Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 11:25

19 pisze:
04 lipca 2020, 10:59
Jeśli udałoby się wymienić bezgotówkowo Milika na Bernardeschiego to byłbym zadowolony.
Ostatnio myślałem kogo moglibyśmy ściągnąć na prawą obronę. Jeśli nie będzie nas stać na jakiegoś zawodnika z topu to przyjrzałbym się Tomiyasu z Bolonii. Ma 21 lat i co oglądam Bolonię to zawsze ten chłopak gra bardzo dobrze.
Kilka razy obiło mi się o uszy nazwisko tego Japończyka. To mógłby być nawet niezły marketingowo ruch na Azję.
Wiadomo, że nie mamy teraz zbyt dużo pieniędzy i raczej nie uda nam się kupić na tą pozycję porządnego grajka jak Pereira czy Pavard. Obecnie to do mnie najbardziej przemawia Hateboer z Atalanty. Bardzo dobry zawodnik. W ramach ligi to są bardzo solidne opcje. Jest jeszcze jako ostateczność Hysaj z Napoli który miał swój dobry czas, ale później na nieszczęsna kontuzja, która do tej pory zbiera żniwo. Jego minus jest taki, że to jest bardzo defensywny prawy obrońca. Bardzo. Jak zaliczy 3 asysty w sezonie to cud.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 12:54

Patrząc na skład River ciężko znaleźć kandydata na "wymianę" za Gonzalo. Exequiel Palacios (środkowy pomocnik) podpisał już umowę z Leverkusen. Santos Borre (napastnik) który sie wyróżnia, ma 25 lat i w Europie nic nie zdziałał. Jest jeszcze 23 letni Gonzalo Montiel (obrońca prawy), który gra regularnie, ale nie widziałem go w akcji więc sie nie wypowiem. Ofensywny pomocnik Nicolas De la Cruz (23l.) w 17 wystepach zanotował 4 gole i 5 asyst, ale obawiam się że to nie jest nasz poziom.

Moze warto by sie zainteresować:
- Eduardo Camavinga - 18 lat i regularne wystepy w Ligue 1 w barwach Rennes *Środkowy Pomocnik
- Ryan Cherki - 17 lat, co prawda nie zdążył się jeszcze przebić do podstawy Lyonu, ale wykorzystując nasze dobre kontakty z Francuzami można by go wyciągnąć za niewysoką cenę i ewentualnie sprzedać gdyby nie odpalił *Lewy Napastnik
- Myron Boadu - 19 lat, 24 wystepy w Eredivisie w barwach AZ i 14 goli i 6 asyst do tego w Lidze Europy 4 gole i 2 asysty w 7 występach. * Środkowy Napastnik


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 13:31

Nie chcieliście Milika to teraz główny targetem jest Dzeko.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 13:40

Il_Bianconero pisze:
04 lipca 2020, 12:54
Patrząc na skład River ciężko znaleźć kandydata na "wymianę" za Gonzalo.
Mój strzał: Tiago Geralnik, https://www.transfermarkt.pl/tiago-gera ... ler/668505, w styczniu pisało się o zainteresowaniu Villareal, jest na youtube.
Il_Bianconero pisze:
04 lipca 2020, 12:54
- Eduardo Camavinga - 18 lat i regularne wystepy w Ligue 1 w barwach Rennes *Środkowy Pomocnik
Podobno chłopak chce do Realu, a Francuzi chcą 80 mln € także tego :whistle:

Oczekiwanie, że Juventus postawi na zawodników poniżej 20 roku życia, to jak liczenie że w wyborach wygra ktoś inny niż PiS/PO :prochno:

@Poprostu Dżeko też nie chcemy :P


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 15:55

Poprostu pisze:
04 lipca 2020, 13:31
Nie chcieliście Milika to teraz główny targetem jest Dzeko.
10 lat temu bym się cieszył :prochno:

Smucą mnie pogłoski o wypierniczeniu Pellegriniego albo za hajs albo na wymianę za kogoś innego. To co, kolejny sezon lecimy z Matuidim przerobionym na lewego obrońcę już na stałe? :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 16:46

Nie stać nas na lepszego napastnika? Obawiam się, że Paratici coś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, że nikt tego nie będzie potrafił zrozumieć.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2020, 18:21

Mamy słabe boki obrony i zamiast je wzmacniać wymieniamy bardzo dobrze zapowiadającego się Pellegriniego, w dodatku Włocha ? Słabe to by było. Milik na rezerwę ok, jeśli podstawową 9tką ma być Dybala. W sumie bez sensu byłoby inwestowanie w kogoś konkretnego, skoro Dybala się odnalazł na tej pozycji.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 13:08

Milik za Berne.
Kupujemy Torresa.
Gonimy Coste
Mamy na prawej Hiszpana i Szweda.
Hamburger do Argentyny i mamy dobrego zmiennika dla Pawełka.
Pogba/Savic do środka. Pewnie żaden kozak nie przyjdzie.
Z obrona zostaniemy pewnie tak jak jest.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 13:27

Krąży plota, że Insigne dzwonił do Berny aby przekonać go do przeprowadzki. Zaczynam lubić tego neapolitańskiego maluszka. Działaj Lorenzo, działaj... :prochno:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 17:09

Marchisio
Bellotti byłby idealnym napastnikiem dla Juve jednak watpi, że zgodziłby się na transfer.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 17:43

@fivapo...ale dyskusja jest w tym wątku nie w tamtym, podałem źródło choć zdaję sobie sprawę, że to plota. Wy jednak wyżej cenicie media niż źródła insiderskie więc to zapodałem ;)


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 17:49

Nie jestem przekonany czy Arthur albo Kulusevski to transfery typowo pod Sarriego. Szwed to transfer młodego perspektywicznego zawodnika, który pasuje do większości trenerów. Co do Brazylijczyka to zawodnik na pozycję nr8 który mógłby grać u Sarriego jak i u Allegrego.
Oczywiście są plotki o Jorginho, ale w tym momencie to fantazja medialna.
Podsumowując czy trenerem będzie Sarri, Pochetino, Allegri będą szczęśliwi z Arthura czy Kulusevskiego.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 18:31

Oba transfery dla mnie wyglądają jak dobra okazja, Arthur wcześniej był obserwowany więc go znali, przyszła okazja na odmłodzenie pomocy więc skorzystali. Mimo wychwalania Pjanic-ia też myślą że jednak Arthur będzie mógł pokazać w czasie bardziej stabilną i lepszą formę, nie mówiąc już o rozmowach Sarriego z Pjaniciem gdzie Bośniak słabszą formę opisuje jako problemy w głowie. Jak brak motywacji to zmiana otoczenia dobrze wyjdzie.

Kulusevski tak samo był znany wcześniej, w obliczu eksplozji talentu nie mogli dłużej czekać.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 19:13

Brawo Skorupski Inter odpada już na dobre z walki o Majstra


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2020, 19:53

Podklub już dawno odpadł z tej walki, nikt na serio ich nie traktował ;)


Obrazek
Zablokowany