Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 15:36

Czyżby male pożegnanie Zidana ?
"Czy mogę zapewnić, że będę w Realu w następnym sezonie? Jestem tutaj, ale nikt nie wie, co się wydarzy. Dlatego nie mówię o kolejnych latach. Mam kontrakt i podoba mi się, co tutaj robię. Jednak nigdy nie wiesz, co wydarzy się w piłce. Dlatego też jestem tak spokojny w tym, co robię. W piłce wszystko zmienia się z dnia na dzień. Wiem, że jestem tutaj i cieszę się tym. Zobaczymy do kiedy."

W sumie stwierdził oczywistą oczywistość ale.

Jakiś ranodomowy "insajder" IL Maestro idzie w zaparte, że 30 czerwca Zidan obiecał Agnelliemu, że przejmie Juve od nowego sezonu.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 17:12

A ten co chciał przekazać?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 17:21

Belotti może odejść z Torino. Zainteresowani: Inter i ManU. Cena: 40-50 mln. Moim zdaniem bardzo podobny napastnik do Milika. Na plus na pewno przemawia fakt, że nigdy nie miał poważnych kontuzji, a Arek już 2 razy pauzował po parę miesięcy. Chyba jednak wolałbym Włocha, choć ciężko zdecydować, który byłby dla nas lepszy. W to lato trzeba za nich będzie zapłacić podobną kwotę (Napoli upiera się, że Milik jest wart 40-50 mln). Co innego za pół roku, kiedy Milika będzie można przekonać samym kontraktem.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 17:38

L'Equipe podłapał temat i też piszę o Lacazecie.
Co do Belottiego to ma jedna przewagę nad Milikiem, jest prawonożny czyli potrafi uderzyć i z prawej nogi i z lewej. Mam już dość "lewaków", którzy nie potrafią podać na 5 metrów słabszą noga. Mamy zdecydowanie za dużo lewonożnych graczy w drużynie.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 18:12

Garreat pisze:
18 lipca 2020, 17:12
A ten co chciał przekazać?
Kto nie jest rozwiązaniem, jest również częścią problemu! nie wiem czy dobre tłumaczenie


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2020, 21:18

Ja tam nie widzę podobieństw między Milikiem a Belottim. Moim zdaniem Andrea to bardziej taki Piątek 2.0 czy Immobile - lis pola karnego, swoje strzeli, jeśli gra nie idzie to prochu nie wymyśli, bez podań lipa, mogą grać w średnich w porywach dobrych klubach ale w tych topowych prawdopodobnie przepadną z kretesem ze względu na ich ograniczenia techniczne, które są potrzebne do nowoczesnej gry w klubach powiedźmy TOP 8-10 (w europie).

Serio jak ma przyjść ten Lacazette, 29-latek bez większych osiągnięć to ja już wolę tego młodszego Milika. Tak czy siak wydanie czegokolwiek więcej, niż 20 melonów na Milika uznam mimo wszystko za porażkę (są tacy, którzy wydanie na niego 1 ojro uznają za porażkę, staram się tutaj zachować pośrednie stanowisko :prochno: Osobiście poczekałbym rok i brałbym go za darmo, ale nie siedzę w zarządzie i istnieje ryzyko, że sprawa zakończy się jak swojego czasu z Witselem (nie żebym jakoś bardzo płakał z tego powodu)).


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 08:20

Zapata to dobry pomysł.

Cristiano potrzebuje napastnika który jest silny ,potrafi zagrać na ścianę i do tego zmęczy obrońców swoją fizycznością.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 08:40

Pytanie czy Atalanta będzie zainteresowana pozbyciem się kluczowego gracza. Po drugie Perin będzie interesujący dla Atalanty w przypadku odejścia Goliniego.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 10:12

Adrian27th pisze:
19 lipca 2020, 08:20
Zapata to dobry pomysł.

Cristiano potrzebuje napastnika który jest silny ,potrafi zagrać na ścianę i do tego zmęczy obrońców swoją fizycznością.
I co wtedy z Dybala ? Teraz będziemy budować drużynę pod Ronaldo, który ma 35 lat ?

Te plotki o napastnikach są coraz gorsze...


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 11:39

Alexinhio-10 pisze:
19 lipca 2020, 10:12
Adrian27th pisze:
19 lipca 2020, 08:20
Zapata to dobry pomysł.

Cristiano potrzebuje napastnika który jest silny ,potrafi zagrać na ścianę i do tego zmęczy obrońców swoją fizycznością.
I co wtedy z Dybala ? Teraz będziemy budować drużynę pod Ronaldo, który ma 35 lat ?

Te plotki o napastnikach są coraz gorsze...

Wydaje mi się, że napastnik kolejny przyda się ze względu na ewentualnie rotację taktyką ( licząc, ze faktycznie kiep odchodzi i będzie nowy OGARNIĘTY trener). Wtedy moglibyśmy zmieniać taktykę, a tak jeśli Higuain odchodzi, to jesteśmy bez alternatywy. Według mnie 3 napastników w drużynie to podstawa.

Zaniolo? Bardzo cieszyłbym się z tego transferu. Po pierwsze dlatego, że ma wielki talent i ma to coś w sobie co pozwoli mu zostać topem, dwa to Włoch, a wiemy jak u nas jest z reprezentantami Italii w składzie, trzeba zbierać to co najlepsze. Kolejny argumentem jest wiek.

Teraz sobie rozkminiam jakby mógł wyglądać nasz skład na sezon 2020/2021 i powołując się na plotach transferowych wyglądać mogłoby to fajnie.

Trener: Młody, który umiałby pracować z młodzieżą ( Zidane, Deschamps :pray: )

I tak według plot można by ułożyć i odmłodzić fajnie skład, i na nich budować potęgę Juve. Kilka mądrych transferów do klubu, jak i kilka ważnych sprzedaży szrotu i było by pięknie.

Demiral (21l)
De Ligt (21l)
Pellegrini (21l) - oby nie sprzedali go nigdzie, bo zanosi się na fajnego gracza
Kulusevski (20l)
Arthur (24l)
Zaniolo ? (21l)
Dest ? (19l)

Do tego w atak Zapata, który przyda się do gry w powietrzu, zastawiania się. I akurat tutaj mimo, że ma 29 lat, to uważam, że kilka lat mógłby pograć na wysokim poziomie, a nam taki "Zalayeta" może okazać się zbawieniem.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 11:48

Zapata nie przyjdzie tu grzać ławy. Do tego szukamy 9, żeby Dybala znowu zdechł na skrzydle czy może Pawełek już sprzedany? Cała ta polityka transferowa się kupy nie trzyma. Zaniolo, Kulu, Dybala na jedną pozycje?


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 11:55

Poprostu pisze:
19 lipca 2020, 11:48
Zapata nie przyjdzie tu grzać ławy. Do tego szukamy 9, żeby Dybala znowu zdechł na skrzydle czy może Pawełek już sprzedany? Cała ta polityka transferowa się kupy nie trzyma. Zaniolo, Kulu, Dybala na jedną pozycje?
Kwestia tego typu, czy faktycznie Maurycy leci po sezonie, bo jeśli tak, to nowy trener będzie układać zespół pod siebie. Tutaj szykuje nam się misz masz i wiele zapytań, ale ja bardziej martwię się co zrobią z tym szrotem typu Khedira, Matuidi, Bernardeschi....


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 12:02

Mati1990 pisze:
19 lipca 2020, 11:55
Poprostu pisze:
19 lipca 2020, 11:48
Zapata nie przyjdzie tu grzać ławy. Do tego szukamy 9, żeby Dybala znowu zdechł na skrzydle czy może Pawełek już sprzedany? Cała ta polityka transferowa się kupy nie trzyma. Zaniolo, Kulu, Dybala na jedną pozycje?
Kwestia tego typu, czy faktycznie Maurycy leci po sezonie, bo jeśli tak, to nowy trener będzie układać zespół pod siebie. Tutaj szykuje nam się misz masz i wiele zapytań, ale ja bardziej martwię się co zrobią z tym szrotem typu Khedira, Matuidi, Bernardeschi....
Ale co ma trener do tego?
433
Ronaldo- Zapata- Dybala,Kulu,Zaniolo.
4312
Ronaldo-Zapata
Dybala,Zaniolo, Kulu

Mnie to osobiście dziwi i nie widzę sensu w tym.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 12:14

Przy transferze takiego napastnika jak Zapata powinniśmy przejść na ustawienie 4-2-3-1. Dybala wtedy grałby za plecami Zapaty. Otrzymałby swobodę w poruszaniu się po boisku. Bentancur też mógłby pokazać więcej grając w takim ustawieniu. W moim odczuciu takie ustawienie mniej nas uzależnia od dyspozycji pojedynczego zawodnika. Według mnie ustawienie 4-2-3-1 jest bardziej zespołowe.
W formie zabawy napisze skład jak według mnie mógłby wyglądać
Pierwsza jedenastka:
Szczęsny, Cuadrado, De Ligt, Chiellini, Sandro, Arthur, Bentancur, Ronaldo, Dybala, Zaniolo, Zapata
Druga jedenastka
Buffon, Dest, Bonucci, Demiral, Pellegrini, Rabiot, Locatelli, Boga, Kulusevski, Costa, Pinamonti.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2020, 12:33

19 pisze:
19 lipca 2020, 12:14
Przy transferze takiego napastnika jak Zapata powinniśmy przejść na ustawienie 4-2-3-1. Dybala wtedy grałby za plecami Zapaty. Otrzymałby swobodę w poruszaniu się po boisku. Bentancur też mógłby pokazać więcej grając w takim ustawieniu. W moim odczuciu takie ustawienie mniej nas uzależnia od dyspozycji pojedynczego zawodnika. Według mnie ustawienie 4-2-3-1 jest bardziej zespołowe.
W formie zabawy napisze skład jak według mnie mógłby wyglądać
Pierwsza jedenastka:
Szczęsny, Cuadrado, De Ligt, Chiellini, Sandro, Arthur, Bentancur, Ronaldo, Dybala, Zaniolo, Zapata
Druga jedenastka
Buffon, Dest, Bonucci, Demiral, Pellegrini, Rabiot, Locatelli, Boga, Kulusevski, Costa, Pinamonti.
Jeśli zamieszczasz w składzie takich zawodników jak Ronaldo Artur, Zaniolo czy po części Dybala, chociaż ten czasem zagra wślizgiem czy popracuje w odbiorze, to kompletnie tracisz balans między obroną a atakiem. Napastnikiem musiałby być chyba Mandżukić który zapewniał agresję i zaangażowanie.
Sam Bentanucur jako DM to gwarancja ogromnej ilości żółtych kartek i spore ryzyko.

Dodam jeszcze że podoba mi się wizja 2 środkowych pomocników ale bardziej widziałbym wzmocnienie drużyny w postaci lewoskrzydłowego/ mezalli jako zawodnika kreatywnego i odpowiedzialnego w obronie. Taki Saul :pray: przychodzi mi do głowy, jest to nierealny transfer ale takiego zawodnika widziałbym w drużynie


Zablokowany