Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2021, 23:04

Już się zaczyna :D Gosens (top opcja na już) -> Nuno Mendes (talent, na którego nas nie stać) i skończy się na Emersonie (wypalony ławkowicz z Chelsea). To co na 9tke Scamacca? Czy mamy jakieś inne opcje C/D na atak :laugh:


Dawniej Virus[Mauro].
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2021, 23:10



Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 09:52

Mówi się, że jak Ronaldo odejdzie to Dybala będzie mógł zostać jak dla mnie to żaden progres. BTW Ronaldo ma podobno od nas wolną rękę na temat swojej przyszłości natomiast na chwilę obecną nie ma on żadnych ofert.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 09:58

Michael_M pisze:
14 kwietnia 2021, 09:52
Mówi się, że jak Ronaldo odejdzie to Dybala będzie mógł zostać jak dla mnie to żaden progres. BTW Ronaldo ma podobno od nas wolną rękę na temat swojej przyszłości natomiast na chwilę obecną nie ma on żadnych ofert.
To Ci dopiero dziwota, że nikt nie chce podstarzałego kolesia z wypłatą na poziomie 30 baniek. :think:


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 10:07

Michael_M pisze:
14 kwietnia 2021, 09:52
Mówi się, że jak Ronaldo odejdzie to Dybala będzie mógł zostać jak dla mnie to żaden progres. BTW Ronaldo ma podobno od nas wolną rękę na temat swojej przyszłości natomiast na chwilę obecną nie ma on żadnych ofert.
Mówi się? Podobno?
Mega wiarygodne doniesienia. Brakuje tylko here we go!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 13:21

Ziomeczki, ktos ogląda ligę francuska i może wyjaśnić o co chodzi z tym Keanem?
W Evertonie zweryfikowany, w Paryżu na ławce kosztem obiektu żartów Draxlera, spija trochę śmietanki z tej niesamowitej ofensywy ale nadal nie robi różnicy i nie ma do zaoferowania wiele więcej niz siła fizyczna i przyspieszenie. Wczoraj mi się przypomniał i wyglądał dokładnie jak Jean, którego oddawaliśmy do Anglii.
A tu nagle szczyt naszej listy życzeń, 80 milionów, walka na śmierć i życie z Interem... WTF?


calma calma
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 13:46

Pluto pisze:
14 kwietnia 2021, 13:21
A tu nagle szczyt naszej listy życzeń, 80 milionów, walka na śmierć i życie z Interem... WTF?
Wiadomo że w Juventusie będą spore ruchy, więc pismaki mają używanie. Plus magia grubasa, który od lat zmienia piłkę w cyrk.
Co do Keana, podobnie na to patrzę. Coś tam umie, stać go na niezłą skuteczność, ale koło topa toto nie stało.
Już wolę Icardiego. Wymiana 1:1 za Ronaldo i wszyscy zadowoleni. Mbappe do Realu w miejsce piłkarza wszechczasów Edena H.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 15:35

Jestem ciekaw, czy zakontraktujemy kogoś z kończącym się kontraktem ( jeśli tak, to nie wierzę, że już wstępnie kogoś nie mamy). Bardzo ucichło o Alabie, teraz niemrawo ploty coś sugerują 2 letni kontrakt dla Aguero ( Barcelona też go chce).
Nie wiadomo co z Wijnaldumem, Donnarummą :whistle:

Kilka kwiatków jest np też Depay. Kwestia tylko tego też, czy zagramy w Cl w przyszłym sezonie i czy będzie nowy trener.

Marzy mi ItalJuve i powrót na szczyt.

Aż z sentymentów ostatnio na youtube zacząłem oglądać znów skróty spotkań Juve z lat 1998/1999 etc... Inzaghi, Zidane, Deschamps, Davids, Fonseca, Del Piero, Ferrara... etc, itd...łezka w oku się kręci.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2556
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 17:02

@Mati1990
Niestety, ale walka o zawodników z kończącymi się kontraktami będzie niezwykle zacięta, a my chcąc dalej ograniczać budżet przeznaczony na wynagrodzenia, możemy zrezygnować z licytowania się z innymi czołowymi ekipami. Wiadomo, że Alaba, Donnarumma, Depay czy nawet Aguero, Calhanoglu, Wijnaldum i Draxler to łakome kąski, ale przy pozostaniu Ronaldo na kolejny sezon nie ma co liczyć na ich zakontraktowanie. Teoretycznie z rocznej pensji CR7 moglibyśmy przez prawie dwa lata opłacać Depaya, Calhanoglu i np. Wijnalduma, ale to tylko gdybanie. Dużo też zależy od naszej kwalifikacji do przyszłej edycji LM, bo bez tego to o jakichkolwiek sensownych transferach będziemy mogli sobie tylko pomarzyć.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 18:32

