Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 19:48

City zawieszone w Lm na 2 sezony to prawda?

Jak tak to witamy Guardiole w Juve


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 19:52

Sorek21 pisze:
14 lutego 2020, 19:48
Mamy jakieś dowody że to całe Pep story miało miejsce przed tym sezonem ? Sporo tego było ale czy to nie były bajki ?
Zapewniam Cię, że nie była to bajka, dużo czasu poświęciłem na ten temat i byłem tez w kontakcie ze znajomymi z Włoch. Jeden z naszych kolegów z forum też jest w kontakcie ze swoimi włoskimi znajomymi i cały czas pisał mi o tym, że dużo wokół tego się dzieje. Dowodów, poza tymi, które były tutaj wrzucane brak ale pamiętaj o tym, że o tym były też przekonane ważne źródła finansowe. User z VS, który podawał te rewelacje został już odwieszony kiedy okazało się, że to nie były bajki.


Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 19:56

To zapraszam z Pepem do Juve
Kevin De Bruyne


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 20:36

Najgorsze jest to, że jeśli Agnelli rzeczywiście zabiegał o Pepa, ale z jakichś powodów (ważna umowa z City, wola samego Guardioli o jeszcze jednym spróbowaniu zwycięstwa w LM z Obywatelami) nie mógł go wyciągnąć zeszłego lata i odłożył ten plan na później, to decyzja o zatrudnieniu Sarriego wydawała się przed rozpoczęciem sezonu dość logicznym posunięciem. Maurizio miał w ciągu najbliższego roku lub dwóch stworzyć podwaliny pod projekt Pepusia ucząc naszych ofensywnego futbolu, bo jakby Guardiola przyszedł bezpośrednio po Allegrim, to chyba padłby na zawał po pierwszym treningu. Niestety po tym co "prezentuje" ekipa dowodzona przez Sarriego (zwłaszcza w ostatnim czasie) zaczynam się zastanawiać czy z naszej drużyny zostanie cokolwiek po zakończeniu sezonu. Mocno żałuję, że Pochettino bezpośrednio po przegranym finale LM nie zdecydował się na opuszczenie Totków z uwagi na wyciśnięcie maksimum z tej ekipy i nie był dostępny, gdy my wybieraliśmy szkoleniowca. Powiem szczerze, że jakoś bliżej było mi do Argentyńczyka w roli naszego trenera niż do Guardioli, ale to tylko moja opinia.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 20:51

W związku z ostatnimi wydarzeniami - czy Pepunio już jest nasz? ;)


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 21:30

Profesor pisze:
14 lutego 2020, 15:09
Kontuzja na pewno jest ale widać brak motywacji więc może dłużej boleć, natomiast nie może przesadzać bo bez gry nie zagra z Francją.

Co do transferu ja tu widzę 2 opcje:
- Rabiot+Ramsey+40mln
- Rabiot-Ramsey+Danilo

WSZYSCY zadowoleni.
Ahh łezka się w oku kręci, przypominają się te wszystkie wyliczenia pod newsami i na forum typu: Isco + Morata + 50 melonów = Pogba. To były czasy ;(

Albo wymienianie całej kadry szotu do odpalenia i podawanie kwot po 5-10 melonów jako sum do zgarnięcia (i już na mercato jest 80 melonów na transfery :prochno:), a koniec końców ciężko było ten syf komuś wcisnąć za darmo bo pensja się sama nie zapłaci.

Zrozumcie, że nikt rozsądny naszego szrotu nie potrzebuje. A póki co to cała nowa trójka "zbawców" zawodzi na całej linii (cudów się nie spodziewałem, ale chyba nawet w najgorszym scenariuszu nie przewidywałem, że łącznie zagrają przez tyle minut ile uzbierali, i że żaden nie załapie się jako "pewniak" do pierwszego składu). Żyję nadzieją, że jak nie w tym to w następnym sezonie będzie lepiej, ponieważ kiedyś ci gracze coś tam zagrać potrafili.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 22:57

Crunny pisze:
14 lutego 2020, 16:42
Przejrzałem listę zawodników, którym wciąż wygasają umowy w 2020 i 2021 roku.

