Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2020, 21:55

jackop pisze:
25 września 2020, 21:30
Osgiliath pisze:
25 września 2020, 20:54
Tak, tracimy Aouara, który raczej już wyląduje w Arsenalu.
Z tego co dzisiaj wyczytałem to są tak blisko Francuza jak i my, czyli w ogóle. To znaczy jak sprzedadzą piłkarzy XYZ, których nie chce, za kilkadziesiąt milionów to po niego ruszą :prochno: https://kanonierzy.com/news/romano-kano ... czy/50343/ Aouar, Jorginho i Thomas na pewno mają mokro w gaciach na myśl o transferze do klubu, który nie gra w LM :D
Wg RMC Arsenal ustalił warunki kontraktu z graczem, więc tu jesteśmy na równi, ale Arsenal ma oferować 35 mln jewro. Przyznam, że deczko mało, względem szumnych zapowiedzi Aulasa, więc może ich pogoni, ale też ile gracz będzie czekał na nas jak my Khedirę jeszcze nie pogoniliśmy a i reszty hospicjum.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 września 2020, 23:33

Aouar lub Pogba to kapitalne wzmocnienia, ale pytanie czy go potrzebujemy skoro Andrzej chce grać dwójką ŚP?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 00:50

No jak dwójką jak trójką, tyle że w trójkącie. Aouar za Ramseya? Prawdopodobnie niewykonalne, ale nie obraziłbym się. Na razie Aulas trzyma Francuza krótko, tak jak i Depaya.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 08:42

Dokładnie, przecież wcale nie jest powiedziane że nie skończymy z dwójką z przodu Ronaldo-Dybala i wówczas mamy jak najbardziej miejsce dla Aouara.

Morata wcele nie musi wchodzić do 1 składu.

Już pomijam fakt że 3 5 2 także może zostać zmienione na zwykle 4 3 3 jak Pirlo będzie miał komplet graczy do dyspozycji.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 11:39

Coś czuję że możemy bardzo mile się zaskoczyć pod koniec tego okienka. Transfer Moraty bez obowiązkowego wykupu, pozbycie się zawodników z wysokimi kontraktami, próba wypchnięcia za wszelką cenę Khediry (który tak prawdę mówiąc mógłby zostać od biedy jako zmiennik Rabiota czy Jankesa :punish: ) No i przypominam że oficjalnie jak to bywa każdego roku Fabio czy też Niedźwiedź nie powiedzieli oficjalnie że kończymy zabawę na mercato. Może być naprawdę jakiś królik z kapelusza tak jak to było przy okazji transferu Moraty (Suarez, Dzeko, Żiru ---> Bommm Morata jutro testy) :cooler:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 11:51

kamil-8853 pisze:
26 września 2020, 11:39
, próba wypchnięcia za wszelką cenę Khediry (który tak prawdę mówiąc mógłby zostać od biedy jako zmiennik Rabiota czy Jankesa
My chcmey grać wysokim agresywnym pressingiem. Khedira się nadaje do takiej gry jak Sarri do Juventusu.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 12:03

Transfer do środka pola- TAK, ale pod warunkiem wypchnięcia któregoś ze srodkowych midów (raczej Ramseya mimo wszystko).

Grając 352 w trójkącie śp-śp-ofensywny pomocnik mogą grać:
Rabiot, Ramsey, Bentancur, McKennie, Dybala, Kulusevski, Arthur (z czego np. Ramsey, Benta, Rabio na wszystkich pozycjach), robi się trochę dużo piłkarzy by sprowadzić jeszcze kogoś.

@Khedira- bardzo go lubiłem i ceniłem, ale jego czas definitywnie już minął. Nawet gdyby był zdrowy i w formie to nie nadaje się do szybkiej gry i intensywnego pressowania jakie chce wprowadzić Pirlo.

@Morata- na tym forum jest chyba tylko jeden użytkownik, który sądzi, że jest to gracz do pierwszej 11 :P sądzę, że będziemy cisnąć 352 z dwójką atakujących w kolejności: Ronaldo, Dybala, Kulusevski, Morata
w 433 będzie to przede wszystkim Ronaldo, Dybala, Kulusevski, Morata, Bernardeschi, Cuadrado

@Chiesa "or sth like this"- na dobry warunkach byłoby super.
Ostatnio zmieniony 03 października 2020, 13:46 przez Szwamb, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 12:10

Wydaje mi się, że już niestety nie będzie żadnych wzmocnień. Czasu coraz mniej, a my mamy jeszcze do "wypchnięcia" balast typu Khedira, De Sciglio czy Costa. Oni blokują ewentualne miejsca na innych graczy.
Sam uważam, że potzrebny jest nam jakiś obrońca skrzydłowy, bo z całym szacunkiem, ale na 3 frontach z Alexem Sandro i frabottą nie dojedziemy daleko, a na prawej Cuadrado i na tę chwilę Danilo/De Sciglio -wtf?. W środku pomocy wystarczy nam 5 pomocników? Zazwyczaj było ich 6, tym bardziej patrząc co się z kontuzjami wyprawiało.