Temat przycichl bo po pierwsze kluby robia sondowania wymian/odsprzedazy co przeniesie sie na budzet. Po drugie zawodnicy z konczacymi sie konrtaktami maja przed soba ME, ktore moga podbic stawke. A watpliwe, zeby slaby wystep obnizyl oczekiwania, wiec mozna tylko wygrac.
Temat Alaby calkowicie bym odpuscil, skoro Bayern nie stac finansowo na jego zachcianki to tym bardziej nas.
Kean to zawodnik ktory na ten moment ani nie gwarantuje podniesienia umiejetnosci druzyny, ani nie mamy na niego miejsca (skrzydlowy napastnik, jako srodkowy nie przekonuje, z takim wykonczeniem znajdziemy 18nasto latkow i zapewne duzo tanszych). Jedyne co przemawia za tym transferem to fakt, ze jest naszym wychowankiem. Jak wiadomo, mamy pilniejsze wydatki niz skrzydlowy napastnik.

Ze strony glownej - "Juve po Keana, prace nad transferem trwają, kluczem Demiral" - kurde, jedyna formacja ktora nie wymaga wzmocnien a chcemy ja rozmontowac.... oby to byla plota ..


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 21:43

dimebag11 pisze:
14 kwietnia 2021, 17:02
przy pozostaniu Ronaldo na kolejny sezon
No wlasnie nasza kwalifikacja do przyszlorocznej LM moze byc (nomen-omen) tez takim gwozdziem do trumny, bo raczej automatycznie spowoduje, ze Ronaldo (i jego kontrakt) zostanie. Wtedy Dybała out, a z Portugalczykiem męska rozmowa na temat przesuniecia go tylko i wylacznie na "9". Przy takim rozwiazaniu mozna tez zrezygnowac z leasingu Moraty i wziac kogos bardziej z przenaczeniem na rezerwe (ale znowu szkoda odpuscic tego Icara - chyba, ze zgodzilby sie przez jeden sezon byc w wiekszosci lawkowiczem. Kean tez by mogl byc.).


jeshu pisze:
14 kwietnia 2021, 18:32
Temat Alaby calkowicie bym odpuscil, skoro Bayern nie stac finansowo na jego zachcianki to tym bardziej nas.
Mi sie obilo, ze jego ekipa chce 20 baniek ojro za podpis, kontraktu na 5 lat i po jakies 12mln. za sezon. Czy to sa jakies kosmiczne liczby? Biorac pod uwage, ze chlopak jest TOPem na dwoch pozycjach (lewa obrona, srodek obrony, a i na defensywnym zagra), to nie, nie sa. Oczywiscie zeby pozwolic sobie na taki kontrakt musimy najpierw zrobic porzadek z kontraktami Ronaldo, Dybałą, duetem Ra-Ra i powracajacym Costa. Nie mowiac juz o sprzedazy totalnego szrotu.
Demirala, to bym raczej probowal wykorzystac do wymiany za Romagnoliego, bo Turek w Turynie to pacjent sanatorium. A w epoce VARu, jego chamstwo w grze nic dobrego druzynie nie przyniesie.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2556
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 22:14

@Jacky
Nie licząc jakiegoś świetnego pomocnika, który rozruszałby naszą pomoc, to mam wrażenie, że właśnie Alaba jest kimś takim kto znakomicie zastąpiłby Chielliniego i ponadto.spowodowałby, że wrócilibyśmy na należne miejsce w Serie A, a udział w LM kończylibyśmy minimum na ćwierćfinale i to po zaciętym boju z jakąś topową drużyną a nie teoretycznie najsłabszą ekipą. Zresztą jak sam napisałeś niesamowitą zaletą reprezentanta Austrii jest jego uniwersalność (a my lubimy takich zawodników), bo obstawia zarówno lewą stronę obrony jak i jej środek, a w razie potrzeby zagra na defensywnym pomocniku. W normalnych warunkach Alaba kosztowałby pewnie ponad 60 mln € i zażyczyłby sobie z 7 mln € na rękę, więc nawet płacąc mu za sam podpis 20 baniek i godząc się na gażę w wysokości 12 mln € za sezon i tak nie bylibyśmy stratni.
Pozyskanie Icardiego wiązałoby się nierozłącznie z pozbyciem się Dybali, a właściwie wymianą Pawełka za jego rodaka, bo nie wierzę w to, że wyłożymy około 50 baniek za Mauro.
W temacie Demirala i Romagnolego to już wcześniej pisałem o tym, że Milan będzie nalegał na wymianę obrońców pomiędzy klubami. Tylko, że na miejscu działaczy Rossonerich zastanowiłbym się nad tym czy wchodzić z nami w jakieś układy dotyczące stoperów, bo ostatnio raczej mają niemiłe wspomnienia w tym temacie (kupili od nas Bonucciego, który nic im nie pomógł, by potem oddać go za Caldarę, który praktycznie nic nie zagrał z powodu kontuzji), bo jakby Merih jedynie zwiedzał ich gabinety lekarskie, to by się chyba mocno podirytowali.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 22:44

