Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 17:59

Faktycznie może się okazać, że problemem jest Agnielli a nie Marotta czy Partaczi. Dać mu szansę, bo chłop się nie łamie tak często jak Dr Szczilio, a to już stawia go wyżej w hierarchii.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 18:16

Osgiliath pisze:
20 września 2020, 17:17
Pellegrini, wg newsów, chce zostać. Oby chłopak się postawił jak ten gracz Romy, który przyblokował nam mercato. Już, już MDS był poza klubem... Nie mamy kasy, rozwiązujemy kontrakty, potrzeba nam pełnomocnika, to... wypożyczymy Lucę i będziemy wydawać hajs na goosensa... nie wiem, nie wiem kto w tym zarządzie jest bardziej pogubiony
Niech idzie do Niemca na korepetycje jak nie dać się wypchnąć z Juve...


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 18:22

Młody jest, kariera przed nim. Nimiec już ją zakończył w zeszłym roku, ale chorobowe ciągnie... ;]


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 18:27

Osgiliath pisze:
20 września 2020, 17:17
Pellegrini, wg newsów, chce zostać. Oby chłopak się postawił jak ten gracz Romy, który przyblokował nam mercato. Już, już MDS był poza klubem... Nie mamy kasy, rozwiązujemy kontrakty, potrzeba nam pełnomocnika, to... wypożyczymy Lucę i będziemy wydawać hajs na goosensa... nie wiem, nie wiem kto w tym zarządzie jest bardziej pogubiony
To pewnie nie dostał powołania w celach 'wychowawczych'.

Niech ucieka póki może, z grubym nie zginie a u nas i tak nie pogra.


Atalanta prowadzi negocjacje z Barca w sprawie Juniora Firpo. Czyżby następcą Gosensa?


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 19:03

Osgiliath pisze:
20 września 2020, 17:17
Pellegrini, wg newsów, chce zostać. Oby chłopak się postawił jak ten gracz Romy, który przyblokował nam mercato. Już, już MDS był poza klubem... Nie mamy kasy, rozwiązujemy kontrakty, potrzeba nam pełnomocnika, to... wypożyczymy Lucę i będziemy wydawać hajs na goosensa... nie wiem, nie wiem kto w tym zarządzie jest bardziej pogubiony
To chore. Kolejny sezon z JEDNYM nominalnym bocznym obrońcą??? Sandro dalej bez zastępstwa, na prawej skrzydłowy Cuadrado lub wiecznie zagubiony Danilo? Jedyną opcją dla Pirlo zostaje granie trójką obrońców, chce czy nie... Mam nadzieje, że Pellegrini zostanie, minut mu braknąć nie braknie, MDS może być konkurencją jedynie w JMedical.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 19:10

Cała ta sytuacja z Pellegrinim jest kwitesencją głupoty podejmowanych decyzji w tym klubie.


Dawniej Virus[Mauro].
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 19:53

Tu już nawet nie chodzi o tego całego Pellegriniego, bo on równie dobrze może się okazać drugim Marco Mottą. W obronie asem nie jest, często się młodzieńczo podpala, nie jedną bramkę by pewnie zawalił i wielu by w niego zwątpiło w trakcie sezonu i go tu hejtowało. To nieważne. Tu chodzi o całą filozofię. W obawie przed tym co powyżej napisałem, postawią na "doświadczonego", ale totalnie zweryfikowanego na tym poziomie gracza. De Sciglio już od czasów Milanu powtarza ten sam schemat. Trochę pogra, dużo na prawdę solidnych meczów, potem kontuzja wybijająca go z rytmu. A pomimo "rzekomej" solidności w defensywie i tak bardzo często robi jeden-dwa tragiczne babole w meczu, taki pan nieszczęście. Lepiej te błędy które on popełni, bądź zajechany brakiem zmiennika Sandro, zainwestować w młodego, bo one mogą mu pomóc w rozwoju, a ww. panowie już żadnego rozwoju nie zaliczą. I tak od lat... przynajmniej klub zweryfikowałby Pellegriniego czy się nadaje i w przyszłym mercato byłaby jasna sprawa, albo zostaje, albo klub się go definitywnie pozbywa za kilka-kilkanaście milionów.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 20:19

Pewnie do rotacji z Sandro szykowany będzie Berna. Szkoda Pellegriniego, powinni pogonić De Sciglio...


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 20:23

W sparingu Ramsey, teraz też. Widać że do 3-5-2 czy jak to my hybrydowo gramy do budowania akcji potrzebni są mocni środkowi pomocnicy. Pytanie jak Ramsey odniesie kontuzje co będzie? Idealnie było by pozyskać Aour-a a jak się nie uda to pewnie będą różne kombinacje w trakcie sezonu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 20:28

Profesor pisze:
20 września 2020, 20:23
W sparingu Ramsey, teraz też. Widać że do 3-5-2 czy jak to my hybrydowo gramy do budowania akcji potrzebni są mocni środkowi pomocnicy. Pytanie jak Ramsey odniesie kontuzje co będzie? Idealnie było by pozyskać Aour-a a jak się nie uda to pewnie będą różne kombinacje w trakcie sezonu.
Jak wróci Dybala to Ramsey nie powącha murawy.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 20:50

Ja też nie jestem zwolennikiem Ramseya, ale po pierwsze gość grać w piłkę potrafi - w Arsenalu pokazał to nie raz i przez pryzmat tego panował tu duży optymizm po jego transferze (może rok to za mało dla niego na aklimatyzację), a po drugie jeśli po roku odejdzie to z tego co kojarzę stracimy ulgi podatkowe dla zatrudnionych obcokrajowców, co już w ogóle nam się nie opłaci.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 września 2020, 21:16

