Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 19:53

pandecybel pisze:
31 stycznia 2020, 19:42

2. Sprzedaż Cancelo i zastąpienie go Danilo. Ten Danilo został wypchnięty przez Real i MC co już powinno dać do myślenia. Okazuje się, że na ławkę posadził go Cuadrado.

Sprzedaż Placka Cancelo za 60 baniek, jegomościa którzy walcząc z Walkerem zagrał 6 meczy i nie wpisał się ani razu na listę strzelców?
Ten ruch to akurat Majstersztyk.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 19:55

@Profesor
Lepiej późno niż wcale. Z drugiej strony, to nie mamy jakichś wielkich powodów do radości i nawet dzisiejsze "pozbycie się" Cana (choć nie wiadomo do końca na jakich zasadach, gdyż ponoć wykup ma się odbyć po spełnieniu kilku warunków) tego nie zmienia, bo:
1) Mandżu był wciąż warty parę baniek, a odszedł za darmo i jedyną korzyścią okazało się zejście z jego pensji (szkoda, że w lecie nie dogadał się z United, bo nie zasługiwał jeszcze na emeryturę, a i Czerwone Diabły miałyby z niego pożytek),
2) Perin przez kontuzję nie przeszedł do Benfici (pewnie byłoby wypożyczenie z obowiązkiem wykupu) i póki co wciąż pozostaje naszym zawodnikiem mimo powrotu na pół sezonu do Genoi,
3) Pjaca idzie na kolejne wypożyczenie i nawet jak zacznie coś prezentować, to nie liczę, że zainkasujemy za niego więcej niż 5-8 mln €.
4) odnośnie Ruganiego, to w sumie mieliśmy trochę farta, że w lecie nie udało się znaleźć kupca na satysfakcjonujących nas warunkach, bo teraz musielibyśmy awaryjnie ściągać jakiegoś stopera, aczkolwiek jeśli zamierzamy ściągnąć do siebie Romero, to Daniele powinien zostać sprzedany.
Prawdziwy test jakości Paraticiego odbędzie się w najbliższe mercato, bo wtedy nasz guru będzie się musiał zmierzyć z wieloma problemami, które powinny moim zdaniem zostać rozwiązane zanim Fabio weźmie się za zakupy. Poważnie zastanowiłbym się na jego miejscu czy warto przedłużać umowę Matuidiemu, a nawet jeśli tak się stanie, to Francuz powinien dostać niższy kontrakt i tylko na rok z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy (w żadnym razie umowa z góry na 2-3 lata). Kolejnym tematem powinno być pożegnanie się z Khedirą, który może i gra w myśl zasady, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać (przeciwieństwo Matuidiego), ale jest już na tyle stary i podatny na kontuzje, że nie powinien nawet pozostać w roli zmiennika. Pozostaje jeszcze kwestia regularnie wyłączanych z gry przez ciągłe urazy De Sciglio, Danilo, Costy, bo co nam po zawodnikach, których de facto nie ma kiedy są potrzebni (nawet do rotacji nie są przydatni, bo w tym sezonie Alex Sandro musi występować praktycznie w każdym spotkaniu). Zobaczymy jak Paratici ogarnie naszą stajnię Augiasza, ale to jego problem i za to pobiera sporą pensję, więc czas najwyższy aby się wykazał.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 21:05

No właśnie, obowiązkowy wykup nie jest tutaj oczywisty dlatego plus się Paraticiemu nie należy. Obligatoryjny wykup po spełnieniu warunków więc z góry wiadomo jak to się skończy. Zbyt szybko uwierzyłem że Niemcy dali sobie taki odpad wcisnąć ale jak widać nie są głupi. Zalepili lukę półproduktem a latem ruszą po konkretnego grajka. Czyli mają zawodnika na pół roku za 1 mln a latem mu podziękują.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 21:13