Chciałbym się miło zaskoczyć, ale jestem sceptyczny, jeśli chodzi o wzmocnienia w ostatnich dniach. Paratici to nie Moggi, gdzie w ostatnie dni zaserwował nam Ibrę i Cannavaro.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 12:18

Poprostu pisze:
26 września 2020, 11:51
kamil-8853 pisze:
26 września 2020, 11:39
, próba wypchnięcia za wszelką cenę Khediry (który tak prawdę mówiąc mógłby zostać od biedy jako zmiennik Rabiota czy Jankesa
My chcmey grać wysokim agresywnym pressingiem. Khedira się nadaje do takiej gry jak Sarri do Juventusu.
Tak, ale pamiętaj że będą takie spotkania i takie sytuacje meczowe że i Khedira będzię potrzebny. Co by o nim nie mówić jaki jest często irytujący i szklany to doświadczenie i spokój w meczach kiedy innym nogi trzęsły się jak galareta czasami są na wagę złota.
Taka głęboka rezerwa też by się przydała a mimo to chcemy się Szwabo Turka pozbyć. Z tego też względu uważam że jest to celowe działanie aby zrobić miejsce dla Pan X - a kim on jest ?? no własnie ..... :think:


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 14:20

kamil-8853 pisze:
26 września 2020, 12:18
Poprostu pisze:
26 września 2020, 11:51
kamil-8853 pisze:
26 września 2020, 11:39
, próba wypchnięcia za wszelką cenę Khediry (który tak prawdę mówiąc mógłby zostać od biedy jako zmiennik Rabiota czy Jankesa
My chcmey grać wysokim agresywnym pressingiem. Khedira się nadaje do takiej gry jak Sarri do Juventusu.
Tak, ale pamiętaj że będą takie spotkania i takie sytuacje meczowe że i Khedira będzię potrzebny. Co by o nim nie mówić jaki jest często irytujący i szklany to doświadczenie i spokój w meczach kiedy innym nogi trzęsły się jak galareta czasami są na wagę złota.
Taka głęboka rezerwa też by się przydała a mimo to chcemy się Szwabo Turka pozbyć. Z tego też względu uważam że jest to celowe działanie aby zrobić miejsce dla Pan X - a kim on jest ?? no własnie ..... :think:
Łudź się dalej Ziomeczku, łudź...


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 15:58

Gałcio pisze:
26 września 2020, 14:20
kamil-8853 pisze:
26 września 2020, 12:18
Poprostu pisze:
26 września 2020, 11:51


My chcmey grać wysokim agresywnym pressingiem. Khedira się nadaje do takiej gry jak Sarri do Juventusu.
Tak, ale pamiętaj że będą takie spotkania i takie sytuacje meczowe że i Khedira będzię potrzebny. Co by o nim nie mówić jaki jest często irytujący i szklany to doświadczenie i spokój w meczach kiedy innym nogi trzęsły się jak galareta czasami są na wagę złota.
Taka głęboka rezerwa też by się przydała a mimo to chcemy się Szwabo Turka pozbyć. Z tego też względu uważam że jest to celowe działanie aby zrobić miejsce dla Pan X - a kim on jest ?? no własnie ..... :think:
Łudź się dalej Ziomeczku, łudź...
Tutaj nie chodzi o to ze się modlę o jakiś transfer :) Napisałem po prostu że mam przeczucie i tyle ;)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2020, 16:33

Paratici/Cherubini, podkradnij Milanowi Jensa Hauge, a nie żaden Chiesa!

20-latek to być kolejna (po Odegaardzie i Haalandzie) norweska perełka. Gra na lewym skrzydle w ataku. W lidze ma kosmiczne liczby: 14 goli i 9 asyst w 17 meczach. W meczu z Milanem - asysta i piękny gol:


Milan od razu po tym meczu chce go kupić (młodego obserwuje też ponoć od jakiegoś czasu ManU). Pisze się zaledwie o 5-6 mln, bo ma kontrakt do 31.12.2021. Idealny zmiennik dla CR7 + odbicie Kulusevskiego po drugiej stronie.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 11:04

Odejście Bentancura...nie podoba mi się to. Mam nadzieje, że za Khedire przyjdzie Locatelli chociaż to inna pozycja, ale mając 6 pomocników i grając 3 w pomocy to dobra liczba bo zawsze jest kto pokryć inne pozycje w razie konieczności. No chyba, że jest mega oferta za Urusa i on sam chce odejść to to już inna sprawa.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 11:58

Ja tam po Rodrigo nie będę płakał. Zwłaszcza jeśli Locatelli go zastąpi. Jak dla mnie, pewnego poziomu nie przeskoczy i nadaje się najwyżej na bycie rezerwowym.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:27

fazzi pisze:
27 września 2020, 11:58
Ja tam po Rodrigo nie będę płakał. Zwłaszcza jeśli Locatelli go zastąpi. Jak dla mnie, pewnego poziomu nie przeskoczy i nadaje się najwyżej na bycie rezerwowym.
Mówisz teraz o zawodniku, który w poprzednim sezonie był naszym najlepszym środkowym pomocnikiem :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Zablokowany