Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 00:50

Kruczenzo pisze:Widze, ze konkurs o zlotego goebbelsa trwa w najlepsze i udowadnianie sobie, jaki to Cancelo byl beznadziejny. Zaraz sie okaze, ze byl gorszy od Marco Motty i robimy interes stulecia :dance: :dance: Przeciez sam jeden w pojedynke nam zawalil caly sezon, to nie wina biednych Pjaniciow,Dybalow czy Bernarderschich, oni przeciez caly czas wspaniala rowna forma, tylko ten zly Portugalczyk na zlosc wszystkim.

Ciezko wybrac faworytow, pierwsze miejsce chyba ze inter nie chcial wykupic Cancelo bo sie nie sprawdzil ( gdzie w tamto mercato ich dusilo fpp, i nie wykupili tez Rafihni ktory dobrze u nich gral i polowe transferow mieli jako wypozyczenia z opcja wykupu).

Drugie to przekonywanie, ze Danilo idzie w razie czego jeszcze spieniezyc po 2 latach(goscia ktory bylby niewypalem w 3 kolejnym klubie, majacego 30 lat i to jeszcze u nas, gdzie wciaz kisimy Higuaina, Mandzukicia, Matuidiego czy Khedire XD) Dobra to jest tak glupie, ze bedzie ex aequo.

Trzecie to chyba twierdzenie, ze boczni obroncy to zapychacze skladu i nie ma co kasy tam ladowac( gdzie kazdy z ostatnich zwyciezcow LM mial mega kozakow na bokach i gdzie czesto to oni byli motorem napedowym tychze zespolow)

O podium obija sie tez pewnosc, ze Danilo sie odbuduje, bo przeciez Pirlo i Tevez tez sie odbudowali. Tylko wpierw taki poziom trzeba bylo kiedys prezentowac, a Danilo jest po prostu przykladem talentu sprzedazowego Porto.


Sytuacja na bokach obrony jest dramatyczna, i zadne pudrowanie trupa na forum tego nie przysloni.
Dzięki uprzejmy Adolfie za zaszczytne pierwsze miejsce :hello:

Po pierwsze nikt nie napisał, że Cancelo się nie sprawdził w Interze, ale zwróć uwagę na to, że Inter nie zrobił absolutnie nic żeby tego Cancelo u siebie zostawić. Mieli cały rok na opracowanie ewentualnej strategii transferowej. Nerazzuri mogli przecież poświęcić innych piłkarzy, albo zrezygnować z transferów, których dokonali decydując się na innych piłkarzy.

Po drugie Danilo nie ma 30 lat. Jest rówieśnikiem Alexa Sandro. Nie był też niewypałem w Porto. Doucz się więc zanim kolejny raz włączysz się do dyskusji robiąc z siebie pajaca.

Z punktem trzecim się zgadzam.

Po czwarte pokaż mi kto ma tutaj pewność, że Danilo się sprawdzi. Zacytuj proszę tego typu komentarze, bo albo mam coś z oczami, albo znowu coś sobie wymyśliłeś.

Po piąte. Skoro swego czasu sięgnął po niego Real, gdzie wykręcił w sezonie liczbę występów zbliżoną do Ramosa i Varane'a to chyba jakiś poziom sobą reprezentował. Bo chyba nie próbujesz nam tutaj udowodnić, że Kruczenzo z forum JuvePoland.com ma większe kwalifikacje, wiedzę w temacie piłkarzy i rynku transferowego od szefostwa Realu, Manchesteru City i Juventusu? Rozumiem, że Kruczenzo to niespełniony hiper talent menedżersko-dyrektorski wylewający swoje żale na forum, a Paratici, Begiristian i Perez to odpowiedniki Nikodema Dyzmy, bogaci janusze, którzy mają czelność promować nieudacznika jakim jest Danilo?


