Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2020, 11:58

playmaker pisze:
09 grudnia 2020, 11:14
Teraz Dybala gra tragedię, Bentancur pod formą i od razu ich wszyscy wyrzucają. Za pół roku się okaże, że oni grają dobrze, a jakąś kontuzję złapie Morata, później wróci, będzie słabo grał i nasze forum za wszelką cenę będzie chciało się go pozbyć. I tak w kółko.
Wiem, że na wiosnę Dybala może ładować bramę za bramą, ale trzeba tutaj jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że:
- w kolejnym sezonie znowu miesiącami będzie szukał formy,
- ma kontrakt do 2022 roku,
- chce dużą podwyżkę, a kompletnie na nią nie zasługuje,
- ma już 27 lat, a wiele topowych klubów nie daje wysokich i długich kontraktów graczom koło 30-tki.
Nie stać nas na tak drogiego w utrzymaniu i zarazem nierównego gracza. Sportowo Dybala daje nam dziś tyle samo, co 7 lat młodszy i 3 razy tańszy Kulusevski (co nie znaczy, że jeden i drugi dają nam tyle, ile powinni).

Ciekawe, czy Pirlo widziałby Pogbę w swoim 3-4-1-2 bardziej w środku czy za napastnikami? 🤔

C.Ronaldo - Morata
Pogba
A.Sandro - Arthur - McKennie - Cuadrado/Chiesa
de Ligt - Bonucci - Danilo
Szczęsny

Też mam wrażenie, że Pogba w Turynie przy Pirlo, Cuadrado, Moracie i nowym koledze McKennie odżyłby momentalnie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2020, 21:12

Jak wygląda kwestia Romero? Może do nas wrócić, czy i jak?


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2020, 21:25

szczypek pisze:
09 grudnia 2020, 21:12
Jak wygląda kwestia Romero? Może do nas wrócić, czy i jak?
Wypożyczony na 2 lata. Atalanta ma opcję wykupu na ok 17mln. Pewnie go wykupią.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2020, 23:08

Szkoda bo Romero to świetny grajek i niesamowicie rozwija się w Atalancie...miałem nadzieję, że do nas trafi ale Atalanta takiego diamentu nie wypuści już.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2020, 23:35

Viaggiatore pisze:
09 grudnia 2020, 23:08
Szkoda bo Romero to świetny grajek i niesamowicie rozwija się w Atalancie...miałem nadzieję, że do nas trafi ale Atalanta takiego diamentu nie wypuści już.
Ja w ogóle nie ogarniam, jak doszło do tego, że pozbyliśmy się zarówno Ruganiego, jak i Romero. Jeden z nich miał przecież zostać. Chyba, że Pirlo trzymał do ostatniej chwili w tajemnicy, że chce grać 3-ką z tyłu :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 08:30

Szkoda gadać, niektórzy tutaj na forum twierdzili, że to słabiak a tymczasem pod ręką Gaspa jest do tej pory najlepszym zawodnikiem Atalanty w LM. Z Liverpoolem zagrał jak profesor, wczoraj zagrał jak profersor, oddaliśmy go lekką ręką a tymczasem latem wróci do nas Rugani i nadal będziemy mieli wrzód na dupie, którego nikt nie chce nawet za drobne. Mam takie zboczenie, że oglądam wiele meczów Serie A choćby nawet ze względu na naszych grajków rozsianych po lidze i nie wiem co miał w głowie Paratici tak łatwo z niego rezygnując nie mając nic w zamian od Atalanty. Poczatkowo myślałem, że to część planu na Gossensa ale zapomnijcie. Atalanta to nie frajerzy. Mając takich grajków na lata jak DL, Demiral i Romero nie musielibyśmy się martwić obroną choć Demiral zaczyna się sypać.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 08:36

Ja mam nadzieję, że może sypniemy Bergamo trochę kasy i skrócimy jego wypożyczenie, bo jego oddanie Dei to byłby strzał w stopę. Kielon to w zasadzie w 3/4 na emeryturze. Demiral, który niby miał być następcą w linii z MDL coś się kontuzjuje, Bonu młodszy nie będzie, więc taki Romero jak nic musi się przydać.

Dziwię się za to, że tu jeszcze są niektórzy obrońcy naszego Messiego 2.0 czyt. Dybali.. facet mental zagubił sezony temu, a jeszcze jego absurdalne wymagania finansowe... sprzedać póki można na nim trochę grosza zyskać, ale nie ma co się oszukiwać, że dostaniemy za niego więcej niż 60 mln... Jeśli w plotach z Pogbą cokolwiek będzie prawdziwego (a wolałbym nie) to pewnie Pawełka z Aaronem pociśniemy do United w zamian za Paula... niby dobrze, a jednak nie do końca.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 08:46

Tutaj chyba zostało raptem 3 obrońców Messiego2 więc coraz lepiej ;)
Ja nie wierzę w to, że Atalanta mając opcję wykupu takiego grajka za 17 mln zrezygnuje z tego, niestety jesteśmy zakładnikami ruchów transferowych i aby ratować budżet oddajemy nie tych co trzeba. Romero rozwija się i gra jak kozak a wieczny talent Rugani pewnie wróci po nieudanej przygodzie we francuskim średniaku razem z De Scglio i nadal będę na garnuszku Juve :D


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 09:42

Romero to nie był jakiś zawodnik który objawił się światu z mega talentem, a Juventus to zignorował. Fakt miał w tej Genoi amatorów obok siebie, ale kurde...oni tam stracili ponad 70 bramek w sezonie. Facet dawał nadzieje, ale nic poza tym. Rozkwitł u Gaspa tak, że oni sami się tego nie spodziewali.
Juventus ma szansę (jeśli chcą robić jakieś roszady w pomocy) naprawić jeden błąd z przeszłości. Grający świetnie w Salzburgu Szoboszlai ma kontrakt do 2022r. Bardzo bardzo fajny zawodnik.
W sumie jak tak patrzę na to co się dzieje na rynku to ten Walukiewicz jak utrzyma formę to przeniesie się niedługo do klubu grającego w pucharach. Chętnie bym go zobaczył u nas zamiast Ruganiego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 19:09

"Juventus jest otwarty na sprzedaż Dybali już w styczniu, jeśli nadarzy się okazja."

"Z informacjii, które dostałem mogę powiedzieć że Juventus chce sięgnąć po Pogbe już w styczniu."

-Agresti


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 19:24

Powiązać jedno z drugim i będzie bajka.Gdyby dołożyć do wymiany szklanego Walijczyka z wysokim kontraktem to byłoby mega.

Zarobki
Dybala 7.5
Ramsey 7

Mogliby za to opłacić pensje Pogbę


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 19:27

Z pogba problem jest taki, że on był najlepszy grajac w 3 w środku, a pirlo gra przeważnie 2. No ale nie zdziwie sie, jak dojedzie do wymiany z dybala, wydaje się że są warunki dobre do takiego ruchu.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 19:32

3-4-1-2 to trójka środkowych pomocników.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 20:06

Problem jest taki, że po pozbyciu się Pawełka zostajemy z dwójką napastników. Także trzeba by wziąć jeszcze jakiegoś Żiru na ławkę. W przeciwnym razie zostajemy z duetem Ronaldo - Morata, a podczas nieobecności któregoś z nich eksperymentujemy z Chiesą czy Kulusevskim na ataku.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2020, 20:25

a może by tak... ;)
OUT:
Dybala 60 mln
Benta 50 mln
Berna 20 mln

IN:
Pogba 50 mln
Locatelli 30 mln
Szoboszlai 30 mln
Milik 15 mln


Zablokowany