Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2020, 19:18

MRN

Czy napotkałeś na informacje czego dotyczą te ewentualne pozasportowe powody rozstania z Sarrim? Bunt piłkarzy, wizerunek, tarcia z zarządem?
Trafiłeś może na jakąś informację odnośnie chęci odejścia Ronaldo z Juve? Może to Ronaldo chce odejścia Sarriego?
Z góry dzięki za odpowiedź


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2020, 20:36

Nikt nic nie wie a nawet jak wiedza to po przebojach z zeszłego roku nie chcą za dużo gadać. Ja jednak nie wierze w zmianę trenera bo to nie w stylu Juve ale...
Zdziwiły mnie deklaracje na 100% dwóch guru, którzy nigdy takich deklaracji nie składają, zawsze odpowiadają wymijająco aby w razie czego po nich nie jechali. Teraz jednak zmienili ton i są tego pewni, do tej pory nigdy nie zauważyłem aby z taka stanowczością pisali. W zeszłym roku Agresti zalogował się i ich skrytykował za to, że przecież wszystko wiedza najlepiej, teraz co prawda nie loguje się od stycznia ale na insta daje wyraz temu, że nie wie czy Sarri zostanie. Jeżeli sprawa upadnie to dwóch kolejnych ( dobrych ) guru będzie na cenzurowanym ale jeden z nich stanowczo od swojego źródła na początku sprawy z Allegrim napisał, że Max na 100% odchodzi. Sam nie wiem co o tym myśleć ale nie chce mnie się wierzyć chyba, że Agnellemu coś siadło bo decyzja odnośnie Sarriego zapadłapodobno już jakiś czas temu.

Guru wkleił zapis swojej rozmowy z jednym z zawodników Juve, jeżeli ktoś śledzi włoską prasę to powinien domyślić się o kogo chodzi ;)
Wiem, to wygląda na fejk, nie wierzę w to ale macie :

Obrazek

Dołączył też film :


Naturalnie niczego to nie udowadnia, potwierdza tylko wiarygodność źródła, nic poza tym dlatego ten guru daje taka gwarancję. Oby to była prawda.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 08:12

Rozumiem nastroje po naszych ostatnich meczach, ale jest tu pewien brak logiki w tym wszystkim. Niby większość zauważa ten oczywisty fakt, ze każdy trener potrzebuje czasu aby zaszczepić swoją wizję. Sarri dostał tak naprawdę najdziwniejszy sezon w historii, gdzie owszem był okres przygotowawczy, ale później weszli w okres gdzie gra się co 3 dni i to nie jest moment gdzie udaje się zmieniać koncepcję gry. Później styczen-luty, okres ten kończy się najlepszym meczem Juventusu w tym sezonie czyli starciem z Interem, a następnie wszyscy rozjeżdżają się do domów, powrót to znów króciutki okres przygotowawczy i jakiś masakryczny maraton, gdzie jest mecz, regeneracja, przygotowanie do kolejnego przeciwnika i kolejny mecz. Sarriemu zabrano najlepszy czas do implementacji zmian w zespole czyli okres marzec-maj gdzie jest znacznie więcej czasu na treningi, a to wciąż 1 sezon jego pracy.

Podkreślam, nie podoba mi się to jak teraz gramy, ale jak czytam komentarze, że Sarri nie ma posłuchu w szatni to trochę taki argument wymyślony, bo tego nikt z Was nie wie. Irytuje Was że robi wciąż te same zmiany, problem jest taki że ma na ławce 0,5 logicznego grajka i musi liczyć na to że Costa coś zmieni, bo nikt inny do niczego się nie nadaje.

Na dodatek kto miałby go zastąpić i jak rozumiem także w ciągu kilku miesięcy nas odmienić? Ten upragniony Pep? Też żaden z niego geniusz i nie ma żadnej gwarancji że się u nas sprawdzi. Gasp? Czym on się niby od Sarriego różni. Uważam po prostu, że trzeba być konsekwentnym i jak już się postawiło na trenera, który ma zmienić wizję to nie powinno się go wyrzucać po najdziwniejszym roku w historii piłki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 09:24

Trudno się nie zgodzić ale jeżeli dojdzie do zmiany trenera to ze względów poza sportowych, przynajmniej takie teorie krążą.


Obrazek
Paolo_Rossi_1892

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2019
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 11:35

Wszystko zaczęło się od ściągnięcia Raka, właściwie mam wrażenie, że to była celowa zagrywa Miernotty na koniec współpracy.

PS
MRN pisze:
25 lipca 2020, 20:36
Guru wkleił zapis swojej rozmowy z jednym z zawodników Juve, jeżeli ktoś śledzi włoską prasę to powinien domyślić się o kogo chodzi ;)
Wiem, to wygląda na fejk, nie wierzę w to ale macie :

Obrazek
Jeszcze po japońsku tu wklej jakiegoś newsa, będziesz jeszcze większy kozak.