Okno sie skończylo wiec mozna robic pierwsze podsumowania
Od poczatku wieszano tui tam psy na Fabio, rozpływano sie nad ruchami interu i ich zezowatego CEO.okno sie skończyło my pozbyliśmy się balatsu ktorego nie pozbyliśmy się w lato bo inaczej nie moglo być przy obecnej wysokości płac w druzynie, z kolei inter oddał Politano (motor napedowy zeszlego sezonu druzyny Spala) i jedyny transfer definitywny zeszłego sezonu czyli Lazaro. Miał być Alonso Spina Erikson i Giroud, skończyło sie na Eriksonie a Marotta nie ściagnał nikogo jako zmiennika któregoś z napastinków ktorzy graja od samego początku bo Sanchez nadaje się do deptania kapusty co najwyzej ( na 2800 minut mozliwych zagrał ponad 100) transferów Younga i Mosesa nie chce mi sie nawet komentować bo co namniej jeden na pewno nie zostanie na dluzej w interze niz 6 miesiecy. My załatwiliśmy Kulusevskiego w dwa dni, bardzo wielu włoskich komentatorów mowi ze będzie zniego gość, tu standardowo sa płacze i lamenty. Sporo szrotu odeszło jedni za bezcen ( Mandzu) inni za bardzo fajne pieniadze (Can) inni mogą wrocić lepsi (Perin, Pjaca)
NIczego ciekawego sie nie spodziewałem okno takie jak kazde styczniowe, nie osłabilismy sie jakościowo, zagraliśmy zezowatemu i perukarzowi na nosie, jestem zadowolony


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 21:39

Adrian27th pisze:
31 stycznia 2020, 19:53
pandecybel pisze:
31 stycznia 2020, 19:42

2. Sprzedaż Cancelo i zastąpienie go Danilo. Ten Danilo został wypchnięty przez Real i MC co już powinno dać do myślenia. Okazuje się, że na ławkę posadził go Cuadrado.

Sprzedaż Placka Cancelo za 60 baniek, jegomościa którzy walcząc z Walkerem zagrał 6 meczy i nie wpisał się ani razu na listę strzelców?
Ten ruch to akurat Majstersztyk.
Jeśli policzysz sobie za ile przyszedł Danilo, a ile realnie jest wart to zrozumiesz, że to 60-65 melonów to kompletna fikcja. Realnie puściliśmy Cancelo za trochę więcej, niż zapłaciliśmy rok wcześniej.

Wiemy, że Cancelo gra w tym roku słabo, ale każdemu może powinąć się noga, a Walker nie jest jakimś ułomkiem - gość jest tak mniej więcej z 5 razy lepszy od MDS-a czy Cuadrado na tej pozycji. Ja jednak zwracałbym uwagę na to jak Cancelo prezentował się u nas.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 23:23

@kawek Erikson :prochno:
dimebag11 pisze:
31 stycznia 2020, 19:55
3) Pjaca idzie na kolejne wypożyczenie i nawet jak zacznie coś prezentować, to nie liczę, że zainkasujemy za niego więcej niż 5-8 mln €.
Nic za niego nie dostaniemy. Anderlecht wziął go na zasadzie 6+12. Jak będzie coś u nich grał to przedłużą wypożyczenie, a w 2021 kończy mu się z nami kontrakt.
Adrian27th pisze:
31 stycznia 2020, 19:53
Ten ruch to akurat Majstersztyk.
Dupa tam. Jakbyśmy popchnęli Cancelo wyłącznie za gotówkę, to by było mistrzostwo. Zamiast tego daliśmy sobie wcisnąć Brazola, który z uwagi na kwotę transferu będzie nie do ruszenia. Jak sprzedamy go teraz poniżej wartości to nabruździmy sobie w FFP.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 23:24

