Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 20:45

Jedyne co mi przychodzi do głowy to zmiana w przepisach, ale dokładniejszego rozszyfrowania tabelek się nie podejmuję. 17,1 mln € zysku kapitałowego z Cana według tego samego portalu: https://www.calcioefinanza.it/2020/01/3 ... -juventus/


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 21:09

I to by się zgadzało wszystko, będzie w księgach na ~8 baniek pójdzie za ~25 także wszystko się zgadza, ale swoją drogą to prowizja konkretna poszła za ten jego transfer porównując do Ramseya czy Rabiota :O


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 21:20

Agent Niemca nas wydoił 11+5. Dla porównania Rabiot 10+1,4 a Ramsey 6+3,6.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2519
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2020, 01:00

Podsumowujac zimowe Mercato 2020 w wykonaniu pajacow z naszego klubu: wolalbym zeby te 45mln, ktore pojdzie na Kuluszewskiego zostalo wydane na Vidala i Eriksena.
Dobranoc.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2020, 07:18

@Jacky
Podsumowując - jak widać Arturo nie był nawet dostępny w trakcie zimowego okienka, bo nie biega w koszulce Interu z uśmiechniętą buźką z powodu podpisania nowego pokaźnego kontraktu. Odnośnie Eriksena, to osobiście też żałuję, że przepuściliśmy taką okazję, ale prawdopodobnie jesteśmy zmuszeni do cięcia kosztów na wypłaty i nie byliśmy w stanie w tym momencie dać Duńczykowi 10 baniek na rękę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 02 lutego 2020, 15:21

Patrząc na Berne to sam nie wiem gdzie on dzisiaj grał po wejściu. Będzie miał ciężko żeby się pokazać jako Mezzala bo za kogo ma zagrać 3 meczy z rzędu w podstawie? Na lewej stronie Rabiot+Matuidi, na prawej Bentancur, czasami Rabiot i za chwile Khedira. Chyba można już zacząć mu szukać klubu.

@Jacky
Od strony finansowej Kulusevski przyjdzie z małym kontraktem(nie będzie 2mln netto) więc sumarycznie będzie to może 50mln na 5lat. Sam Eriksen za 4,5lata kontraktu Wyjdzie duuużo więcej. Vidal tak samo i już by tej $ nie odzyskali. Dobrze wiemy że finansowo się nie spinamy, tłuste kontrakty nam ciążą. Zamiast Eriksena na 3/4 mamy Ramsey,Dybala, Berna, i jeszcze ostatno Costa i właśnie Kulusevsky. Trochę tego za dużo.
Trzeba liczyć że młody Szwed się pokaże, nawet ostatnio wychodzą nam lepiej transfery gdzie mało się zastanawiamy - Demiral.

Tak czy inaczej latem zarząd musi się spiąć, pozbyć tych którzy się nie sprawdzili i wzmocnić nasze słabsze strony, roboty co nie miara.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2020, 17:26

fivapoPL pisze:
02 lutego 2020, 17:08
Tuttosport

Juve chce Van Dijk (operacja na 180 mln)
Przecież to jest taka bzdura, że aż szkoda komentować. Jeszcze żeby zamiast Van Dijka wstawić Salaha, to może i byłby w tym jakiś sens, ale po co Juventus miałby kupować stopera Liverpoolu skoro Paratici ogarnął nam środek obrony w letnim okienku (zresztą także stosunkowo wielkim transferem de Ligta oraz zapewnieniem sobie usług Demirala i Romero). W sytuacji, gdy potrzebujemy wzmocnień na prawej obronie, w pomocy oraz kogoś na pozycję nr "9" pismaki mogłyby się bardziej postarać i rzucić jakimś Mbappe, a nie Van Dijkiem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2020, 18:50

fivapoPL pisze:
02 lutego 2020, 17:08
Tuttosport

Juve chce Van Dijk (operacja na 180 mln)
Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...to ja już wolę VS czytać :laugh: :laugh: :laugh:


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2020, 20:31

Ładnie tam odpłynęli w TJ... Tzn. może i w głowie naszego Zarządu taki pomysł gdzieś tam przeszedł przez myśl, ale przypuszczam, że to byłoby na tyle.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2020, 07:28

Jacky pisze:
02 lutego 2020, 01:00
Podsumowujac zimowe Mercato 2020 w wykonaniu pajacow z naszego klubu: wolalbym zeby te 45mln, ktore pojdzie na Kuluszewskiego zostalo wydane na Vidala i Eriksena.
Dobranoc.

Wolę potencjalnie wydane 65 na Kulusevskiego niż 200 na tą dwójkę; pajacem byłby ktoś kto poszedłby w deal Vidal+Eriksen.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2020, 10:36

Plotka niesie, ze postanowiliśmy sprowadzić w lecie Orsoliniego z powrotem. Osobiscie podoba mi sie ten pomysl wole go od Chiesy.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2020, 11:22

Poprostu pisze:
03 lutego 2020, 10:36
Plotka niesie, ze postanowiliśmy sprowadzić w lecie Orsoliniego z powrotem. Osobiscie podoba mi sie ten pomysl wole go od Chiesy.
Również propsuję ten pomysł. Facet w Bolonii nieźle sobie radzi i imo teraz nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli wydawać ciężkie pieniądze za Chiesę, który nic szczególnego nie pokazuje. Na rezerwowego imo w sam raz.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2020, 18:28

Rzekomo jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem R. Orsolini 23 lata, Prawy napastnik (lewonożny) może i talent, może ALE w kadrze mamy na jego pozycji tylko:
D. Costa, 29l, lewonożny - robiony sztucznie na 10
F. Bernardeschi 25l, lewonożny - robiony sztucznie na CM
J. Cuadrado, 31l, prawonożny - robiony sztucznie na PO
P. Dybala 26l, lewonożny - gra czasem na 10, czasem na PN
D. Kulusevski 19l, lewonożny - nowa pozycja jeszcze nie ustalona

Tak, największe braki mamy właśnie na tej pozycji! koniecznie trzeba go kupić... zrobimy z niego LO a może registe ?!?!!1?1!

Jeśli w tej informacji jest choć centymetr prawdy to ja się pytam czy leci z nami pilot?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2020, 18:36

mns pisze:
03 lutego 2020, 18:28
Rzekomo jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem R. Orsolini 23 lata, Prawy napastnik (lewonożny) może i talent, może ALE w kadrze mamy na jego pozycji tylko:
D. Costa, 29l, lewonożny - robiony sztucznie na 10
F. Bernardeschi 25l, lewonożny - robiony sztucznie na CM
J. Cuadrado, 31l, prawonożny - robiony sztucznie na PO
P. Dybala 26l, lewonożny - gra czasem na 10, czasem na PN
D. Kulusevski 19l, lewonożny - nowa pozycja jeszcze nie ustalona

Tak, największe braki mamy właśnie na tej pozycji! koniecznie trzeba go kupić... zrobimy z niego LO a może registe ?!?!!1?1!

Jeśli w tej informacji jest choć centymetr prawdy to ja się pytam czy leci z nami pilot?
Costa idzie pod młotek w lecie, jeżeli się nie ogarnie( taką narracje przedstawiają włoskie media), Berna dzisiaj przyznał, że na początku sezonu rozmawiał z Sarrim i obaj podjęli decyzje, że będzie środkowym pomocnikiem. Cuadrado jest już PO, Dybala na skrzydło się nadaje jak Matuidi do baletu. I tym oto sposobem w przypadku chęci grania 433 nie mamy praktycznie żadnego prawo skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. :)

Zresztą niewykupienie Orsoliniego za 22mln na które mamy umowę to po prostu grzech patrząc na to ile Viola chce za Chiese z dużo gorszymi statami. W tym sezonie 6 bramek i 5 asyst. Dla wiecznie połamanego Costy to statystyki z komosu.

Edyta: Update dotyczący Orsoliniego.

19 - Riccardo #Orsolini has been directly involved in 19 Serie A goals since March 2019 (12 goals, 7 assists), less only than Immobile (35) and Belotti (20) among the Italian players over this period.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2020, 20:54

Sam kiedyś pisałem : cudze chwalicie, swego nie znacie. Decydować się na Chiesę mając w obwodzie Orsoliniego to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do sześcianu. Poza tym, po transferze Kulusevskiego Chiesa jest zbędny a Orsolini za taką kasę ? nawet jeśli, możemy zrobić deal jak Real z Moratą kiedy wychowaliśmy im zawodnika a oni za 70 mln sprzedali go do Chelsea. Staty Orsoliniego są imponujące i może jakiś młody gracz przebije nam się do składu, który trzeba odmłodzić. Do tego Tonali :happy:


Obrazek
Zablokowany