Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2020, 22:43

Crunny pisze:
29 czerwca 2020, 19:46
Szczytem marzeń pozostaje Aouar, ciekawą opcją na ławkę wydaje się ten Locatelli w roli żołnierza. Za rok żegnamy Matuidiego i Khedirę,
Gdzies tam sie przewinelo, ze Aulas bylby sklonny zaakceptowac Matuidiego w rozliczeniu za mlodego Francuza. Ile w tym prawdy i na jakie sumy wycenilby swojego i naszego gracza - nie wiem. Niemniej ja uwazam, ze teraz trzeba nam 'kilogramow i centymetrow' do pomocy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2020, 22:54

Zgodzę się z tym, że za dużo jest niewiadomych w tej wymianie, żeby piać z zachwytu nad Paraticim, niemniej uważam, że mimo wszystko należy mu to zapisać na plus. Zacząłbym od tego, że sam Pjanic nic drużynie nie dawał, ostatnie przebyłyski miewał - ja wiem? - w październiku, listopadzie? Dobrze się stało, że odchodzi, ale też nie zrzucam całej winy na niego. Związek Juve - Pjanic od dłuższego czasu był toksyczny: Pjanic niewiele dawał na boisku, ale po prawdzie - żaden z niego regista i moim zdaniem najpierw Allegri, a potem Sarri też przyłożyli swoją rękę do słabej gry Bośniaka. Może jak w Katalonii ustawią go wyżej to będzie się prezentował lepiej. W sumie życzę mu tego, ale to już nie nasz problem.

Tak czy inaczej - Ty piszesz, że sprzedaliśmy Pjanicia, bo nikt nie kupi Khediry i Matuidiego (to w sumie oczywiste). Ja jednak wolę spojrzeć na to z tej perspektywy, że pozbywamy się 30-letniego gracza, który od dłuższego czasu nic nie gra, ma duży kontrakt i który za chwilę nie będzie wzbudzał zainteresowania na rynku (zwłaszcza jeśli utrzymałby swój poziom). Dobry moment na rozłąkę.

Co do Arthura to podzielam obawy dotyczące jego charakteru, ale liczę, że jednak w Turynie się ogarnie. Natomiast co do Barcelony i tego, że oddają nam swojego rezerwowego - to jest dla mnie średni argument, bo Katalończycy od kilku lat regularnie podejmują nietrafione decyzje. Dużo dziwnych rzeczy się tam dzieje, począwszy od irracjonalnych decyzji transferowych zarządu, przez spięcia zarząd-piłkarze, kończąc na pogłoskach o tym, że Messi ma w dupie trenerów, nowych kolegów i w sumie to najchętniej grałby tylko z Suarezem, Albą i Rakiticiem. Wydaje mi się, że to nie przypadek, że Coutinho, Dembele, Griezmann, Arthur czy Semedo grają w Barcelonie poniżej oczekiwań. ;)

I gwoli ścisłości - pomoc Bentancur - Arthur - Rabiot/Aouar mnie nie przekonuje. Nadal nie za bardzo wiem, kto w tym zestawieniu za co jest odpowiedziany i brakuje mi tu kogoś, kto będzie czyścił.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2020, 22:58

Jacky pisze:
29 czerwca 2020, 22:43
Niemniej ja uwazam, ze teraz trzeba nam 'kilogramow i centymetrow' do pomocy.
Opcja bieda: Lorenzo Pellegrini, rocznik '96, 186 cm, umowa do 2022, 26w/3g/12a, Romanista może nie chcieć odejść
Opcja sf: Sergej Milinkovic-Savic, rocznik '95, 191 cm, umowa do 2024, 33w/6g/7a, Lotito prędzej kupi Juventus niż nam go sprzeda
Opcja ryzykowna: Paul Pogba, rocznik '93, 191 cm, umowa do 2022, 11w/0g/3a, cieniuje, ale u nas był wyborny, United chce 1XX mln
Opcja full wypas: Kai Havertz, rocznik '99, 189 cm, umowa do 2022, 42w/16g/9a, Leverkusen chce 100 mln
vitoo pisze:
29 czerwca 2020, 22:54
I gwoli ścisłości - pomoc Bentancur - Arthur - Rabiot/Aouar mnie nie przekonuje. Nadal nie za bardzo wiem, kto w tym zestawieniu za co jest odpowiedziany i brakuje mi tu kogoś, kto będzie czyścił.
Ja mam w drugą stronę i nie lubię kiedy za grę do przodu odpowiedzialny ma być wyłącznie ten, a za bronienie tamten. Najlepiej gdyby funkcjonowało to płynnie, tak jak w MVPP gdzie oprócz Pirlo na regiście pozostała trójka potrafiła pokazać się zarówno w defensywie jak i pod bramką przeciwnika, co owocowało świetnymi wejściami w 16stkę Vidala, bramkami Pogby zza pola karnego i życiówką Marchisio. Odpowiedzialność zbiorowa, kolektyw i wymienność pozycji.

