Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 05:55

Piti pisze:widze dalej sie nei nauczylismy i dalej jestesmy przyjacielskim klubem który przygarnie kazdego ktory przygasł ;) na cholere nam ten Milinkowic skoro caly sezon grał dno?
Miał słabszy sezon, mniej asyst, dryblingów i goli, ale warto zauważyć, że zmagał się z kontuzjami i nie przepracował w pełni okresu przygotowawczego. Pomimo urazów chłopak zagrał dobry sezon (nie tak świetny jak ubiegły, a po prostu dobry), więc pisanie, że grał dno to jedno wielkie oszczerstwo.

Z ciekawości spytam. Ile widziałeś meczów Lazio w tym sezonie ? 0? 1? 2? Jestem przekonany, że na pewno nie więcej ::/:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 08:51

Tak jak napisał @Sila Spokoju, SMS miał słabszy od poprzedniego sezon, ale powodów ku temu było kilka, m.in. trapiące go urazy, a i tak z meczu na mecz zaczął się prezentować coraz lepiej. Serb ma wciąż ogromny potencjał rozwojowy, a ponadto po przeprowadzce do topowego klubu jego talent zapewne by eksplodował. Problem w tym, że 100 mln € czy nawet więcej, które zażyczy za niego Lotito, to jednak zbyt duża kwota i chyba na miejscu Paraticiego bym zrezygnował z takiego transferu kończąc negocjacje w okolicy 75 mln €. Ogólnie rzecz biorąc, to nie mam pojęcia czemu w kręgu naszych zainteresowań nie jest van de Beek. Donny prezentował się świetnie w obecnym sezonie i według mnie swoją grą przypomina mi Vidala, który umiał zarówno popracować w środku pola czy nawet obronie, ale i w ofensywie dużo potrafił. Holender powinien być naszym priorytetem, bo szkoda, aby całe trio De Ligt, De Jong i van de Beek wylądowało w Barcelonie, a po drugie, to pewnie kosztowałby mniej od SMSa.
Nie liczyłbym także na to, że dołączy do nas Koulibaly (mimo tego, że to zapewne najlepszy obrońca Serie A z bardzo dobrą umiejętnością wyprowadzania piłki), ale Napoli chce za niego ponad 100 mln €. Skupmy się na sprowadzeniu Manolasa i jakiegoś młodego, utalentowanego stopera (mówiło się o Romero, ale mógłby to być Andersen czy Demiral).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 12:45

Niestety targetując sobie SMS'a i Koulybialiego będziemy mieć do czynienia z dwoma typami, z którymi nam średnio po drodze. Z jednym całkowicie, a z drugim po stronie sportowej.

Niestety też ci gracze nie mają klauzuli jak choćby Igła, stąd będzie nam ich bardzo trudno wyrwać. Stąd, patrząc na formę SMS'a i Pogby jednak skupiłbym się na Sergeju, natomiast w zakresie obrony doprawdy nie wiem, po co jeszcze zwlekamy z Manolasem. Za ten hajs to zbrodnia go nie brać i też nie jestem jakoś przekonany do tego gracza z Sass, którego niby mamy wziąć za 15. Ktoś go widział, może coś o nim powiedzieć?

Jeśli jednak idziemy po niego i po Romero, który ma kosztować ~20 mln, to niby mamy dwóch graczy, ale w jakim charakterze? Bo chyba nie pierwszego składu a (głębokiej) rezerwy i trochę martwi to rozwalanie hajsu w kontekście topa, którego musimy mieć do środka obrony. Stąd już lepiej ten Manolas, który przynajmniej prezentuje odpowiedni poziom. Z graczem Napoli to już chyba łatwiej by nam było wyrwać De Ligta a względem ADL może przemówić tylko hajs, który będzie mu potrzebny, aby zrobić transfery, bo inaczej nawet o drugie miejsce będzie miał średnio.

Momblano - Dybala w niedzielę grał ostatni mecz w Juve
Poza tym:
Paratici wierzy w Costę i gracz mógłby zostać w Juve.
Rugani może zostać odpalony
Sandro nie zostanie sprzedany, trudno znaleźć zastępstwo.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:28

Kurs na Guardiole spadł do 1,30.

Witamy Pepa! Nanananana :dance: :dance: :dance: :D


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 13:52

Z kolei:
Alessandro Alciato ze Sky Sport Italia kategorycznie przeczy szansom na Guardiolę w Turynie - "zero szans" .


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:00

Wojtek pisze:Momblano : Dybala odejdzie z Juve.
Momblano to obecnie zwiastuje same dobre wiadomości. :dance:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:16

wagner pisze:
Wojtek pisze:Momblano : Dybala odejdzie z Juve.
Momblano to obecnie zwiastuje same dobre wiadomości. :dance:
Jeżeli przyjdzie Pep, to Dybala zostanie, you will see.

Aaa i zrobi z niego potwora;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 14:56

unbelievable87 pisze:
wagner pisze:
Wojtek pisze:Momblano : Dybala odejdzie z Juve.
Momblano to obecnie zwiastuje same dobre wiadomości. :dance:
Jeżeli przyjdzie Pep, to Dybala zostanie, you will see.

Aaa i zrobi z niego potwora;)
Nie zrobi bo Dybali już praktycznie nie ma w Juve i nie zmienia tego Pep. Pawełek ma być rozliczeniem za Pogbe.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 15:32

Poprostu pisze:
unbelievable87 pisze:
wagner pisze:Momblano to obecnie zwiastuje same dobre wiadomości. :dance:
Jeżeli przyjdzie Pep, to Dybala zostanie, you will see.

Aaa i zrobi z niego potwora;)
Nie zrobi bo Dybali już praktycznie nie ma w Juve i nie zmienia tego Pep. Pawełek ma być rozliczeniem za Pogbe.
To by fumfle wymiane zrobili heh.

Troche szkoda by bylo, bo Pep by mogl cos z Dybali ciekawego wymyslic. W takim razie kto na 9tke ? Nie wierze, zeby Pep chcial Icardiego i Ronaldo w podstawie...

Za Dybale widzialbym Felixa :inlove:


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 17:23

Sprzedaż Dybali wymusi także transfer gracza ofensywnego, bo nie zapominajmy, że ktokolwiek by nie przyszedł to z pewnością zrezygnuje z Mandzukica, a przynajmniej odeślę go na ławkę. Dybala nie sfinansuje nam więc transferu do pomocy.

Ewentualne przyjście SMSa skłaniałoby bardziej do postawienia tezy, że nowym trenerem będzie ktoś inny niż Pep (stawiałbym na Sarriego). Jakoś go nie widzę przy tym stylu gry, szczególnie, że nasza pomoc wymagałaby mega nakładów jeżeli Hiszpan do nas zawita.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 17:36



Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 17:38

Pora zejść ma ziemię ale fajnie było mieć Pepa za trenera przez te kilka dni...


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 17:40

Obojętne kto przyjdzie to czekają nas zmiany. Jak Pep to zmiany będą trwać 2-3 sezony i pół składu poleci i przyjdą nowi za ogromne pieniądze.
Jak przyjdzie Sarri to z pewnością weźmie ze sobą Jorginho i Higuaina. Ani to jakoś źle ani wybitnie dobrze. Ma to swoje plusy i minusy. Natomiast wypchnięcie siłą grubego tylko po to by kilka miesięcy później dać większy kontrakt Khedirze i Jugolowi to dla mnie jakaś abstrakcja. Takiego napastnika nam brakowało w tym sezonie i tutaj upatruje też w tym winę za to, że LM się skończyła tak szybko. Gówniana pomoc to główny powód.
Stawianie na 34 letniego zawodnika który głównie biega na skrzydle to poroniony pomysł.
Jugol ostatniego gola wbił w grudniu i do tego momentu nikt nie zauważył braku Grubego, a potem formuła się wyczerpała. Beton miał swoją wizje i kolejny raz guzik mu to dało.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2019, 19:31

Shadow Marshall pisze:Obojętne kto przyjdzie to czekają nas zmiany. Jak Pep to zmiany będą trwać 2-3 sezony i pół składu poleci i przyjdą nowi za ogromne pieniądze.
Jak przyjdzie Sarri to z pewnością weźmie ze sobą Jorginho i Higuaina. Ani to jakoś źle ani wybitnie dobrze. Ma to swoje plusy i minusy. Natomiast wypchnięcie siłą grubego tylko po to by kilka miesięcy później dać większy kontrakt Khedirze i Jugolowi to dla mnie jakaś abstrakcja. Takiego napastnika nam brakowało w tym sezonie i tutaj upatruje też w tym winę za to, że LM się skończyła tak szybko. Gówniana pomoc to główny powód.
Stawianie na 34 letniego zawodnika który głównie biega na skrzydle to poroniony pomysł.
Jugol ostatniego gola wbił w grudniu i do tego momentu nikt nie zauważył braku Grubego, a potem formuła się wyczerpała. Beton miał swoją wizje i kolejny raz guzik mu to dało.
Tak gwoli ścisłości to Jugol wbił swojego ostatniego gola właśnie w naszym na ten moment meczu - tym z Atalantą Obrazek

Co nie oznacza, że chcę go widzieć w 1 składzie - najwyższy czas się pożegnać, facet ma 33 lata i lepszy już nie będzie a kilku dobrych zawodników z dużym potencjałem grzeje u nas ławę.

Coś tam dla nas zrobił, strzelił dla nas sporo ważnych goli (chociażby kontaktowy w finale z Realem - dzięki temu była szansa wrócić do gry, ale wyszło jak wyszło).

Początek tego sezonu to był w moim odczuciu jego najlepszy okres w Juve (ponieważ w końcu zaczął robić to czego głównie oczekuję od napastnika - strzelać gole, asystować lub kreować te akcje), ale po grudniu była już tragedia i zupełny brak kondycji (nie wiem, Allegri zajechał go treningami i częstymi występami :think: Chłop snuł się po boisku jakby miał sił na 45 minut gry).

Przedłużenie kontraktu z podwyżką! z zawodnikiem w tym wieku to dla mnie również jakaś abstrakcja.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 24 maja 2019, 16:19

PierreLuc87 pisze:Ramos do Juve
Boże chroń nas od niego proszę


Zablokowany