Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 17:33

Poprostu pisze:Dla tych co krzyczą, że Fabs nie umie sprzedawać małe podsumowanie.
Mandzukic:
Juve i Utd było dogadane 12mln, Mario odrzucił transfer.
Khedira:
Były poważne rozmowy z Arsenalem. Khedira odrzucił możliwość transferu.
Igla:
Roma z Juve jest dogadana od początku okienka. Gonzalo odrzuca wszystkie propozycje.
Rugani :
Wilki i Juve miały dograne wszystkie detale 30mln+ bonusy. Daniele zrezygnował.
Nie wiemy tego 'na pewno', ale pewnie jest w tym coś prawdy.
Co do Mandzukicia to dał Juve naprawdę dużo, cały worek ważnych bramek, jako jeden z niewielu nie dał ciała w Cardiff. Teraz, skoro Higuain zostaje, to czemu 'ja' miałbym odejść?
Higuain... mam problem z tym zawodnikiem, bo pali się za każdym razem kiedy cały świat patrzy. Ale obiektywnie jest to gracz klasy powszechnie uwielbianego Teveza, który nota bene też zawiódł w Berlinie.
Rugani... były ze dwa dłuższe okresy, gdy był w Juve kimś. Teraz bym go puścił bez żalu. Ale skoro błąd Rabiot/Szczęsnego z Totkami nic nie znaczy, to fajne występy Demirala też należy traktować z dystansem. Swoją drogą Turek mógł wylecieć wcześniej z czerwem, bo dał się sprowokować. De Ligt również może na dłuższą metę okazać się niewypałem. Nikt nie bierze na poważnie takiej ewentualności, ale ona istnieje. No i, jeśli Sarriemu przyjdzie do głowy grać trójką z tyłu, to jednak piątka obrońców się przyda.

Na koniec Khedira. Wiecie, właśnie oglądam jakieś filmiki typu 'Juventus all goals season...' zaczynając od 2011/12. Sami w Juventusie zaliczył prawodopodobnie najlepszy okres swojej kariery klubowej. Niestety nie okraszony - jeszcze ;) - LM. Brał udział w akcjach bramkowych, o jakich Matuidiemu się nie śniło. Bardzo przyzwoite statystyki. On jest żółwiem i nie ma gibkości Neymara, ale jakąś technikę użytkową posiada i przez kilka lat stanowił o sile drużyny. No i zaliczył występ w ostatnim sparingu, czyli może grać. Powoli skłaniam się do opcji sprzedać Matuidiego zostawić Khedirę. Ale może to tylko emocje od tych filmików :).

Tak że ten. Juventus black and white. Ale życie to raczej odcienie szarości, a prawdy uniwersalne nie istnieją.

@kawek Pjaca jest aktualnie członkiem szerokiego składu Juventusu, ale klub się do niego nie przyznaje


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 17:47

Poprostu pisze:Dla tych co krzyczą, że Fabs nie umie sprzedawać małe podsumowanie.
Mandzukic:
Juve i Utd było dogadane 12mln, Mario odrzucił transfer.
Khedira:
Były poważne rozmowy z Arsenalem. Khedira odrzucił możliwość transferu.
Igla:
Roma z Juve jest dogadana od początku okienka. Gonzalo odrzuca wszystkie propozycje.
Rugani :
Wilki i Juve miały dograne wszystkie detale 30mln+ bonusy. Daniele zrezygnował.
No to chyba nie potrafi im wyperswadowac, ze nie sa juz tu mile widziani ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 17:48

@alex

Moze dostali take info ale nie rozpowiadamy tego tak jak Marotta w Interze. Jakbyśmy ich odsuneli od składu to tym bardziej byśmy nic za nich nie dostali.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 17:49

Ale to było do przewidzenia, że te kołki będą wszystko odrzucać mając takie kontrakty. Dziwię się Ruganiemu bo tutaj z ławki nie wstanie, najgorszy z naszych obrońców.

Co do Dybali to jeżeli to nie odpalimy to liczę na to, że chłopak poukłada sobie głowę i pokaże na co go stać. Podobno jest niezadowolony z tego zamieszania z nim związanego ale dziwi go to ? Niech więc pokaże swój potencjał i udowodni, że klub się myli. Ja osobiście wątpię w niego i wolę go odpalić.
Mandżukić niech nie wstaje z ławki, jest charakterny i rola rezerwowego nie spodoba się mu więc wkrótce sam poprosi o transfer.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 19:15

Oni zmienią oczywiście zdanie, ale stanie się to dopiero pewnie w zimie, gdy nie powachaja prawie murawy przez całą rundę, problem w tym, że wtedy to już w ogóle za paczkę szlug ich sprzedamy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 20:02

Wiadomo, ze nikt nie dam im tak „tłustych” kontraktów, wiec mogą spokojnie dorabiać do emerytury będąc w Juve, a nie ze Fabs nie potrafi sprzedawać.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 20:19

Ten Mandzukic to jest menda jednak...miałby ciepłą posadkę w United to musiał odrzucić... mam nadzieję, że pójdzie do Niemiec chociaż na jakieś wypożyczenie (oby w koniecznością wykupu).


Mickey_Schlug

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 36
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:20

Niezmiennie zaskakuje mnie to, jak niewiele szacunku ma wielu fanów piłki do piłkarzy własnego klubu. Tak jakby chodziło o jakieś wirtualne postaci w grze komputerowej, a nie o ludzi z krwi i kości.


tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 06:39

"Ta menda" Mandzukic strzelił kilka ważnych bramek dla nas, m.in. w finale LM w 2017 po której prawdopodobnie spędziłeś 15 min w toalecie robiąc wiadomo co.
Niestety mielismy wtedy również dwóch <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w szatni których jakoś się na tym forum nie wyzywa od najgorszych, a którzy to przegrali Nam mecz, który mogliśmy i powinniśmy wygrać. Z wiadomych przyczyn nie piszę o kogo mi chodzi.
Też uważam, że Mario powinien odejść ale kur... Trochę szacunku.
Czytam niektóre wpisy i robi mi się niedobrze. Kupiliśmy Ronaldo, teraz De Ligta, kilku naprawdę wartościowych graczy a Wy płaczecie bo sprzedaliśmy gościa, który zagrał kilka dobrych meczów i zawalił parę kolejnych, niestety ważniejszych. I ten odpad Danilo z City, wcześniej Realu. Przecież to z góry jest skazane na porażkę.
W dupach się poprzewracało.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 09:35

Może się jeszcze uda pozbyć bałkańskiego Amauriego! :pray: Wozu z kebabem nie ma szans się wyzbyć bo to piłkarski kaleka. I nie ważne ile i jakich kto goli strzelił w finale bo liczy się to, że finał przegrali. Radosne pierdzenie jaką to nieziemską wdzięczność należy okazywać należy traktować niczym kazania wielebnego statystyka forum JP. Ewentualnie posłańca z VS :ahsisi:


:allegri: na śmietnik
CinO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 153
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 10:00

Mickey_Schlug pisze:Niezmiennie zaskakuje mnie to, jak niewiele szacunku ma wielu fanów piłki do piłkarzy własnego klubu. Tak jakby chodziło o jakieś wirtualne postaci w grze komputerowej, a nie o ludzi z krwi i kości.
Niezmiennie zaskakuje mnie to, jak niewiele szacunku ma wielu piłkarzy do własnego klubu i fanów. Tak jakby nie widzieli, że nie mogą już wiele dać klubowi i raczej poławkują, więc zamiast odejść z honorem wolą possać trochę klubowej kasy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 11:04

Teraz okazuje się że zawodnik Juventusu nie zasługuje na szacunek tylko dlatego bo nie chce odejść. Wiedziałem, że typ, który tak uważa jest chory i nie grzeszy intelektem ale czego spodziewać się po typie, który obraża wszystkich dookoła.


Obrazek
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 13:03

Juve zaczyna robic coraz wiecej deali z Roma i bardzo fajniutko. Roma ma kilku obiecujacych pilkarzy wiec dobre relacje z nimi moga tylko pomoc w przyszlosci.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 13:52

Principino pisze:Juve zaczyna robic coraz wiecej deali z Roma i bardzo fajniutko. Roma ma kilku obiecujacych pilkarzy wiec dobre relacje z nimi moga tylko pomoc w przyszlosci.
Już trochę tego było: Emerson, Zebina, Vucinic, Pjanic, teraz Pellegrini i pewnie jeszcze paru innych. Nihil novi ;).

Jeszcze trzy tygodnie okienka przed nami i pewnie uda się kogoś sprzedać.
Relację klub-zawodnik reguluje kontrakt podpisany za porozumieniem obu stron. Nie rozumiałem przedłużania kontraktu z Mandzu, ale klub podjął taką decyzję (w kwietniu!!) i teraz może mieć pretensje wyłącznie do siebie. Jeszcze podwyżkę mu dali, bo tak. Ludzie on ma 33 lata, bierze 5 baniek na łapę, miał kiepski sezon, a Paratici woła 15? Optymistycznie to mało powiedziane.
Dziękujcie włodarzom klubu zamiast porównywać Mario do Amauriego.
Bobby X pisze:nie ważne ile i jakich kto goli strzelił w finale bo liczy się to, że finał przegrali
Chyba że Del Piero strzeli piętą Dortmundowi, wtedy będziemy wspominać to przez 20 lat. Szkoda że wtedy to dopiero się zbłaźnili, bo wychodzili na finał jako absolutny hegemon Europy. Jest wymiar zespołowy oraz wymiar indywidualny.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 14:48

Obyśmy dali radę wyciągnąć coś za Ruganiego.

Fajnie by było pożegnać go i Igłę za Zaniolo + jakaś kaska.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany