Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:15

Di Marzio: Cancelo odchodzi.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:30

MRN pisze:Costa jest nie do ruszenia a przynajmniej wynika tak z doniesień.
Doniesienia doniesieniami, ale praktyka pokazuje, że pozbywamy się zawodników z "kartoteką". :punish: :bye:


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:31

Poprostu pisze:Di Marzio: Cancelo odchodzi.
Cokolwiek by sie nie działo, nie wierze, że nowy trener che zostać z MDS :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:36

Najpierw poczekajmy, czy wejdzie mu z Sarrim. Rok temu był jak dziecko we mgle i w obecnym okienku jest na cenzurowanym.

Oddanie Cancelo byłoby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> posunięciem. Ok, w obronie różnie z nim jeszcze bywa, ale do ogarnięcia. Miał i mecze, w którym był nie do przejścia.

Neymara nie cierpię. Pajacuje w szatni i na murawie. Ponoć do dzisiaj się turla, taki ma próg bólu.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:38

@Virgil @MRN
Chciałem napisać, że raczej nie chodzi mi o Chiesę jako następcę Costy, a Wam akurat przyszedł na myśl młody Włoch, ale to w sumie oczywiste, bo wielokrotnie go z nami łączono.

@Poprostu
Pozbycie się Cancelo po jednym sezonie i sprowadzenie za niego Picciniego oraz zostawienie De Sciglio, to byłby strzał w stopę i raczej zapowiadany jako nowy trener Guardiola (a myślę, że w ostateczności nawet Sarri) raczej nie wyraziliby swojej aprobaty po takich transferach.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:45

Hysaj Panowie, Hysaj :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:49

Co do Cancelo to wczoraj ktoś pisał, ze Joao może zostać naszym nowym Camoranesim. To byłoby najlepsze rozwiązanie, zyskujemy skrzydłowego za darmo. Jedynie będzie trzeba kogoś kupić na PO, ale nie pozbywał bym się go.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 10:56

Il_Bianconero pisze:Temat Joao Felixa juz ucichl ?
Jeśli kwoty, które padają w mediach są prawdą, to wątpię żebyśmy włączyli się do licytacji. https://devilpage.pl/index/news/komenta ... za-felixa/


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 12:57

Jezeli sie okaze ze nasi naprawdę oddadzą Dybale za Ikara to ja nie mam pytań. Złapał bym doła bo to było by niewyobrżalnie głupie i nojgorsze że czyta się cały czas o tym.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 13:05

sebatiaen pisze:Jezeli sie okaze ze nasi naprawdę oddadzą Dybale za Ikara to ja nie mam pytań. Złapał bym doła bo to było by niewyobrżalnie głupie i nojgorsze że czyta się cały czas o tym.
A jak faktycznie dojdzie do tego sprzedaż Cancelo, to chyba sobie w łeb strzele. Nie, jednak sobie nie strzele w łeb, ale będę bardzo zły. Strzelę sobie w łeb, jak w jego miejsce przyjdzie Darmian... :afraid:


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 15:49

pablo1503 pisze:
sebatiaen pisze:Jezeli sie okaze ze nasi naprawdę oddadzą Dybale za Ikara to ja nie mam pytań. Złapał bym doła bo to było by niewyobrżalnie głupie i nojgorsze że czyta się cały czas o tym.
A jak faktycznie dojdzie do tego sprzedaż Cancelo, to chyba sobie w łeb strzele. Nie, jednak sobie nie strzele w łeb, ale będę bardzo zły. Strzelę sobie w łeb, jak w jego miejsce przyjdzie Darmian... :afraid:
Sprzedaż Cancelo oznaczałaby że mamy na prawdę ciężką sytuację finansową lub że poświęcamy go na rzecz innego zawodnika np. Pogby.

Zamiast drugiej opcji możemy zmiejszyć liczbę zawodników na rzeć jakości- np. Khedira, Cuadrado i Mandziukić out zamiast sprzedawać Cancelo.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 16:21

Odejście Dybali, Pjanicia czy Cancelo podczas nieobecności Allegriego to musi być dla niektórych szok :-)


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 17:09

wagner pisze:Odejście Dybali, Pjanicia czy Cancelo podczas nieobecności Allegriego to musi być dla niektórych szok :-)
Dybala słabszy sezon, nawet jak występował na "swoich" pozycjach nic nie pokazywał..
Pjanic - też słaby sezon, wiem wiem że gra na nie optymalnej pozycji. Dodatkowo już rok temu przebąkiwał o odejściu.
Cancelo- przez 1/2 sezonu obwołany najlepszym PO na świecie. Od czasu operacji zjechał z formą. Nie zmienia to faktu że może być tylko lepszy.
Kim mamy go zastąpić? Cuadrado? Darmienem?

Jak sprzedaż Pjanicia i Dybali ma nam dać środki na poprawienie pomocy i obrony to jestem za.
Natomiast Cancelo to nie dość że może być najlepszym PO to gra bardzo dobrze na LO/PO/LP, fenomen.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2019, 19:08

Profesor pisze:
wagner pisze:Odejście Dybali, Pjanicia czy Cancelo podczas nieobecności Allegriego to musi być dla niektórych szok :-)
Dybala słabszy sezon, nawet jak występował na "swoich" pozycjach nic nie pokazywał..
Pjanic - też słaby sezon, wiem wiem że gra na nie optymalnej pozycji. Dodatkowo już rok temu przebąkiwał o odejściu.
Cancelo- przez 1/2 sezonu obwołany najlepszym PO na świecie. Od czasu operacji zjechał z formą. Nie zmienia to faktu że może być tylko lepszy.
Kim mamy go zastąpić? Cuadrado? Darmienem?

Jak sprzedaż Pjanicia i Dybali ma nam dać środki na poprawienie pomocy i obrony to jestem za.
Natomiast Cancelo to nie dość że może być najlepszym PO to gra bardzo dobrze na LO/PO/LP, fenomen.
Jeżeli trenerem zostanie Sarri to może się okazać, że chce Hysaja i wtedy sprzedaż Cancelo byłaby tego następstwem, dlatego tym bardziej trzymam kciuki za Guardiole, który za chiny nie sprzeda Cancelo.

Jeśli chodzi o kursy to Sarri był dzisiaj już na pierwszym miejscu, ale znowu go Guardiola wyprzedził:
1,80 Pep
1,90 Sarri
7,00 Klopp


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2019, 09:48

Hysaj: Odchodzę z Napoli, bo chcę coś wygrać


Zablokowany