Prawi obrońcy:
- Meunier za free
- Castagne z rocznym kontraktem
- Hysaj z rocznym kontraktem
- Klostermann z rocznym kontraktem

Środkowi pomocnicy:
- Pogba z rocznym kontraktem, ale też opcją przedłużenia o kolejny rok
- Tonali z rocznym kontraktem
- Rakitic z rocznym kontraktem
- Thiago z rocznym kontraktem
- Zieliński z rocznym kontraktem

Środkowi napastnicy:
- Aubameyang z rocznym kontraktem

Mocno wierzę, że wykorzystamy te okazje i w to lato uda nam się pozyskać 4 dobrych graczy na te pozycje. To jest do zrobienia zważywszy na te kończące się kontrakty.
Najpierw przed jakimikolwiek transferami (nawet tymi darmowymi) Paratici powinien zrobić porządek z obecną kadrą, tzn. sprzedać niektórych graczy (Rugani, Higuain, Can, może Bernardeschi), pozbyć się tych wiecznie kontuzjowanych (Danilo, De Sciglio, Costa, Perin), absolutnie nie przedłużać kontraktu Matuidiemu oraz rozwiązać za porozumieniem stron umowę z Khedirą. Wtedy będzie można myśleć o letnich zakupach, bo w przeciwnym razie powtórzy się sytuacja z tego sezonu z nadmiarem zawodników i brakiem zgłoszeń części z nich do udziału w LM. Ewidentnie potrzebujemy zmiennika czy nawet rywala dla Sandro, bo De Sciglio, który może i by wystarczył do takiej roli niestety się nie sprawdza z powodu ciągłych urazów, także chyba zanosi się na powrót Pellegriniego. Identyczna sytuacja jest z Pjanicem i koniecznością znalezienia jego zastępcy wywierającego presję na Bośniaku w walce o wyjściowy skład. Potem powinniśmy pomyśleć o kimś na pozycję środkowego napastnika, bo niestety Gonzalo dobre wrażenie sprawiał tylko przez kilka pierwszych kolejek. Bezsprzecznie musimy nabyć sensownego prawego obrońcę i raczej będzie to ktoś z trójki Meunier/Hysaj/Castagne z przeczuciem wskazującym mi na tego pierwszego. Ponadto należałoby rozstrzygnąć co dalej z Ruganim, bo jeśli zamierzamy po wypożyczeniu sprowadzić na stałe Romero, to Daniele musi odejść dając nam przy tym trochę zarobić. Natomiast jeśli uważamy, że trochę za wcześnie na przyjście Argentyńczyka i lepiej, aby dalej się rozwijał poprzez regularną grę, to Daniele może zostać jako rezerwowy, bo Chiellini ma już swój wiek i niestety kontuzje go nie omijają, a Demiralowi może sporo czasu zająć powrót do formy po tak ciężkim urazie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 lutego 2020, 23:56

Paratici to latem się wziął za sprzedaże co skończyło się z półrocznym opóźnieniem wliczając to rozwiązanie kontraktu z Mandzikiciem mając ofertę United czy spadkiem wartości Can-a. Nie wiem czy jako zastępny Pjanic-ia cały czas nie liczą na Bentancur-a tylko że on i tak gra cały czas razem z Pjanic-iem tylko że wyżej.
Co do darmowych transferów - proszę nie! Kupmy kogoś kto będzie pasował do naszego składu i podniesie jakość!


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 00:56

To, że negocjowaliśmy Pepa w tamtym roku, to jest prawie pewne, ale nie ma sensu walczyć z każdym na forum, by to udowodnić. Chcieliśmy Pepa, Man City, nie chciało go puścić mocno. Nie przyszedł Pep i jest Sarri - ot co. Ktoś powyżej napisał, że Sarri był przeteraciem dla Pepa i po troszę tak było. Agnelli chce zwiększenia atrakcyjności ligi, bądź utworzenia superligi. Żeby czegoś oczekiwać, to trzeba coś dać. Agnelli chce, żeby Juve grało atrakcyjny futbol. Agnelli chce sprowadzić kogoś mega dobrego w tym sezonie, bądź następnym. Nie mówię, o kimś takim jak może być Tonali, czy nawet Eriksen. Agnelli chcę TOPa (nowy CR7). Jest kilku zawodników spełniających te kryteria (Sancho, Sane i pewnie ktoś tam) i ktoś taki w ciągu tego, bądź kolejnego letniego okienka przyjdzie. To będzie ktoś bardzo mocny. Plan Juventusu, to plan 2021 - LM. Nie mówię tego ze względu, na plotki łączące Pepa (który zresztą od wielu lat nie wygrał LM).


Św1Stu LbTp^

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2013
Posty: 11
Rejestracja: 05 lutego 2013

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 10:21

Wczoraj usłyszałem o banie dla City :happy: na dwa lata, więc postanowiłem się udzielić w tej kwestii na forum.

Jak każdy z nas już wie, Guardiola był z nami łączony przed przyjściem Sarriego i dużo się o tym pisało, co niestety na tamten czas było zwykłym sci-fi, gdyż nawet jeśli było coś na rzeczy, to sam Pep nie zamierzał się jeszcze ruszać z ekipy niebieskich. Po wczorajszej informacji, co jak co, ale temat będzie nabierał rumieńców i do lata z pewnością sporo newsów dotyczących samego Hiszpana jak i piłkarzy ekipy z Anglii usłyszymy.

