Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 17:27

MRN pisze:
19 lipca 2020, 16:58
Ewolucja Gonzalo :)
Obrazek
Ewolucja z 3 na 9 mln rocznie.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 17:42

Oby plotki łączące nas z Pochettino były prawdziwe, natomiast jeśli chodzi o Inzaghiego mam nadzieję że są to jedynie plotki. Potrzebujemy zagranicznego trenera "spoza systemu". Inzaghi nic nie zmieni.


Dawniej Virus[Mauro].
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 17:44

Poprostu pisze:
19 lipca 2020, 17:27
MRN pisze:
19 lipca 2020, 16:58
Ewolucja Gonzalo :)
Obrazek
Ewolucja z 3 na 9 mln rocznie.
1 piwko do obiadu vs tygodniowy maraton alkoholowy :prochno:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 19:52

Poprostu pisze:
19 lipca 2020, 08:04
CDS
Zaoferowaliśmy 30 mln + Perin za Zapate z Atalanty.
Kolejny mastersztyk... Ściągać 30 letniego piłkarza, który zagrał w swojej karierze całej 2 dobre sezony i w dodatku w drużynie, która gra ultra ofensywny futbol i cały atak się rozumie bez słów.

Jeśli to prawda to przyjdzie do nas i nie strzeli nawet 15 bramek...

MRN pisze:
19 lipca 2020, 10:43
VS ( JuveeeeAle ) : Juve dogadało się z Zaniolo, oferujemy mu 5 letni kontrakt o wartości 4 mln za sezon.
( Tristan ) : Sarri nie będzie na pewno trenerem w przyszłym sezonie.

Tuttosport : możliwe, że poświęcimy Costę aby pozyskać Jimeneza.

Florentino Perez : Zidane ? Możliwe, że odejdzie.
Cały post MRN mi się podoba. Niech to się stanie prawdą :pray:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 20:14

Problem z Sarrim jest taki, że ewidentnie widać że nie panuje nad szatnią i nie ma tam posłuchu. To nie jest tak, że jego koncepcja jest tak trudna do zaimplementowania do betonowych głów i nóg naszych kopaczy, ale facet nie ma siły przebicia. Grać potrafimy, co pokazywaliśmy już nie raz w tym sezonie. Schody zaczynają się wtedy, gdy dostajemy celny cios od rywala - wówczas uciekamy do narożnika ringu i dajemy się okładać serią cepów, a Sarri stoi z ręcznikiem przy linach, żuje kiepa, drapie sie po głowie i nie potrafi nami wstrząsnąć. Mamy tłuste, nażarte sukcesami koty (mistrzów świata, europy, zdobywców Ligi Mistrzów i seryjnych mistrzów Włoch) i nagle wchodzi do szatni 60-letni facet w polówce i adidasach, który wygrał 20 lat temu Serie D i Ligę Europy i zmusza te koty by żarły jeszcze więcej. To nie przejdzie, bo koty sie zerzygają i zesrają z przeżarcia.
Zarząd musi przewietrzyć szatnie. Czy należy zrobić to pod auspicją naszego sympatycznego Kiepury? Tego nie jestem pewien, nie ufam naszemu obecnemu taktykowi w 100%. W Napoli szajka krasnali skoczyła za nim i jego strategią w ogień, w Chelsea rozbił beton wylany przez Conte, ale też można mu zarzucić brak panowania nad zawodnikami, vide sytuacja z Kepą.
Na ławce trzeba nam silniejszej osobistości niż Ronaldo, bo co to za porządek, gdy podwładny, pracownik wchodzi swojemu przełożonemu na głowe?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 00:51

Baczu pisze:
19 lipca 2020, 20:14
w Chelsea rozbił beton wylany przez Conte, ale też można mu zarzucić brak panowania nad zawodnikami, vide sytuacja z Kepą.
Zesrał się i co najwyżej rozbił sobie łeb o beton :| Stało się dokładnie to co teraz i po trenerze tyranie (Conte/Allegri z mistrzostwami i "spalonej ziemi") wprowadził do drużyny wielkie G, zamiast odblokować ekipę (Conte -> Allegri). Chelsea Kiepa to był rak dla oczu (kibice The Blues do tej pory pewnie zastanawiają się na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> im był potrzebny ten manewr z Jorginho i przesunięcie najlepszego DP świata do ofensywy) i tylko indywidualności uratowały mu sezon, a teraz będzie prawdopodobnie powtórka. Rok temu Hazard <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> życiówkę i krył braki zespołowe, tak jak u nas robi to swoimi golami Ronaldo.

