Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2019, 22:31

Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 08:46

Ściągnąć Mbappe.

PS. To jest prawdziwa kompromitacja, że strona nie ma backupów robionych często. Szczerze współczuję Wam pracy włożonej w istnienie JP, ale jeszcze bardziej jestem zdegustowany amatorszczyzną.
Trzymam kciuki żeby ta lekcja została odrobiona.


:allegri: na śmietnik
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 09:25

Wszyscy o tym wiedzą ale nie musisz kopać leżącego. Nie wiem czy mamy jakieś szanse na Mbappe tym bardziej, że Real też mocno o niego zabiega.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 12:21

Varane, Kante, Mbappe i można kończyć mercato :-)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 13:27

De Ligt mówi że Raiola zadecyduje, także witamy Holendra.

:)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 13:32

To może być bardzo trudne okien transferowe na wzmocnienie i ceny w te lato mogą być szalone i będzie to kolejny absurdalny skok wartości zawodników od momentu transferu Neymara do PSG.
Ze względu na plany przebudowę składów Realu i Bayernu na rynku będą krążyć setki milionów. Zespoły z PL także mogą w tym sezonie trochę kasy wydać, ManU dzięki Solskjaerowi mogą zapewnić sobie grę w LM co pewnie będzie się wiązać z wzomcnieniami, także Chelsea nie może także odpuścić tego okienka szczególnie jeśli odejdzie Hazard bo top 5 PL może im odskoczyć. Nawet na naszym włoskim podwórku ceny mogą być zawyżone ze względu na prawdopodobny awans do LM zespołów z Mediolanu co może oznaczać walkę o perspektywicznych młodych Włochów.
Już transfery Militao do Realu za 50 mln i Hernadeza do Bayernu za 80 mln są zwiastunem tego jakie pieniądze będą krąży w te lato.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 15:09

Jestem strasznie ciekaw kogo z mlodych wloskich zawodnikow sciagniemy. Chiesa tylko w przypadku, gdyby ktos odszedl. Mam nadzieje ze to nie bedzie Costa, bo duzo sie o nim mowi, a ten sezon to splot nieszczesliwych zdarzen (mecz z Sassuolo, konyuzje itd). W ogole calej ofensywy bym nie ruszal (procz Cuadrado), bo tak jak pisalem, nowy trener powinien sobie zrobic rozeznanie wsrod zawodnikow.

Chiese, Zaniolo i Tonallego tak naprawde powinnismy sobie zaklepac na przyszle lato, lub w wypadku Tonallego kupic i wypozyczyc go spowrotem do Bresci (o ile awansuja do SerieA).

Nie wiem jak gra w tym sezonie Barella i czy nadaje sie na walke o sklad w Juve.

In
Manolas/De Light, kozak do pomocy i ewentualne korekty w ofensywie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 15:25

Adrian27th pisze:De Ligt mówi że Raiola zadecyduje, także witamy Holendra.

:)
... w Realu albo innym City.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2019, 22:44

Alexinhio-10 pisze:In
Manolas/De Light, kozak do pomocy i ewentualne korekty w ofensywie.
De Ligt, Manolas/Romero, kozak do pomocy i jeden mniejszy kozak i ewentualne korekty w ofensywie - tak bym to widział.

Przekonuję się do tego, że sprzedaż Keana (nawet w rozliczeniu za Holendra) to byłby kolosalny błąd. To jest powoli materiał na pierwszy skład a już na pewno kosztem Mandzu.

Zastanawiam się, czy przy obecnej grze Sandro nie zrobić z nim papa i go pożegnać, bo Spina, który w domyśle miał być zmiennikiem, zaczyna prezentować o wiele lepszą formę.

Z tą wymianą Dzeko - Igła, to w tej formie ofc odpada, ale rozważyłbym choćby Igłe i hajs za Zaniolo, zaś imo Chiesa to must dla nas a opcja zakupu Tonallego i wypożyczenia go ponownie do Brescii wydaje się najlepszą opcją, ale zaklepałbym go już, bo inaczej skończy się na Verrattim 2.0


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 00:41

Pytanie: za kogo będzie grał De Ligt? Chielliniego czy Bonucciego? To samo pytanie w przypadku Chiesy. Włoch i Holender to jakieś 100-150 mln € nie wiem czy jesteśmy tak bogaci, żeby kupować takich rezerwowych.

Zaniolo jest obecnie więcej wart niż Gonzalo, także nie rozumiem dopłaty ze strony Romy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 03:17

jackop pisze:Zaniolo jest obecnie więcej wart niż Gonzalo, także nie rozumiem dopłaty ze strony Romy.
A gdzie mowa o jakiejś dopłacie rzymian?
Osgiliath pisze:rozważyłbym choćby Igłe i hajs za Zaniolo

Za kogo Chiesa? Za Dybalę :P


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 04:09

Przeczytałem, że mamy dostać jeszcze kasę. Mój błąd ;)

Chiesa za Dybalę - deal życia :-)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 12:20

@jackop
Dybala już się w Juve raczej nie rozwinie i nie wiem czy nawet dla dobra jego kariery z własnej woli nie powinien zmienić środowiska (np. na ligę hiszpańską), bo nie widać po nim radości z gry, którą miał w pierwszych sezonach w Turynie. Może nowe wyzwania i otoczenie aktywowałyby ten potencjał, który drzemie w Argentyńczyku. Z kolei Chiesa robi widoczne postępy z sezonu na sezon i jest te 4 lata młodszy od Paulo. Z drugiej strony ciężka decyzja przed Federico, bo mimo tego, że w Fiorentinie ma pewny plac gry i może liczyć na regularne występy nawet jeśli będzie w trochę słabszej formie, to jednak obecna Viola to dla niego zbyt niska półka i szkoda dla jego samego, że nie jest zawodnikiem Romy czy Napoli, bo chociaż złapałby doświadczenie w LM czy LE, co byłoby impulsem do wskoczenia na topowy poziom.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 16:11

Faktycznie wygląda to tak, że Chiesa jest nas coraz bliżej. Włosi są właściwie przekonani, że do nas dołączy. W tyg. pojawiło się info, że nasi kontaktowali się już z ojcem zawodnika, a wiadomo jak ważną rolę odgrywa w tym wieku rodzina. Berna radził, by podążył za nim do Turynu. Zobaczymy jak z kwotą, ale pisze się nawet o 70 mln, choć faktycznie zdaje się mieć nietuzinkowy talent. Z włoskiego rynku Zaniolo, Chiesa i Tonali - to nas powinno interesować najbardziej.

Dzeko nie jest nam do niczego potrzebny, więc Roma niech zapomni o takich wymianach. Mają takich ludzi jak Zaniolo czy Manolas, więc jeśli chcą Higuaina niech kombinują inaczej. Sam Pipita chce pozostać w Londynie.

Real chce Pjanicia, a my oczekujemy rzekomo 100 mln. Mnie Bośniak zawodzi. Wolne super, podania też, ale częściej przechodzi obok spotkań niż faktycznie nam coś daje. Problem w tym, że o ile w obecnej sytuacji potrzeba nam pomocnika z topu (bądź takiego do tego miana aspirującego jak choćby Ndombele), tak przy odejściu Mira trzeba by pozyskać dwóch, a na rynku wiadomo jak to jest z ich dostępnością.

Wypowiedź Ligta napawa optymizmem z dwóch względów. Po pierwsze ewidentnie fascynacja włoską szkołą obrony, z drugiej strony zdanie dotyczące Raioli. Jeśli faktycznie będzie Benka słuchał i to agent zadecuduje o jego przyszłości, będziemy mieć spore szanse. Pamiętajmy o tym, że Barcelona ma pod górkę z Mino, absolutnie nie chcą płacić mu prowizji. U nas wygląda to inaczej, jako że relacje mocno się poprawiły, a i godnie go za usługi jesteśmy w stanie wynagrodzić. Warto zrobić wrażenie na chłopaku podczas meczu w LM, by sam też nie miał wątpliwości, choć ośrodek miał już rzekomo okazję obejrzeć, był też w Turynie przy okazji gali Golden Boy Tuttosportu. Paratici musi zrobić wszystko, by go mieć.

Jak dla mnie Ligt i klasowy pomocnik to podstawa, reszta miły dodatek.

Cholernie cieszy gra Keana i Spiny. Pierwszy jest drugim po Balo najmłodszym graczem w Serie A z 8 bramkami, drugi najpierw mecz bez kompleksów z Atletico, a ostatnio najwyższa nota spośród Włochów w kadrze. To przyjęcie piłki poprzedzające bramkę Keana z Licht. palce lizać.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2019, 17:44

@mrozzi
Wszystkich młodych, zdolnych nie kupimy (a szkoda, bo takiego wysypu talentów - Chiesa, Zaniolo, Barella, Tonali czy nasz Kean Italia nie miała od bardzo dawna), bo musielibyśmy rozbić bank lub dokonać najpierw dużych sprzedaży (Dybala, Pjanić i/lub Costa), a trzeba pamiętać, iż priorytetem powinno być ściągnięcie klasowego środkowego obrońcy. Licząc zgrubnie, to cała uzdolniona włoska czwórka kosztowałaby ze 170 mln € + 40 mln € za Manolasa, więc nawet uzyskując fundusze za Higuaina, Cuadrado, Khedirę i tak zabraknie nam ponad 150 baniek.
Ogólnie nie pozbywałbym się raczej Miralema (mimo jego wkurzającego przechodzenia obok wielu spotkań), bo na rynku nie ma zbyt wielu klasowych pomocników do wyciągnięcia (niby Eriksen wciąż nie przedłużył umowy z Totkami i zostanie mu tylko rok kontraktu, ale będzie zbyt łakomym kąskiem abyśmy wygrali rywalizację o tego gracza z Realem, PSG, City czy Barceloną).
Reasumując, szansą na duże przemeblowanie i odmłodzenie Juve byłoby z pewnością nasze zwycięstwo w obecnej edycji LM. Z drugiej strony musiałoby się to chyba wiązać z odejściem Ronaldo, bo wątpię, iż CR7 mając jeszcze ze dwa sezony gry na najwyższym poziomie, a jednocześnie chcąc wygrywać wszystko co tylko się da godziłby się z tym, że Pjanica zastąpiłby młokos Tonali, a za inne gwiazdy pojawiliby się zawodnicy dopiero aspirujący do topu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany