Mercato (ZIMA 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Martin_Pn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2016
Posty: 21
Rejestracja: 04 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 02 września 2019, 22:51

Tak prezentuje się nasza kadra na Ligę Mistrzów:

Zawodnicy spoza Włoch/nie wychowankowie [19/17]:
1. Wojciech Szczęsny
2. Matthijs de Ligt
3. Miralem Pjanić
4. Sami Khedira
5. Cristiano Ronaldo
6. Paulo Dybala
7. Douglas Costa
8. Aaron Ramsey
9. Alex Sandro
10. Danilo
11. Blaise Matuidi
12. Juan Cuadrado
13. Mario Mandžukić
14. Leonardo Bonucci
15. Gonzalo Higuaín
16. Emre Can
17. Adrien Rabiot
18. Merih Demiral
19. Rodrigo Bentancur

Wychowani w klubie [1/4]:
1. Carlo Pinsoglio

Wychowani w Serie A [4/4]:
1. Mattia De Sciglio
2. Daniele Rugani
3. Federico Bernardeschi
4. Gianluigi Buffon

Nie uwzględnieni:
Giorgio Chiellini - kontuzja
Mattia Perin - kontuzja, 4ty bramkarz, w trakcie okna nieudane testy medyczne w innym klubie

Moim zdaniem do wykluczenia z Ligi Mistrzów:
1. Aaron Ramsey - wieczna "szklanka", niech pogra trochę bez połamania się w Serie A i wtedy zobaczymy na fazę pucharową
2. Ktoś z czwórki: Khedira/Can/Matuidi/Bentancur - w razie co na środku mogą też zagrać Berna albo Dybala od biedy, jako wysunięci pomocnicy


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 07:18

Chcesz zostawić zawodników którzy mieli być sprzedani ale nie chcieli odejść? To nagroda? Tu właśnie potrzebna motywacja żeby odeszli w styczniu:

- Mandziukic
- Matuidi (Khedira wygrał zycie póki co)

Ramsey? My chcemy być lepsi w LM, on może dać tą możliwość. Czy ryzyko? Jasne, wolę ryzyko z dojściem do finału niż pewność dojścia do 1/4. Liczę że wyląduje na miejscu Khediry.


Mefisto

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 53
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 08:12

Okienko 10/10 :D

Na poważnie, jestem przeciwnikiem oceniania transferów zanim nie udowodnią swojej przydatności lub jej braku. Zachwycałem się kiedyś transferem Matuidiego za dobry pieniądz, więc teraz trochę bardziej stonowanie.

Na pierwszy strzał obrona. Fajnie, że odmłodziliśmy, trzech prospektów (pamiętajmy o Romero, którego też kupiliśmy), w tym jeden unikatowy talent, który trzeba dobrze poprowadzić, dobrze wprowadzić i dać mu trochę cierpliwości. Sytuację pod koniec utrudniła kontuzja Chielliniego, trochę żałuję, że nie udało się wymienić Ruganiego na Benatię (i na tym zarobić), z drugiej strony cieszy mnie, że po dildonach z Boatengiem, plotach o Mustafim czy Lovrenem nie zdecydowaliśmy się na żaden Panic Buy. Marotta serwował nam rok w rok genialnych napastników (Boriello, Osvaldo, Anelka, Lord), poza tym przypomniał mi się Lucio. Jakoś sobie poradzimy bez Kielona, przynajmniej Bonucci może w końcu spełnić się w roli lidera i wrócić trochę do łask kibiców.

Boki to status quo. Danilo wydaje się mieć podobny potencjał do Cancelo. Jeżeli chodzi o jego profesjonalizm, charakter, zachowanie, nie znam go, ale chyba gorzej od Cancelo nie będzie? Podobnie z grą w obronie. W ataku może nie być aż takim harpaganem, ale sportowo zakładam, że biorąc pod uwagę cały ogół to wymiana 1 do 1, Brazylijczyk jest trochę starszy, ale my na tym dilu coś tam zarobiliśmy. Za Cancelo nie zapłaczemy. Gdyby był pracownikiem etatowym w Polsce, zmieniałby pracę co 3 miesiące po każdym okresie próbnym, tak jak zmienia ostatnio kluby co rok. W City Walkera też nie wygryzie i za rok rozpocznie się równia pochyła w dół. Jakieś tak jednak resztki sympatii zostały i liczę, że w miarę przyzwoity klub się po niego odezwie.

Jeżeli chodzi o środek, to podoba mi się zakontraktowanie Rabiot. Jeżeli nie uderzy mu palma, będziemy mieli z niego duży użytek. Niezła technika, rozumie w miarę grę. Wiem, że na razie frustruje gra starą gwardią, ale Francuz moim zdaniem szybko wywalczy miejsce w podstawie. Ramsey to dla mnie wielka niewiadoma - chłopak jest usposobiony mocno ofensywnie, coś między 8 a 10. Nie wiem, czy znajdzie się dla niego miejsce - u Allegriego szczerze bym wątpił, u Sarriego nie mam pojęcia. Poza tym martwi jego podatność na kontuzje, która poza pobytami na L4 gwarantuje stałe problemy ze stabilizacją formy. Ostatni bardzo dobry, równy sezon miał chyba z 5 lat temu. Chyba, że alpejskie powietrze mu pomoże. Mam dziwne wrażenie, że to było wykorzystanie okazji bez przemyślenia przydatności piłkarza dla zespołu. Ale życzę zdrówka i powodzenia.

Cieszy mnie powrót Higuaina. Nie sądzę, żeby nagle strzelał znowu ponad 30 bramek w lidze, ale jeden słaby sezon na wygnaniach nie oznacza, że nic z niego nie będzie. Wychodzę z założenia, że lepszy Igła w garści niż Icardi na dachu. Gonzalo wygląda, jakby serio miał coś do udowodnienia. Nieźle wszedł w sezon, wsparcie ze strony kibiców na pewno mu pomoże. Icar mógłby wypalić, a równie dobrze moglibyśmy za jakiś czas mieć z nim takie same kłopoty jak Inter. Nie, dziękuję. Za duże ryzyko, róbmy w szatni dobrą atmosferę. Grupa wydaje się skonsolidowana, po zmianie trenera niektóre problemy zostały trochę zamiecione, nie psujmy tego. Higuain jest 9tką jakiej potrzebuje Juventus, Dybala nie. Szkoda, że United i PSG nie wypaliły. Paulo lubię, ale on się zadusi, nie ma dla niego miejsca. Wydaje się, że trójka z przodu, jaka wyszła na Parmę i Napoli będzie wyjściowym ustawieniem na dłuższy czas a reszta powalczy o nr 1 do wejścia. Na zadaniowca, jokera, kogoś, kto da trochę ożywienia z ławki i nie będzie irytował swoim niezadowoleniem bardziej pasuje mi Bernardeschi. Na kogoś, kto zrobi wiatr przy zamęczonym rywalu Cuadrado. Ale zobaczymy, może się mylę.

Buffona nie oceniam. To bardziej maskotka drużyny już, fajnie, że wrócił, szkoda, że odchodził. Niech bije rekord, należy mu się.

Sprzedaże to była jakaś masakra. Nie udało się wypchnąć NIKOGO spośród tych, których wypchnąć chcieliśmy (chyba, że liczyć Cancelo). Cieszy mnie pozostanie Khediry, Matuidi może być solidnym rezerwowym (w ostateczności), Igła da radę i parę goli strzeli. Najbardziej boli brak ukrócenia ataku w postaci Dybali i przede wszystkim Mandżukicia. Szkoda, bo Chorwat zawsze chciał grać tam, gdzie będzie grał pierwsze skrzypce. Jasnym było, że bez Maksa za dużo szans nie dostanie. W Manchesterze grałby sporo, w takim BVB być może też. W Bayernie byłby pierwszym zmiennikiem Lewego i nawet tam mógłby grać więcej. Jak widać, dobry kontrakt wygrał z ambicją, czego po nim się nie spodziewałem.

Odszedł Kean, nigdy mnie nie przekonywał, chociaż miał dobry okres w drugiej części sezonu. Mam dziwne wrażenie jednak, że świat szybko o nim zapomni.

Jeżeli chodzi o braki, które zostały, to środek. Niby jest parę fajnych nazwisk, ale brakuje kogoś z przytupem. Pogba był chyba teraz nie do wyjęcia, a sam wolałby pewnie spróbować w Realu, ale było parę fajnych nazwisk, którymi można było się zainteresować. Rozumiem jednak, że kwit się nie zgodził ze względu na brak sprzedaży. No trudno.

Reasumując: Kadra jest zbyt szeroka, wzmocnienia były przyzwoite, ale nie wybitne. W opozycji do większości nie panikuję, że po takim okienku nie mamy czego szukać w Lidze Mistrzów. Potencjał w tej drużynie jest i był spory, a problemem nie były nazwiska na koszulkach tylko taktyka, podejście do gry, kunktatorstwo, cynizm i calma-calma. Jak już gdzieś pisałem, miałem i mam duży szacunek i trochę sympatii do Allegriego, doceniam to, co zrobił, ale zmiana była nieunikniona. Zmiana podejścia do gry przez naszą drużynę z Sarrim u steru może być warta więcej niż wielomilionowe transfery.

Będzie dobrze


Martin_Pn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2016
Posty: 21
Rejestracja: 04 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 09:34

Profesor pisze:Chcesz zostawić zawodników którzy mieli być sprzedani ale nie chcieli odejść? To nagroda? Tu właśnie potrzebna motywacja żeby odeszli w styczniu:

- Mandziukic
- Matuidi (Khedira wygrał zycie póki co)

Ramsey? My chcemy być lepsi w LM, on może dać tą możliwość. Czy ryzyko? Jasne, wolę ryzyko z dojściem do finału niż pewność dojścia do 1/4. Liczę że wyląduje na miejscu Khediry.
Mandzukica co roku wyrzucacie z klubu, zaczyna się sezon, Jugol strzela ważne gole i walczy o tą LM o wiele solidniej niż większość ekipy.

Z tego co mi wiadomo, zimą można dokonać 3 korekt w składzie, jeśli Ramsey do tego czasu zacznie grać a nie odwiedzać kliniki jak najbardziej widziałbym go w składzie. Na ten moment IMO to za duże ryzyko stawiać na niego, gdy mamy takie problemy z wychowankami.
Ostatnio zmieniony 03 września 2019, 15:41 przez Martin_Pn, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 10:03

Mandzukicia Sarri nie widzi w swoje piłce i tyle. Na bank Chorwat nie dostanie powołania do LM.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 10:12

Jezeli zostana zgloszeni Khedira i Matuidi, a Can nie, to chyba padne...


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 10:28

Alexinhio-10 pisze:Jezeli zostana zgloszeni Khedira i Matuidi, a Can nie, to chyba padne...
Khedirę jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale Matuidi kosztem Cana to dla mnie jakiś kosmos :co?:


#AllegriOut
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 10:36

Profesor pisze:Ramsey? My chcemy być lepsi w LM, on może dać tą możliwość. Czy ryzyko? Jasne, wolę ryzyko z dojściem do finału niż pewność dojścia do 1/4. Liczę że wyląduje na miejscu Khediry.
Mam wrażenie, że wielu kibiców na to liczy i dla wielu osób jest naturalne to, że w przeciągu kilku miesięcy Ramsey wskoczy w miejsce Khediry. Ciekawe jest to o tyle, że jako największą zaletę Niemca obecnie wymienia się mądrość taktyczną i ponoć ze względu na nią znajduje on uznanie w oczach kolejnych trenerów. Natomiast z tego, co można było usłyszeć z ust kibiców Arsenalu, wynika, że to właśnie niesubordynacja taktyczna jest największą bolączką Walijczyka. :think:

Uważam, że Ramsey i Rabiot to dobre transfery. Ba, mogą się okazać bardzo dobre. Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nasza pomoc jak była, tak nadal jest zlepkiem przypadkowych osobistości. Niby są dobrzy, doświadczeni piłkarze jak Matuidi i Khedira, ale sami przez dwa miesiące wypychaliśmy ich z klubu. Niby mamy topów, ale albo grają oni na ręcznym od wielu miesięcy (Pjanic), albo są niewiadomymi (Ramsey, Rabiot). Są też niby w tej kadrze młodzi gracze aspirujący do czołówki (czyt. Bentancur i od biedy ten Can), ale wygląda na to, że nasz zarząd chyba sam nie do końca w nich wierzy i w sumie też nie wiadomo jaką rolę oni mieliby odgrywać w tej drużynie.

Są to nazwiska fajne na papierze, ale jak już przychodzi do złożenia z nich kolektywu w środku pola, to nie za bardzo wiadomo, jak te wszystkie elementy poskładać do kupy, żeby zatrybiło. Osobiście mocno liczę na Rabiota, który może dodać tej ślamazarnej pomocy nieco animuszu i centymetrów, aczkolwiek mam wątpliwości, czy jest to piłkarz, który będzie przesądzał o losach meczów i ciągnął drużynę, jak Vidal czy Pogba w swoim okresie świetności. Oby tak było.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 10:49

Ja tam jestem zadowolony z mercato, na takie 7+/10.

