Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 12:29

Suarez ? Rakitic ? Malo pijawek w klubie z którymi jest problem ze sprzedażą ? ehh

Rozumiem ze chcemy wypchnąć Dybale, ale on w spotkaniach przedsezonowych jako nie liczny potrafił strzelić bramkę, no chyba że PSG zasilone flotą z Katalonii zgodzi sie zaplacic 100mln,


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 13:30

Ja mam nadzieję, że z tym Neymarem to jest dalej tylko kaczka dziennikarska :afraid:

W sumie jednak można było się spodziewać, że ze spełnieniem żądań finansowych Dybali problemu akurat nie będzie miało PSG, tylko wolałbym za niego hajs niż kłaść samemu jeszcze milion monet na Neymara.

Z drugiej strony fajnie byłoby im wrzucić prócz Dybali jeszcze Matuidiego i Mandzu, ale to byłoby zbyt piękne.

W temacie Mario to o ile Milanowi nie uda się wypchnąć Silvy to nieśmiało pytała o niego Barca, przy czym Milan od jakiegoś czasu już miał sondować Mandzukicia, więc nie sądzę, aby poszedł za granicę.

No chyba, że do Barcy bo z nią, to media podają jakieś wiązane transakcje stulecia od Mario właśnie po Suareza, czy Rakiticia :facepalm:


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 13:31

Według Mediaset Dybala zabukował swój lot do Paryża na dzisiaj.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 13:36

Panowie dzieje się! Neyuś jest nasz, Neyuś do nas należy! :dance:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 13:55

unbelievable87 pisze:Panowie dzieje się! Neyuś jest nasz, Neyuś do nas należy! :dance:
:-) :-)

Dybale sprzedamy, ale Neymara nie kupimy, bo on nie ma gdzie u nas grać. Kupimy za to jakaś 9tke (może w końcu Icardiego uda się wyrwać).


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 13:59

Zarząd Juve:
Kheidra, MAtuidi, Higuain chcą zostać? - spoko, maja wazny kontrakt i jesli chcą u nas grac, nie wypychamy ich na siłe

Dybala chce zostać? won!


:whistle:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:05

Versilia: Edi Adrenalina w Juve.

Edi jest nasz! Edunio do nas należy!


A tak serio to bardzo mi źle z transferem Dybali.

Łamie mi to serce.

Z cały szacunkiem ale Czereśniaki typu Mandzu,Khedira,Igła sobie mogą zostać.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:12

Adrian27th pisze: A tak serio to bardzo mi źle z transferem Dybali.

Łamie mi to serce.

Z cały szacunkiem ale Czereśniaki typu Mandzu,Khedira,Igła sobie mogą zostać.
Jeśli transfer Dybali do PSG po tym okaże się prawdą, kosztem Higuaina i Mandzukica to chyba całkowicie zwątpię w umiejętności Paraticiego... Oddac wschodzącą gwiazdę Keana do Evertonu i Dybalę do PSG, a zostawić dwóch dziadków bez formy... :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:17

unbelievable87 pisze:Panowie dzieje się! Neyuś jest nasz, Neyuś do nas należy! :dance:
No i Pep is comming ! ;)


Obrazek
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:27

Trochę słabo że odchodzą zawodnicy z którymi utożsamiałem Juventus ostatnimi laty. Najpierw był Marchisio, potem Buffon (Choć wrócił na jeden sezon), teraz Kean i Dybała zaraz odejdzie Chiellini, a nawet Spinazzola który także Juve miał w sercu został poświęcony. Trochę słabo to rokuje na przyszłość patrząc na to tak bardziej romantycznie Juve bez wychowanków, bez Włochów i bez graczy dla których Juventus to coś więcej niż tylko klub.

Nie widzę na razie gracza na którego będę mógł spojrzeć w przyszłości i pierwsze co pomyślę to Juventus. A wydaje mi się że choćby Dybala w ostatnich latach był takim graczem i to nie tylko dla kibiców ale i dla postronnych fanów futbolu stał się twarzą tego klubu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:39

Bo u nas za solidaryzowanie się z barwami i bicie w pierś jako 26 letni zawodnik wchodzący w Prime dostajesz kopa w tyłek.

Jeżeli za to wchodzisz w swoje 32< to dostajesz tłusty kontrakt i ochronę domu starców.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:46

wieczorek00 pisze: Nie widzę na razie gracza na którego będę mógł spojrzeć w przyszłości i pierwsze co pomyślę to Juventus. A wydaje mi się że choćby Dybala w ostatnich latach był takim graczem i to nie tylko dla kibiców ale i dla postronnych fanów futbolu stał się twarzą tego klubu.
De Ligt ma predyspozycje, jeśli jakimś cudem zostanie u nas dłuższy czas. Ale ogólnie to fakt, za chwilę nie będziemy mieć żadnego trzonu Juventinich. Dybala jest takim trochę symbolem nowego Juve.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:47

wieczorek00 pisze: Nie widzę na razie gracza na którego będę mógł spojrzeć w przyszłości i pierwsze co pomyślę to Juventus. A wydaje mi się że choćby Dybala w ostatnich latach był takim graczem i to nie tylko dla kibiców ale i dla postronnych fanów futbolu stał się twarzą tego klubu.
Demiral <3

Ciekawe co robi Fabs i Nedved, że żadnego nie było na prezentacji Turka.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 14:54

Poprostu pisze:
wieczorek00 pisze: Nie widzę na razie gracza na którego będę mógł spojrzeć w przyszłości i pierwsze co pomyślę to Juventus. A wydaje mi się że choćby Dybala w ostatnich latach był takim graczem i to nie tylko dla kibiców ale i dla postronnych fanów futbolu stał się twarzą tego klubu.
Demiral <3
Kto by pomyslal jeszcze nie dawno ze ten koles dla wielu jest bedzie oslodzeniem/ wisienka na torcie tego mercato. Bo dla mnie jest i pokrywam w nim ogormne nadzieje jako swietnemu obroncy i pilkarzowi Juventusu na lata


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 15:20

Już śmieje się z Nas cały świat a co będzie, gdy nie daj Boże Paulo zostanie sprzedany :facepalm:

Najlepszy w tej całej komedii jest następujący fakt - klub chce pozbyć się kolejnego, zmotywowanego zawodnika kosztem starych dziadów, którzy do gry już niczego świeżego nie wniosą. I mam gdzieś to, że Pan Higuain czy Mr. Mandzukić strzelił dla Nas X lat temu ważną bramkę czy w meczu, gdzie drużyna męczyła bułę, zrobił groźną minę, którą ujęła kamera bądź przebiegł kilometr więcej od kolegi z zespołu. Szokujące jest też zachowanie władz klubu do samego Paulo. Tego człowieka w chwili obecnej traktuje się jak zwykłego śmiecia, na co nie można już patrzeć. Facet wraca wcześniej z urlopu, prosi o rozmowę z trenerem, po czym w każdym wywiadzie podkreśla, że chce zostać. Tydzień później jest wyróżniającą się postacią w meczach sparingowych - biega, walczy, pokazuje się z dobrej strony i na deser robi to, czego od Niego wymaga trener na ustawionej pozycji - regularnie wpisuje się na listę strzelców, gdzie po ostatniej bramce pokazuje światu wymowną cieszynkę. Gestami informuje - "Ja chcę tu zostać, Juventus to mój klub". Działacze jednak nie zwracają na to uwagi i plują mu w twarz, głaszcząc wyżej wymienionych "pupilków" po głowie. Pierwszy raz odkąd kibicuję Juventusowi, zaistniała sytuacja tak bardzo mnie drażni, że po ewentualnej sprzedaży Paulo, będę chyba w stanie napisać, aby dla nauczki przerżnęli każde rozgrywki i w końcu zrozumieli gdzie co roku popełnia się błąd, który widzą wszyscy, tylko nie Ci, którzy powinni.

Generalnie, patrząc na takie, kontrowersyjne decyzje, można stwierdzić, że Sarri będzie kolejnym trenerem "chorągiewką" z zadaniem ulepienia czegoś co zostało mu dane. Dlatego tekst, który napisał pewien użytkownik kilka stron wcześniej (przepraszam, że nie pamiętam nicku) każdy kibic Juventusu powinien powiesić sobie nad telewizorem - w każdym normalnym klubie trener nie jest tylko od trenowania. Jest managerem, odpowiedzialnym także za transfery. Bo w końcu to On prowadzi zespół, ma na niego swój pomysł i własną wizję. W naszym przypadku sytuacja jest zupełnie odwrotna. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Sarri od początku powtarzał, że Dybala ma być w tym sezonie wiodąca postacią. I co ? Serio niektórzy myślą, że tak nagle zmienił zdanie ? Z internetowych plotek już gdzieś wyciekła Jego frustracja i zdanie informujące kibiców, że On wpływu na transfery nie ma.

Patrząc na świeże informacje, sytuacja wygląda następująco - ktoś bardzo napalił się na transfer Neymara. Ktoś, kto chyba nie zdaje sobie sprawy jakie niesie to ze sobą konsekwencje bo facet, gdyby nie Jego "odpały" to na świecie miałby 50% popularności mniej. No ale, tym dziś zdobywa się sławę. Z drugiej strony, skoro klub już teraz nie radzi sobie z rozmową i sprzedażą takich zawodników jak Higuain, Mandzukić, Matuidi czy Khedira to jak miałby stawić czoła charakterowi Neymara. Przecież ten gość jest w stanie przyjść, zgarnąć fajną kasę, narobić syfu a na końcu wypełnić kontrakt i odejść za darmo, aby klub nie zarobił ani złotówki. Tego chyba jeszcze w Jego przypadku nie było, prawda ?

Ogólnie, wszystko w tym temacie zostało już napisane. Ci, którzy zasługują na szansę dostają w pysk - Kean / Dybala. Natomiast starzy siedzą na tłustych kontraktach z dodatkowym wsparciem. A jeżeli komuś nie będzie chciało się już grać to spokojnie Juventus pomoże w znalezieniu nowego pracodawcy - za pół grosza lub darmo. A co tam.

Obojętnie jak sytuacja z Paulo się skończy, wywiady i mówienie o zjednoczonej, klubowej rodzinie, klub może sobie wsadzić w dupę. Prawda jest taka, że dawno żaden piłkarz tak bardzo nie pokazał, że chce u Nas zostać. A jak wspomniałem, obecnie traktuje się go jak śmiecia. Sam Dybala powinien teraz zachować się jak typowy gnojek - zablokować transfer i robić wszystko, aby przy odrobinie szczęścia, zostać gwiazdą sezonu a po nim ... odejść :-)


Obrazek
Zablokowany