W sumie to ciężko teraz o jakiegoś przecinaka. Kante to oczywista oczywistość, może ten Thomas z Atletico albo Ndidi z Leicester. Ndombele ma kosę z Mourinho i może być na wylocie, ale udanego sezonu to on nie miał, do tego kontuzje i pewnie wysoka cena. Z włoskiego podwórka są Allan i de Roon, ale nie byłbym zadowolony z takiego wyboru.
Crunny pisze:
29 czerwca 2020, 22:51
Angel Gomes od 1 lipca stanie się wolnym graczem. Ciekawostka: to kuzyn Naniego.
Może magia CR7 go przyciągnie :)
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2020, 23:56 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2020, 23:49

jackop pisze:
29 czerwca 2020, 22:58
vitoo pisze:
29 czerwca 2020, 22:54
I gwoli ścisłości - pomoc Bentancur - Arthur - Rabiot/Aouar mnie nie przekonuje. Nadal nie za bardzo wiem, kto w tym zestawieniu za co jest odpowiedziany i brakuje mi tu kogoś, kto będzie czyścił.
Ja mam w drugą stronę i nie lubię kiedy za grę do przodu odpowiedzialny ma być wyłącznie ten, a za bronienie tamten. Najlepiej gdyby funkcjonowało to płynnie, tak jak w MVPP gdzie oprócz Pirlo na regiście pozostała trójka potrafiła pokazać się zarówno w defensywie jak i pod bramką przeciwnika, co owocowało świetnymi wejściami Vidala, bramkami Pogby zza pola karnego i życiówką Marchisio. Odpowiedź zbiorowa, kolektyw i wymienność pozycji.
Jasne, oczywiście masz rację ;) Bardziej chodziło mi o to, że pomoc Benta - Arthur - Rabiot w dalszym ciągu wydaje się taka... nijaka. MVP - jak powiedziałeś - świetnie radziło sobie w ataku i w obronie, w swoim najlepszym czasie ta pomoc miała wszystko: agresję, przebojowość, odbiór, kreatywność, technikę, siłę... Niemal perfekcyjna maszyna, wszystko chodziło jak w zegarku. A w naszym potencjalnym nowym ustawieniu ani nie dostrzegam wizji Pirlo, fizyczności Pogby, waleczności Vidala, nie mówiąc już o bramkostrzelności. Oczywiście, można powiedzieć, że przez wiele lat to właśnie MVP ciągnęło cały wózek i wyręczało napastników ze strzelania goli - to też trochę prawda. Dzisiaj co prawda akcenty ofensywne rozłożone są gdzie indziej, ale i tak liczby naszych pomocników wołają o pomstę do nieba. Niemniej - z racji tego, że napastnicy i tak radzą sobie dość dobrze - to najbardziej brakuje mi właśnie dzika, który swoją agresją i siłą pomógłby dominować środek pola - jakby jeszcze się udzialał w ataku to w ogóle byłaby bajka. Ale tak jak mówisz - opcji nie ma zbyt wiele, w SMS niestety nie wierzę