Twój post ląduje u mnie w zakładkach. Zrobię sobie z niego ozdobę swojego podpisu [a'la Pumexowe murzynek (Pogba) nie ma najmniejszych szans..."]
jeśli za rok Danilo jednak się sprawdzi nie robiąc po drodze błędów kosztujących nas dwa trofea :facepalm: Jestem pamiętliwy, złośliwy i uwielbiam naigrywać się z innych. Możesz być pewny, że nie dam ci spokoju.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 01:12

Don Paolo pisze:
Kruczenzo pisze:Widze, ze konkurs o zlotego goebbelsa trwa w najlepsze i udowadnianie sobie, jaki to Cancelo byl beznadziejny. Zaraz sie okaze, ze byl gorszy od Marco Motty i robimy interes stulecia :dance: :dance: Przeciez sam jeden w pojedynke nam zawalil caly sezon, to nie wina biednych Pjaniciow,Dybalow czy Bernarderschich, oni przeciez caly czas wspaniala rowna forma, tylko ten zly Portugalczyk na zlosc wszystkim.

Ciezko wybrac faworytow, pierwsze miejsce chyba ze inter nie chcial wykupic Cancelo bo sie nie sprawdzil ( gdzie w tamto mercato ich dusilo fpp, i nie wykupili tez Rafihni ktory dobrze u nich gral i polowe transferow mieli jako wypozyczenia z opcja wykupu).

Drugie to przekonywanie, ze Danilo idzie w razie czego jeszcze spieniezyc po 2 latach(goscia ktory bylby niewypalem w 3 kolejnym klubie, majacego 30 lat i to jeszcze u nas, gdzie wciaz kisimy Higuaina, Mandzukicia, Matuidiego czy Khedire XD) Dobra to jest tak glupie, ze bedzie ex aequo.

Trzecie to chyba twierdzenie, ze boczni obroncy to zapychacze skladu i nie ma co kasy tam ladowac( gdzie kazdy z ostatnich zwyciezcow LM mial mega kozakow na bokach i gdzie czesto to oni byli motorem napedowym tychze zespolow)

O podium obija sie tez pewnosc, ze Danilo sie odbuduje, bo przeciez Pirlo i Tevez tez sie odbudowali. Tylko wpierw taki poziom trzeba bylo kiedys prezentowac, a Danilo jest po prostu przykladem talentu sprzedazowego Porto.


Sytuacja na bokach obrony jest dramatyczna, i zadne pudrowanie trupa na forum tego nie przysloni.
Dzięki uprzejmy Adolfie za zaszczytne pierwsze miejsce :hello:

Po pierwsze nikt nie napisał, że Cancelo się nie sprawdził w Interze, ale zwróć uwagę na to, że Inter nie zrobił absolutnie nic żeby tego Cancelo u siebie zostawić. Mieli cały rok na opracowanie ewentualnej strategii transferowej. Nerazzuri mogli przecież poświęcić innych piłkarzy, albo zrezygnować z transferów, których dokonali decydując się na innych piłkarzy.

Po drugie Danilo nie ma 30 lat. Jest rówieśnikiem Alexa Sandro. Nie był też niewypałem w Porto. Doucz się więc zanim kolejny raz włączysz się do dyskusji robiąc z siebie pajaca.

Z punktem trzecim się zgadzam.

Po czwarte pokaż mi kto ma tutaj pewność, że Danilo się sprawdzi. Zacytuj proszę tego typu komentarze, bo albo mam coś z oczami, albo znowu coś sobie wymyśliłeś.

Po piąte. Skoro swego czasu sięgnął po niego Real, gdzie wykręcił w sezonie liczbę występów zbliżoną do Ramosa i Varane'a to chyba jakiś poziom sobą reprezentował. Bo chyba nie próbujesz nam tutaj udowodnić, że Kruczenzo z forum JuvePoland.com ma większe kwalifikacje, wiedzę w temacie piłkarzy i rynku transferowego od szefostwa Realu, Manchesteru City i Juventusu? Rozumiem, że Kruczenzo to niespełniony hiper talent menedżersko-dyrektorski wylewający swoje żale na forum, a Paratici, Begiristian i Perez to odpowiedniki Nikodema Dyzmy, bogaci janusze, którzy mają czelność promować nieudacznika jakim jest Danilo?


