Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:03

MRN pisze:A co za różnica czy ktoś jest gejem czy nie ? Czy gej to ktoś gorszy, przeszkadzają Wam geje? Człowiek nie staje się gejem tylko takim się rodzi i nie ma na to wpływu. Trochę tolerancji.
Żadna różnica. Dla mnie to statystyka - w tym momencie mamy lewą obronę, która woli innych kolegów ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:06



notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:07

MRN pisze:A co za różnica czy ktoś jest gejem czy nie ? Czy gej to ktoś gorszy, przeszkadzają Wam geje? Człowiek nie staje się gejem tylko takim się rodzi i nie ma na to wpływu. Trochę tolerancji.
Dokładnie, informacje o tym, że De Ligt tuż tuż przeszły bez echa, ale o gejach ze dwie strony naprodukowali.
To jest ciekawy temat, ale ze strony socjologicznej - jak wygląda tolerancja w szatniach, czy jest miejsce na ujawnionych homoseksualistów w piłce. Bo zdaje się, że nie. Był przypadek w Niemczech, że ktoś ujawnił się już po zakończeniu kariery, bo inaczej nie miałby życia. Ale brakuje takich opracowań, ludzie boją się przyznawać. Może zacznie się to zmieniać.
Natomiast takie rozważanie konkretnych przypadków, czy ktoś jest gejem, czy nie, albo czy jego małżonka/ dziewczyna nie jest tylko fasadowa, to trochę niesmaczne.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:12

LukaszG / DLuGi pisze:
kdzr pisze:No niestety ewidentnie wygląda mi to na zdjęcie pary gejów...:P Ciekawe co na to szatnia. :cwaniak:
Moim zdaniem będą to mieli w dupie :D :D
Byle by nie głęboko :D


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:14

Jest zakaz publicznego nie lubienia gejów? Ja nie lubię i już. To oczywiście może być samolot z De Ligtem, ale turbo śmigłowy - to się nie postarali ;)


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:15

Od kilku dni podawali, że Ligt będzie nasz do soboty z uwagi na zgrupowanie Ajaxu w Austrii. Wiadomym było, że go nie będą chcieli ciągnąć ze sobą. Swoją drogą chłopak pokornie chodził na treningi, pełen profesjonalizm. Teraz spójrzcie na Neymara.

Wreszcie weźmiemy kogoś, kogo chciało pół Europy. Od samego początku marzyłem, że go weźmiemy, bo takiego talentu oj dawno nie widziano. Na nasze potrzeby cudowne wzmocnienie.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:34

Kurde, gdy był nad Luxemburgiem to byłem pewien, że leci do Austrii czy Niemiec, a teraz jednak skorygował kurs na Turyn.



Panowie! Matuś jest nasz!
:dance: :dance:





;)



Edit: samolot zarejestrowany jest w Szwajcarii, więc bardzo możliwe, że wyląduje w Zurychu albo Genewie

Edit2: Wykonał gwałtowny zwrot na Berno :(

Edit3: Ponownie wykręcił w kierunku Turynu, szansa ciągle jest :D

Edit4: obniża swoją wysokość i pewnie kręci w kierunku Genewy. A może utrata wysokości związana jest z górami? XD
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2019, 19:05 przez Mehehehe, łącznie zmieniany 4 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:40

Matuś do nas należy ? :-)
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2019, 18:48 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:48

del


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 18:53

Mehehehe pisze:Panowie! Matuś jest nasz! :dance: :dance:
Nie rzucaj tej klątwy :-)


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 19:11

Coś samolot zboczył chyba z kursu. To będzie moje nowy hobby, śledzenie samolotów podczas letniego okienka transferowego.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 19:15

towalski pisze:Coś samolot zboczył chyba z kursu. To będzie moje nowy hobby, śledzenie samolotów podczas letniego okienka transferowego.
To już moje kolejne okienko z tą zabawą ;)


Samolot wygląda jakby się rozbił w Alpach, nie ma od niego sygnału.

Edit: Samolot dzisiaj leciał już z Sionu do Amsterdamu. Sygnał zniknął jakieś 20 km od miasta, więc to chyba jednak nie on ;)
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2019, 19:20 przez Mehehehe, łącznie zmieniany 1 raz.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 19:16

MRN pisze:A co za różnica czy ktoś jest gejem czy nie ? Czy gej to ktoś gorszy, przeszkadzają Wam geje? Człowiek nie staje się gejem tylko takim się rodzi i nie ma na to wpływu. Trochę tolerancji.
Jest to spora różnica. Piłkarz też człowiek i każdy z naszych zawodników może mieć inny próg tolerancji, podobnie jak my. Przez takie różnice (oczywiście nie tylko orientacyjne, ale ogólnie pojęte różnice charakteru) robią się kwasy w szatni, a jednak uważam, że w stosunku do geja szatnia mogłaby być mocno podzielona. Nevermind, lubi w pupala, to lubi, bylebyśmy dobrze grali i wygrywali trofea. Co sobie tam wkłada w tyłek poza szatnią, niech se wkłada.


btw. Mathijs jest nasz Mathijsek do nas należy? :-)


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 19:20

Mehehehe pisze:
towalski pisze:Coś samolot zboczył chyba z kursu. To będzie moje nowy hobby, śledzenie samolotów podczas letniego okienka transferowego.
To już moje kolejne okienko z tą zabawą ;)


Samolot wygląda jakby się rozbił w Alpach, nie ma od niego sygnału.

Edit: Samolot dzisiaj leciał już z Sionu do Amsterdamu. Sygnał zniknął jakieś 20 km od miasta, więc to chyba jednak nie on ;)
Wylądował w Genevie zapewne, Szwajcarskie blachy miał.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 20:30

Podobno w piłce nie ma miejsca dla zdeklarowanych gejów, ale Włochy to Włochy. Mój kolega jeździł tam TIRem i na parkingach panowie do towarzystwa wcale nie byli w dużej mniejszości względem kobiet tej samej profesji.
kdzr pisze:lubi w pupala, to lubi, bylebyśmy dobrze grali i wygrywali trofea. Co sobie tam wkłada w tyłek poza szatnią, niech se wkłada
Czyli lesbijki to kobiety, które nie lubią w pusię? :think:

Swoją drogą chyba jeszcze nie było informacji o tym, że kupiliśmy Romero i poszedł z powrotem na wypożyczenie do Genui. Potwierdził to sam zawodnik na swoim oficjalnym koncie instagramowym.

Wychodzi na to, że środek obrony na przyszły sezon będzie wyglądać następująco: Chiellini, Bonucci, Rugani, Demiral i De Ligt. Bardzo sensownie to jak dla mnie się prezentuje. Bardziej martwię się o boki obrony, po odejściu Cancelo zrobi się tam mało ciekawie, ale ostatnio temat coś dziwnie ucichł. Dajmy już sobie spokój z Cuadrado i go sprzedajmy. Jeśli odejdzie Portugalczyk to musimy zdecydowanie bardziej się postarać przy obsadzie prawej strony i celować w nazwiska typu Trippier, Florenzi, czy Pereira.

Nowe nabytki do pomocy wyglądają dobrze biorąc pod uwagę ich cenę, ale dalej brakuje tutaj kropki nad i. Ramsey to szklanka, a Rabiot miał półroczny rozbrat z piłką. Do tego na pewno dojdą sprzedaże, najprawdopodobniej Khediry i Matuidiego. Uważam, że jest jeszcze miejsce dla jednego nowego piłkarza w tej formacji i trochę szkoda mi, że Barella odchodzi do Interu. Widziałbym go w naszych szeregach. Jeśli wypali deal z Romą i pójdzie do nich Igła, a do nas w ramach rozliczenia Zaniolo to będę zadowolony z takiego obrotu spraw, choć uważam go na ten moment za zawodnika słabszego od Barelli. Niemniej jeśli gość będzie się przykładać i zostanie dobrze poprowadzony to ma szanse na bycie boiskowym odpowiednikiem Pogby. Niestety oryginał poszedł w stronę celebryctwa i choć dalej umiejętności odmówić mu nie można to jest w gorszej formie niż kiedy od nas odchodził i płacenie za niego 150 mln funtów to byłoby grube przegięcie.

Cały czas zastanawia mnie po co nam Icardi. Oczywiście to jeden z obecnie najlepszych snajperów, ale Ronaldo ciągle stawiam wyżej od niego. Sens tego transferu widzę wyłącznie przy sprzedaży Dybali, który nie nadaje się do grania głęboko albo na skrzydle, a ktoś tych goleadorów musiałby obsługiwać dobrymi piłkami i w takiej roli lepsi są Costa i Berna. Przy parze Ronaldo-Icardi muszą być na boisku zawodnicy, którzy dobrze dośrodkowują. Wtedy plotki o Chiesie faktycznie miałyby sens zakładając dodatkowo sprzedaż Cuadrado.


Zablokowany