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 00:19

MRN pisze:
29 czerwca 2020, 22:37
Szanuję Twoje zdanie ale co Fabs ma zrobić skoro ani Khedira ani kurczak nie chcą odejść ? Ja nie twierdzę, że Pjanić to słabiak, to dobry zawodnik ale nam już nic nie dawał a nie oszukujmy się - nasza gra lepiej wyglądała bez niego. Ja Pjaniciowi nadal będę kibicował, nawet w koszulce Barcy i mam nadzieję, że mu się powiedzie ale u nas on był wypalony i nawet Sarri nie potrafił go wskrzesić. Jak by nie było, oddaliśmy 30- latka za 23-latka i trzeba wierzyć, że jego problemy poza boiskowe się skończą bo Turyn to nie jest tak rozrywkowe miasto jak Barcelona. Niejeden się tutaj uspokoił z Tevezem na czele a Vidalovi zaczęło odwalać po jakimś czasie. Zresztą VIdal hasał po nocnych klubach ale na boisku robił swoje. Nie twierdzę też, że Arthur na pewno będzie mega wzmocnieniem ale jego łatwiej będzie jeszcze sprzedać za dobre pieniądze bo Pjanić dołączyłby do klubu Amauriego podobnie jak Igła, Khedira czy Matuidi. Wystarczy, że Mandżur odszedł za darmo a pewnie bylibyśmy zmuszeni za jakiś czas za darmochę oddać naszych dziadków. Poza tym kolega Urbi ładnie powyżej wyjaśnił, że Fabs ładnie póki co odmłodził naszą obronę i mamy dwóch kozaków na środku obrony z czego za jednym wzdychała cała Europa.
Ja dobrze rozumie, że ani Niemiec ani kurczak nie chcą odejść i w sumie im się nie dziwie :hello: Tylko nie nie mogę przetworzyć, przedłużenia kontraktu zarówno z Niemcem jak i niedawno z Blaizem. Liczenie na to, że po przedłużeniu może go sprzedamy, będziemy mieć lepszą pozycje negocjacyjna jest absurdalne bo takich placków nikt nie kupi - nie ma głupich. Matuidiemu wygasał kontrakt wiec było trzeba go pożegnać bez żalu. I tu mam żal do Fabsa, że z czikenem będziemy się dalej męczyć.
Wracając do Artura, mimo młodego wieku nawet gdyby była to wtopa transferowa problemem już teraz jest jego pensja. Jest dość wysoka a ma rosnąć. My przez te wysokie pensje mamy problem ze sprzedażami, bo nikt plackom nie da takiego hajsu jak w Turynie. A żeby nie było niech Artura będzie strzałem w 10 i będę wszystko odszczekiwał.
MRN pisze:
29 czerwca 2020, 22:37
A skoro przy Barcy jesteśmy to robi się tam drugi Milan. Mają stary skład, wypalony i nikt nie chce odejść a zmienników wartościowych brak. Do tego grona wzięli Pjanicia, który dodatkowo zawyża średnią wieku i dali mu kontrakt na 4 lata.
Mnie to nie martwi a nawet powiem, że cieszy :shirt:
Jacky pisze:
29 czerwca 2020, 22:43
Crunny pisze:
29 czerwca 2020, 19:46
Szczytem marzeń pozostaje Aouar, ciekawą opcją na ławkę wydaje się ten Locatelli w roli żołnierza. Za rok żegnamy Matuidiego i Khedirę,
Gdzies tam sie przewinelo, ze Aulas bylby sklonny zaakceptowac Matuidiego w rozliczeniu za mlodego Francuza. Ile w tym prawdy i na jakie sumy wycenilby swojego i naszego gracza - nie wiem. Niemniej ja uwazam, ze teraz trzeba nam 'kilogramow i centymetrow' do pomocy.
Aulas dużo gada tylko z tego jego gadania nic nie wynika. Kogo on to nie chciał nam sprzedać, kto był już dogadany to temat rzeka. Słów dziadka Jeana nie brał bym na poważnie.
vitoo pisze:
29 czerwca 2020, 22:54
Zgodzę się z tym, że za dużo jest niewiadomych w tej wymianie, żeby piać z zachwytu nad Paraticim, niemniej uważam, że mimo wszystko należy mu to zapisać na plus. Zacząłbym od tego, że sam Pjanic nic drużynie nie dawał, ostatnie przebyłyski miewał - ja wiem? - w październiku, listopadzie? Dobrze się stało, że odchodzi, ale też nie zrzucam całej winy na niego. Związek Juve - Pjanic od dłuższego czasu był toksyczny: Pjanic niewiele dawał na boisku, ale po prawdzie - żaden z niego regista i moim zdaniem najpierw Allegri, a potem Sarri też przyłożyli swoją rękę do słabej gry Bośniaka. Może jak w Katalonii ustawią go wyżej to będzie się prezentował lepiej. W sumie życzę mu tego, ale to już nie nasz problem.
Plusa Paratici dostanie jak Arthur wypali, a Pjanic będzie grał tą samą kupę co u nas. Choć małego plusa muszę dać za kreatywną księgowość bo oto chodziło w tym transferze przed końcem czerwca.
vitoo pisze:
29 czerwca 2020, 22:54
Tak czy inaczej - Ty piszesz, że sprzedaliśmy Pjanicia, bo nikt nie kupi Khediry i Matuidiego (to w sumie oczywiste). Ja jednak wolę spojrzeć na to z tej perspektywy, że pozbywamy się 30-letniego gracza, który od dłuższego czasu nic nie gra, ma duży kontrakt i który za chwilę nie będzie wzbudzał zainteresowania na rynku (zwłaszcza jeśli utrzymałby swój poziom). Dobry moment na rozłąkę.
:ok: Patrze z podobnej perspektywy. Piłkarz dochodzić do pewnego wieku, my więcej z niego nie wyciśniemy. Jest, albo zaraz będzie regres wiec go sprzedajemy za uczciwe pieniądze. I tak klub powinien postępować. :beer:
vitoo pisze:
29 czerwca 2020, 22:54
Co do Arthura to podzielam obawy dotyczące jego charakteru, ale liczę, że jednak w Turynie się ogarnie. Natomiast co do Barcelony i tego, że oddają nam swojego rezerwowego - to jest dla mnie średni argument, bo Katalończycy od kilku lat regularnie podejmują nietrafione decyzje. Dużo dziwnych rzeczy się tam dzieje, począwszy od irracjonalnych decyzji transferowych zarządu, przez spięcia zarząd-piłkarze, kończąc na pogłoskach o tym, że Messi ma w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> trenerów, nowych kolegów i w sumie to najchętniej grałby tylko z Suarezem, Albą i Rakiticiem. Wydaje mi się, że to nie przypadek, że Coutinho, Dembele, Griezmann, Arthur czy Semedo grają w Barcelonie poniżej oczekiwań. ;)
Argument może średni ale prawdziwy. Nietrafione decyzje transferowe Barcy jak i cała związana z tym otoczka też mnie cieszy. Charakter Arthura typowy dla brazoli z pewnymi wyjatkami. Melo niech imprezuje do 5 byle by na boisku gonił jak dzik Vidal, który skończył balować o 7.
vitoo pisze:
29 czerwca 2020, 22:54
I gwoli ścisłości - pomoc Bentancur - Arthur - Rabiot/Aouar mnie nie przekonuje. Nadal nie za bardzo wiem, kto w tym zestawieniu za co jest odpowiedziany i brakuje mi tu kogoś, kto będzie czyścił.
Ta pomoc ma podwaliny pod coś dobrego tylko usuń z niej placka Rabiot, dodaj SmSa i lecimy na Szczecin.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 00:20

