Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 08:10

No wokół Depaya, Alaby, Donnarummy czy Pogby można się kręcić. Partykularnie, jeśli Alaba ma 28 lat to bym czym prędzej pogonił Sandto, o ile ten cudem nie wróci do swej formy z pierwszego sezonu (nie wróci). Pogba za free pewnie byłby niezłym strzałem do pomocy a patrząc, że sezon nawet się nie rozpoczał a Ramsey już jest kontuzjowany to z pewnością i jego bym się pozbył.

Donnarumma to nasz wet dream od bardzo dawna chyba. Od jakiegoś czasu też powtarzam, że Wojtek tak naprawdę naszych chyba nigdy nie przekonał, bo nigdy nie był graczem nie ma sprzedaż i mając w perspektywie Donnarummę jako kontynuację legacy Gigiego oraz ponowne umieszczenie go jako nr 1 w bramce reprezentacji nawet odpalenie sporej komisji dla Raioli nie powstrzyma naszych przed kręceniem się wokół niego.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 09:21

Osgiliath pisze:
14 października 2020, 08:10
Wojtek tak naprawdę naszych chyba nigdy nie przekonał, bo nigdy nie był graczem nie ma sprzedaż i mając w perspektywie Donnarummę jako kontynuację legacy Gigiego
Myślę że Szczęsny czysto piłkarsko przekonał naszych aż nadto, problem tkwi w tym, że jest po prostu polakiem, a nie włochem - dlatego może się wydawać, że nigdy nie był on dla naszych długoterminowym planem, bo nasi wzdychali zawsze do Donnarummy


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 10:34

Piti pisze:
14 października 2020, 09:21
Osgiliath pisze:
14 października 2020, 08:10
Wojtek tak naprawdę naszych chyba nigdy nie przekonał, bo nigdy nie był graczem nie ma sprzedaż i mając w perspektywie Donnarummę jako kontynuację legacy Gigiego
Myślę że Szczęsny czysto piłkarsko przekonał naszych aż nadto, problem tkwi w tym, że jest po prostu polakiem, a nie włochem - dlatego może się wydawać, że nigdy nie był on dla naszych długoterminowym planem, bo nasi wzdychali zawsze do Donnarummy
To co piszesz to przykra prawda. Szczęsny jest zaraz za Buffonem najlepszym bramkarzem w bramce Juve w XXI wieku i jak najbardziej zasługuje na to, by u nas bronić tak długo jak długo utrzyma poziom (może jeszcze 3 lata, może 6), a mimo to- co okienko mamy jakąś plotkę czy dwie w związku z jego osobą (a w plotce jest zawsze ziarenko prawdy). Mam nadzieję, ze Wojtek się jeszcze długo u nas będzie... bronił i będziemy (już mamy?) mieli kolejnego Polaka, który zostawi mocny ślad w historii Juventusu.

@gracze do wzięcia za darmo z listy
Gdybyście mogli sobie wybrać tylko jednego, na którego by trafiło?
Ja bym najchętniej zobaczył u nas Alabę (prędzej niż Pogbę czy nawet Messiego), ponieważ:
1) byłby ogromnym wzmocnieniem tam gdzie tego potrzebujemy (LO, LP, ŚO, ŚP), sądzę że doskonale wypełniłby lukę po Chiellinim,
2) jest jednym z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji,
3) wchodzi w najlepszy wiek (29-30 lat) a znając już poziom medycyny sportowej- spokojnie może nie schodzić z tak wysokiego poziomu do roku 2026...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 11:33

Pogba nie będzie za rok dostępny za darmo. Nie wiem ile razy już to napisałem przez ostatni rok :dontknow: Co do listy, to zamiast większości z wymienionych (3, 4, 5, 6, 8, 9 ,10) wolałbym Reynę z BvB.