Poprostu pisze:
20 września 2020, 20:28
Profesor pisze:
20 września 2020, 20:23
W sparingu Ramsey, teraz też. Widać że do 3-5-2 czy jak to my hybrydowo gramy do budowania akcji potrzebni są mocni środkowi pomocnicy. Pytanie jak Ramsey odniesie kontuzje co będzie? Idealnie było by pozyskać Aour-a a jak się nie uda to pewnie będą różne kombinacje w trakcie sezonu.
Jak wróci Dybala to Ramsey nie powącha murawy.
Dybala za Kulu i jeżeli Kulu za Ramsey-a to jestem za. Taktycznie to nie wiemy jak to będzie wyglądać bo może jeszcze sam trener nie zdecydował :)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 08:36

Profesor pisze:
20 września 2020, 21:16
bo może jeszcze sam trener nie zdecydował :)
Z pomeczowych wypowiedzi widać, że sam Pirlo jeszcze nie jest do końca przekonany jak to ma wyglądać i kto ma grać. Imo wychodzi, że nie będzie zafiksowany do betonowej jedenastki jak kiep tylko będzie dostosowywał się pod konkretny mecz, jak Allegri raczej.

Mecz meczem, ale jestem ciekawy tego Frabotty. Czyżbyśmy dlatego odpalali Pellegriniego, bo w sumie mamy młodziaka, który całkiem ogarnia? Ofc to jeden mecz, więc wiadomo, że raczej wróżenie z fusów. Gorszy od Sandro nie powinien być xd I po co ma się kisić Luca na lewej, jeśli tam grałby Berna również - przynajmniej na wahadle? W sumie to miałoby sens w takim wypadku.
Sandro/Frabotta w domyśle i po prawej Kwadrat/Berna. Gdybyśmy grali czwórką w obronie to ofc po prawej Danilo (który wcale nie zagrał źle) i Kwadrat. Ten MDS to jednak mimo wszystko nadaje się do wypchania, wczoraj prawie bramkę zdobył, może PSG się skusi? :prochno:

W każdym oby naszych powstrzymały kontuzje. Ramsey, jak ma grać tak, jak wczoraj, to mógłby zostać, aczkolwiek gdyby jakaś okazja się pojawiła to i tak bym sprzedał. Khediry wygląda, że już nie ma a pomoc Arthur/Rabiot/McKennie (dobry mecz)/Benta to deczko za mało.

Wczoraj czytałem też, że United kręci się wokół Costy bardziej, skoro nie udało im się z Sancho a jak wtopili z Crystal to może zaczną się panic buy i pójdą w Costę.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 09:43

Jak dla mnie Sandro wygląda po prostu ociężale. On nie ma ani odejścia, ani nie potrafi się szybko z piłką zabrać. Tak po prostu go odbieram. Za to Fabrotta (Zambrotta) wyglądał wczoraj dobrze - próbował kombinacyjnie, drybling, pod presją też fajnie się zachowywał. Na pewno nie zawiódł. Ramsey - szok. Chłop cały poprzedni sezon potykał się o własne nogi, a wg mnie wczoraj MOM - podobał mi się i jeżeli ma tak grać - nie wolno go oddać. Kulu po początkowym golu - wydaje mi się, że nic specjalnego. Ale - to dopiero pierwszy mecz, wszystko może się zmienić. Baboluci wczoraj przynajmniej raz-dwa razy chciał babolucic, ale raz miał za sobą Chielliniego, który chyba jest do tego przyzwyczajony i chłopa ratował. Mecz na pewno na plus i przede wszystkim - oczy nie krwawiły, nie ważne jaki przeciwnik - dało się to oglądać. Różnica jest taka, że Pirlo dał entuzjazm nie tylko piłkarzom, ale i nam, kibicom.

Oby tylko nie szli po tego Dżeko, bo wtedy zabierze miejsce Ramseyowi lub Kulusevskiemu / Dybali. Na prawą stronę by się przydał ktoś, kto ogarnia, niestety Kwadrat już równia pochyła. Fabrotta robił moim zdaniem więcej pożytku z gry niż on.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 09:52

Osgiliath pisze:
21 września 2020, 08:36
Mecz meczem, ale jestem ciekawy tego Frabotty. Czyżbyśmy dlatego odpalali Pellegriniego, bo w sumie mamy młodziaka, który całkiem ogarnia? Ofc to jeden mecz, więc wiadomo, że raczej wróżenie z fusów. Gorszy od Sandro nie powinien być xd I po co ma się kisić Luca na lewej, jeśli tam grałby Berna również - przynajmniej na wahadle? W sumie to miałoby sens w takim wypadku.
Też tak wczoraj pomyślałem. Czarny scenariusz to ten, w którym zostaje w drużynie De Sciglio i Paratici uznaje, że lewa strona jest obsadzona. Mattia powinien być do odstrzału, niezależnie od kontuzji Sandro.
Nie podejmę się oceny, czy Frabotta to potencjał na zawodnika do pierwszej drużyny (zaprezentował się obiecująco, ale to tylko dwa mecze), natomiast jeśli Pirlo taki potencjał w nim widzi i chciałby z niego korzystać w dalszej części sezonu, to spoko. Szkoda tylko, że Frabotta, chociaż zawodnik z U23, chyba nie ma statusu naszego wychowanka.
Osgiliath pisze:
21 września 2020, 08:36
Wczoraj czytałem też, że United kręci się wokół Costy bardziej, skoro nie udało im się z Sancho a jak wtopili z Crystal to może zaczną się panic buy i pójdą w Costę.
:pray:


Zablokowany