Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:00

Wszyscy zachwycają się przejściem Hakimiego do Interu a mnie ciekawi kto będzie naszym głównym transferem ? Chyba nie będzie to Arthur pozyskany przy okazji pozbycia się Pjanicia ? . Rok temu był De Ligt, dwa Ronaldo więc teraz też ktoś musi być.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:19

Sorek21 pisze:
27 czerwca 2020, 22:00
Wszyscy zachwycają się przejściem Hakimiego do Interu a mnie ciekawi kto będzie naszym głównym transferem ? Chyba nie będzie to Arthur pozyskany przy okazji pozbycia się Pjanicia ? . Rok temu był De Ligt, dwa Ronaldo więc teraz też ktoś musi być.
Według Moggiego będzie to SMS


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:36

Na 100% będzie wszystko pod jakiś konkret do pomocy. Rok temu "podobno" gdyby nie wydatek na De Ligta to mieliśmy iść po SMS-a.
Uważam że pierwszeństwo będzie miał Pogba, a jak się nie uda to wtedy SMS. Pytanie jak z ceną bo Lotito krzyczał że SMS jest warty tyle co Pogba.
Na pewno tak trzeba się wzmacniać ale też może się po prostu nie udać więc wtedy ciekawe kogo mamy na liście nr 3.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:40

A Tak z innej Beczki Juventus u23 wygrał puchar Seria C


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:54

Coś od Tomasza Ćwiąkały:


Regis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 128
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 00:24

Cóż, potrzeb mamy dużo:
* Dwóch bocznych obrońców
* Pomoc leży, kwiczy i pobiera kosmiczne pensje
* Środkowy napastnik

Równocześnie obciążają nas: CR7, Higuain, Matuidi, Khedira, Ramsey, Rabiot.

Ramsey i Rabiot raczej nie zostaną odstrzeleni po jednym sezonie, pozbycie się pozostałych perełek ze środka jest mało prawdopodobne, transfer Cristiano trzeba rozpatrywać w kategoriach SF. Nikt nie wyłoży za niego takiej kasy, a jak by ktoś chciał - to on tam niekoniecznie będzie chciał pójść. Z odejściem pogodził się chyba Gonzalo, co jest dobrą wiadomością, ale to nadal kropla w morzu.

Możliwe są dwa warianty:
a) zyskamy nieco luzu dzięki jakimś wymianom (ale wtedy bierzemy niekoniecznie cel nr 1, a najlepszą dostępną opcję)
b) to będzie chude okienko;

Jeśli chodzi o środek pomocy - podejrzewam że naszym Pogbą/SMS jest Arthur.
Pytanie co z pozostałymi potrzebami - na sprzedażach wiele bilansu nie pociągniemy, chyba że na zasadzie wymian.

Pytanie - zagadka: które kluby mają podobne kłopoty jak Barcelona? To może być wskazówka kogo i skąd wyciągniemy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 00:51

Arthur wylądował przed chwilą w Turynie.

Obrazek


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 01:38

Paratici o Rabiocie: Nie zapominajmy, że to jego pierwszy rok we Włoszech, co zawsze jest trudne. Rabiot nie grał w PSG przez pół roku, więc brakowało mu przygotowania fizycznego. Poza tym jest świetnym zawodnikiem i udowodnił to w kilku spotkaniach. Jest dla nas ważnym zawodnikiem, zarówno teraz jak i w przyszłości.

Ja nie oddawałbym jeszcze chłopaka, no chyba, że ktoś rzuci na stół 40-50 mln, co nam raczej nie grozi. Nawet taki E.Can dostał 1,5 sezonu szansy.

Rabiot (25) - Bentancur (23) - Arthur (23)

Gdyby tak wszyscy trzej odpalili w przyszłym sezonie, to mielibyśmy pomoc na lata :pray:


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 09:31

Crunny pisze:
28 czerwca 2020, 01:38
Paratici o Rabiocie: Nie zapominajmy, że to jego pierwszy rok we Włoszech, co zawsze jest trudne. Rabiot nie grał w PSG przez pół roku, więc brakowało mu przygotowania fizycznego. Poza tym jest świetnym zawodnikiem i udowodnił to w kilku spotkaniach. Jest dla nas ważnym zawodnikiem, zarówno teraz jak i w przyszłości.

Ja nie oddawałbym jeszcze chłopaka, no chyba, że ktoś rzuci na stół 40-50 mln, co nam raczej nie grozi. Nawet taki E.Can dostał 1,5 sezonu szansy.