Twój post ląduje u mnie w zakładkach. Zrobię sobie z niego ozdobę swojego podpisu [a'la Pumexowe murzynek (Pogba) nie ma najmniejszych szans..."]
jeśli za rok Danilo jednak się sprawdzi nie robiąc po drodze błędów kosztujących nas dwa trofea :facepalm: Jestem pamiętliwy, złośliwy i uwielbiam naigrywać się z innych. Możesz być pewny, że nie dam ci spokoju.
Wiekszosci wypocin nie przeczytalem, ale tylko jedna rzecz. Jak nie potrafisz dodawac to sie nie bierz za forumkowanie. Jak sam zauwazyles, Danilo ma 28 lat, za dwa lata o ktorych mowa w cytacie bedzie mial:
a)14
b)28
c)30
d)17

Wierze, ze sobie poradzisz z tym zadaniem, dobrej nocy :bye:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 06:13

AdiZ pisze:To co tu się odwala to jeden wielki dramat.
Paratici upadł na głowę. Pozbyć się Spinazzoli dla ratowania budżetu, teraz Cancelo. Na bokach będzie hasał obsrany MDS :sciana: Dodajmy zawieszenie / kontuzja Sandro i jest mega ciekawie :laugh:
Danilo? nie będę tego komentował :angry:
Mięliśmy przebudować pomoc. Mamy 2 nowe znaki zapytania w tej formacji z giga kontraktami, których na pewno nie sprzedamy + rozpieprzone boki obrony.
Uczeń Paratici przebił swego mistrza z Mediolanu. Tak rozwalić boki to może sobie Sampdoria a nie klub, który mierzy w uszata...
Nie mierzy. Zacznijcie w końcu odbierać informacje od klubu, a nie żyjcie swoimi fantazjami :) 10 scudetti z rzędu to interesuje Agnellego, a nie jakiś tam śmieszny puchar LM.


:allegri: na śmietnik
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 07:23

Mnie ciekawi co jest takiego w Cancelo, że aż tak bardzo nasz klub chce się go pozbyć. Jakby nie było zagrał o 1000 minut więcej niż Danilo w ubiegłym sezonie. Szkoda tylko, że jak zawsze kluby angielskie zawyżają wartość swojego piłkarza, a zaniżają czyjegoś (nie z ligi angielskiej) :think:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 07:34

Panowie ... Spokojnie. Odchodzi Cancelo, przychodzi Danilo.
Pellegrini będzie wypożyczony (Cagliari lub SPAL) Zostajemy z
trójką nominalnych bocznych obrońców :
- Sandro (grający tylko na LO)
- Danilo (może grać na obu skrzydłach)
- MDS (Może grać na obu skrzydłach)

Są teraz 2 wyjścia :

1. Na PO Przesunięty zostaje Cuadrado (i mamy już Cancelo vol.2) MDS i Danilo będą pełnili role zmienników dla Niego i Sandro

2. Przyjdzie jeszcze jeden solidny grajek na PO (Pereira, Hysaj?) lub ktoś o kim jeszcze media nie wspominały ---> Semedo, Lala, Bellerin ?

Wyluzujcie bo deal z Cancelo bardzo opłaca się obu stronom. Pep zyska kolejnego sprintera na bok obrony a my solidnego rezerwowego i prawie 30 mln (o 10 mln mniej niż zapłaciliśmy za niego rok temu)

Nie wiem skąd w was tyle pesymizmu. Klub z roku na rok robi spory progres pod kątem finansowym i personalnym, a wam ciągle mało i mało, tylko stękania od kilku stron w temacie Cancelo i płacz jaki ten zarząd jest głupi .... DRAMAT LUDZIE !!!!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:26

Dokładnie jesli chodzi o Cancelo to w mediach przewijały się stale te same kwestie.

Podejście do treningów,nastawienie, brak motywacji, brak profesjonalnego podjecia, rozwalanie szatni ( lajkowanie postów allegriOut itp), wiec chłop poleciał nie tylko z powodow ( ale nie w ogole ) sportowych.
Ale to nic wielkiego nie ma nikogo i niczego wiekszego niż klub, wiec ja tutaj nie rozumiem tego dramatu.

Ja szczerze mówiąc sprzedałbym jeszcze Cuadrado, ale chyba takiej opcji zupelnie nie bierzemy pod uwwagę.
Co do Pellegriniego mówi się coraz wiecej o Cagliari.
Jeśli zrobimy jakis deal z ManU - czy to w formie Lukaku - Paulo, czy Mandzur - Matuidi - Pawelek i Pogba to super.