Z pewnością dla samego City, jest to spory cios ( osobiście nie żal mi ich :laugh: ), gdyż jak wiemy paru piłkarzy z braku gry w Lidze Mistrzów będzie chciała zmienić klub i wydaję mi się, że to jest nieuniknione. Chciałbym się podzielić swoimi opiniami z kontekście sytuacji Manchesteru City jak i paru innych kwestii.


Opcji na letnie mercato jest parę i jestem niezmiernie ciekawy jak to Agnelli razem do spółki z Nedvedem i Paraticim wykorzystają, bo szansa jest dla nich bardzo mega ;) Osobiście widzę to tak.:

1) Jeśli nasz prezes naprawdę się uprze na Pepa, to powinien jak dla mnie wszystkim możliwymi sposobami sięgnąć po jak najwięcej środków i :
- ściągnąć Guardiole
- kupić de Bruyne kosztem Pogby, 100mln.
- kupic Sane, 80 mln. i postarać się zbić z ceny, gdyż jak wiemy piłkarz jest po kontuzji

razem : 180mln.

Cała transakcja powinna się zamknąć w granicach 170 mln. a jak wiemy jakieś środki uzyskamy zapewne ze sprzedaży piłkarzy, nie wspominająć już o kontraktach od Adidasa, Jeepa czy kasiorki za udział w Lidze Mistrzów

2)
- ściągnąć Guardiole
- kupić Poggbe za 100mln.
- kupić Tonaliego za 50mln.
- kupic napastnika jeśli pożegnamy Higuaina ( 30-50 mln. )

razem : 200mln.

3)
- ściągnąć Guardiole
- kupić Tonaliego za 50 mln
- kupić Sane za 80 mln.
- kupić Alcantare za 50 mln.


razem : 180mln.


Jestem ciekawe Panowie jak wy to widzicie i którą opcję byście najbardziej preferowali. Oczywiśćie jak wiemy, to tylko czyste spekulację, bo do letniego okna transferowego może się jeszcze wiele wydarzyć itp ;)

Forza Juve per Sempre !!! :juveflag: :plflag:


aka Up1zGaNy ^
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 10:54

Św1Stu LbTp^ pisze:
15 lutego 2020, 10:21
Z pewnością dla samego City, jest to spory cios ( osobiście nie żal mi ich :laugh: ), gdyż jak wiemy paru piłkarzy z braku gry w Lidze Mistrzów będzie chciała zmienić klub i wydaję mi się, że to jest nieuniknione. Chciałbym się podzielić swoimi opiniami z kontekście sytuacji Manchesteru City jak i paru innych kwestii.
Wg mnie żaden piłkarz City nie odejdzie z powodu nie grania w LM po pierwsze kasa się zgadza , kontrakty obowiązują po drugie gra o mistrza Anglii jest równie atrakcyjna jak walka o Europę.

Nie nakręcajcie się tak na Pepa , bo znowu się możecie nie miło rozczarować.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:10

Św1Stu LbTp^ pisze:
15 lutego 2020, 10:21
na tamten czas było zwykłym sci-fi, gdyż nawet jeśli było coś na rzeczy, to sam Pep nie zamierzał się jeszcze ruszać z ekipy niebieskich.
To nie było sci-fi a Pep był dogadany. Jak będzie teraz nie wiem, mam nadzieję, że pogłoski o determinacji Agnellego są wiarygodne i bez żalu wywali toskańskiego kiepa bez żalu.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:23

Na VecchiaSignora powrócili guru od Pepa. Jesteście gotowi na kolejną przejażdżkę kolejką górską bez hamulców? :snack:


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:24

To nie jest tak, że przez brak Ligi Mistrzów zacznie się masowy exodus (druga sprawa, ten ban zostanie na 100% zastąpiony wyższą karą pieniężną). Arsenal już ile sezonów nie gra w LM? Czy ktoś odszedł przez to z klubu? A co roku robią transfery za grube miliony funtów.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2020, 11:25

Vincitore pisze:
15 lutego 2020, 11:23
Na VecchiaSignora powrócili guru od Pepa. Jesteście gotowi na kolejną przejażdżkę kolejką górską bez hamulców? :snack:
Oni już dawno wrócili kiedy okazało się, że było dużo na rzeczy. goleador póki co ma na nich wyrąbane. Ale dajmy spokój, obserwujmy media bo Halaand jest nasz :dance:

Edit : a nie, pojawił się nawet goleador 78 ale nie wiem czy będzie się udzielał bo ignoruje pytania.


Obrazek
Zablokowany