jackop pisze:
31 stycznia 2020, 00:36
Urbi27 pisze:
30 stycznia 2020, 23:37
Gratuluje też osobom, które sprzedają nam Rabiota, koleś wreszcie się odbudował, jak dla mnie w styczniu był obok Benty naszym najlepszym pomocnikiem,[...]
Tyle, że to nie jest laurka i nie znaczy, że w pomocy dzieje się dobrze. Prawie tak dosadne porównanie jak 'obecny sezon = poziom Cuadrado' od @MRN :prochno:
No tak, ale mi o co innego chodzi, po prostu nie czaje chęci sprzedania 4-5 pomocników w tym 24 latka, który wreszcie przydaje się drużynie. Po pierwsze to trudne do wyobrażenia pod kątem ekonomicznym. Po drugie to całkowita rewolucja i wiele miesięcy zgrywania się nowych zawodników, po trzecie ryzyko, że przy takiej masie ludzkiej okaże się, że 1-2 zawodników jest totalnie nietrafionych jest bardzo duże. Naprawdę przyjmuje do wiadomości chęć pozbycia się Matuidiego i Khediry, ale ludzie dlaczego także Rabiot, kiedy wreszcie zaczyna grać dobrze w piłkę?
jackop pisze:
31 stycznia 2020, 00:36
Urbi27 pisze:
30 stycznia 2020, 23:37
Pokażcie mi klub z topu, który ściągnął sobie darmowego pomocnika do pierwszego składu mającego do tego 24 lata.
Wychodzisz z błędnego założenia, bo kluby z TOPu zazwyczaj wydają kasę na lepszych od Adriena piłkarzy do pierwszego składu i dlatego są na TOPie.
Czy aby na pewno?
Barca ok transfer De Jong to był całkiem dobry wybór o czym zresztą wiedział cały świat, my zdecydowaliśmy się na ich drugiego najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu
City kupuje Rodri za 70 mln, dobry to gracz, chciałbyś go w Juventusie za te 70 mln, uważasz, że zrobiłby różnicę w naszej pomocy?
L'pool kupuje przed sezonem 18/19 Keite i Fabinho ok możesz powiedzieć, że to rezerwowi, ale kosztowali ponad 100 mln, jak by u nas pełnili taką role jak u nich to już widzę te lamenty
PSG kupuje 29-letniego Gueye (wbrew pozorom 7 miejsce pod kątem minut w całym klubie) za 30 mln - chciałbyś tego kolesia zamiast Rabiota za free?
Bayern i Real bez transferów do środka przed sezonem, a wcześniejszych historii nie chce mi się przytaczać

Do czego jednak zmierzałem :) zmierzałem mianowicie do tego, że Fabio wzmacniając nam i wydając krocie na środek obrony sprezentował równocześnie dobrego i młodego pomocnika, który w obecnym sezonie powinien grać w pierwszym składzie i daje nadzieję na grę na poziomie europejskim, a później spokojnie może pełnić rolę pierwszego do wejścia, bo jest do tego bardzo uniwersalny. Zdecydowanie nie sprzedawałbym takiego kolesia mając taki szrot do wypchnięcia. Pamiętajmy, że klub funkcjonuje w jakimś środowisku zewnętrznym i nie ma opcji, aby kupić w jednym okienku 3-4 topów bo nikogo nie stać na takie działania. Prawda jest taka, że my dopiero co dogoniliśmy top i zbudowaliśmy bardzo mocny zespół, ale trochę podstarzały i teraz płacimy karę za taką politykę transferową (która notabene była odpowiednia w kontekście naszej ówczesnej sytuacji).
jackop pisze:
31 stycznia 2020, 00:36
Urbi27 pisze:
30 stycznia 2020, 23:37
Topowy prawy obrońca to w tej chwili najbardziej deficytowy towar na całym rynku transferowym,[...]
No tak, dlatego lepiej zostać w przyszłym sezonie z łamiącym się Danilo, jak i łamiącą się wydmuszką profesjonalnego piłkarza jaką jest De Sciglio. Wyborna logika milordzie :ok:
A gdzie ja napisałem, że chce zostać z Danilo i MDSem? Wyborne czytanie ze zrozumieniem milordzie ;)
Nie cytując już następnego fragmentu dziękuje za wreszcie jakąś merytoryczną odpowiedź co do ewentualnych kandydatów, bo do tego piłem w swojej wypowiedzi pierwotnej. Mam wrażenie, ze póki nie jest się graczem Juve to na forum jesteś uznawany za spoko grajka, a jak tylko do nas trafisz to połowa umiejętności gdzieś ulatuje, czasem nawet przed zagraniem chociażby jednego meczu w koszulce Juventusu... Do tego narzekanie tylko dla narzekania, tu bym kogoś kupił tam ktoś lepszy się przyda, spoko, ale jest realnie ktoś taki na rynku czy nie?
Hakimi dla mnie nierealny, z Madrytu go nie wyciągniemy, obym się mylił.
Pereira spoko, ale dla mnie to żaden top, lepszy od MDSa, ale czy od Danilo po 3 mc bez urazów to już wątpię.
Ale ok wreszcie są to jakieś kandydatury.

Co do ściągania talentów to ja jestem jak najbardziej na tak, tylko to taki idealny argument, Fabio zarabiasz więcej niż ja to powinieneś sobie poradzić bo nikt logiczny do głowy mi nie przychodzi.
Tony Montana pisze:
31 stycznia 2020, 21:39
Wiemy, że Cancelo gra w tym roku słabo, ale każdemu może powinąć się noga, a Walker nie jest jakimś ułomkiem - gość jest tak mniej więcej z 5 razy lepszy od MDS-a czy Cuadrado na tej pozycji. Ja jednak zwracałbym uwagę na to jak Cancelo prezentował się u nas.
Możesz podać wzór wg którego to wyliczyłeś bo mi wychodzi jednak trochę mniej :P?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2020, 23:48

Urbi27 pisze:
31 stycznia 2020, 23:24
L'pool kupuje przed sezonem 18/19 Keite i Fabinho ok możesz powiedzieć, że to rezerwowi[...]
Choinki po świętach nie rozebrałeś, że się z niej urwałeś? To jakiś błąd w trakcie pisania? Tylko ktoś oderwany od rzeczywistości napisałby, że Fabinho to rezerwowy.
Urbi27 pisze:
31 stycznia 2020, 23:24
Co do ściągania talentów to ja jestem jak najbardziej na tak, tylko to taki idealny argument, Fabio zarabiasz więcej niż ja to powinieneś sobie poradzić bo nikt logiczny do głowy mi nie przychodzi.
Ośmieszasz się. Proszę nie wymagaj żebym tłumaczył ci dlaczego.

Swoją opinię na temat Rabiot wyraziłem w poprzednim poście. Jakbyś przeczytał całość, to nie musiałbyś powtarzać tego samego. W ogóle sama teza, że pół forum chce wywieść Francuza na taczkach jest wzięta z księżyca. Wyciągasz jakieś wrażenia z odbytu, a fani Football Managera ci przyklaskują. Populistyczne hasła w ramach odpowiedzi na nieistniejące lamenty.

Wracając na chwilę do Blejza, to każdy klub we wszechświecie od 1 stycznia może prowadzić z nim rozmowy na temat kontraktu bez porozumienia z Juventusem. Gdyby w 1/4 był tak dobry jak opisują go tu niektórzy, to pierwsza strona google pokazywałaby mi artykuły na temat negocjacji prowadzonych przez naszego ziomeczka Mino z najlepszymi klubami Starego Kontynentu.
Urbi27 pisze:
31 stycznia 2020, 23:24
A gdzie ja napisałem, że chce zostać z Danilo i MDSem?
Napisałeś
Urbi27 pisze:
30 stycznia 2020, 23:37
Psioczenie na prawą obronę też mnie śmieszy
co odczytałem jako wyraz zadowolenia z tego co mamy. Jeśli tak nie jest, to po co to napisałeś? Jak nie chcesz ich widzieć w następnym sezonie to znaczy, że nie jesteś lepszy.

Czekam na lato.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 00:12

jackop pisze:
31 stycznia 2020, 23:48
Urbi27 pisze:
31 stycznia 2020, 23:24
L'pool kupuje przed sezonem 18/19 Keite i Fabinho ok możesz powiedzieć, że to rezerwowi[...]
Choinki po świętach nie rozebrałeś, że się z niej urwałeś? To jakiś błąd w trakcie pisania? Jeśli nie, to masz takie pojęcie o europejskiej piłce jak gość od Eriksona.
Pytanie zmierzało do tego czy chciałbyś takich pomocników w Juventusie, Fabinho rzeczywiście rezerwowym nie jest, chciałbyś go w Juventusie, to jest ten transfer topowego zawodnika do środka, które przeprowadzają inne czołowe kluby? Zbawiłby naszą pomoc? J
jackop pisze:
31 stycznia 2020, 23:48
Urbi27 pisze:
31 stycznia 2020, 23:24
Co do ściągania talentów to ja jestem jak najbardziej na tak, tylko to taki idealny argument, Fabio zarabiasz więcej niż ja to powinieneś sobie poradzić bo nikt logiczny do głowy mi nie przychodzi.
Ośmieszasz się. Proszę nie wymagaj żebym tłumaczył ci dlaczego.
Aha... Twój argument, że DS zarabia kupę kasy to w końcu powinien kogoś znaleźć jest jak najbardziej merytoryczny i genialny w swojej prostocie. Tylko to takie gadanie dla gadania...
jackop pisze:
31 stycznia 2020, 23:48
Wracając na chwilę do Blejza, to każdy klub we wszechświecie od 1 stycznia może prowadzić z nim rozmowy na temat kontraktu bez porozumienia z Juventusem. Gdyby w 1/4 był tak dobry jak opisują go tu niektórzy, to pierwsza strona google pokazywałaby mi artykuły na temat negocjacji prowadzonych przez naszego ziomeczka Mino
A ktoś tu go chwali? Sorry nie zauważyłem...
jackop pisze:
31 stycznia 2020, 23:48
Urbi27 pisze:
31 stycznia 2020, 23:24
A gdzie ja napisałem, że chce zostać z Danilo i MDSem?
Napisałeś
Urbi27 pisze:
30 stycznia 2020, 23:37
Psioczenie na prawą obronę też mnie śmieszy
co odczytałem jako wyraz zadowolenia z tego co mamy. Jeśli tak nie jest, to po co to napisałeś? Jak nie chcesz ich widzieć w następnym sezonie to znaczy, że sam psioczysz i nie jesteś lepszy.
Przykro mi, że tak to odczytałeś. To jest właśnie ten problem z czytaniem ze zrozumieniem... Po prostu nie doczytałeś do końca zdania, to pewnie dlatego tak wyszło.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 00:19

Adrian27th pisze:
31 stycznia 2020, 19:53
pandecybel pisze:
31 stycznia 2020, 19:42

2. Sprzedaż Cancelo i zastąpienie go Danilo. Ten Danilo został wypchnięty przez Real i MC co już powinno dać do myślenia. Okazuje się, że na ławkę posadził go Cuadrado.
Sprzedaż Placka Cancelo za 60 baniek, jegomościa którzy walcząc z Walkerem zagrał 6 meczy i nie wpisał się ani razu na listę strzelców?
Ten ruch to akurat Majstersztyk.
Ja do dzisiaj nie wiem czemu żaden trener nie wypróbuje go na prawym skrzydle? Atakować potrafi, bronić nie. PO to nie pozycja dla niego.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 00:20

Urbi27 pisze:
01 lutego 2020, 00:12
Pytanie zmierzało do tego czy chciałbyś takich pomocników w Juventusie, Fabinho rzeczywiście rezerwowym nie jest, chciałbyś go w Juventusie, to jest ten transfer topowego zawodnika do środka, które przeprowadzają inne czołowe kluby? Zbawiłby naszą pomoc? J
Fabinho zamiast darmowego Rabiot? Na wczoraj, aczkolwiek jestem świadomy naszych ograniczeń finansowych.
Urbi27 pisze:
01 lutego 2020, 00:12
Aha... Twój argument, że DS zarabia kupę kasy to w końcu powinien kogoś znaleźć jest jak najbardziej merytoryczny i genialny w swojej prostocie. Tylko to takie gadanie dla gadania...
Porównujesz udowodnić, że kibic piłkarski powinien mieć wiedzę na temat setek, jeśli nie tysięcy piłkarzy na różnych kontynentach równą człowiekowi pracującemu jako Dyrektor Sportowy (za 2 mln € rocznie) w jednym z najlepszych klubów na świecie i mającym do dyspozycji całe jego zaplecze, którego jedyną ambicją w życiu zawodowym powinno być wyszukiwanie i sprowadzanie do klubu jak najlepszych piłkarzy 🤡 Ten sam człowiek ponosi odpowiedzialność za wydawanie z czyjejś kieszeni setek milionów euro w trakcie wykonywania swojej pracy. Także logicznym jest dla mnie, że powinien się do tego bardziej przyłożyć niż ja czy ty, chyba że chcemy skończyć jak Milan.

Nie widzę sensu w dalszej dyskusji :bye:
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2020, 01:44 przez jackop, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 00:23

Wojtek pisze:
01 lutego 2020, 00:19
Adrian27th pisze:
31 stycznia 2020, 19:53
pandecybel pisze:
31 stycznia 2020, 19:42

2. Sprzedaż Cancelo i zastąpienie go Danilo. Ten Danilo został wypchnięty przez Real i MC co już powinno dać do myślenia. Okazuje się, że na ławkę posadził go Cuadrado.
Sprzedaż Placka Cancelo za 60 baniek, jegomościa którzy walcząc z Walkerem zagrał 6 meczy i nie wpisał się ani razu na listę strzelców?
Ten ruch to akurat Majstersztyk.
Ja do dzisiaj nie wiem czemu żaden trener nie wypróbuje go na prawym skrzydle? Atakować potrafi, bronić nie. PO to nie pozycja dla niego.
Kiedyś mi znajomek fan Interu mówił, że sam Cancelo się na to nie zgadza. Bo na PO w repie nie ma konkurencji i tka chce grać. Patrząc na to, że faktycznie koleś ma ciągle jakieś problemy to coś w tym może być.

