Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 19:33

Potencjalne pozbycie się Berny to majstersztyk. Już widzę jak Ronaldo lub co bardziej prawdopodobne Costa doznaje kontuzji i zostajemy z Cuadrado na skrzydle. Ogólnie sprowadzenie kolejnego pomocnika w postaci Ivana wydaję się tak absurdalne. Wtedy grałby na pewno on, Pjanic i może Khedira więc na ławce mielibyśmy Rabiota, Ramseya i Cana, każdy z pensją około 7 mln. Tak dobrze opłacanej ławki rezerwowej nie ma nikt w europie dodając do tego Dybale i Mandzukica to musi w końcu doprowadzić do tragedii jeśli chodzi o finanse.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 19:52

mrozzi pisze:Niepotrzebny ruch. Jeden stary i podatny na kontuzje zawodnik w miejsce innego starego i podatnego na kontuzje (Giorgio). Do tego zapewne dość tłusty i długi (za długi) kontrakt. Umiejętnościami zjada Ruganiego jako antipasto, ale z drugiej strony dawno nas nimi nie raczył. Pamiętacie Lucio? W prime czołówka światowa, u nas dramat.

Na Transfermarkt przytoczyli wypowiedź Rummenigge, według którego piłkarz chce grać i jeśli nie występuje regularnie jest niezadowolony.
Z tego względu nie rozumiem takiego kroku. U nas nie byłby pierwszym wyborem.

Co nie zmienia faktu, że Ruganiego nie chcę.
W sedno. Transfer trochę bez sensu. Zwłaszcza ze względów finansowych.
pandecybel pisze:Bardzo dobry ruch, wczoraj De Babol pokazał, że powinien jeszcze posiedzieć na ławce bo nie nadaje się póki co na pierwszy skład.
To jest jeden mecz. Nie oszukujmy się - nie po to kupowaliśmy go za 80 baniek i daliśmy taki kontrakt, żeby grzał ławę. Chiellini u nas czy Nesta w Milanie też mieli słabe początki, a jak było dalej - wiadomo. Trzeba dać mu trochę czasu na otrzaskanie się z ligą i nowym zespołem.
Szilgu pisze: Dodatkowo pewnie Cie zmartwię, ale może być tak, że Jerome wejdzie od razu do pierwszego składu, jako bardziej doświadczony od dwóch dzieciaków na ławce.
Wątpliwe. Młokosy przepracowały z tym zespołem cały okres przygotowawczy i pograły kilka sparingów w parze z Bonucem.
Piti pisze:Berna przepadnie w Barcy, to grajek ktory nadawalby sie najbardziej do jakiejs Premier League jesli juz.
Też tak to widzę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 19:52

tak, sarri będzie stawiał na Berne dlatego chłop nie wącha murawy...
tak, matiudi nie pasuje do sarri-ball dlatego ma pierwszy skład...
Rabiot w pre-sizon jedyny śp co potrafić grać piłką, a teraz co najwyżej 5 w kolejce
DL chciała cała europa ta bogata, chłop nazywany Maldinim i on sam wie kim jeszcze a tu nagle się okazuje ze nie potrafi grac w obronie hahahaha
śmiech na sali....

jak dla mnie jedyny plus zmian sarriego to brak jugola ale dla wielu efekt traconych bramek to nadal duch Maxa hahahaah

paratici to może teczkę nosić zezolowi choć i on był tylko od darmowych transferów...

albo przekaz trafiający do nas jest wątpliwy albo klub taki jak JUVENTUS błądzi niczym dziewczynka we mgle...

ps. nie piszcie mi tu defetyzmie to mogliście robić w lipcu ;)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 20:50

Mns

Bla bla bla.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 21:10

towalski pisze:Mns

Bla bla bla.
:dance:
notquitemytempo pisze:Absolutnie najbardziej absurdalna plotka tego mercato (co najlepsze, brzmi prawdopodobnie - takie okienko, że już nic mnie nie zdziwi)

Mohamed Bouhafsi [RMC]

PSG i Juve negocjują transfer Mattii De Sciglio.
Gosc zaczyna cos grac to chcemy odpalic :D Danilo i Cuadrado na prawej :D Paritaci juz nie wie co ma robic. Ciekawe kogo jeszcze bedzie wymyslal do odpalenia.

Sorek Ci Wlosi tacy klasowi ze hej.

