Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 16:27

Uważam, że ten rok będzie ciężki. Inter startuje z handicapem - mają drugi sezon tego samego trenera, dobrze się wzmocnili. U nas może być różnie - dlatego piszę, że nic się nie stanie, jak przegrają.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 16:39

Rano na konkurencyjnej stronie:

Prezydent Lyonu, Jean-Michel Aulas, na antenie Canal+ został zapytany o ofertę Arsenalu za Houssema Aouara: „Pojawiła się nieśmiała oferta, która nie była nawet warta omówienia, nie mówiąc o rozpoczęciu rozmów.”


Potem na JuvePoland:
Poprostu pisze:
29 września 2020, 16:21
RMC Sport. Mohamed Bouhafsi

Juventus wczoraj złożył oficjalne zapytanie w sprawie Aouara
Przypadek? :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 16:49

Cieszę się ze sprzedaży Ruganiego, ale trochę to nie logiczne, bo tyle lat graliśmy 2 ŚO i mieliśmy go jako 5tego, a teraz nagle mamy grać 3 ŚO a zostanie też tylko pięciu (licząc tam Danilo), wiadomo, że Kielon w pewnym momencie się połamie i zostanie nam 4 graczy na 3 pozycje...trochę mało. Oby się nie przeliczyli.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 16:56

Ja w ogóle nie wiem skąd się wziął mit jakoby Rugani był tragiczny. Jak Bonuc odszedł do Milanu i graliśmy głównie Chiellinim, Ruganim i Benatią to wcale więcej bramek nie traciliśmy. W dodatku te ostatnie lata oglądając mecze Juve to Chiellini z Bonucem mieli osrane gacie multum razy. Popełniali masę błędów. Jak Chiellini wychodził z piłką na połowę przeciwnika albo był z nią bliżej 30m to ja miałem stan przedzawałowy. Te jego podania do przeciwnika to był swego czasu jego znak firmowy.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 17:27

Rugani nie jest tragiczny, ale też nie można na nim polegać. Zapowiadał się bardzo dobrze kilka lat temu, ale przystopował i nie wykorzystał szansy na wskoczenie do składu mimo wiekowych konkurentów. Na obecną chwilę, jest mniej pewny niż młodzi de Ligt i Demiral, a jak widać wyżej cenieni są też Babolucci i Chiellini. Nasz kapitan niestety kondycyjnie raczej nie wytrwa całego sezonu, a kontuzja też w jego przypadku jest wysoce prawdopodobna. Zanim wróci Holender i odzyska formę z drugiej części poprzedniego sezonu i Demiral przekona do siebie Pyrlo to Rugani mógłby być tym piątym, ale nie zapewni on spokoju w defensywie, a też nie zarabia adekwatnie do tego ostatniego do wejścia, tylko znacznie więcej niż powinien.
Jeśli miałby przyjść, ktoś w miejsce Daniele (nawet młodzian z drugiej drużyny), a jego transfer ułatwiłby kolejne wzmocnienia to jestem, jak najbardziej za transferem.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 17:43

Wojtek pisze:
29 września 2020, 16:49
Cieszę się ze sprzedaży Ruganiego, ale trochę to nie logiczne, bo tyle lat graliśmy 2 ŚO i mieliśmy go jako 5tego, a teraz nagle mamy grać 3 ŚO a zostanie też tylko pięciu (licząc tam Danilo), wiadomo, że Kielon w pewnym momencie się połamie i zostanie nam 4 graczy na 3 pozycje...trochę mało. Oby się nie przeliczyli.
Myślę, że w kontekście SO rozpartywany jest również Sandro jako lustrzane odbicie Danilo. Grał tak w sparingu z Novarą.
Na lewe wahadło zostają wtedy Berna i Frabotta.
Jeśli chodzi o moje zdanie, to teraz obronę ustawiłbym Chiellini - De Ligt - Danilo.
Mimo wszystko Sandro i Danilo muszą być dostępni w kontekście wahadeł, zwłaszcza ten drugi bo nie ma zastępstwa dla Cuadrado. Ale to nie jest jakiś wielki problem.

Przyzwoity rywal (Roma) unaocznił ile jest wart nasz środek pola.
Może Pirlo wyleczy się z formacji drwal+drwal, cieszą też plotki o Aouarze.
Co do Ramseya, nie wierzę by długofalowo odegrał znaczącą rolę. Wróci Dybala i Walijczyk może najwyżej walczyć o skład z Moratą i Kulu.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 17:53

Sandro na SO czy danilo na SO ale właśnie dlatego podałem że mamy obecnie 5-ciu obrońców na 2 miejsca, wcale nie liczę tego hybrydowej pozycji pod Danilo/Sandro.

Na początku środek jeszcze jakoś grał, Amerykanin widać było że cofa się po piłkę od obrońców i idzie wyżej. Później Roma tak się zagęściła w środku że odbijaliśmy się jak od muru. Czy ktoś robił już analizę tej kontry co tylko Cuadrado cofnął? Takiej katastrofy to dawno nie widziałem.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 18:10

Wojtek pisze:
29 września 2020, 16:49
Cieszę się ze sprzedaży Ruganiego
A kiedy Rugani odszedł i gdzie, bo nic nie widzę?