Rabiot (25) - Bentancur (23) - Arthur (23)

Gdyby tak wszyscy trzej odpalili w przyszłym sezonie, to mielibyśmy pomoc na lata :pray:
W końcu długo oczekiwane odmładzanie składu. Tylko pytanie jak z jakością.
W obronie mamy przecież De Ligta i Demirala, z przodu Dybala na którym można oprzeć budowę drużyny. Jest jeszcze Bernardeschi, łudzę się, że jeszcze odpali. Widać, że brakuje napastnika z krwi i kości w młodym wieku i bocznych obrońców.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 10:24

Wygląda na to, że Arthur u nas. Ja osobiście nie widzę w nim nic specjalnego. Gdyby nie totalny zjazd Pjanicia w ostatnich dwóch latach, to w życiu bym nie poszedł na taką wymianę. Mam nadzieje, że Brazylijczyk mnie wyprowadzi z błędu.

Teraz oczekuje pozbycia się balastu w postaci Khediry, Higuaina, Matuidiego, Douglasa Costy i wzięcia graczy którzy rzeczywiście będą w stanie nam pomóc, zamiast ciągle się leczyć.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 11:38

Weźcie pod uwagę, że mamy jeszcze bardzo młodego Kulusevskiego, który prawdopodobnie odpali i Luce Pellegriniego.

Jak się wszystko fajnie zazębi to możemy mieć młodą (mam nadzieję, że ambitną) i w miarę sensowną pakę.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 12:23



warto obejrzeć


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 12:41

Kilka postów wyżej już ktoś to wklejał, ogar ludzie.
O Arthurze zdania nie mam, pamiętam tylko że kilka miechów temu podniecali się nim i widzieli następcę Xaviego. Jak widać sporo się zmieniło...


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 12:56

Crunny pisze:
28 czerwca 2020, 01:38
Paratici o Rabiocie: Nie zapominajmy, że to jego pierwszy rok we Włoszech, co zawsze jest trudne. Rabiot nie grał w PSG przez pół roku, więc brakowało mu przygotowania fizycznego. Poza tym jest świetnym zawodnikiem i udowodnił to w kilku spotkaniach. Jest dla nas ważnym zawodnikiem, zarówno teraz jak i w przyszłości.

Ja nie oddawałbym jeszcze chłopaka, no chyba, że ktoś rzuci na stół 40-50 mln, co nam raczej nie grozi. Nawet taki E.Can dostał 1,5 sezonu szansy.

Rabiot (25) - Bentancur (23) - Arthur (23)

Gdyby tak wszyscy trzej odpalili w przyszłym sezonie, to mielibyśmy pomoc na lata :pray:
Irytuje mnie już bronienie Rabiota tym, że nie grał przez pół roku. To co robił te pół roku? Siedział na chacie i grał w fortnite? Jeśli tak, to nie chcę takiego zawodnika w Juve. Miał już sporo swoich szans na wykazanie się, do tej pory NADAL MA 0 BRAMEK I 0 ASYST. Nawet Matuidi ma więcej. Nie oczekuję od niego wyników na poziomie Vidala w prime, ale panowie - ten człowiek nie daje nam za dużo ani w obronie, ani w ataku. Ba, w ataku najczęściej widzę jak piłkę traci a potem truchta na swoją połowę Pjanicowym tempem.

Arthur, o ile znowu nie złapie syfa przez dymanie transa, może być przydatnym zawodnikiem. Z drugiej strony brazole w Juve to loteria, stąd bym się nie napalał na zbawiciela drugiej linii. Tu jeszcze trzeba sporo zmienić.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 13:22

Zawsze jak ktoś się nie sprawdzi to jest gadanie że potrzebuje czasu na aklimatyzacje. Rabiot to niewypał transferowy z wysoką pensją i trzeba go pogonić jak najszybciej.

Kiedyś Tevez również przychodził z innej ligi i nikt go się nie pytał czy potrzebuje czasu na aklimatyzację. Wziął koszulkę z najcięższym numerem we Włoszech i z buta wjechał w ligę strzelając 19 goli.

Vidal w piereszym meczu wszedł z ławki i również strzelił gola. Potem Conte szybko się połapał kogo dostał i zmienił dla niego ustawienie z 442 na 433 spychając Del Piero na ławke.


Zablokowany