@vitoo zgadzam się co do MVP i tak jak piszesz, teraz mamy dwóch gości, którzy potrafią zagwarantować gole - trzeba ich tylko obsłużyć.

Nawet gdyby za Rabiot wrzucić Allana czy Pellegriniego to na papierze nadal nie urywałoby to dupy. Ciężko mi też uwierzyć, że Adrien z zawodnika balansującego na krawędzi nagle stanie się graczem regularnie wychodzącym od pierwszej minuty, dlatego widzę 2 opcje pomocy, tylko zapisanej w innej konfiguracji taktycznej.

1. Sprowadzamy typowego ofensywnego pomocnika, a Benta i Melo regulują tempo i są odpowiedzialni za tyły.
---------Dybala
CR7 - Aouar - Kulusevski?
------(Ramesy)
Bentancur - Arthur
(Blejz) - (Rabiot)

2. Z racji tego, że kliku zawodnikom w 2022 kończą się kontrakty zostajemy jeszcze z tym co jest, a teraz sprowadzamy nową 9tkę (i tu też ciężko kogoś znaleźć, bo odpadli Haaland i Icardi), a za rok uderzamy po pomocnika z kończącą się umową.

--------- 9tka
CR7 - Dybala - Kulusevski?
------(Ramesy)
Bentancur - Arthur
(Blejz) - (Rabiot)

Marzeniem byłoby pozbycie się Higuaina, Costy, Berny, Blejza, Khediry, Danilo, De Sciglio za jednym zamachem, ale ciężko mi uwierzyć, że załatamy wszystkie braki w jedno okienko. Ramsey, Rabiot czy Cuadrado to też nie są jakieś pewniaczki. Fajnie byłoby zobaczyć chociaż nowego PO zamiast Danilo/MDSa i jakąś alternatywę na skrzydle.
AdiZ pisze:
30 czerwca 2020, 00:19
Matuidiemu wygasał kontrakt wiec było trzeba go pożegnać bez żalu. I tu mam żal do Fabsa, że z czikenem będziemy się dalej męczyć.
Patrząc na to, ile gra Blejz nie zdziwiłbym się gdyby to Palacz zażyczył sobie jego pozostania :whistle:
MRN pisze:
30 czerwca 2020, 00:38
Fernando Palomo ESPN : Ferran Torres negocjuje z Juventusem.

GDM : Juve ściągnie kolejnego pomocnika, Sarri chciałby Jorginho.
Milik nie przedłuży kontraktu z Napoli, zdecydował się na Juve.
Prawa flanka Torres/Kulusevski daje większe nadzieje niż Costa/Berna.
Błagam zgaśmy po sezonie Kiepa, żeby skończyły się informacje o Żorżinjo :|
Milik :bad: To już wolę, żeby Paulito i Hamburger śmigali na 9tce...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 00:50

Rozmawiamy z Ferranem Torresem, więc być może Kulusevskiego wcale nie traktujemy jako prawego napastnika, ale jako ofensywnego lub środkowego pomocnika.

F.Torres ma kontrakt do 2021 roku i zapowiada się na przekota:



Takiej młodzieńczej dynamiki nam trzeba! Byłem przekonany, że zgarnie go ktoś z trójki Real, Barca, Atletico.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 01:02

Może Berna chciałby sobie cykać fotki na insta w słonecznej Hiszpanii? :laugh: Wymiana za Torresa na podobnej zasadzie co Pjanić - Arthur to byłby majstersztyk Paraticiego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 01:39

Wymianę z Barceloną oceniam pozytywnie, szkoda tylko że Arthur podobnie jak Pjanic jest często nijaki. Zobaczymy jak będzie wyglądał kondycyjnie.Dwudziestotrzy latek, który nie jest w stanie zagrać całego meczu na dobrej intensywności w Barcelonie, w Juve Conte/Allegriego miałby problem z połówka meczu.
Pjanic jeśli za plecami będzie miał Busqueta pewnie też odzyje. Dziwią mnie dalsze plotki o Jorginho, skoro przyszedł Melo i pewnie to on będzie pełnił rolę registry.
Z racja przyjścia Kukusevskiego chciałbym żeby, pozbyto się Costy, Khediry, Danilo, Ruganiego, ewentualnie jeśli nie wypchnął Niemca to Matuidi. Higuain jeszcze się przyda.
Mam również nadzieję, że Pellegrini zostanie w Turynie.
Do wzmocnienia dalej pozostaje pomoc i prawa obrona.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 08:57

A może Kulusevski jest szykowany na mezzale coś ala Hamsik. Wtedy Torres wskakuje na skrzydło (o ile przyjdzie) i mamy niezłego wariata na prawej stronie.

Bentancur = Allan, Arthur = Jorghinio, Kulu = Hamsik.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 09:36

Ja rowniez bardzo pozytywnie oceniam wymiane Pjanic - Melo. Miralem w Juve juz dawno nie prezentuje odpowiedniego poziomu i jest nazwe to "hamulcowym". Arthur to bardzo dobry gracz. Co prawda w Barcelonie nie do konca udalo mu sie spelniac pokladane w nim nadzieje, jednak mysle, ze we Wloszech sie odnajdzie i pokaze klase. Troche mam watpliwosci o jego kondycje i granie na tzw. alibi, jednak z pewnoscia bedzie wartoscia dodana do pomocy Starej Damy, ktora do tej pory nie zachwycala. Teraz wraz z Bentancurem beda stanowic o sile srodka pola co wyglada na papierze bardzo dobrze. Uwazam, ze minusem ba ten moment jest sprawa wynagrodzenia dla Brazylijczyka, ktore mysle nie jest adekwatne. Jesli Paratici dokoptuje jeszcze jednego ciekawego zawodnika do tej formacji moze byc sztos. Jesli nie uda sie sciagnac scislego TOPU (Pogba, SMS) to warto zastanowic sie nad zawodnikiem o nieco mniejszej renomie, ale z ogromnym potencjalem i juz jako takim nabytym doswiadczeniem (nadal jestem zdania, ze taki Barella zrobilby robote, jednak transfer z tych sci-fi).

Przyjdzie Kulusevski, o ktorym nie mam sprecyzowanego zdania, bo gracz fajny, silny, jednak mnie do konca nie przekonuje, szczegolnie biorac pod uwage fakt jaka cene Juve musialo zaplacic za tego zawodnika. Jesli Ferran Torres by zawital do Turynu bylaby miazga, a ofensywa jedna z najlepszych w Europie. Ciekaw tez jestem jak Bianconeri rozwiaza tematy napastnika i prawego obroncy. Wbrew pozorom to okienko bedzie mialo duze znaczenie bo z nieba do piekla blisko... Na ten moment wydawaloby sie pilne sa wzmocnienia po jednym zawodniku do srodka pola, szpice i prawa obrone, natomiast mysle, ze sternicy Mistrza Wloch maja to na uwadze i czuje jakies rewelacje w skladzie Turynczykow w nowym sezonie. Zobaczymy.


Twitter: @K_Kamciu
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 11:21

Crunny pisze:
30 czerwca 2020, 11:11
Radio "Onda Cero": rozmowy ws. Ferrana Torresa weszły w zaawansowany etap.
Z racji rocznego kontraktu za młodego zapłacimy pewnie jakieś 30 mln. To rocznik Sancho, którym moim zdaniem jest trochę przehypowany. Nie dziwi, że BVB widziała Hiszpania w roli następcy Anglika. F.Torresowi brakuje tylko ogrania, bo Sancho ma tych meczów na najwyższym poziomie trochę więcej. F.Torres to wciąż tylko talent, ale ma papiery na wielkie granie. W tym sezonie wymiał w fazie grupowej LM, a w dwumeczu z Atalantą był najlepszym piłkarzem Valencii. Większość 20-latków w kompilacjach ma dużo zagrań z rozgrywek juniorskich, F.Torres przeciwko Barcelonie czy Atletico. Akurat Sarri zwykle potrafił wyciągnąć ze skrzydłowych to, co najlepsze.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 12:05

Torres za Berne/Coste fajnie. Jakiś top do pomocy Pogba/SMS ewentualnie Auoar i ktoś ogarnięty na PO. Na 9tkę moglibyśmy jakiś talent pozyskać, który wchodziły z ławki, chyba że uda się wymiana Costy na Jesusa 😁 Tylko nie wiadomo, czy starczyłoby na topa do pomocy, bo wiadomo że trzeba by było dopłacić. Może Paratici odkupi swoje winy w to okienko.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 12:13

30 czerwca 2020 - po raz pierwszy od chyba 8 lat nie jesteśmy według Transfermarktu najwyżej wycenianą włoską ekipą.

Ranking: https://www.transfermarkt.pl/serie-a/st ... bewerb/IT1

Wiem, to przez to, że Inter ma obecnie w kadrze 39 graczy, my tylko 24, ale mimo wszystko 2-3 lata temu nasza wartość była praktycznie 2 razy wyższa niż ekip z miejsc nr 2 i 3. Teraz Inter i Napoli praktycznie nas dogoniły.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2020, 12:33

Najlepiej pokazuje to tabela ile takie Napoli jest warte heheszki

Czy są jakieś plotki nt. PO?

Ten Torres wydaje się ciekawą opcją. Obawiam się, ze nasza 9 będzie Milik.


Zablokowany