dimebag11 pisze:
14 kwietnia 2021, 22:14
@Jacky
Nie licząc jakiegoś świetnego pomocnika, który rozruszałby naszą pomoc, to mam wrażenie, że właśnie Alaba jest kimś takim kto znakomicie zastąpiłby Chielliniego i ponadto.spowodowałby, że wrócilibyśmy na należne miejsce w Serie A, a udział w LM kończylibyśmy minimum na ćwierćfinale i to po zaciętym boju z jakąś topową drużyną a nie teoretycznie najsłabszą ekipą. Zresztą jak sam napisałeś niesamowitą zaletą reprezentanta Austrii jest jego uniwersalność (a my lubimy takich zawodników), bo obstawia zarówno lewą stronę obrony jak i jej środek, a w razie potrzeby zagra na defensywnym pomocniku. W normalnych warunkach Alaba kosztowałby pewnie ponad 60 mln € i zażyczyłby sobie z 7 mln € na rękę, więc nawet płacąc mu za sam podpis 20 baniek i godząc się na gażę w wysokości 12 mln € za sezon i tak nie bylibyśmy stratni.
Pozyskanie Icardiego wiązałoby się nierozłącznie z pozbyciem się Dybali, a właściwie wymianą Pawełka za jego rodaka, bo nie wierzę w to, że wyłożymy około 50 baniek za Mauro.
W temacie Demirala i Romagnolego to już wcześniej pisałem o tym, że Milan będzie nalegał na wymianę obrońców pomiędzy klubami. Tylko, że na miejscu działaczy Rossonerich zastanowiłbym się nad tym czy wchodzić z nami w jakieś układy dotyczące stoperów, bo ostatnio raczej mają niemiłe wspomnienia w tym temacie (kupili od nas Bonucciego, który nic im nie pomógł, by potem oddać go za Caldarę, który praktycznie nic nie zagrał z powodu kontuzji), bo jakby Merih jedynie zwiedzał ich gabinety lekarskie, to by się chyba mocno podirytowali.
Ta... Dalej dawajmy zawodnikom z wolnego transferu podwójne, niż się należy, wynagrodzenie, a później płacz, że inni życzą sobie ogromnych podwyżek. Dalej budujmy komin płacowy, potem będziecie wyzywać zawodników od chciwych najemników :| :| :| Co za logika...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2556
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 22:58

@Volto
Lepiej dać 12 mln € topowi Alabie i nawet nazywać go najemnikiem niż zgodzić się na 15 baniek dla Dybali, który koło topa to stał może w 6 spotkaniach przez te sezony, które u nas spędził. Niestety Alaba to tylko marzenia, a my pewnie skusimy się na Boatenga, który dostanie z 6 mln € na rękę i to dopiero będzie "świetny" interes Juventusu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2021, 23:50

@Volto a pozniej jeszcze placz, ze ds nie potrafi sie takiej zlotej kuli u nogi pozbyc xD

@Jacky a skad pewnosc, ze Romagnoli sie u nas nie polamie, jesli wszyscy po przesjciu do Juve lamia sie wiecej, niz przez transferem ? Naturalnym i bardzo podobnym pod wieloma walorami do Chieliniego jest wlasnie Demiral, Alaba w ogole go nie przypomina. Turek gra ostro (tak jak mlody Giorgio), celebruje zwycieskie pojedynki (jak Giorgio), nie umie rozgrywac (jak Giorgio) :-) Jak juz kiedys pisalem, zwycieski pojedynek i jego celebracja w sposob jaki robi to Demiral, jest niczym niesamowita parada bramkarza - elektryzuje caly zespol. Wiec wystarczy tylko zadbac o jego zdrowie a reszte juz ma, doswiadczenie zlapie z wiekiem.

Powiedzcie mi, po co nam, przy niezbyt duzym budzecie, Alaba, kiedy mamy MDL, Demirala, Bonucciego, Chielinniego i Dragusina? A w ataku mamy wypozyczonego Morate, CR i Dybale. Boki obrony ? Przeciez na prawej mamy nominalnego pomocnika, a Wy serio dyskutujecie o najdrozszym z miejsca obroncy, ktory bedzie zarabial prawie drukrotnosc Dybali ? SERIO? Nie widzicie innych, wazniejszych potrzeb ?


Zablokowany