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 18:14

Profesor pisze:
29 września 2020, 17:53
.

Na początku środek jeszcze jakoś grał, Amerykanin widać było że cofa się po piłkę od obrońców i idzie wyżej. Później Roma tak się zagęściła w środku że odbijaliśmy się jak od muru.
Pirlo w meczu z Romą dał McKenniemu inne zadania. To on miał rozgrywać a nie rozbijać ataki :O więc w tym dopatrywałbym się jego gorszego występu.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 18:43

Z tym rozgrywającym to będą cyrki bo chyba Pirlo chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko - takiego co dużo biega, odbiera piłkę jak trzeba a Arthur takim nie jest. Też pomocnik wyżej jak Ramsey nie ma mieć takich zadań więc kto? Wpakowaliśmy się w jednego obrońcę więcej i zabrało zawodnika z przodu. Teraz będzie test, gdzie Pirlo pomieści Dybale, Ronalo i Kulusevskiego nie tracąc na środku pomocy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 19:02

DonPatch pisze:
29 września 2020, 18:10
Wojtek pisze:
29 września 2020, 16:49
Cieszę się ze sprzedaży Ruganiego
A kiedy Rugani odszedł i gdzie, bo nic nie widzę?
Juz sie nie masz do czego przyczepić. Wiadomo, że chodzi o ewentualną sprzedaż, o te plotki. Znając życie to Valencia się wycofa i w sumie nie dziwie im się.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 20:09

MRN pisze:
29 września 2020, 19:38
VS :
- możliwe, że Aouar zastąpi Ramseya, jesteśmy gotowi zadać decydujący cios kiedy pozbędziemy się balastu
- Aouar czeka na nas i tylko na nas, jeżeli do nas nie trafi tylko gdzie indziej to tylko dlatego, że nie mieliśmy na niego środków
- dla Aouara Juve jest priorytetem dlatego dopóki chłopak ma nadzieję na Juve, dopóty nie przejdzie do innego zespołu
- nawiązaliśmy kontakty z Aarhus w sprawie pozyskania Caspera Hojera Nielsena, lewonożnego obrońcy porównywanego do Johna Arne Riise
Nie zadamy decydującego ciosu, bo nie pozbędziemy się:
- Costy
- Ruganiego
-MDSa

Moooże rozwiążemy kontrakt z Khedirą, choć ten się stawia...

Potencjalnie kręcimy się wokół:
- Chiesy - w cholerę kasy trzeba
- Aouara - w cholerę kasy trzeba
- nawet, jeśli uwzględnimy jakieś roczne/dwuletnie wypożyczenia z obligiem

Imo nie wierzę też w jakieś wzmocnienia skrzydeł, ponieważ nie wiem czy jest sens. Na lewej Sandro/Frabotta, Berna i na prawek kwadrat, kulu, berna. Imo wystarczy, bo nie mamy i tak kasy.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 20:14

Profesor pisze:
29 września 2020, 17:53
Sandro na SO czy danilo na SO ale właśnie dlatego podałem że mamy obecnie 5-ciu obrońców na 2 miejsca, wcale nie liczę tego hybrydowej pozycji pod Danilo/Sandro.

Na początku środek jeszcze jakoś grał, Amerykanin widać było że cofa się po piłkę od obrońców i idzie wyżej. Później Roma tak się zagęściła w środku że odbijaliśmy się jak od muru. Czy ktoś robił już analizę tej kontry co tylko Cuadrado cofnął? Takiej katastrofy to dawno nie widziałem.
To chyba masz krótką pamięć. W zeszłym sezonie w pierwszym, wyjazdowym meczu przeciwko Lazio, gdy przegraliśmy 3-1 mieliśmy bardzo podobną sytuację, gdy jedynym który wrócił był Cuadrado (tylko, że wtedy Juan faulował i po sprawdzeniu przez VAR sędzia pokazał mu czerwoną kartkę). Link do sytuacji poniżej:
https://youtu.be/V-p2wEu_hNg?t=103


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 20:18

@Osgiliath...jeżęe Aouar wierzy do końca to i ja uwierzę ;)
Malutko ale jednak...

Marchetti ze SKY : Valencia proponuje za Ruganiego suche wypożyczenie ale oczywiście nie jesteśmy w stanie tego zaakceptować...co to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ma być ? Może jeszcze w ozdobne pudełko im go zapakować, próbują nas dupczyć na całego a Milan jakiegoś Pakete do Lyonu za 20 sprzedaje.


Obrazek
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2020, 20:34

MRN pisze:
29 września 2020, 20:18
@Osgiliath...jeżęe Aouar wierzy do końca to i ja uwierzę ;)
a Milan jakiegoś Pakete do Lyonu za 20 sprzedaje.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nowy Kaka za 20 mln, a wcześniej nowy Szewczenko za 26 do Herthy. Świat staje na głowie.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Zablokowany