@Szwamb Oczywiście, że Leo.
Bartosz Karawańczyk pisze:
13 października 2020, 22:31
A po Cardiff zaliczył zjazd i do dzisiaj kopie się po czole... RIP.
Czy ja wiem, 17/18 to 4 gole i 6 asyst, czyli tylko 1 punkt mniej w kanadyjce niż w 16/17 (3/8). Ustalił wynik meczu na wyjeździe z Torino (w domowym też trafił) i Crotone. Na boisku też prezentował się co najmniej solidnie. To był ten sezon, w którym Asamoah dostał 2000 minut, zaliczył 0 goli, 0 asyst, a spore grono i tak spuszczało się nad nim i liczyło, że wygryzie Brazylijczyka. Skończyło się nie przedłużeniem kontraktu. Teraz Czarna Perła (pozdro dla ForzyCośTam) siedzi na bezrobociu, bo nikt go nie chce. Po raz kolejny oddycham z ulgą, że niektóre forumowe jednostki nie mają wpływu na transfery Juve :prochno: Zeszły sezon bez wartościowego zmiennika, rok wcześniej Spinazzola, który do gry nadawał się w marcu. Jeśli Pirlo mówi teraz o zajechaniu Bentancura, to co powiedzieć o Sandro?

Cieszę się, że mogłem sprostować wypowiedź kolegi!
Jacky pisze:
13 października 2020, 20:12
Co do Alexa Sandro, to watpie ze gosc sie odbuduje. To Brazol, dobijajacy do 30-stki Brazol - czy musze mowic cos jeszcze?
Z ciężkim sercem, ale podzielam obawy. Z tego samego powodu przeklinałem głupotę Paraticiego, kiedy przygarnął Danilo, zamiast dymać City na hajs.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 15:59

@Sorek21
Nikt z wymienionych zapewne do nas nie dołączy, bo raczej będziemy musieli w następnym sezonie znów w jakiś cudowny sposób zmniejszać budżet płacowy (aczkolwiek mamy małe pole manewru w tej materii, bo w grę może wchodzić jedynie sprzedaż Ronaldo, Dybali, Rabiota lub Ramseya). Jednakże z tego grona najlepiej byłoby pozyskać Alabę, ale tylko przy jednoczesnej sprzedaży Alexa Sandro za powiedzmy 30 mln €, bo z racji tego, że David przyszedłby do nas z innej ligi to nawet jeśli zażądałby pensji w wysokości 12 mln € netto, to i tak zrekompensowałoby się z wypłatą Brazylijczyka i ewentualnym zarobkiem z transferu. Możliwe, że Chiellini zakończy karierę po tym sezonie, więc reprezentant Austrii przydałby się nam niezmiernie ze względu na swoją uniwersalność.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 22:47

jackop pisze:
14 października 2020, 11:33
Teraz Czarna Perła (pozdro dla ForzyCośTam)
ForzaAllumiinium

dimebag11 pisze:
14 października 2020, 15:59
Możliwe, że Chiellini zakończy karierę po tym sezonie, więc reprezentant Austrii przydałby się nam niezmiernie ze względu na swoją uniwersalność.
Nie wiem, jakie plany nasi maja w stosunku do Ruganiego, ale jesli Kielo zakonczy, a na trasfery hajsu nie bedzie, to bym przyjal tego Daniele na czwartego.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2020, 22:57

@Jacky
Problem w tym (zresztą już parę razy o tym wspominałem), że Rugani jak na czwartego czy w tamtym sezonie nawet piątego stopera w kolejce do wejścia zgarnia niewspółmiernie wysokie wynagrodzenie (3,5 mln €), czyli tyle co podstawowi obrońcy Interu (de Vrij, Skriniar) lub Milanu (Romagnoli).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2020, 14:24

Ktoś ma info z innych włoskich źródeł na ten temat? https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ulo-dybali
Trener Andrea Pirlo miał przekazać gwiazdorowi, że nie ma dla niego miejsca w składzie ekipy mistrza Włoch. "Sytuację reprezentanta Argentyny monitorują działacze Chelsea, którzy są gotowi podjąć negocjacje ws. ewentualnego transferu" - twierdzi "Daily Express".
Na bank :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2020, 17:41