Teraz moim zdaniem najwazniejsza opcja to pozbyc się trójki Sami-Blaise - Mario.
Jak będzie dobra oferta na Ruganiego też bym rozważył.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:28

Nie wiem ile trzeba tłumaczyć, że Cancelo w obronie gra gorzej niż ja, dodatkowo (a może przede wszystkim) robiąc gnój w szatni. Nie bez powodu Inter też nie wyłożył na niego jakichś tam śmiesznych pieniędzy (w ffp nie wierzę). Szkoda, bo zapowiadał się świetnie.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:31

Cała ta wymiana Cancelo za Danilo plus jedynie 28 mln EUR jest moim zdaniem słaba. Wiadomo, że nie było szans na pozostanie Portugalczyka w Juve, ale mogliśmy twardo stać przy swoim, czyli sprzedaży jedynie za gotówkę w kwocie między 55-60 baniek. Teraz ponoć Sidibe idzie do Evertonu na wypożyczenie za 2,5 mln z opcją wykupu za 14 mln i to nim powinniśmy się interesować jeśli chcieliśmy mieć bocznego defensora, który przede wszystkim potrafi bronić. Pozostałe środki i kasę za Keana z powodzeniem moglibyśmy przeznaczyć na pomocnika (Eriksen) lub napastnika (Icardi).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:41

Oczywiście - w naszych oczach wymiana Cancelo -> Danilo jest słaba bo:
a) Cancelo ma 25 lat i jest wyceniany na 55 milionów euro
b) robi różnicę w ofensywie
c) dostajemy "odpad" Danilo w wieku 28 lat, wycenianego na 20 lat, który jest przeciętny - tak trzeba go opisać.
d) Anglicy przepłacają za wszystkich, np. Harry Maguire wart 50, poszedł za 90. Biorąc pod uwagę taki czynnik zrozumiałe jest to, że chciało by się więcej.

ALE

Jak przychodzi gra w drugą stronę, tj. Icardi to:
a) płacimy ma 40 milinów bo robi syf
b) on chce odejść
c) nie chce grać dla nich
d) chce do nas

Więc - czy w takiej sytuacji jest wszystko ok? Nie. Ale najwyraźniej sam zawodnik robi wszystko, żeby go tylko wyrzucić z klubu. Jeżeli po tym co nawyrabiał, da się jeszcze na nim trochę zarobić - to trzeba to przyjąć i życzyć powodzenia w nowym klubie.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:47

Skąd u was taka pewność co do tego że z Cancelo były problemy w szatni. Nikt poważny rzucił plotkę, a wszyscy używają tego argumentu jakby conajmniej byli w szatni podczas tej kłótni.

Co do wymiany to czuję się jako kibic trochę wyruchany przez City. Mimo wszystko sezon temu zapłaciliśmy za Cancelo 40 mln, a dostaliśmy za niego śmieszne 28 mln i Danilo który już od kilku sezonów nie gra nic żeby rozpatrywać go jako jakiekolwiek wspomnienie i ta wycena go na 30 mln to żart, ba uważam De Sciglio za lepszego i wolę go. I tak wiem Cancelo słabo broni ale poważnie nie róbcie już z niego fatalnego zawodnika bo pomimo wszystko to zawodnik potrafiący zrobić różnicę, do tego uniwersalny mogący zagrać na każdej pozycji na obu bokach.

Więc naprawdę mimo tego że nie uważam Cancelo za zawodnika nie do zastąpienia to łącząc tą wymianę z sprzedażą Spinazzoli poważnie osłabiamy boki obrony i nie chcę nawet myśleć kiedy wypadnie Sandro.

I jestem pewny, że zastesknimy za Portugalczykiem szczególnie kiedy Guardiola wyciągnie z niego wszystko co najlepsze, a Pep wie co robi i nie bez powodu go ściąga do City.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:48

Może faktycznie chodziło o fochy. Do tego Wojtek sugerował, że taktycznie niereformowalny i nie słucha. Zawalił nam ważne mecze tamtego sezonu. W reprze też nie odgrywa znaczącej roli. Może robi chlew, a do nas wypływa niewiele. Na początku pobytu w Azji pokazywał fochy, nie robił wspólnych zdjęć z kolegami w samolocie i wyglądało na to, że to klub za wszelką cenę chciał go wypchnąć. O nim już zapominam, bardziej obawiam się Danilo. Nie nawiązał do gry z Porto ani w Realu, ani City, więc nie wiem, dlaczego miałoby się to udać u nas. Zaś podejmowanie sporego ryzyka i liczenie, że jakimś cudem zapomniany piłkarz odpali. Myślałem, że mamy ten etap za sobą.

