Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 20:31

Poprostu pisze:
28 stycznia 2020, 20:23
Bild

Borussia chce wypożyczenia z opcją. Nas interesuje tylko obowiązek wykupu. Deal najprawdopodobniej upadnie.

Agresti

Deal Pjacy także upadł.
Idealne podsumowanie tego okienka.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 20:31

@MRN
Przykładowo czepiasz się takiego Khediry, a patrząc na nasze obecne zestawienie drugiej linii, to żaden z pozostałych pomocników nie osiągnął takiego poziomu jaki prezentował Sami. Problem leży gdzie indziej, bo to nie wina Khediry, że nasz Zarząd nie myśli racjonalnie i zamiast pożegnać się z reprezentantem Niemiec już wcześniej (m.in. doskonale znając historię jego kontuzji), to podsunął mu nową, stosunkowo długą umowę (to samo tyczy się m.in. Mandżu, Bonucciego i niedługo pewnie Matuidiego oraz Higuaina). Jakoś działacze Realu nie mieli obiekcji, by rozstać się z Samim za darmo nawet mimo jego niewątpliwej jakości. Dlaczego Paratici i spółka nie są wstanie pokazać kto tu rządzi i graczom, którzy skończyli 30 lat proponować nowe kontrakty maksymalnie na dwa lata, a np. tych 34-35 letnich tylko o rok? Oczywiście masz rację co do tego, że wszystkich nie możemy wyrzucić, ale chyba zgodzisz się ze mną, iż czas najwyższy rozpocząć porządki, bo później choćby dołączył do nas Klopp dostając władzę absolutną co do polityki transferowej, to nie ogarnie tego burdelu przez kilka sezonów. Ponadto wielokrotnie zwróciło moją uwagę ciągłe narzekanie wielu ludzi na to, że to Marotta sprowadził nam szrotu, więc zapytam się jaką rolę pełnił wtedy Paratici. Fabs miał tylko ładnie wyglądać na tle zezowatego kolegi? Jestem pewien, że wiele z tamtych zakupów (również tych nieudanych) było za obopólną zgodą Beppe i Paraticiego, więc nie zrzucałbym całej winy jedynie na Marottę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 20:38

Powoli zaczyna mnie już drażnić to, co odwala Paratici. Jak jeszcze pół roku temu cieszyłem się, że mamy właściwego człowieka na odpowiednim miejscu, tak teraz powoli zaczynam tęsknić za Marottą (serio). Koleś nam narobił bałaganu w letnim okienku transferowym i wygląda na to, ze i teraz też nie potrafi ogarnąć tematu.

Liczyłem, że nasi nie są głupkami i widzą co się dzieje, ale jednak się myliłem. Dalej będą nas kaleczyć paralitykami w pomocy. Niech da murzynowi gruby kontrakt, bo mu się kończy, Khedira też czeka na smaczny gruby hajs.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 20:42

Ale ja się Khediry nie czepiam i lubię go, serio. Ale jest stary i niech odejdzie. Z czasem okazuje się, że ja już nie wiem jaką rolę pełnił Marotta a jaką Fabs i coraz mniej z tego rozumiem. Faktem jest, że Fabs jest do wymiany bo jak widać wszyscy dymają go bez mydła. Oczywiście kiedy upadnie wszystko to Fabs powie, że cieszy się z takiego obrotu sprawy bo dzięki temu mamy szeroki i konkurencyjny skład a w środku znowu będzie się gotował z tego powodu, że jest nieudacznikiem. Nie rozumiem typa, na czym polegają jego problemy ale okaże się, że ze wszystkimi zlewkami zostaniemy do końca kontraktów i oddamy ich za darmo jak Mandżura. Ile razy będziemy to przerabiać.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 20:45

MRN pisze:
28 stycznia 2020, 20:02
W obecnym sezonie to jedna z naszych najjaśniejszych postaci a wszystkich wywalić nie możemy.
Abstrahując od tego, że się nie zgadzam (Juan jest gdzieś 5 poziomów niżej niż Dybala i ze 2-3 Bentancur) to żeś teraz celnie podsumował nasz sezon :prochno:
MRN pisze:
28 stycznia 2020, 20:02
Z tym, że Cuadrado nie narzeka kiedy siedzi na ławce i przynajmniej zapiernicza kiedy już na tym boisku jest..
Ilu już takich było, którzy zapierniczali i nic z tego nie wynikało?

Kolumbijczyka mógłby uratować powrót na swoją pozycję, ale tam wciąż mamy Costę, a doszedł Klucha :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 20:51

Nasza krótkowzroczna polityka transferowa doprowadziła do problemów z FFP i ograniczonej kadry w LM przez brak wychowanków.
Nie mamy porządnego prawego obrońcy, ostatni zawodnik do wejścia na boisko (Can) zarabia 6mln, a Sandro nie ma zmiennika.
Nie ściągamy zawodników pod wizję i plan trenera tylko korzystamy z tzw okazji.
W lecie Paratici całe okienko mocował się z City by Ci zapłacili za Cancelo, nie chcieliśmy Danilo w rozliczeniu, a jak się skończyło? Na początku stycznia Kurzawa został nam zaproponowany przez jego agenta od lata, Paratici odmówił, a trzy tygodnie później Kurzawa był prawie w Juve.
Mocno obawiam się letniego mercato, wisi nad nami poważna przebudowa, kwestia czy Paratici ją zrobi.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:01

Ja sam nie wiem, co sądzić o działaniach zarządu w ostatnich latach. Odnosi się to zarówno do Marotty, jak i do Paraticiego. Także - a może przede wszystkim - do Agnellego.

Z jednej strony nie da się ukryć, że pod wieloma względami dobiliśmy do ścisłego europejskiego topu. Gdyby tak nie było, nie graliby u nas dzisiaj Ronaldo czy De Ligt. Z drugiej - odnoszę wrażenie, że zarząd desperacko działa pod jakąś maniakalną presją Ligi Mistrzów. Co w sumie byłoby nawet zrozumiałe, ale nie idzie w parze z tym, o czym Agnelli mówi od wielu lat, że najważniejsza jest Serie A i pierdyliard mistrzostw z rzędu, a Champions League, to wiadomo - przy okazji, jak się uda.

Obsesja na punkcie Ligi Mistrzów też byłaby zrozumiała, gdyby szły za nią rozważne działania, daleko idące plany i przemyślana strategia. Barcelona ery Guardioli, Real, który wygrywał czterokrotnie Ligę Mistrzów, czy nawet Liverpool Kloppa - wszystkie te drużyny zostały zbudowane z wizją i "na spokojnie". To, co dzieje się w Juventusie od kilku lat bardziej natomiast przypomina mi działania Pereza po 2002 roku, który tak obsesyjnie dążył do kolejnego triumfu w Europie, że co roku dorzucał do składu kolejne głośne nazwiska i liczył na to, że galacticos wygrają puchar tylko dlatego, że są galacticos. Sukcesy przyszły, kiedy ustabilizował drużynę.

Co się wydarzyło w ostatnich latach w Turynie? Przyszedł Pjanic, Higuain, Dybala, Costa, Ronaldo i De Ligt. Wszystkie transfery były fajne, poza Dybalą i De Ligtem byli to gracze w swoim prime'ie albo tacy - jak Ronaldo - którzy nadal byli w ścisłym topie. Ale każdy z nas dobrze wie, że nie po to zarząd wydawał 90 mln na podchodzącego pod trzydziestkę Higuaina albo ponad 100 na 32-letniego Ronaldo. Każdy z tych transferów zawodników już ukształtowanych, topów na swoich pozycjach (de facto nawet wchodzący do wielkiej piłki Dybala i De Ligt mogliby być w momencie transferu do Juve do nich zaliczani) został przeprowadzony po to, by w Turynie doczekano się w końcu trzeciej Ligi Mistrzów. Do tej listy możemy dorzucić także transfer Bonucciego z Milanu, Ramseya czy Alvesa, który nawet w emerytowanym wieku wciągał nosem konkurencję. Wydawałoby się, że wszystko poszło jak trzeba, tyle tylko, że uszatego w Turynie jak nie było, tak nie ma. Najbliżej triumfu byliśmy w 2015 roku, kiedy naprawdę mieliśmy drużynę. Tyle tylko, że wtedy trafiliśmy na jeszcze lepszy team, jeden z najlepszych w XXI wieku.

Obecnie w składzie mamy przynajmniej kilku graczy, którzy byliby wzmocnieniami dla każdego klubu. Tyle tylko, że oni razem bardziej wyglądają jak zbieranina gwiazd, a nie jak ułożony z głową zespół. Dlatego wolałbym, żeby latem Paratici oszczędził nam kolejnego Higuaina czy Ronaldo, którzy wzmocnią marketingową pozycję Juve, a zamiast tego rozsądnie podszedł do przebudowy zespołu. Mówiłem już o tym, nie chciałbym Pogby, bo w moim odczuciu rozkapryszony gwiazdor nie jest żadnym brakującym elementem tej układanki. Ta układanka ma więcej niż jeden brakujący element - przynajmniej kilka i nie załatamy tego jednym, nahajpowanym Pogbą.

Pozbądźmy się zbędnych graczy jak Matuidi czy Khedira oraz tych, którym najwidoczniej seryjne zdobywanie mistrzostwa Wloch odebrało motywację (Pjanic) i sprowadźmy głodnych sukcesu piłkarzy, którzy będą mogli zgrać się ze sobą przez kilka lat i zapieprzać co mecz dla CR7, Dybali i tych, ktorym się jeszcze chce.

Tak jak napisał MRN, ostatnio leżymy także w temacie tzw. "talentów". W zasadzie w ostatnich latach wyróżnić tutaj można jedynie Demirala, bo już De Ligta trudno traktować w kategorii prospekta, to już od kilkunastu miesięcy była uznana marka. Wtop było znacznie więcej - Bernardeschi, Pjaca, Berardi, Sensi, Caldara, Orsolini... jednym nawet nie daliśmy w Juve szansy, na innych się przejechaliśmy. No, Berardi w zasadzie sam się tej szansy pozbawił, ale może zdawał sobie sprawę z tego, że w Juve będzie mu ciężko. Nie inwestujemy w wychowanków, a zamiast tego pochopnie wydajemy miliony na Pjacę czy Bernę, którzy okazują się wtopami. Mam obawy czy Kulusevski do tego grona nie dołączy, ale zobaczymy. Niemniej, czasem wydaje się, że Paratici zbyt lekką ręką rzuca grube miliony za niesprawdzonych graczy, więc mam prawo do takich wątpliwości. Osobiście wolałbym, żeby te pieniądze zainwestowano w Tonaliego, który w Serie A potwierdza swój talent, o którym mówiło się jeszcze w zeszłym sezonie. Choć oczywiście, on też nie bylby żadną gwarancją.

Skończyłem. Trochę ponarzekałem. Jak wygramy w tym sezonie Ligę Mistrzów, a Kulusevski okaże się w przyszłym sezonie motorem napędowym Juve to spuszczę ten post w ubikacji. Albo będziecie mogli go cytować jako dowód na to, że się nie znam na piłce.

Edit:
19 pisze:
28 stycznia 2020, 20:51
W lecie Paratici całe okienko mocował się z City by Ci zapłacili za Cancelo, nie chcieliśmy Danilo w rozliczeniu, a jak się skończyło?
Żeby było ciekawiej - żeby nie pozbywać się Cancelo na takich warunkach, pozbyliśmy się Spinazzoli, który akurat prezentował dobrą formę i w zamian ściągnęliśmy od Romy leszcza, który śmierdzi nowym De Ceglie lub De Sciglio i w którym teraz, w akcie desperacji, upatrujemy zbawienia dla zajechanego Sandro.

A deal Danilo - Cancelo i tak został przeprowadzony tak, jak chcieli tego Anglicy.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2020, 21:07 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:04

19 pisze:
28 stycznia 2020, 20:51
W lecie Paratici całe okienko mocował się z City by Ci zapłacili za Cancelo, nie chcieliśmy Danilo w rozliczeniu, a jak się skończyło? Na początku stycznia Kurzawa został nam zaproponowany przez jego agenta od lata, Paratici odmówił, a trzy tygodnie później Kurzawa był prawie w Juve.

Jedyna szansa aby Fabio wyszedl z tej konkretnej sytuacji z twarza jest sciganiecie Kurzawy za free w lato, raczej szykowana jest mu pozycja zmiennika, na lewa dla Sandro jak znalazł, wiecej w gabinetach lekarskich niz Allegri Junior nie przesiedzi, a zmiana otoczenia i jemu i DS moze wyjsc na dobre


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:18

To może my już sobie darujmy te transfery za free bo szczęśliwa karta się od nas odwróciła.

@jackop, ale nie napiszę, że się z Tobą nie zgadzam ale cały paradoks polega na tym, że tak jest. Z tym, że jak napisałem - wszystkich nie wywalimy a Cuadrado przeszkadza mi najmniej z tych potencjalnych odrzutów.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:25

@MRN chyba muszę złożyć i ci wysłać kompilację wszystkich tragicznych dośrodkowań jakimi raczył nas w tym i poprzednim sezonie. Wiesz, te takie 5 metrów za wysoko lub 10 metrów za daleko. Od razu wróci chęć wywiezienia go na taczce ;) Aczkolwiek muszę cię też przeprosić, bo sprawdziłem i Juan już wyrównał statystyki z poprzedniego sezonu - 1 gol 3 asysty :prochno: Także można powiedzieć, że za Sarriego rozwinął się w stosunku do tego co prezentował za Wybitnego Stratega Nieodżałowanego :D
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2020, 21:56 przez jackop, łącznie zmieniany 8 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:26

Ciekawi mnie, który kibic Juve zaakceptowałby 2 sezony przebudowy zespołu, bez mistrzostwa Włoch i co najwyżej z 1/8 LM, po to by stworzyć zespół, który mógłby wygrywać trofea, jak było np. w przypadku Kloppa i Liverpoolu. Jestem pewien, że większość zwalniałaby Kloppa już po jednej nie udanej rundzie, mówiąc że najwyraźniej się wypalił. Znamienne były słowa Nedveda przed tym sezonem, że pomimo zmiany trenera ni będzie to sezon przejściowy tylko liczy się mistrzostwo i LM. Niestety w Juve liczą się tylko trofea, więc nie ma co liczyć na jakąś spokojną przebudowę. Nikt tu nie postawi na jakiś prospektów czy wychowanków, bo w Juve nie ma czasu na naukę, więc albo ktoś jest na najwyższym poziomie albo nie ma dla niego miejsca w tym klubie. Widać, że nawet taki talent jak De Ligt nie ma taryfy ulgowej. Nad Bernadeschim grającym w Fiorentinie większość forum się spuszczała, a teraz wiesza psy. Teraz moda na Tonaliego, a jak przyjdzie to zaraz wszyscy będą na niego wieszać psy, że jednak nie gra na poziomie Pirlo.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:38

jeśli bvb chciało nas wydymać na wypożyczenie to popieram decyzję o tym żeby nie robić z nimi interesów.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 21:52

jackop pisze:
28 stycznia 2020, 20:45
MRN pisze:
28 stycznia 2020, 20:02
W obecnym sezonie to jedna z naszych najjaśniejszych postaci a wszystkich wywalić nie możemy.
Abstrahując od tego, że się nie zgadzam (Juan jest gdzieś 5 poziomów niżej niż Dybala i ze 2-3 Bentancur) to żeś teraz celnie podsumował nasz sezon :prochno:
MRN pisze:
28 stycznia 2020, 20:02
Z tym, że Cuadrado nie narzeka kiedy siedzi na ławce i przynajmniej zapiernicza kiedy już na tym boisku jest..
Ilu już takich było, którzy zapierniczali i nic z tego nie wynikało?

Kolumbijczyka mógłby uratować powrót na swoją pozycję, ale tam wciąż mamy Costę, a doszedł Klucha :whistle:
Trochę nadużycie ;) Co z tego, ze Brazylijczyk umiejętność ma na świetnym poziomie, jak dostępny jest bardzo bardzo rzadko do gry w pełnym wymiarze.

Odpalanie Costy, Cana, Khediry, Matuidiego oraz Berny dodając już Mandżukicia który odszedł to ogromne oszczędności na pensjach ponad 60 mln rocznie, tyle CR7 bierze, tyle tylko, że daje drużynie dużo więcej niż wszyscy wymienieni. Mam nadzieję, że też nie wpadną na durny pomysł przedłużenia kontraktu z Igłą. Za Coste mamy już Kulusevskiego, Khedira ciągle nie dostępny, Can,Berna i Matuidi są i tak beznadziejni.
Ruganiego też trzeba pożegnać póki jeszcze coś jest wart, nawet jak w tym sezonie mamy dużego pecha ze środkiem obrony to Daniele zagrał 5x w tym 2 w PW i raz w LM o pietruszkę, także nie widzę sensu trzymania go na ławce, ale tutaj problem jak z większością graczy czyli kontrakt, który jest po prostu dużo za wysoki. Ściągnąć jakiegoś emeryta skoro już musi być 5 obrońca a przecież nie dadzą żadnego młodzika bo by jeszcze pokazał, że potrafi grać i mieliby problem. Ogólnie ta 6 którą wymieniałem zagrała w sumie 5657 minut dużo zawyża Matuidi, mogli 16200 także nawet nie 1/3 minut.

Niby wartości tej wymienionej 6 to wg transfermarkt 150mln to jakby Paratici wyciągnął chociaż połowę dodając oszczędności na pensjach to byłoby po prostu super, a to są gracze nie dający nic albo naprawdę bardzo niewiele. Wiadomo kogoś trzeba byłoby za nich pozyskać, ale trzeba iść w jakość, jeden top do środka czyt. Pogba, ktoś perspektywiczny i ew. jakiś zmiennik ala Padoin, ktoś kto zagra te ~ 10 meczy w sezonie, przypału nie zrobi, płakał, że siedzi na ławce nie będzie a będzie dostępny zawsze kiedy będzie potrzebny.
Bentancur-Pjanić-Pogba (Rabiot, X, X). Choć chętnie widziałbym Tonallego w miejsce Pjanicia.

Atak to wiadomo Dybala, Ronaldo pewniacy do gry, do tego wątpię w odejście Igły a Sarri na niego będzie stawiał, do tego Kulusevski, osobiście widziałbym Cuadrado jako zmiennika na skrzydło i szczególnie powinien Paratic pozyskać jakąś perspektywiczną "9", która w nowym sezonie będzie się dzielić minutami z Igłą a od kolejnego wskoczy do pierwszej 11. Trzeba mieć mocny skład na teraz, ale też myśleć o przyszłości, Cristiano niby ma 35 lat za chwilę, ale z jego predyspozycjami i pracą wcale nie musi kończyć gry przed 40, wiadomo będzie pewnie potrzebował więcej odpoczynku, ale gość jest taką maszyną, że może grać jeszcze sporo lat na bardzo wysokim poziomie.
Obrona to akurat środek mamy bardzo fajnie zabezpieczony na lata, ale boki to tragedia, jest Pellegrini na lewą, ale na prawej dno i 2 metry mułu. Danilo nie dość, że średniak to często nie dostępny, De Sciglio byłby niezłą zapchajdziurą, ale po pierwsze łapie uraz za urazem a po drugie nie raz odcina mu prąd i daje się ogrywać jak ostatni amator albo oddaje piłkę do rywala, tutaj muszą ściągnąć kogoś konkretnego, Danilo się nie pozbędziemy z racji tych 37mln, nikt nawet się nie zbliży do tej zawyżonej kwoty, także De Sciglio musi odejść i w jego miejsce ktoś konkretny.

Szczęsny(Buffon,Pinsoglio)
X(Danilo)-Bonu(Demiral)-De Ligt(Chiellini, X)-Sandro(Pellegrini)
Pjanić/Tonalli(Rabiot)-Pogba(X)-Bentancur(X)
Ronaldo(Kulusevski)-Higuain(X)-Dybala(Cuadrado).
Niby potrzeba niewiele, ale naprawdę trudne będzie dla Fabio posprzątać i usunąć z kadry zbędnych graczy, jeżeli mu się uda sprzedać zbędnych, odchudzić budżet pensji o te 60 mln, to będzie miał wielkie pole do popisu, żeby wzmocnić kadrę, tylko trzeba właśnie zrealizować te pierwszy najtrudniejszy krok a to może nie być łatwe. Większość z racji pensji a Matuidi przecież jest klientem Raioli także pewnie chcąc Pogbe będzie musiał Paratić zmierzyć się z Raiolą w kwestii starszego Francuza.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2020, 22:01

AdiJuve pisze:
28 stycznia 2020, 21:52
Trochę nadużycie ;) Co z tego, ze Brazylijczyk umiejętność ma na świetnym poziomie, jak dostępny jest bardzo bardzo rzadko do gry w pełnym wymiarze.
Wiadomo ;) Chodziło mi o to, że siedzi na kontrakcie.
tom_gru pisze:
28 stycznia 2020, 21:26
[...]bo w Juve nie ma czasu na naukę, więc albo ktoś jest na najwyższym poziomie albo nie ma dla niego miejsca w tym klubie.
Ilość szrotu w kadrze wyraźnie temu przeczy :laugh:
tom_gru pisze:
28 stycznia 2020, 21:26
Nad Bernadeschim grającym w Fiorentinie większość forum się spuszczała, a teraz wiesza psy.
Jakość > ilość :D Wybacz im Ojcze, nie wiedzieli co czynią.

Wydaje mi się, czy im dłużej rozmawiamy o naszych kopaczach, tym wydają się coraz bardziej beznadziejni :?: Jak oglądało się mecze bez czatu / forum, to człowiek nie zdawał sobie aż tak sprawy jaką daremnością dysponujemy. Żeby było śmieszniej, to wciąż jest to najlepsze co ma do zaoferowania Serie A :whistle:

Zobaczymy ile jeszcze da się jechać na tym, co do tej pory (chyba, że ogarniemy). W momencie gdy to wszystko pierdzielnie (a pierdzielnie z hukiem) to może nie być czego zbierać, jak z Interu i Milanu.

Jakbym był na miejscu Fabio i Nedveda to cieszyłbym się niesamowicie, bo praca DS'a to spełnienie marzeń. Zwłaszcza wtedy kiedy trzeba rzeźbić i szukać odpowiednich rozwiązań. W obecnym Liverpoolu, City czy Realu nie byłoby takiej frajdy, bo tam kadra prawie kompletna.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2020, 00:53

Już chciałem plusować Paraticiego za to, że udało się opchnąć najmniej przydatnego gracza od czasow Malaki Martineza w zamian zyskując niezlego bocznego(z problemami ale coś prezentującego na boisku) to oczywiście musieli się rozmyślić :prochno: :prochno: :prochno:

Mozna powoli podsumowac zimowe okienko, bo pewnie sie juz nic nie zmieni:
-boki obrony jak były wybrakowane tak sa, zostajemy z dwoma permanentnymi kalekami, przekwalifikowanym skrzydlowym i gosciem co rownej formy szuka od kilku lat
-w pomocy jak byl przesyt zawodnikow, tak zostal, chociaz oczywiscie to wciaz najslabsza formacja w zespole
-utopienie sporej kasy na nowego bernardeskiego z jedna dobra polowka sezonu

I na deser brak choćby eurocenta za transfer Mandzukicia do Kataru.

Wiadomo, ze zimowe okienko to zazwyczaj kosmetyka i nie ma co sie spodziewac cudow, ale troche do zrobienia bylo a wyszlo beznadziejnie. Jak porownac na chłodno ile zrobil Marotta a ile Paratici w to okienko to jest przepasc.


Zablokowany