Mieliśmy za zadanie w tym roku wzmocnić obronę, po odpaleniu Benatii, rychłym końcu kariery Kielona i zakończenia tejże przez Barzę oraz pozbyciu się awaryjnego gracza w postaci Caceresa.
Z tego wywiązaliśmy się świetnie. Pozyskaliśmy bodaj największy talent młodego pokolenia, jeśli chodzi o obrońców i uważam, że przy odpowiednim wprowadzeniu, cierpliwości itd. mamy topa. Do tego Demiral i Romero, dwóch młodych wilków za w sumie niezbyt wygórowany hajs. W ten sposób mamy trzon obrony na kolejne lata. Bonucci będzie przejmował rolę Kielona, natomiast co do Ruganiego, to obstawiam, że max. w kolejnym letnim mercato go nie będzie.
Boki obrony - sportowo 1:1. Z plotek, które były, pozbyliśmy się tylko burdelu w postaci Cancelo. Ofc Kwadrat na PO to abominacja i powinien być sprzedany.

Pomoc.
Na papierze za Maxa nie wyglądała źle. Jak widać nie tylko on poznał się na Samim, natomiast być może przez taktykę itd. nie potrafiliśmy wykorzystać jej potencjału. Teraz jednak wzięliśmy Rabiota - duży talent, ale gorąca głowa, Ramsey'a - oby mu tylko zdrowie dopisywało i dzięki temu generalnie została wzmocniona, ale imo brakuje tej wisienki na torcie. Takiego CR pomocy. Oczywiście wyjęcie Pogby za absurdalny hajs przy jego słabej formie nie byłoby racjonalne i dobrze, że tego nie drążyliśmy, ale być może należało się zakręcić wokół Eriksena. I mam nadzieję, że nasi tak zrobią, bo jego pozyskanie będzie kluczowe w świetle kolejnego sezonu.
Być może też przez problemy ze spieniężeniem Igły nie udało nam się nic zrobić z Zaniolo, czy Tonallim, ale tę dwójkę, do spółki z Eriksenem chciałbym u nas. Mam nadzieję, że teraz Fabio skupi się na ich pozyskaniu.

Atak.
Generalnie wymagał najmniejszych korekt pod kątem zakupów. Nowy trener, nowe pomysły. Na początku chciałem sprzedaży Igły w celu wyciągnięcia Mauro, nie mniej byłem świadomy tego, że przyjście Mauro oznacza przyjście Wandy etc. Igła natomiast pozytywnie zaskakuje i pozostaje liczyć, że tak będzie, ponieważ widać Mauryc preferuje taką dziewiątkę, niż wyłącznie apatycznego lisa pola karnego.
Pozostanie Dybali - cóż, ma on ostatni moment na pokazanie, że warto na nim polegać, bo jak nie, to jednak w kolejnym sezonie powinna czekać go eksmisja.

Sprzedaże
Z jednej strony sól w oku, ale rozróżnijmy możliwości Fabio, wolę zawodników i głębokość składu.
Co by nie mówić, mamy dwie mocne jedenastki. Być może to, wespół z brakiem kontuzji, będzie kluczem na trudy sezonu i końcówki, kiedy będą istotne mecze w LM.
Boli fakt, że jednak kilku graczy nie udało się pozbyć. Perina - któren się połamał, czy Matuidiego, który przegrał nawet z Khedirą rywalizację. Mandzu tak samo jest zbędny, choć nikt mu nie odmówi waleczności, tym bardziej teraz, kiedy wreszcie po MŚ mógł odpocząć, a nie być zajechanym przez ciągłe wystawianie go przez Maxa.
Ich sprzedaż powinna poprawić lekko finanse a do tego przyczynić się do odmłodzenia składu.
Nie zgodzę się z tym, że brak ich sprzedaży to wina Fabio - facet miał deal z United w sprawie Mandzu i Dybali, deal z THFC w sprawie Dybali, chciał sprzedać Igłę do Romy, a Matuidiego to de facto w cholerę. Obecnie jednak są takie czasy (pisze też o tym Stec w swym felietonie), że jednak klub to sobie może względem zawodnika, bo ich pozycja jest coraz mocniejsza i rychło nic się tu nie zmieni.

Problemem jest nasza polityka wobec graczy 30+. Jeśli są świetni - jak CR/ Kielon można zastanawiać się nad kontraktem na 2 lata i jakąś podwyżką, nie mniej poza tym powinno być to limitowane zarówno jeśli chodzi o okres, jak i wypłatę.
Oczywiście przedłużyliśmy kontrakty z Mario i Matuidim po to, by na nich zarobić i nawet pojawiały się w miarę rozsądne kwoty, które mogliśmy za nich dostać, nie mniej znowu wracamy do woli zawodników. Jeśli jesteś w Juve, gdzie trofea masz w 80% pewne, to nie chcesz odchodzić.

Co dalej?
W obronie Kielon raczej zakończy przygodę, bo nie sądzę, aby w tym sezonie był zdatny do gry na najwyższym poziomie przez kontuzję. To raczej wyklucza odpalenie Ruganiego i tak zostaniemy z czwórką z tyłu.
Co do boków, imo potrzeba kogoś na prawą rezerwę. Cuadrado należy sprzedać, bez dwóch zdań.

W pomocy mam nadzieję na ostateczny rozbrat z Khedirą i Matuidim. O ile Rabiot, Ramsey wypalą, mamy ich dwójkę, Pjanicia, Cana i Bentę. Widziałbym stąd Eriksena, a pozostanie Pjanicia tylko, gdy zacznie pokazywać chęć do gry. (Zaniolo, Tonalli)

W ataku.
Tu przewiduję odpalenie Dybali. Na bokach będzie CR (ostatni sezon), Costa oraz Berna, więc ten Chiesa być może by się nadawał. Pozostaje pytanie co z Igłą.

@Mefisto :ok: w istocie zgodzę się również z tym, że Can to jednak taki do odpalenia też jest. Facet nie błyszczy, istotnie jednak o ile z Matuidim to ma szansę, tak z Khedirą jednak nie, co dla młodszego z Niemców powinno być jak nie dzwonkiem to gongiem alarmowym. Jeśli miałby zrobić miejsce dla Zaniolo, czy Tonallego, to ja jestem całym sercem za, bo Can póki co nie pokazuje na tyle, by go traktować jako realne wzmocnienie składu, a jak brać Włochów, to tylko najlepszych a imo Zaniolo i ten młodziak z Brescii takimi będą, albo mają ku temu spore predyspozycje.
Ostatnio zmieniony 03 września 2019, 11:09 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 2 razy.


Mefisto

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 53
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 10:53

Trochę mnie zaskakuje to ulubienie Cana. Naprawdę dobry mecz zagrał w rewanżu z Atletico, poza tym nie pokazał nic, co uczyniłoby kimś więcej niż solidnym rezerwowym. O ile jeszcze można można uznać jego pierwszeństwo nad Matuidim, o tyle przy starszym z arabskich Niemców nawet nie stał. Khedira wciąga Cana nosem.

Can nie bez przyczyny był rezerwowym w Liverpoolu i nikt specjalnie tam za nim nie płakał. Wydaje się być miękki, a gdyby rok temu wskoczył w miejsce Khediry albo Blaise'a, dziś byłby tak samo wywożony na taczkach.

Ps. Osgiliath piona za wypowiedź, zgadzam się niemal ze wszystkim! :dance:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 12:02

Free transfers 2020:

Willian
Eriksen


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 12:20

Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, a była droga przez mękę. Przed rozpoczęciem mercato naprawdę byłem przekonany, że Paratici ma relatywnie łatwe zadanie.

Bramkarze: Szczęsny, Buffon, Pinsoglio
Obrońcy: Cancelo, Chiellini, Bonucci, Rugani, Sandro, Spinazzola
Pomocnicy: Pjanić, Can, Bentancur, Ramsey
Napastnicy: Ronaldo, Costa, Dybala, Bernardeschi, Kean

Liczyłem, że tak będzie wyglądać kadra po oczyszczeniu ze szrotu. Liczyłem, że uda się spieniężyć część balastu, co pozwoli na przeprowadzenie 3-4 transferów:
- PO za De Sciglio,
- dodatkowy ŚO (De Ligt :bravo:)
- dodatkowy ŚP (Ndombele)
- dodatkowy napastnik/skrzydłowy w zależności od pozycji Cristiano (Zaniolo)
No i się przeliczyłem :((