dimebag11 pisze:
14 października 2020, 22:57
@Jacky
Problem w tym (zresztą już parę razy o tym wspominałem), że Rugani jak na czwartego czy w tamtym sezonie nawet piątego stopera w kolejce do wejścia zgarnia niewspółmiernie wysokie wynagrodzenie (3,5 mln €), czyli tyle co podstawowi obrońcy Interu (de Vrij, Skriniar) lub Milanu (Romagnoli).
Owszem, masz racje. Wspomnialem o powrocie Ruganiego tylko w kontekscie takim, gdyby nie udalo nam sie go gdzies opchnac. Gdyby sie udalo, to brac za darmo tego Maksimovicia z Naplets, dac mu polowe tego, co kasuje Rugani i gra muzyka. Bo kupowac kogos i jeszcze placic mu kontrakt, to nie ma sensu. Apropo naszych kontraktow i pilkarzy z innych ekip, to taki Bonucci zarabia tyle, ile Skriniar i de Vrij razem wzieci :ok: Do dzis cholernie zaluje, ze Marotta odpuscil Holendra, kiedy ten byl dostepny za free.
Z reszta co do Napoli, to mam nadzieje ze w przyszlym roku oprocz Milika odejda tez za darmo i Maksimovic i Hysaj.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2020, 18:45

@Jacky
Ja to miałem nadzieję, iż w ubiegłe okienko uda nam się sprzedać Ruganiego (nawet za 15 mln €, bo pewnie nikt w obecnych czasach nie byłby skłonny więcej za niego zapłacić chyba, że nagle zacznie świetnie się prezentować w LM w barwach Rennes) i w jego miejsce chociaż wypróbujemy tego Romero. Niestety wygląda na to, że jeśli Argentyńczyk rozwinie się w Atalancie, to ekipa z Bergamo go wykupi, a my musimy sobie poszukać jakiegoś obrońcę w okolicy trzydziestki, który pogodzi się z rolą rezerwowego i nie będzie pobierać więcej niż 1 mln € pensji, bo i tak regularnie muszą grać De Ligt oraz Demiral, a do końca kariery zostanie z nami przecież także Bonucci. Może taki Maksimović za darmo nie byłby złą opcją, bo jak przeglądam sobie transfermarkt, to albo pójdziemy na całość i zaoferujemy gigantyczną pensję Alabie, albo wydamy jakąś gotówkę na zakup np. takiego Palomino. Odnośnie De Vrija, to również żałuję, że wtedy go nie zatrudniliśmy, ale ciekaw jestem czy po prostu Holender nie wybrał Interu z uwagi na pewny plac gry, bo u nas miałby wtedy trochę trudniej o regularne występy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 16 października 2020, 21:13

Jak Rugani się będzie tak dawał ogrywać w meczach z takimi ogórkami, jak Dijon (dzisiaj), to wróci do nas szybciej niż się tego spodziewamy... :/


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2020, 21:59

unbelievable87 pisze:
16 października 2020, 21:13
Jak Rugani się będzie tak dawał ogrywać w meczach z takimi ogórkami, jak Dijon (dzisiaj), to wróci do nas szybciej niż się tego spodziewamy... :/
Zabawnie wygląda ta jego interwencja :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 21:42

unbelievable87 pisze:
16 października 2020, 21:13
Jak Rugani się będzie tak dawał ogrywać w meczach z takimi ogórkami, jak Dijon (dzisiaj), to wróci do nas szybciej niż się tego spodziewamy... :/
Bo taki jest jego cel :)
Powrót do Juve i walka o miejsce w składzie :prochno:


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2020, 10:58

Zegar tyka, jeszcze 2 miesiące i będzie można za darmo podpisać kontrakt z Donnarummą, Alabą, Pugiem, Calhanoglu, Reyną, Depayem, Milikiem. Będzie rzeź na rynku transferowym, bo dawno nie było dostępnych tylu niezłych graczy za free. Pewnie wiele klubów planuje darmowe wzmocnienia wobec pandemii. Piłkarze liczą na wysokie kontrakty ale też nikt (może poza Anglią) nie będzie w stanie podnosić budżetów płacowych.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2020, 14:31

Dla nas możliwi są Ci z poza Włoch, a ja myślę że to co napisali jakiś czas temu - Alaba podpisze z nami kontrakt.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany