Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 18:04

LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów.
Przeraził to mnie fakt, że The Reds dali 85 mln za VvD. Starszemu z Holendrów stuknęło niedawno 28 wiosen. Za 23letniego Lucasa Bayern wybulił 80 mln, a De Ligt to według mnie większy talent.

Także zarówno w kwestii wieku jak i ceny kupujemy super okazję. Tylko katastrofa mogłaby sprawić, że na nim stracimy zamiast nieźle zarobić.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 18:38

LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów.
Montero w ostatnich dniach stwierdził, że w życiu nie widział takiego talentu w tym wieku. Sami Włosi piszą, że nawet Maldini tak się w analogicznym okresie nie prezentował. Chłopak rządził i dzielił w LM, w meczach z nami czy Realem był niczym profesor. Kapitan naszpikowanego obecnie talentami Ajaxu. Ja nie pamiętam obrońcy z takim skillem w tym wieku.

A że Cuadrado na prawej to poroniony pomysł każdy z nas widzi. Ten chłop nie myśli na murawie kompletnie, w dodatku nie ma żadnych predyspozycji do gry na tej pozycji. Mam nadzieję, że to wymysły.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:19

LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów. Ja rozumiem, że spisywał się przez ostatnie dwa sezony świetnie ale jakoś mam obawy.. tym bardziej słysząc o odejściu Cancelo i pomysłu Cuadrado na bok defensywy.
Na gościa jest taki hajp i ma taki talent, że nawet po kompletnie nieudanym (odpukać) sezonie u nas moglibyśmy go sprzedać z minimalną stratą. A może nawet i bez straty bo ceny galopują sobie wesoło.

Cuadrado na prawej? Jeśli Cancelo nie potrafi bronić to on tym bardziej + zawodnicy o takiej charakterystyce, czyli bazujący na dynamice i przyśpieszeniu kończą się w piłce najszybciej - to już absolutnie ostatni moment, żeby na nim cokolwiek zarobić. Nie był złym zawodnikiem, ale Juventus jest już na takim etapie, iż moim zdaniem nie ma na niego zwyczajnie miejsca. Z przodu jest kłopot bogactwa i jak to ustawić, a w grze z tyłu go nie widzę.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2019, 19:20 przez Tony Montana, łącznie zmieniany 1 raz.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:19

jackop pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów.
Przeraził to mnie fakt, że The Reds dali 85 mln za VvD. Starszemu z Holendrów stuknęło niedawno 28 wiosen.
Mogę się założyć, że nikt z zarządu Liverpoolu ani żaden fan The Reds nie uważa wydania tych 80 zł za błędną decyzję dzisiaj. ;)


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:30

vitoo pisze:
jackop pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów.
Przeraził to mnie fakt, że The Reds dali 85 mln za VvD. Starszemu z Holendrów stuknęło niedawno 28 wiosen.
Mogę się założyć, że nikt z zarządu Liverpoolu ani żaden fan The Reds nie uważa wydania tych 80 zł za błędną decyzję dzisiaj. ;)
A za niedługo pewnie będzie miał Złotą Piłkę


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:36

vitoo pisze:
jackop pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów.
Przeraził to mnie fakt, że The Reds dali 85 mln za VvD. Starszemu z Holendrów stuknęło niedawno 28 wiosen.
Mogę się założyć, że nikt z zarządu Liverpoolu ani żaden fan The Reds nie uważa wydania tych 80 zł za błędną decyzję dzisiaj. ;)
Oby fani Juve po sezonie nie uważali tych 70mln za De Ligta za źle wydane :) nie zagrał u nas meczu, ba nawet oficjalnie nie jest naszym zawodnikiem a niektórzy tu już zwiastują że przepłacamy. W czasach gdzie za przeciętniaków płaci się chore sumy, a za największe talenty zwykle 100 baniek nie wystarcza.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:46

@mrozzi
Dodatkowo skalę talentu De Ligta można porównać chyba jedynie z Maldinim, ale tak jak zaznaczyłeś Włoch w jego wieku nie prezentował się tak znakomicie. Z drugiej strony nie ma pewności, że Holender choć po części nawiąże do świetności kapitana Milanu, ale życzę mu tego z całego serca bez względu na to czy zostanie zawodnikiem Juventusu.

@LukaszG / DLuGi
Właściwie to bardziej od tego czy De Ligt odpali w Juve obawiałbym się o to, że na prawej obronie w nadchodzącym sezonie mają u nas występować De Sciglio lub Cuadrado. Ciężko sobie wyobrazić np. półfinał LM przeciwko Bayernowi czy City z takimi asami w defensywie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:51

Niedawno były narzekania, że nie ściągamy gwiazd, teraz narzekania, że za dużo oferujemy. Niestety takie czasy, chcemy aby nasz klub był na topie - ściągajmy topowych zawodników, za topowe pieniądze ( czasami to niezbędne ) i za topowe wynagrodzenia bo inaczej pozostaniemy europejskim średniakiem. Powinniśmy się cieszyć, że tacy zawodnicy chcą do nas przychodzić i serio - cieszę się, że mamy Raiolę po swojej stronie bez względu na wszystko bo on zarówno pomaga nam ściągać zawodników jak i zarabiać na nich a to, że musimy mu smarować to taka kolej rzeczy.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 19:58

Powiedzmy sobie szczerze, Cuadrado jest zwyczajnie za głupi (co wielokrotnie udowadniał swoją postawą na boisku) żeby na stałe pełnić rolę prawego obrońcy.

Przez przypadek znalazłem moją dyskusję ze szczypkiem sprzed roku, na temat wymiany pokoleniowej na środku obrony (286-288): http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... ijk#952823
jackop pisze:Jak to napisał Bukol, w Turynie i tak tego nikt nie przeczyta, więc piszę dla siebie i dyskutuję z wami, żeby za rok, dwa, trzy odświeżyć i ocenić z perspektywy czasu jak potoczyły się pewne sprawy.
Może jednak Paratici zajrzał na forum i przeczytał Obrazek Good guy Fabio, nie to co fani Marotty, którzy chcieli tu rok temu Godina :whistle:

De Ligt czekamy :pray:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 21:08

zakiii pisze:
Wojtek pisze:Paratici zaproponował Daniemu Alvesowi powrót do Juve :-)
Mogłeś chociaż podać źródło. Newsa wrzuciło konto Jmercato. Znane kojarzone przede wszystkim z Pogbą i przekonaniem, że zostanie w Juve kilka lat temu :)
No nie bardzo. JMercato w jednym z ostatnich wywiadów przed transferem powiedzieli że według nich odejdzie i tak mimo że podpisał im kartkę zostaje w Juve.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 22:02

MRN pisze:VS - JuveeeeAle

Według źródła tego guru De Ligt jest już od kilku godzin zawodnikiem Juventusu. Umowa została już zamknięta, kwota to 77 mln razem z bonusami.
77 czy pomyłka?? Bo jeszcze dziś się pisało o 10ciu mln mniej? :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 22:09

Napisał, że z bonusami. Skoro się tak szarpaliśmy to wiadomo, że nie po to, by dać im o 2 mln więcej niż chcieli od samego początku. Pisało się o 10 mln mniej, ale podstawy. Z tego co czytałem to właśnie bonusy były ostatnio tematem rozmów.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2019, 22:16 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 22:15

Ostatnie dni to były rozmowy o bonusach według różnych przecieków. Kwota 77 mln to już kwota jaką Ajax zarobi wraz z bonusami, które zapewne będą łatwe do zrealizowania. Ogłośmy tego De Ligta i po Maurito...


Obrazek
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 22:41

LukaszG / DLuGi pisze:Przeraża mnie fakt, że chcemy kupić 20 letniego środkowego obrońcę za około 70 milionów. Ja rozumiem, że spisywał się przez ostatnie dwa sezony świetnie ale jakoś mam obawy.. tym bardziej słysząc o odejściu Cancelo i pomysłu Cuadrado na bok defensywy.
Przy 126 milionach za João Félixa, cena jaką płacimy za de Ligt'a to promocja.

Wyborny transfer.


Juve per sempre sara...!!!!
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2019, 23:19

wyborny czy nie czas pokaze.

Za attacante zawsze placilo sie wiecej, wiec porownanie do JF troche z pupy.

Z drugiej strony Liverpool mocno zainwestowal kilka lat temu w Dutchmana i raczej nie zaluje...


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Zablokowany