Bramkarze: Szczęsny, Buffon, Pinsoglio, Perin
Obrońcy: Cancelo, Chiellini, Bonucci, Rugani, Sandro, Spinazzola
Pomocnicy: Pjanić, Can, Bentancur, Ramsey, Khedira, Matuidi
Napastnicy: Ronaldo, Costa, Dybala, Bernardeschi, Kean, Mandzukić, Higuain, Cuadrado, Pjaca

Rozumiem transfer Spiny, jeśli nie domykał nam się budżet.
Rozumiem odpalenie Cancelo, O ILE robił dymy w szatni.
Rozumiem pożegnanie z Moise, o ile nie dało się zrobić nic w sprawie jego kontraktu (aczkolwiek na miejscu Nedveda wcisnąłbym Mino każdą ściemę i dał gwarancję byle chłopak przedłużył).

Niestety na razie nie mogę przełknąć tego, że wszyscy których należało zostawić w lesie przypiętych do łańcucha nadal są w klubie. Poza tym wydawanie ekstra kasy dwóch dodatkowych ŚO w postaci Demirala i Romero uważałem za niepotrzebną rozrzutność. Wobec braku sprzedaży nie stać nas było na Ndombele i Zaniolo, także próbuję wierzyć w Rabiot.

Na + De Ligt, Ramsey za free, Buffon za free z niskim kontraktem. Do Rabiot i Demirala podchodzę neutralnie. Cała reszta na -

Naciągane 6/10 dla Zarządu na zachętę. Scudetto - tak. Uszaty - nie.
Ostatnio zmieniony 03 września 2019, 13:18 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 12:23

Mefisto pisze:Trochę mnie zaskakuje to ulubienie Cana. Naprawdę dobry mecz zagrał w rewanżu z Atletico, poza tym nie pokazał nic, co uczyniłoby kimś więcej niż solidnym rezerwowym. O ile jeszcze można można uznać jego pierwszeństwo nad Matuidim, o tyle przy starszym z arabskich Niemców nawet nie stał. Khedira wciąga Cana nosem.

Can nie bez przyczyny był rezerwowym w Liverpoolu i nikt specjalnie tam za nim nie płakał. Wydaje się być miękki, a gdyby rok temu wskoczył w miejsce Khediry albo Blaise'a, dziś byłby tak samo wywożony na taczkach.

Ps. Osgiliath piona za wypowiedź, zgadzam się niemal ze wszystkim! :dance:
O ile dobrze pamiętam to Klopp był zawiedziony, że Emre Can odchodzi, i mimo to Emre grał o ile był zdrowy, zastąpił go Fabinho i wyleczył ból głowy Jurgena,

Pamiętajmy, źe Can zaczynał swoje przygody od defensywy - srodek obrony, prawa strona, defensywna pomoc więc jest bardziej od bronienia niż od konstruowania akcji, a u nas ? pchany jest do przodu,

Ciekaw jestem jak będzie wygladała pomoc - liczyłem że Pjanic zostanie bardziej przesunięty do przodu natomiast jego pozycja wogole się nie zmieniła, wciąż gra na regiscie, i na siłe probóją z niego zrobic drugiego Pirlo


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 12:47

Dla przypomnienia wszystkim tym, którzy nadal praktycznie już śmiertelnie boleją nad sprzedażami:

Top zawodnicy Interu w zeszłym sezonie:
Perisić - wypożyczony do Bayernu
Nainngolan - wypożyczony do Cagliari
Icardi - wypożyczony do PSG

:hello:


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 03 września 2019, 12:53

gucio_juve pisze:Dla przypomnienia wszystkim tym, którzy nadal praktycznie już śmiertelnie boleją nad sprzedażami:

Top zawodnicy Interu w zeszłym sezonie:
Perisić - wypożyczony do Bayernu
Nainngolan - wypożyczony do Cagliari
Icardi - wypożyczony do PSG

:hello:
Inter dzięki temu będzie tylko lepszy, ale nie znaczy to, że jakoś nam zagrozi. Nadal mamy znacznie lepszy skład i tylko Napoli może się z nami mierzyć i w sumie w meczu pokazaliśmy, że jak się nam chce i utrzymamy koncentracje to możemy i ich zmiażdżyć. Inter może ich wyprzedzić mimo iż mają słabszą kadrę i wcale mnie to nie zdziwi bo przy Conte nawet cienki bolek może grać porządnie.


Zablokowany