Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2020, 22:40

Nie podobają mi się te plotki o Ndombele, czy Jorginho. Potrzebujemy kozaka do środka, a nie średniaków. Co do PO to trzeba było brać Hakimiego. Pogbę chętnie bym zobaczył, ale czy to realne? Z drugiej strony jego forma, kontuzja, pandemia, to wszystko działa na naszą korzyść.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 01:24

jackop pisze:
07 lipca 2020, 01:13
SMS, 25 lat, jeden mecz w kwalifikacjach Ligi Mistrzów 5 LAT temu.

Zaniolo, 21 lat, 7 spotkań i 2 bramki w LM w sezonie 18/19.

Ograny po byku :prochno: Więzadła wiadomo, trzeba by go gruntownie przebadać, ale Baya podjął ryzyko i w promocji wyciągnął Sane.
Czepiasz się szczegółów a dużej liczbie graczy, którzy do nas przychodzili też można było by zarzucić mała liczbę spotkań w LM.
A Bayern zaryzykował. Są w trochę innej sytuacji. My musimy gruntowanie przebudować pomoc i nie mamy miejsca na błąd czy ryzykowne podejmowanie decyzji w kwestii Nicolo. Nie ma na to pieniędzy.
MRN pisze:
07 lipca 2020, 21:40
VS, całkiem dobre źródło : Juve zdecydowane jest na Pogbę, Pogba na Juventus i czeka na białą flagę. Pogba zdecydowany jest na powrót w dużej mierze z uwagi na Dybalę a zwolennikiem transferu ma być Agnelli.
Transfer Pogby to zły pomysł. Gwiazdor poszedł a czy jak on tam twierdzi wrócił z wakacji do domu to niech tam kiśnie. Kupę tam prezentował, w tym sezonie więcej przebywał w Ciechocinku niż grał. Strata pieniędzy w dodatku będzie chciał wysoką pensje, a gdy się odbuduje to gruby Mino znowu będzie kręcił, kombinował gdzie tu go wytransferować by zarobić.
Cała kasa na SMS, młodszy od Pogby i lepszy. Paratici na głowie powinien stanąć by SMS do Turynu ściągnąć.



BTW.
MRN co tam słychać na VS, kogo formowi guru obstawiają, po przeciekach. Jakaś koncepcja mercato jest czy działamy po omacku.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 02:40

AdiZ pisze:
08 lipca 2020, 01:24
Cała kasa na SMS, młodszy od Pogby i lepszy.
Czy w tej bajce żyły smoki? Gdyby to była prawda to Lotito przeliczałby teraz +100 mln € Mam wątpliwości czy SMS kiedykolwiek wejdzie na poziom piłkarski Pogby, a na pewno nie zrobi tego w Lazio.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:07

AdiZ pisze:
08 lipca 2020, 01:24


BTW.
MRN co tam słychać na VS, kogo formowi guru obstawiają, po przeciekach. Jakaś koncepcja mercato jest czy działamy po omacku.
Wrzucę coś od siebie

Wczoraj dobry guru pisał, że chcemy Pogbe, Pogba chce do nas i będzie odrzucał wszystkie inne oferty dopóki sami się nie poddamy.
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2020, 09:02 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:15

jackop pisze:
08 lipca 2020, 02:40
AdiZ pisze:
08 lipca 2020, 01:24
Cała kasa na SMS, młodszy od Pogby i lepszy.
Czy w tej bajce żyły smoki? Gdyby to była prawda to Lotito przeliczałby teraz +100 mln € Mam wątpliwości czy SMS kiedykolwiek wejdzie na poziom piłkarski Pogby, a na pewno nie zrobi tego w Lazio.
Napewno lepszy od Pogby dla Juve bo jest młodszy, zarobki miałby mniejsze i nie ma za agenta największego pasożyta w świecie futbolu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:16

Ten koleś z VS rzadko od siebie pisze o nazwiskach, podobnie jak ten pierwszy, który wrzucił info o Pogbie ( na górze gdzieś już przytoczyłem ). Oni akurat starają się nie rzucać nazwiskami a w czasie Pepomianii byli w tym obozie, którzy odcinali się od plotek o Guardioli i twierdzili, że nie mają jakichkolwiek informacji o tym, że on będzie trenerem.
Nie wiem też ile prawdy jest w tym żorżinio ale oni też nic nie wiedzą na ten temat, od nich takie nazwisko nie wychodzi. Póki co tylko TT o tym pisze.
Uważam, że te dwie osoby są naprawdę dobrymi źródłami, jeżeli podali konkretne nazwisko ( czego nie robią ) to może coś jest na rzeczy.

Ja także uważam, że SMS byłby dla nas lepszy ale nasz zarząd prawdopodobnie ma swój konkretny cel i chyba liczą dodatkowo na aspekt marketingowy.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:29

Mecz z Milanem pokazał, że u nas od trenera po graczy jest mocno średnio a kilka wygranych spotkań z ogórami przesłoniło nam obraz gry. Przyszedł Milan, który za Pioliego po przerwie jest w gazie i nas wyjaśnił a przede wszystkim pokazał, że przy stanie 0-2 to się gra i walczy a nie gasi światło. Wątpię, by nasi przegrywając 0-2 potrafiliby się podnieść jak Milan wczoraj.

Te plotki o Pogbie z jednej strony są przerażające. Jak on w ogóle gra w United? Mam w pamięci bryndzę za boskiego Żoze i nie wiem, jak za Ole tam gra/jest kontuzjowany/jaki poziom prezentuje. Jego forma to jedno, dwa to żądania United, który nas weźmie bez mydła i jak mamy utopić nie wiadomo ile kasy to ja nie wiem, jeśli inne pozycje aż wołają o pomoc.

Z drugiej strony nie wiem co gorsze - ploty o Pogbie czy ploty o żorżinio, bo raz - to max średni grajek, dwa - to by oznaczało, że dajemy Sarriemu gracza, którego chce a to znaczy, że kiep zamiast <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> stąd po sezonie to będzie w następnym, co jest podwójnie smutne.

Ach, co ja bym dał, aby jakiś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> szejk podszedł nas w sprawie Bonucciego. Ja wiem, że może przesadzam z jego krytyką, kiedy się majtnie raz na kilka spotkań, ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z jego wiekiem i kontraktem będziemy mieli niedługo klub kokosa na ławce, bo przecież on nie może grać w pierwszym składzie. Nie kiedy jest DL i mam nadzieję, że Merih wróci na pełnej.

Rugani po tym spotkaniu powinien w ogóle zamieszkać na lotnisku i oczekiwać na pogonienie z klubu na pronto. Talent <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wieczny, dwudziestosześcioletni czy ile on tam ma...

Boki obrony to temat na książkę, ale coraz bardziej skłaniam się ku temu, aby pozbyć się Sandro. On jest trzymany chyba tylko dlatego, że nie ma kogoś konkretnego na LO do wyjęcia aw naszej orbicie są placki zamiast prawdziwych graczy, więc ufam, że nasi nie postradają zmysłów i nie sprzedadzą Pellegriniego, bo z taką grą Sandro to młodziak realnie może powalczyć o skład. O Danilo/Cuadrado nie ma co się rozpisywać. Żadnego z nich nie powinno być u nas w pakiecie z synem Maxa.

Z resztą tak, jak zakupy to jedno tak ani widu ani słychu o tym, że Matuidi/Khedira/Ramsey/Costa/Berna/Igła się wyprowadzają...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 08:49

Dopóki u nas będzie ten dzban Sarri to i tak nie warto robić jakichkolwiek transferów a już broń Boże pod kiepa. On niczym sobie nie zasłużył aby sprowadzać grajków na jego życzenie bo wystarczająco rozmontował nam drużynę. Max był jaki był ale porażki z Napoli, Milanem czy innymi wynalazkami były niedopuszczalne a już nie w takim stylu. Facet potrafił odwrócić zmianami losy spotkania, ten ziep działa rozpaczliwie, bez namysłu. Ta jego oklepana zmiana - pogra Berna, na zmęczonego przeciwnika wpuszczę Costę jest już jego znakiem firmowym, o czym doskonale wiedzą rywale. Można równie dobrze stać i nie biegać bo wiadomo, że mistrz instagrama nikomu krzywdy nie zrobi a zaczniemy biegać dopiero jak Costa wejdzie i wczoraj nawet to tak wyglądało. Dla mnie Sarri to wuefista nie trener i nigdy go nie zaakceptuję, już samo to, że dostał angaż w Juve to dla mnie strzał z liścia. Chelsea pozbyła się go po roku bez żalu mimo, że ten wygrał im LE ale chyba wiedzieli co robią. Jak można dac sobie wbić 4 bramki takim czereśniakom. to jest niedopuszczalne nawet gdyby zamiast jednej łodygi kukurydzy stały w obronie 4 łodygi. Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, z takimi Januszami...


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 09:10



Był w notesie Fabsa? Oczywiście nie mamy szans, ale


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 12:11

Chelsea prowadzi z nim rozmowy. Szkoda, ze nie interesujemy się takimi piłkarzami.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 13:05

Ehem pisze:
08 lipca 2020, 12:11
Chelsea prowadzi z nim rozmowy. Szkoda, ze nie interesujemy się takimi piłkarzami.
CFC ponoć sporo młodziaków ma a w dodatku faktycznie ściągają niezłych z zagranicy jak Werner i teraz pewnie on. Ja wiem, że to spory hajs, ale z drugiej jak Werner poszedł za 50 a tu za Milika mniej nie damy. Za Pogbę/SMS byłoby podobnie.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 15:06

Imponują transfery Chelsea.


Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 15:43

Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na durny pomysl ściągania Jorginho z Chelsea. Sarri wyleci najpóźniej za rok a my zostaneimy z jego wynalazkami. Środek pola i regista dla Bentancura lub Arthura, jeżeli Brazylijczyka na środku widzi Sarri.

Savić/Rabiot/Matuidi - Arthur/Bentancur - Bentancur/Ramsey/Khedira

Nawet gdybyśmy nie pozyskali Sergeja, to Jorgino jest nam zbędny.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 18:52

Piszę tutaj bo nie wiem jak ocenić wiarygodność tych informacji, przeglądałem dzisiaj włoskie portale typu calciomercato, calciomercato24 oraz tuttojuve i napotkałem na takie newsy:
- Man City nadal chce Bonucciego, chcą zaoferować Stonesa, my wolelibyśmy Jesusa lub Mendy'ego
- analizujemy Gosensa czy dałby radę w czwórce obrońców.
- pojawiły się pomysły wymiany Alaba - Sandro ale 0% szans na powodzenie.
- nie jesteśmy przekonani czy Pellegrini jest gotów na powrót
- wymiana Milik - Berna coraz bliżej
- możemy zaoferować Genoi Perina w zamian za Pinamontiego plus zostawić go na rok w Genoi


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2020, 19:09

Sprzedaż/oddanie za free na kopach Babola gdziekolwiek to moje marzenie.

DS Napoli :
Milik jest bliżej odejścia z klubu niż pozostania.
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2020, 19:42 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany