Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 10:21

bajbek17 pisze:
25 sierpnia 2020, 10:18
A może mi ktoś wytłumaczyć jaki sens ma rozwiązanie kontraktu z Higuainem i wypłacenie m całej pensji? Nie pójdzie na ugodę to niech siedzi na ławce, a nóż pojawia sie kontuzje, a nawet to PW może grać.
Ja bym go zmusił, żeby robił za kierowce Arthura i by było po problemie. :D


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 10:25

Jak go pogonimy to zwalniamy miejsce na jakiegoś młodzika. Nie wiadomo na jakich warunkach rozwiązanie kontraktu ma nastąpić ale opór grubego jest coraz słabszy bo zrozumiał, że nie ma tu czego szukać.
Ja naprawdę aż dziwię się, że rozwiązanie kontraktu nie nastąpił z jego winy patrząc na to jak się zapuścił. Takich jak on to ja nawet w 3 lidze nie widziałem jak jeszcze grałem :prochno:


Obrazek
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 10:45

bajbek17 pisze:
25 sierpnia 2020, 10:18
A może mi ktoś wytłumaczyć jaki sens ma rozwiązanie kontraktu z Higuainem i wypłacenie m całej pensji? Nie pójdzie na ugodę to niech siedzi na ławce, a nóż pojawia sie kontuzje, a nawet to PW może grać.
Dokładnie, też nie do końca to rozumiem. On i Khedira mają rok do końca kontraktu. Jakiś poziom dalej prezentują. Jeśli mielibyśmy wypłacać im całą pensję, to nie widzę w tym sensu. Jedyne co mi przychodzi do głowy to rzeczywiście uświadomić im, że nie mają szans na grę i przez to mogliby znaleźć sobie nowy klub a my nie musielibyśmy im płacić lub moglibyśmy zapłacić mniej.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 10:55

playmaker pisze:
25 sierpnia 2020, 10:45
bajbek17 pisze:
25 sierpnia 2020, 10:18
A może mi ktoś wytłumaczyć jaki sens ma rozwiązanie kontraktu z Higuainem i wypłacenie m całej pensji? Nie pójdzie na ugodę to niech siedzi na ławce, a nóż pojawia sie kontuzje, a nawet to PW może grać.
Dokładnie, też nie do końca to rozumiem. On i Khedira mają rok do końca kontraktu. Jakiś poziom dalej prezentują. Jeśli mielibyśmy wypłacać im całą pensję, to nie widzę w tym sensu. Jedyne co mi przychodzi do głowy to rzeczywiście uświadomić im, że nie mają szans na grę i przez to mogliby znaleźć sobie nowy klub a my nie musielibyśmy im płacić lub moglibyśmy zapłacić mniej.
Obaj wiedzą, że nie powąchają murawy nawet przez pół sekundy a i tak nie chce odejść.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 11:03

Nie chcą odejść bo zarabiają w chu..... Na prawdę, nie ma się co dziwić. Za to w innych klubach odchodzą na życzenie, np. Bale. Poszedł od razu ;]


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 14:30

Ronald Koeman przekazał Luisowi Suárezowi, że nie liczy na niego w przyszłym sezonie. Media łączą go z PSG albo Juve.

Jakbyście mieli wybierać 33-letniego Suareza czy 34-letniego Dzeko? Bośniak zna Serie A. Urugwajczyk rok młodszy i w Barcelonie zarabia bodajże 10 mln netto, ale jednak klasa wyżej niż Edin. Dużo lepsza technika, ale też gorsza gra głową. Chiellini mógłby mu się odgryźć na treningach :prochno:

Tutaj porównanie obu panów: https://www.fctables.com/luis_suarez-vs ... 528-231277 Co ciekawe, Suarez w tym sezonie potrzebuje średnio 4,74 strzałów, aby zdobyć gola. Dzeko aż 8,16 i jest to bardzo duża różnica!

Tacy wiekowi napastnicy byliby spoko (jeśli nie stać nas na Dembele czy Malena), ale z rocznym, max. dwuletnim kontraktem, a oni oczekują 3/4-letnich :/


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 14:43

Crunny pisze:
25 sierpnia 2020, 14:30
Ronald Koeman przekazał Luisowi Suárezowi, że nie liczy na niego w przyszłym sezonie. Media łączą go z PSG albo Juve.

Jakbyście mieli wybierać 33-letniego Suareza czy 34-letniego Dzeko? Bośniak zna Serie A. Urugwajczyk rok młodszy i w Barcelonie zarabia bodajże 10 mln netto, ale jednak klasa wyżej niż Edin. Dużo lepsza technika, ale też gorsza gra głową. Chiellini mógłby mu się odgryźć na treningach :prochno:

Tutaj porównanie obu panów: https://www.fctables.com/luis_suarez-vs ... 528-231277 Co ciekawe, Suarez w tym sezonie potrzebuje średnio 4,74 strzałów, aby zdobyć gola. Dzeko aż 8,16 i jest to bardzo duża różnica!

Tacy wiekowi napastnicy byliby spoko (jeśli nie stać nas na Dembele czy Malena), ale z rocznym, max. dwuletnim kontraktem, a oni oczekują 3/4-letnich :/
Z tych wszystkich kaszlaków, którzy mają do nas trafić na atakera to ja bym już pchnął po tego Keana do Evertonu na wypożyczenie albo zamienił na Ramseya. Wolę młodego narwańca to może tam przy Pyrlo się ogarnie niż dziada(ów), którym jeszcze przyfandzolimy 3 lata kontraktu po 7 mln... A jak już byłaby totalna bryndza to niech i ten Igła zostanie tylko ogarnie się z robotą.

Edit:
No to jednak igła niet, bo na konfie Andrea jasno wskazał, że Gonzalo wypada z projektu. Pytanie, czy znajdzie jakiś klub choćby w MLS, czy jednak rozwiążemy kontrakt. Niezależnie od tego mamy jasność.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 15:42

Pirlo na konferencji powiedział, że nie ma żadnej wybranej taktyki jeszcze. Możemy bronić 4 jak i 3 z tyłu. Ważne, żeby każdy poświęcał się dla drużyny. Przekaz piłkarzom, że dla niego liczą się dwie rzeczy. Ciągle utrzymywać się przy piłce a jak ja stracą to od razu mają ja odzyskać z powrotem. Przekazał swoim podopiecznym również, że w Juve liczy się tylko wygrana.
Tudor był jego osobistym wyborem z trzech powodów :
- były obrońca
- doświadczony w trenowaniu
- odpowiedni charakter
Wiśnienką na torcie było to, że jest były graczem Juve więc idealnym kandydatek do tej roli.

Pirlo powiedział Higuainowi, że jego czas w Juve dobiegł końca.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2020, 16:54 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 16:53

Nie wiem kogo kupimy, ale odpalenie Igły, Matuidiego w jednym okienku to już coś pięknego.

Jeszcze De Sciglio,Bernardeschi i Rugani, a będę naprawdę ukontentowany.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 17:48

jakku1 pisze:
25 sierpnia 2020, 17:07
- Kluczowym zawodnikiem, biorac pod uwage pilkarzy, ktorymi dysponujemy bedzie srodkowy napastnik. Problem z kadra, ktora mamy polega na tym, ze zarowno Ronaldo jak i Dybala czuja sie duzo lepiej majac przed oczami jakis punkt odniesnienia (silnego, wysokiego napastnika). Tego brakowalo w tym sezonie i bedziemy starali sie ten problem rozwiazac w tym okienku.
Paratici ty przychlaście, przestań spać w szafie i bierz Thurama, a nie jakichś dziadków!

Do tego Dest, Locatelli, ewentualnie nowy LO (Reguilon/Gaya/Grimaldo) jak wciśniesz Sandro do Anglii i mamy pakę pod 4-2-3-1/4-3-3. Później tylko pozbyć się jak najwięcej szrotu i jedziemy z sezonem.

Jak chłop nie ogarnie 3 banalnych transferów 'in' to niech spada do United czy Romy, bo zaczyna mi ciśnienie podnosić.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2020, 19:55 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 18:21

W międzyczasie:
Nasz pierwszy ronaldo: Davide Lanzafame w tureckiej drugiej lidze - Adana Demirspor.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 18:32

jackop pisze:
25 sierpnia 2020, 17:48
jakku1 pisze:
25 sierpnia 2020, 17:07
- Kluczowym zawodnikiem, biorac pod uwage pilkarzy, ktorymi dysponujemy bedzie srodkowy napastnik. Problem z kadra, ktora mamy polega na tym, ze zarowno Ronaldo jak i Dybala czuja sie duzo lepiej majac przed oczami jakis punkt odniesnienia (silnego, wysokiego napastnika). Tego brakowalo w tym sezonie i bedziemy starali sie ten problem rozwiazac w tym okienku.
Paratici ty przychlaście, przestań spać w szafie i bierz Thurama, a nie jakichś dziadków!
To mógłby być nasz młodszy Lukaku. Ma nawet potencjał, by go przebić, bo wydaje się, że już teraz ma lepszy drybling i technikę. Nawet nie wiedziałem, że agentem Thurama jest Raiola.

Moje typy na realną młodą 9-tkę to właśnie Thuram, Malen, Demebele, w dalszej kolejności: Barrow i Daka.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 19:19

Messi odchodzi, bierzcie. Duet Cristiano & Leo w jednym zespole to coś, na co jako ludzkość zasługujemy, zwłaszcza w takim pokręconym roku jak 2020.

I to za darmo! :snack:

Obrazek


1902 Para Siempre

Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 20:10

San Holo pisze:
25 sierpnia 2020, 19:19
Messi odchodzi, bierzcie. Duet Cristiano & Leo w jednym zespole to coś, na co jako ludzkość zasługujemy, zwłaszcza w takim pokręconym roku jak 2020.

I to za darmo! :snack:
Ponoć mowa o rzetelnych źródłach. Dzieje się. Barcelona bez niego to coś co ciężko sobie wyobrazić. Pomijam już aspekt symboliczny - każdy wie, jak wiele ten człowiek dał temu klubowi i ile byli w stanie wygrać w Europie przed jego wejściem do składu, ale ile już z nim w kadrze.

Trudno sobie wyobrazić, by klub interesujący się takimi zawodnikami jak Lacazette, Dzeko, Milik miałby mieć środki na pokrycie utrzymania Messiego. Nie bez przyczyny pisze się w naszym kontekście akurat o tych graczach, a nie o topach europejskiej piłki. A, zapomniałem o Locatellim czy Bellerinie.

W takim układzie myślę są szanse na ponowne spotkanie z Ronaldo, ale po przeciwnej stronie barykady, bo chęć na zakontraktowanie Argentyńczyka ma Inter, który w międzyczasie zdążył już zbudować bardzo silną ekipę. A może jednak Anglia?

U nas za wiele innych potrzeb, by móc sobie pozwolić na drugi tak kosztowny kontrakt (środek pomocy, boki obrony, napastnik, a już na chwilę obecną zdaje się szukamy środków chcąc uwolnić się od kilku kontraktów). Ale już czysto teoretycznie - marketingowo nie można by było zrobić więcej, Ronaldo i Messi w jednej ekipie to coś czego w skali talentu nie było chyba w całej historii futbolu. Ale nie jest to raczej coś, nad czym akurat w naszym kontekście warto by się zastanawiać, bo szanse są jakie są. Myślę kibice Juve będą w miarę zadowoleni, jeśli zbudujemy funkcjonującą linię pomocy, tak obecnie kształtuje się nasza sytuacja. O realnej walce do końca w LM z takimi przewijającymi się nazwiskami raczej i tak nie możemy myśleć, więc Messi po prostu nie jest nam potrzebny.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 20:18

Chętnie zobaczę, jak Messiemu w Interze wraca zapał do gry w piłkę z Allegrim na ławce trenerskiej :prochno:

edit: sorki za offtop, myślałem, że piszę w temacie transferów - jak się moderatorom chce, to można przenieść ;)

edit2: San Holo, faktycznie, tak też piszą na fcinter.pl. Za dużo się dzisiaj dzieje i nie nadążam :D Niemniej, jak już ktoś wcześniej wspominał, Messi na wahadle w 3-5-2 też może być ;)
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2020, 20:24 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany