko coś z niego było i od czerwca zawitał do nas. Niech się na sardyni zaaklimatyzuje trochę, pozna włoską piłkę i wraca, bo nasze wahadła domagają się wzmocnień.
Swoją drogą mogliby też zacząć myśleć o wzmocnieniach na TU i Teraz, bo potrzebny jest nam dodatkowy napastnik, pomocnik i lewy obrońca. Wiem , że pewnie jeśli już to skończy się na Llorente bądź Pavolettim, ale za marzenia się nie płaci, a tacy zawodnicy jak Depay, aż proszą się, by ich brać :)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 20:00

Paya pisze:
29 grudnia 2020, 19:38
Bryan Reynolds do Juve za 10 mln i od razu wypożyczenie, takie info z ESPN.
Super, chłopak będzie mógł 5 lat grać na wypożyczeniach, żeby później sobie zmarnować karierę. Cuadrado nie ma zmiennika a skoro koleś taki byk, że wróci do nas w czerwcu to byłby jak znalazł ale przecież nie bo nie jest przesiąknięty gówno piłka i jeszcze by mu się chciało biegać, walczyć czy coś.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 20:18

Tu chyba zawsze będą głosy niezadowolenia, obojętnie co się stanie.

Na prawej obronie nie ma dostępnych super zawodników, transfer Reynolds'a, kolesia który ma świetną motorykę i ciekawie się zapowiada, z wpuszczeniem go na rok do kogoś z Serie A to zły pomysł? Ktoś ma lepszy? Jak po 5 latach na wypożyczeniach nic z niego nie będzie to znaczy że był za słaby na Juve i tyle.

To że w historii kupowaliśmy zawodników którzy tułali się po wypożyczeniach, pewnie, że tak, każdy tak robił. Nie zawsze kupowaliśmy też piłkarzy z myślą o tym aby grali w Juve. Piłkarz to towar, nim się handluje.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 20:51

Pewnie, że to dobry transfer i całkowicie się z tobą zgadzam, ale po tylu wpadkach też się nie dziwię narzekającym. Rok temu też grał w Cagliari obiecujący młodziak z dynamiką. I to grał całkiem nieźle, na tyle, by wielu z nas napaliło się na niego w kadrze Juventusu ( w tym i ja ).

Dla mnie do odstrzału Rabiot, Ramsey, Bombardiero i Messi. Ci panowie w pierwszej kolejności. Dalej to bym wywalił na zbity pysk Il Capitano i A.Sandro, ale oni raczej zostaną do końca ( zwłaszcza wystawiacz tyłka ).


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 23:36

Ja z kolei nie rozumiem co ludzie mają do Alexa Sandro - fakt w tym sezonie wygląda bardzo słabo fizycznie (co znajduje odzwierciedlenie w jego ilości minut na boisku), brakuje szybkości ale ten facet od 5 lat grał praktycznie wszystko od deski do deski bez sensownego zmiennika. Kiedy miało przyjść zmęczenie materiału? Jak na Brazylijczyka i tak odznaczał się świetną dostępnością i profesjonalnym podejściem do zawodu. Owszem cudów facet przez te lata może nie robił (jak swojego czasu raptem przez 1 rok Dani Alves) ale poniżej pewnego solidnego poziomu nie schodził. Chciałbym napisać coś takiego, o którymkolwiek naszym pomocniku - że nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

Najeżdżanie na Cuadrado w tym sezonie to również jakieś totalnie nieporozumienie - zgoda ostatni mecz zawalił koncertowo ale chłop ma 9 asyst w 18 spotkaniach, to pewnie jego najlepsze półrocze odkąd gra w naszych barwach. Zupełnie inną kwestią jest jak ktoś wyżej wspomniał polityka przedłużania kontraktów. Dla mnie również modelowym przykładem dla zawodników w wieku powyżej 32 lat (powiedźmy z wyjątkami dla topów) byłaby propozycja: 1 rok kontraktu + dodatkowy rok jeśli klub się zdecyduje. Oczywiście w Juventusie można sobie o czymś takim pomarzyć - tutaj Bonucci w wieku 32 lat dostaje mega tłusty kontrakt na 5 lat do przodu (umowa do 2024).


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2020, 23:40

Osgiliath pisze:
29 grudnia 2020, 08:37
In short: Kwadrat to powinien dostać bilet do chin a nie nowy kontrakt. Co prawda w tym sezonie deczko lepiej u niego, ale to zawsze był i będzie gracz, który nie gra z włączonymi obiema półkulami mózgu.
Nie sposób się nie zgodzić. Od zawsze uważałem, że to jest jeździec bez głowy i z każdym sezonem się w swoim stanowisku coraz bardziej utwierdzam.
Poza tym czasami jak widzę newsy po meczach kiedy ludzie zachwycają się dwiema udanymi wrzutkami Cuadrado, nie patrząc na resztę meczu, to nie wiem czy oglądałem ten sam mecz. Gość notorycznie popełnia błędy w obronie, notuje po kilka kluczowych/groźnych strat w środkowej części boiska, nie ma pojęcia o wyprowadzeniu piłki z własnej połowy, spowalnia mozolnie zawiązywane akcje. A już jego znakiem rozpoznawczym jest unoszenie rąk do góry, że niby jest niekryty, po czym kiedy już dostanie piłkę, wycofuje ją do bramkarza.
Doceniam jego chęć gry, ale niestety jest to piłkarz z pewnymi ograniczeniami, których nigdy nie przeskoczy. Oczywiście częściową winę ponoszą kolejni trenerzy, którzy ustawiają go w linii obrony, czy to w formacji 4-4-2 czy też 3-5-2.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2020, 07:50

Cześć po świętach!
Piękne newsy czytam. Serce od razu rośnie. Słynne DNA Juve, zgodnie z tym co powiedział śp. Boniperti: Zwycięstwo nie jest ważne, to jedyne co się liczy. Llorente, Origi.... No no, nasi chcą postraszyć tymi nazwiskami kibiców, żeby ... nie mieli zbyt wielkich oczekiwań wobec klubu i tego sezonu:) Nie tak dawno temu pogonili Fernando, a teraz będzie rozważany jako opcja do ATAKU drużyny aspirującej do WYGRANIA WSZYSTKIEGO! Pięknie.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2020, 10:10

Poprostu pisze:
30 grudnia 2020, 08:41
Corriere Torino

Chcemy Depaya w zimie. Planuje w deal włączyć Berne.
Pewnie coś jak z Pjaniciem...kupujemy Depaya za 30 mln,a oni Bernakiepskiego za 25? Fajnie. Dwie pieczenie na jednym ogniu.


Zablokowany