Meunier ostatnio nie gra w podstawie. Chetnie bym go u nas widzial. Danilo tez ogarnie lewa w razie w. Aczkolwiek mam dylemat, bo ostatnio De Sciglo cos zaczal pokazywac. Moze to jednak za malo. Meunier w przekroju calej kariery to klasa wyzej.
Ostatnio zmieniony 01 września 2019, 22:30 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 21:39

Wiecie że w Interze jest obecnie więcej klasowych Włochów niż w Juve.

Ciekawe czy jutro kogoś wypchniemy czy będzie transfer w stylu piąte koło u wozu ?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 22:32

Niech sobie mają. Klasowych Włochów na poziom Juve nie ma. Nie ma co brać Włochów tylko dlatego, że to Włosi.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 07:55

Jeśli jest możliwość wymiany De Sciglio-Meunier, to nawet nie ma co się zastanawiać. Mattia zawsze gdy tylko zaczyna łapać jakąś formę i prezentować się przyzwoicie doznaje urazu i potem znów musi wracać do dyspozycji, a my jako kibice tylko na tym cierpimy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 08:26

Zobaczymy jestem ciekaw co się dzisiaj wydarzy.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 08:46

Imo jeśli faktycznie miałoby dojść do wymiany MDS za Meuniera to jestem za, natomiast nieco mniej za jestem w kwestii potencjalnych dealów z Barcą. Rakitic? No ok, ale nie kosztem Berny, który tam przepadnie, a nas zostawi z jednym nominalnym bocznym - Costą. Umtiti? Nie wiem, jak on tam z tym kolanem i na jakich warunkach, biorąc pod uwagę, że za rok przychodzi Romero, natomiast wrzuceniem tam Ruganiego byłoby cudem ;)

Poza tym wolałbym już Boatenga niż Francuza.

Mandzu? Imo ploty jak nic. Tyle czasu nie przechodził, więc wątpię aby trafił do jakiejś ligi - krzaka.

Fajnie byłoby z tym Eriksenem, ale gdzie? jak? Tym bardziej, że ponoć Can ma zostać.

No i ciekawe jak z Icardim. Od początku byłem za, biorąc pod uwagę, że Igła by odszedł, nie mniej obecnie wygląda tak, że Igła zostanie, a przy tym pokazuje się z dobrej strony i ma inną charakterystykę niż Mauro, a która chyba mniej odpowiadałaby Maurycemu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 09:09

Di Marzio
MDS nie zamierza odchodzić.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 09:30

mrozzi pisze:Niech sobie mają. Klasowych Włochów na poziom Juve nie ma. Nie ma co brać Włochów tylko dlatego, że to Włosi.
Dokładnie :bravo:

Boateng :facepalm: Co, do jasnej cholery, jest nie tak z tym klubem? Najstarszy zespół już nie tylko w pucharach, ale i w (do niedawna) miłującej starców Serie A i spogląda w stronę kolejnego 30-latka, który formę pamięta jak przez mgłę, ale wyobrażenie o swoich zarobkach z pewnością ma wyolbrzymione. Casus Mandzukicia, Matuidiego i innych niczego włodarzy nie uczy.

Boateng wpisywałby się idealnie w chaos tego mercato. Pierwszy punkt planowany i zrealizowany na początku okna to młodzi, utalentowani obrońcy, by 2 miesiące później w panice szukać 30-latka na tę samą pozycję i bynajmniej nie do roli 5-ego w kolejce do gry. Konsekwencja poziom abstract.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 09:39

Osgiliath
Ja natomiast nie chciałbym ani Boatenga ani Umtitiego. Nie po to ściągaliśmy de Ligta, aby trzymać go na ławce, a teraz w obliczu kontuzji Kielona ma okazję na regularna grę w parze z Bonuccim i okrzepnięcie w realiach Serie A. Kolejnym do wejścia byłby Demiral, a potem Rugani. Chyba, że czegoś nie wiemy i to jednak Daniele wyszedł z inicjatywą opuszczenia Juve, aby grać więcej niż dotychczas, ale w Barcelonie raczej nie na to szans w przeciwieństwie do wcześniej awizowanej aczkolwiek nieaktualnej już Romy.
Odnośnie Icardiego, to raczej wątpię w jego pozyskanie, bo raz że na chwilę obecną nie ma dla niego miejsca przez to, że zarówno Igła jak i Mandzu pozostali w Juve, a po drugie Inter chciałby wymiany za Dybale bądź sporej gotówki, za którą mogliby sobie sfinansować pomocnika typu SMS, więc nie ma co ich wzmacniać, bo i tak będą groźnym rywalem


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 09:53

dimebag11 pisze:Osgiliath
Ja natomiast nie chciałbym ani Boatenga ani Umtitiego. Nie po to ściągaliśmy de Ligta, aby trzymać go na ławce, a teraz w obliczu kontuzji Kielona ma okazję na regularna grę w parze z Bonuccim i okrzepnięcie w realiach Serie A. Kolejnym do wejścia byłby Demiral, a potem Rugani. Chyba, że czegoś nie wiemy i to jednak Daniele wyszedł z inicjatywą opuszczenia Juve, aby grać więcej niż dotychczas, ale w Barcelonie raczej nie na to szans w przeciwieństwie do wcześniej awizowanej aczkolwiek nieaktualnej już Romy.
Odnośnie Icardiego, to raczej wątpię w jego pozyskanie, bo raz że na chwilę obecną nie ma dla niego miejsca przez to, że zarówno Igła jak i Mandzu pozostali w Juve, a po drugie Inter chciałby wymiany za Dybale bądź sporej gotówki, za którą mogliby sobie sfinansować pomocnika typu SMS, więc nie ma co ich wzmacniać, bo i tak będą groźnym rywalem
Nie no, ja również w ogóle nie chciałbym Boatenga, ani Umtitiego, jeśli mamy Bonu, DL, Demirala i Ruganiego, nie mniej mówimy o stanie na teraz. Rugani to jest jedną nogą poza drużyną, zaś pozostawianie z trójką ŚO to jest za mało. Za mało. Stąd te ruchy po Boatenga, czy Umtitiego. Fakt, nie są to asy obrony już, nie mniej Kielon ma w praktyce sezon z głowy, widać ściągnięcie Romero szybciej nie wchodziło w grę, stąd taka decyzja, by mieć tego czwartego.

Przełknąłbym nawet taki deal, byle to było na rok, jakieś wypożyczenie etc.

Pójście 1:1 Dybala - Icardi to zbrodnia. Trzeba to powiedzieć jasno. Ofc fajniej byłoby dać Mandzu, Matuidiego i jakiś hajs, ale wiadomo, że to nie wypali, choć byłoby piękne.

Jeśli faktycznie tytan i Igła zostaną to nie ma co się bawić w pozyskiwanie Icardiego, choć szkoda.


Mefisto

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 53
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 09:59

Nowy obrońca tak, ale tylko taki, który będzie walczył z Ruganim o tego 4-go, a do podstawy wskoczy w sytuacji kryzysowej. Boateng to kryzysy raczej sam tworzy, a nie rozwiązuje. Umtitiego nie skomentuję, chyba, że dorzucą kolano zapasowe.

Swoją drogą, chcieliśmy wypchnąć Ruganiego, były nawet pomysły natychmiastowego spieniężenia Demirala. Mogłem zrozumieć, że 4 stoperów to wystarczająco. Ok, taki jest zamysł, budżet nie jest z gumy i przy braku sprzedaży na innych pozycjach podjęliśmy taką decyzję. I co? Wypada Chiellini, zostaje nam 4 zdrowych. Do cholery, po co ten piąty? Jak wróci Giorgio, zostaniemy z 6-cioma, przez cały sezon będziemy opłacać 6 kontraktów? Chyba, że jakimś trafem oddajemy Daniele, ale to też wydaje się coraz trudniejsze.

Jeżeli zarząd czy kierownictwo tak bardzo potrzebują doświadczonego zawodnika na zastępstwo Kielona, to czy zapomnieliśmy już o opcji wypożyczeń? Moglibyśmy zrobić coś takiego, jak Roma ze Smallingiem. Anglik w formie pewnie w trakcie sezonu wygryzłby z United Lindelofa, on jest naprawdę solidny. Roma nim uzupełniła braki na cały sezon. Nie ma gdzieś takich Smallingów? Jest całkiem sporo 3-cich czy 4-tych obrońców, którzy mają problemy z klubach i w celu utrzymania formy (zwłaszcza w sezonie przed ważnym turniejem) skorzystaliby chętnie z krótkiej przygody w Juventusie.

Ps. PSG nie bierze Dybali, bo zostaje Neymar, za to z chęcią chcą zaangażować się z Icardiego? Trochę śmieszne, ale klub też śmieszny.


Zablokowany