MRN: to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy!!!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 12:06

Nie chce mi się wierzyć, że Sarri odejdzie po tym sezonie. Jeśli już mokry sen wszystkich (Pep) miałby do nas trafić to najwcześniej za rok. Guardiola jest 4 sezon w City i świetnie ułożył sobie drużynę i czapki z głów dla niego. Trzeba sobie tylko zadać pytanie - czy to wszystko było tego warte patrząc jakim kosztem zostało to zrealizowane i czy jakikolwiek klub bez arabskiego zaplecza jest w stanie sobie na coś takiego pozwolić?
4 lata Pepa w City złożyło się na ponad 700 mln euro wydanych na transfery. Część odzyskali, ale nawet takie Juve mające za plecami najpotężniejszą rodzinę we Włoszech nie jest w stanie pędzić za czymś takim. Patrząc na nas to wydaliśmy pewnie 50-60% tego co City, a same okienka były przez nas zamykane niewielkimi stratami poza tym kiedy przyszedł Ronaldo.
Ściągnięcie Pepa to jedno, a wdrożenie jego wizji to drugie - dużo droższe i trudniejsze zadanie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 12:13

Michael_M pisze:
26 lipca 2020, 12:06
Nie chce mi się wierzyć, że Sarri odejdzie po tym sezonie.
Chyba mało kto w to wierzy. Skoro już został trenerem to nikt nie będzie go zwalniał po sezonie, nie jesteśmy interem. Bardziej wierzyłbym w to, że sam Sarri chce odejść aby być bliżej domu ale on już powiedział, że chce wypełnić kontrakt.


Obrazek
Paolo_Rossi_1892

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2019
Posty: 12
Rejestracja: 16 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 13:37

JFIndo/ Gosens alla Juve! Fischadio” co”munque alla 18 + bonus, BOOM!


MRN: to się dzieje, Pepuś jest nasz, Pepunio do nas należy!!!
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 14:02

Paolo_Rossi_1892 pisze:
26 lipca 2020, 13:37
JFIndo/ Gosens alla Juve! Fischadio” co”munque alla 18 + bonus, BOOM!
Jeśli to prawda to świetny ruch Paraticego , który musi sie wykazać by zostać w Juve


harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 15:17

MRN pisze:
26 lipca 2020, 12:13
Michael_M pisze:
26 lipca 2020, 12:06
Nie chce mi się wierzyć, że Sarri odejdzie po tym sezonie.
Chyba mało kto w to wierzy. Skoro już został trenerem to nikt nie będzie go zwalniał po sezonie, nie jesteśmy interem. Bardziej wierzyłbym w to, że sam Sarri chce odejść aby być bliżej domu ale on już powiedział, że chce wypełnić kontrakt.
Scudetto uratuje mu tyłek. Myślę, że nawet przegrana z Lyonem nie zadecyduje o zwolnieniu. Tak jak piszesz nie zwolnimy trenera po jednym sezonie, musiałby się skompromitować we wszystkich rozgrywkach. Dodatkowo koronawirus działa na jego korzyść, bo jest to solidna wymówka na wszystko.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 16:18

Mimo niechęci do niego też tak myślę ale zobaczymy co się wydarzy.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 19:03

- Agnelli prowadzi intensywne rozmowy z Lippim, którego chce sprowadzić do Juve ale nie wiadomo w jakiej roli

OStatnio po necie latało info, że Lippi już zaklepany przez Federacje Włoską.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 19:57

Szczerze mówiąc to Marcelo bym chętnie zobaczył na ostatnie 2 miesiące.

Lippi wygrywa LM z Juve po raz drugi.
LOVE STORY.

Dobra wstaje bo się zesrałem.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 21:40

MRN pisze:
26 lipca 2020, 12:13
Michael_M pisze:
26 lipca 2020, 12:06
Nie chce mi się wierzyć, że Sarri odejdzie po tym sezonie.
Chyba mało kto w to wierzy. Skoro już został trenerem to nikt nie będzie go zwalniał po sezonie, nie jesteśmy interem. Bardziej wierzyłbym w to, że sam Sarri chce odejść aby być bliżej domu ale on już powiedział, że chce wypełnić kontrakt.
Skoro sam w to nie wierzysz ,to po co wstawiasz te wszystkie bajki i robisz ludziom nadzieję ? Pep jest nasz...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 21:44

Wklejam to co znalazłem, w ramach ciekawostki...no ale GDM też twierdził, że Halaand nasz.
Ustaw sobie w profilu mnie jako wroga i nie będziesz widział moich postów, proste ? To chyba potrafisz skoro jak inne dzbany potrafisz tylko krytykować. Pozdrawiam i bez odbioru.


Obrazek
Zablokowany