Edyta: Wojktem
może wtedy tak było jak przechodził do nas.
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2020, 00:28 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 00:26

Tak nie ma konkurencji, że dziad Semedo (którego kibice Bracy mocno krytykują) wygryza go z łatwością.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 00:28

Te dyskusje o Rabiocie...Na pewno może zostać, nikt nie mówi że nie jest zły, nikt nie mówi że (i tu BARDZO WAŻNE) na tle naszej OBECNEJ pomocy nie wygląda źle, ma chęć, pokazuje technikę. Tylko czy jak ktoś jest lepszy od obecnej pomocy to znaczy że jest TOP-em? Gramy 3ką w pomocy, Pjanic z tyłu, ma marne staty, z prawej strony Bentancur, mało asyst i bramek, bardzo waleczny, więc zrozumiałe że gdy Pjanic mało asystuje i strzela, drugi pomocnik tak samo to 3ci będzie bardziej kreatywny! No to popatrzmy na Rabiota, 0! 0 asyst i bramek! 10 występów w 1szym składzie i 6 z ławki. A no tak bo pewnie młody.
Vidal w 1szym sezonie (podobny wiek, też nie znał ligi) na 30+3 występny 7bramek, 3 asysty, + świetna gra w obronie. Rabiot? Widać że lubi być bardziej z przodu, nawet pokazał z Napoli jak umie przykryć zawodnika w kluczowej akcji ;)
Pogba w 1szym sezonie na 18+9 występów 5 bramek, + świetna gra w obronie.
Nie muszę już mówić o następnych sezonach tych dwóch graczy bo tu nie ma co porównywać.
ŻADEN z naszych pomocników nie graj jak TOP, ŻADEN! Więc dlaczego by nie poświęcić Rabiota? Jakby zarabiał 2mln to na rezerwie dlaczego nie! Ale on zarabia z bonusami więcej niż Dybala czy Higuain! No i można go za dobry $ sprzedać. Czy do tego dojdzie nie wiem, ale na pewno trzeba się nad tym zastanowić.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 lutego 2020, 10:34

jackop pisze:
31 stycznia 2020, 23:23
@kawek Erikson :prochno:
dimebag11 pisze:
31 stycznia 2020, 19:55
3) Pjaca idzie na kolejne wypożyczenie i nawet jak zacznie coś prezentować, to nie liczę, że zainkasujemy za niego więcej niż 5-8 mln €.
Nic za niego nie dostaniemy. Anderlecht wziął go na zasadzie 6+12. Jak będzie coś u nich grał to przedłużą wypożyczenie, a w 2021 kończy mu się z nami kontrakt.
Adrian27th pisze:
31 stycznia 2020, 19:53
Ten ruch to akurat Majstersztyk.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tam. Jakbyśmy popchnęli Cancelo wyłącznie za gotówkę, to by było mistrzostwo. Zamiast tego daliśmy sobie wcisnąć Brazola, który z uwagi na kwotę transferu będzie nie do ruszenia. Jak sprzedamy go teraz poniżej wartości to nabruździmy sobie w FFP.
Odnośnie Pjacy, to nie wiem czy nie na forum pojawiły się już plotki, że zamierzamy z nim przedłużyć kontrakt, aby właśnie uniknąć sytuacji, że na wypożyczeniu zostanie do końca umowy i wtedy odejdzie sobie za darmo. Mimo, że jest to trochę niebezpieczna zagrywka, to jednak Chorwat dopiero w tym roku skończy 25 lat, więc można podjąć takie ryzyko (oczywiście o ile sam Marko zdecyduje się na taki krok i nie zażąda z tego powodu wyższej pensji).
Właśnie nie potrafię zrozumieć tych zachwytów nad sprzedażą Cancelo za 65 mln €, bo ta kwota jest równie prawdziwa jak wycena Sturaro przy transferze do Genoi. Nawet jeśli tyle oficjalnie otrzymaliśmy, to i tak była to transakcja wiązana, w której musieliśmy z City wykupić zbędnego im Danilo (zresztą za wygórowaną cenę). Wiadomo, że takie działania miały na celu wykiwanie FFP, tak samo jak zrobiliśmy właśnie podczas dealu Sturaro za górę złota, ale w zamian Romero także drożej niż miałoby to miejsce w normalnych warunkach czy też przy transferach na linii Roma-Juventus w związku ze Spiną i Pellegrinim.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany