Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 21:59

Alexinhio-10 pisze:
21 czerwca 2020, 21:24
A ja nie rozumiem jak się ich pozbędziemy z taką pensją.
Normalnie. Zejdziemy z ceny tak, żeby nowemu pracodawcy opłacało się ich pozyskać. Zakładając oczywiście, że będziemy chcieli się pozbyć jednego/obu.

Co do reszty to dosłownie wszystko wyjaśniłem w poprzednich postach. Jeśli chcesz to przeczytaj jeszcze raz (czy ile tam potrzebujesz) tylko tym razem ze zrozumieniem, bo nie będę pisał tego samego trzeci raz innymi słowami.

PS: Tak właśnie sobie wyobrażam próbę dyskutowania z kimś na Facebooku


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 22:26

Meunier w BVB. Szkoda, bo na pewno lepszy od Danilo czy DSa.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 23:37

jackop pisze:
21 czerwca 2020, 21:59
Alexinhio-10 pisze:
21 czerwca 2020, 21:24
A ja nie rozumiem jak się ich pozbędziemy z taką pensją.
Normalnie. Zejdziemy z ceny tak, żeby nowemu pracodawcy opłacało się ich pozyskać. Zakładając oczywiście, że będziemy chcieli się pozbyć jednego/obu.

Co do reszty to dosłownie wszystko wyjaśniłem w poprzednich postach. Jeśli chcesz to przeczytaj jeszcze raz (czy ile tam potrzebujesz) tylko tym razem ze zrozumieniem, bo nie będę pisał tego samego trzeci raz innymi słowami.

PS: Tak właśnie sobie wyobrażam próbę dyskutowania z kimś na Facebooku
Problem jest taki, że piłkarze z wysokimi kontraktami w Juve po prostu nie chcą odejść - bo nikt im nie da tyle co my. Mogą siedzieć do końca kontraktu i pić sobie drinki z palemką. A nawet sobie popykają takie drewniaki, bo nie ma kogo innego wystawić na boisko.

Jak nie ściągniemy nikogo do środka pomocy i na boki obrony, mercato uznam za nieudane.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 00:36

Co znaczy drewniaki, bo nie wiem kogo masz na myśli. Policz sobie łączny koszt utrzymania np Rabiot (tutaj zakładamy czysto teoretycznie, że wypełni umowę) i porównaj cenę + pensję Berny albo Pjacy i zobacz kto bardziej obciąża budżet.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 01:04

Tutaj wszyscy nadal zapominają, że Rabiot nie grał przez około rok, bo nie chciał przedłużyć kontraktu z psg... Ja wierzę, że jeśli zostanie to w następnym sezonie będziemy mieli z niego pociechę.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 10:11

jackop pisze:
21 czerwca 2020, 21:59
Alexinhio-10 pisze:
21 czerwca 2020, 21:24
A ja nie rozumiem jak się ich pozbędziemy z taką pensją.
Normalnie. Zejdziemy z ceny tak, żeby nowemu pracodawcy opłacało się ich pozyskać. Zakładając oczywiście, że będziemy chcieli się pozbyć jednego/obu.

Co do reszty to dosłownie wszystko wyjaśniłem w poprzednich postach. Jeśli chcesz to przeczytaj jeszcze raz (czy ile tam potrzebujesz) tylko tym razem ze zrozumieniem, bo nie będę pisał tego samego trzeci raz innymi słowami.

PS: Tak właśnie sobie wyobrażam próbę dyskutowania z kimś na Facebooku
Jaki Ty chłopie jesteś przykry. Twoje życie jest naprawdę takie smutne, że musisz dokarmiać swoje ego sarkastycznymi komentarzami w necie ? Nie potrafisz normalnie dyskutować z ludźmi ? Ciekawy jestem jak wyglądają Twoje relacje (o ile są) z ludźmi w realu. Cóż życzę Ci zmiany podejścia do życia i ujarzmienia ego.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 11:20

Gontar pisze:
22 czerwca 2020, 01:04
Tutaj wszyscy nadal zapominają, że Rabiot nie grał przez około rok, bo nie chciał przedłużyć kontraktu z psg... Ja wierzę, że jeśli zostanie to w następnym sezonie będziemy mieli z niego pociechę.
To już prędzej pół roku przed skończeniem kontraktu:

2018/19 w lidze 12 meczy + 2 z ławki, 3 mecze w LM + 2 mecze z ławki.

https://www.whoscored.com/Players/11660 ... ien-Rabiot


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 12:57

Jeśli dojdzie do wymiany z Barceloną to tylko do 30 czerwca.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 13:49

Panowie, mam pytanie z innej beczki. Zwykla ciekawosc postrzegania kibicow Juventusu. Wymienilibyscie Demirala za Bastoniego?

Wiek prawie ten sam, jednak Bastoni to Wloch. Na boiskach Serie A zaczeli pokazywac sie dobra gra w mniej wiecej podobnym okresie. Przyszli z podobnych sportowo klubow. Bastoni juz raczej wygryzl Godina, natomiast Demiral poki nie zlapal kontuzji to wydawaloby sie, ze lapie pierwszy sklad kosztem De Ligta (!). Oboje potencjal maja na super granie. Jestem ciekaw Waszej opinii?


Twitter: @K_Kamciu
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 13:56

Demiral ma coś, co dzisiaj wymiera u piłkarzy... Charakter. Bastoni mi osobiście bardziej Ruganiego przypomina. Ja bym nie wymienił gdybym był DS'em.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 14:09

Cobra pisze:
22 czerwca 2020, 13:56
Demiral ma coś, co dzisiaj wymiera u piłkarzy... Charakter. Bastoni mi osobiście bardziej Ruganiego przypomina. Ja bym nie wymienił gdybym był DS'em.
Okey szanuje. Super argument, z ktorym sie zgadzam. Mianowicie faktycznie Demiral wydaje sie byc charakternym gosciem, ktory ma zadatki na lidera. Jesli rozwoj umiejetnosci pojdzie w parze z powyzszym aspektem to jest to zdecydowanie material na kapitalnego gracza.

Z kolei mi u Bastoniego podoba sie spokoj, opanowanie i swoboda. Popelnia jeszcze bledy z braku wiekszego doswiadczenia jak wiekszosc, w tym tez Demiral, jednak uwazam, ze rowniez jest to material na topowego obronce.


Twitter: @K_Kamciu
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 14:17

Demiral kozak. Gracza z takimi jajami w tym klubie nie było od czasów Teveza.
Jeżeli po zerwaniu więzadła nie będzie ani śladu to mam nadziej, że Turek od przyszłego sezonu będzie grał kosztem tej wydmuszki Bonucciego.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 14:28

Też mam taką nadzieję. Demiral i DL powinni być starterami u nas, jako że Kielon jest jedną nogą poza piłką a Bonucci też młodszy nie będzie. DL pokazał się najlepiej jak mógł zastępując naprędce Kielona, więc i Merih powinien potrafić już zwalczać presję, a tym bardziej dobrymi występami.

/
Meanwhile, jakieś konfliktowe informacje płyną co do wymiany z Barcą. Część podajee, że do dealu jest bliżej niż dalej, a inne media, że w ogóle nic nowego. Patrząc po konflikcie z Sarrim imo nie ma już dla Pjanicia u nas miejsca. Biorąc pod uwagę jego ostatnie występy to tym bardziej, tylko problem, że poza Barcą to jego chyba nie ma gdzie wypchać w jakiejś zamianie, jeśli do PSG nie pójdzie w dealu za Icardiego.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 15:42

@Osgiliath

Weź nie wrzucaj teog pajaca Momblano.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 15:50

Poprostu pisze:
22 czerwca 2020, 15:42
@Osgiliath

Weź nie wrzucaj teog pajaca Momblano.
Khh, miałem wewnętrzne rozterki, ale w duchu informowania społeczności JP o wszystkich plotach transferowych to wrzuciłem :prochno:


Zablokowany