Jeśli chcieliśmy go wypchnąć rozumiem, dlaczego się przed City płaszczyliśmy. W innym przypadku to skandal, że Anglicy chcieli gracza, oddali z początku niechcianego u nas Danilo i dorzucili mniej niż początkowo podawano. Albo faktycznie był duży problem z Cancelo, albo coś nie tak.

Przychód blisko 30 z Cancelo, ok 30 także z Keana. Mam nadzieję, że naprawdę coś nam jeszcze zaserwują i nie mam na myśli Lukaku za 80 mln, bo Belg nie jest wart tych pieniędzy. Już serio wolałbym, by pozostał z nami Pipita. Niech pozbędą się szrotu i pozyskają klasowego pomocnika, a zapomnę o obecności Danilo.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 08:56

mrozzi pisze:Może faktycznie chodziło o fochy. Do tego Wojtek sugerował, że taktycznie niereformowalny i nie słucha. Zawalił nam ważne mecze tamtego sezonu. W reprze też nie odgrywa znaczącej roli. Może robi chlew, a do nas wypływa niewiele. Na początku pobytu w Azji pokazywał fochy, nie robił wspólnych zdjęć z kolegami w samolocie i wyglądało na to, że to klub za wszelką cenę chciał go wypchnąć. O nim już zapominam, bardziej obawiam się Danilo. Nie nawiązał do gry z Porto ani w Realu, ani City, więc nie wiem, dlaczego miałoby się to udać u nas. Zaś podejmowanie sporego ryzyka i liczenie, że jakimś cudem zapomniany piłkarz odpali. Myślałem, że mamy ten etap za sobą.

Jeśli chcieliśmy go wypchnąć rozumiem, dlaczego się przed City płaszczyliśmy. W innym przypadku to skandal, że Anglicy chcieli gracza, oddali z początku niechcianego u nas Danilo i dorzucili mniej niż początkowo podawano. Albo faktycznie był duży problem z Cancelo, albo coś nie tak.

Przychód blisko 30 z Cancelo, ok 30 także z Keana. Mam nadzieję, że naprawdę coś nam jeszcze zaserwują i nie mam na myśli Lukaku za 80 mln, bo Belg nie jest wart tych pieniędzy. Już serio wolałbym, by pozostał z nami Pipita. Niech pozbędą się szrotu i pozyskają klasowego pomocnika, a zapomnę o obecności Danilo.

Uważam podobnie, wolałbym zostawić Higuaina na rok próby i wystawiać go na 9 a za uciułaną kasę spróbować kupić Pogbę.
Zresztą ja gdzieć przeczytałem (chyba TT czy jakas stronka na FB), że Cancelo chciał nawet zostać ale został poinformowany przez klub w maju , że nie jest cześcia naszego projektu i będzie wystawiony na listę razem z Dybalą. To może tłumaczyć jego fochy i brak zaangażowania.
Po prostu dobry wujek Beppe odszedł i skończyło się niańkowanie - widać, że trener nie ma nic do gadania i wszystkich steruje Nedved z Paraticim.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 09:07

Przeciwnicy ich rozjadą skrzydłami.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 09:10

W tym okienku dużo sprzedaży, a w sumie mało wydaliśmy poza transferem De Ligta i ciekawi mnie co to oznacza. Bilansowanie budżetu czy dalsze ruchy w tym Mercato. Ja już jestem trochę zmęczony tymi wszystkimi ruchami w tym okienku i mam nadzieję, że to wszystko nie po to żeby nagle wydać 80+ na Lukaku czy Chiese.

Ja bym widział jeszcze jednego bocznego obrońcę, który doda jakości, a nie będzie zapchajdziurą szczególnie, że młody Pellegrini pewnie zostanie wypożyczony. Choć na rynku nie ma za wielu dobrych bocznych obrońców. I najbardziej podoba mi Pereira z Leicester ale w PL zaraz się skończy okienko, a Leicester potrafi sprzedawać swoich zawodników. Więc jeśli Pereira jest wyceniany na 25-30 mln oni chcieliby za niego 50-60 mln :D


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2019, 09:13

Igła nas za dużo kosztuje, żeby mógł zostać.


Zablokowany