Pierwszy sezon Antoniusza w porównaniu do pierwszego sezonu Palacza w Chelsea to jakby wędlinkę porównać z wymiocinami. Co wolelibyście położyć na kanapkę? Z resztą Sarri wykręcił tyle samo pkt. co Conte będący w konflikcie z połową składu i Ruskim Romkiem, ale akurat w poprzednim sezonie starczyło to na LM + Puchar Myszki Miki, którym jarają się zespoły pokroju Sevilli.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:15

fivapoPL pisze:
20 lipca 2020, 09:20
Calciomercato

Atalanta chce za Zapate 70 -80 mln

Roma oczekuje za Zaniolo 80 mln
Z ceną za Zapatę to ewidentnie jakaś plotka, bo Inter za dwa lata młodszego Lukaku zapłacił 65 mln €, więc podejrzewam, że nawet sami działacze Atalanty nie wyskoczyliby z kwotą wyższą niż 50 baniek za Duvana.
Natomiast odnośnie transferów z Romy, to naszym priorytetem powinien być Lorenzo Pellegrini, a nie żaden Zaniolo. Powiem szczerze, że z chęcią widziałbym też u nas ich środkowego obrońcę - Manciniego w miejsce Bonu i Ruganiego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:24

Zapata już został zdementowany przez dobre źródła. Naszym głównym celem jest Milik.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:48

Poprostu pisze:
20 lipca 2020, 11:24
Zapata już został zdementowany przez dobre źródła. Naszym głównym celem jest Milik.
Oby nie. Milik, który jest rezerwowym w Napoli i widząc ile daje wchodząc, moim zdaniem jest kompletnie zbędny.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:58

unbelievable87 pisze:
20 lipca 2020, 11:48
Poprostu pisze:
20 lipca 2020, 11:24
Zapata już został zdementowany przez dobre źródła. Naszym głównym celem jest Milik.
Oby nie. Milik, który jest rezerwowym w Napoli i widząc ile daje wchodząc, moim zdaniem jest kompletnie zbędny.
A Milik nie jest rezerwowym w Napoli właśnie dlatego, że nie przedłuży z nimi kontraktu? Jak to wcześniej wyglądało w tym sezonie?


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 11:59

Akurat wczoraj wszedl i strzelil bramkę ;) dodatkowo w tym sezonie jest drugim wyborem bo nie chce przedluzyc umowy, ale to tylko moja opinia. Natomiast w poprzednim grajac niespelna 2,4 k min strzelil 17 bramek.
Podsumowując Arek do 11 pewnie za slaby ale do rotacji idealny, daje sporo możliwości.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 12:12

mns pisze:
20 lipca 2020, 11:59
Akurat wczoraj wszedl i strzelil bramkę ;) dodatkowo w tym sezonie jest drugim wyborem bo nie chce przedluzyc umowy, ale to tylko moja opinia. Natomiast w poprzednim grajac niespelna 2,4 k min strzelil 17 bramek.
Podsumowując Arek do 11 pewnie za slaby ale do rotacji idealny, daje sporo możliwości.
Nie wiem czy jesteśmy aż tak bogatym klubem by mieć rezerwowego który pobiera 4-5 mln na rok.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 12:21

Michael_M pisze:
20 lipca 2020, 12:12
mns pisze:
20 lipca 2020, 11:59
Akurat wczoraj wszedl i strzelil bramkę ;) dodatkowo w tym sezonie jest drugim wyborem bo nie chce przedluzyc umowy, ale to tylko moja opinia. Natomiast w poprzednim grajac niespelna 2,4 k min strzelil 17 bramek.
Podsumowując Arek do 11 pewnie za slaby ale do rotacji idealny, daje sporo możliwości.
Nie wiem czy jesteśmy aż tak bogatym klubem by mieć rezerwowego który pobiera 4-5 mln na rok.
W sumie to mamy aktualnie takich, którzy pobierają 6 - 7,5 melona netto za grzanie ławy :prochno:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 12:23

A nawet 9 jak Igła.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 12:37

Tony Montana pisze:
20 lipca 2020, 12:21
Michael_M pisze:
20 lipca 2020, 12:12
mns pisze:
20 lipca 2020, 11:59
Akurat wczoraj wszedl i strzelil bramkę ;) dodatkowo w tym sezonie jest drugim wyborem bo nie chce przedluzyc umowy, ale to tylko moja opinia. Natomiast w poprzednim grajac niespelna 2,4 k min strzelil 17 bramek.
Podsumowując Arek do 11 pewnie za slaby ale do rotacji idealny, daje sporo możliwości.
Nie wiem czy jesteśmy aż tak bogatym klubem by mieć rezerwowego który pobiera 4-5 mln na rok.
W sumie to mamy aktualnie takich, którzy pobierają 6 - 7,5 melona netto za grzanie ławy :prochno:
Racja. Patrząc tak na naszą kadrę to za 2 lata w klubie nie będzie Buffona, Chielliniego, Ruganiego (może), De Sciglio, Pjanicia, Ramseya (może), Matuidiego, Khediry, Berny, Costy i Higuaina.
To jest jeden skład. Będzie spore odmłodzenie składu i jeśli Sarri zostanie to będzie miał jakby...lepszą okazję ku temu by wprowadzić swoją wizję bo powiedzmy sobie szczerze - uczenie czegokolwiek zawodników 30+ nie ma sensu. To tak jak szukanie nowych wyzwań na rynku pracy jak się ma 60-65 lat.


Zablokowany