Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 21:41

Prawda jest taka, że mając w składzie trójkę Cancelo, Sandro + Pereira tak naprawdę dopiero wtedy mielibyśmy optymalnie obsadzone boki obrony. Obaj Portugalczycy mogą grać też po lewej stronie, a w chwili obecnej, kiedy nie może grać zawodnik podstawowy to musimy sięgać po De Sciglio albo Pellegriniego. Wyobraźmy sobie teraz, że tym meczem jest rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów... właśnie.

Niemniej zdaje sobie sprawę z tego, że są to mrzonki. Mamy inne potrzeby na ten moment, a Cancelo mając rywala zapewne stroiłby jeszcze większe fochy niż obecnie. Chociaż piłkarz ma grać, a nie być od lubienia więc specjalnie nie ma co dramatyzować.

Przede wszystkim pomoc. To jest chyba jakiś challenge dyrektorów w Juventusie spod znaku "zbuduj najlepszą pomoc za jak najmniejsze pieniądze". Dozgonny szacunek dla Marotty i Conte za MVPP, ale to se ne vrati. Sprzedać Matudiego i dawać za niego SMSa albo Allana. Eriksenem też nie pogardzę ;)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 21:55

Arbuzini pisze:Prawda jest taka, że mając w składzie trójkę Cancelo, Sandro + Pereira tak naprawdę dopiero wtedy mielibyśmy optymalnie obsadzone boki obrony. Obaj Portugalczycy mogą grać też po lewej stronie, a w chwili obecnej, kiedy nie może grać zawodnik podstawowy to musimy sięgać po De Sciglio albo Pellegriniego. Wyobraźmy sobie teraz, że tym meczem jest rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów... właśnie.
Ostatnio w ćwierćfinale mieliśmy Cancelo i ten... No nie poszło rewelacyjnie... ;)

Ciekaw jestem, o co z gościem chodzi. Na treningach kwasy, na boisku dzisiaj jeden z lepszych. To ma wywalone, czy nie ma? :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 22:09

Wiadomo o co chodzi, w ubiegłym sezonie oglądaliśmy dwóch różnych Cancelo. Na takie sytuacje też przydaje się "ten trzeci", który zapewnia podobną jakość i styl gry zespołu.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2019, 22:47

wojczech7 pisze:
Arbuzini pisze:Prawda jest taka, że mając w składzie trójkę Cancelo, Sandro + Pereira tak naprawdę dopiero wtedy mielibyśmy optymalnie obsadzone boki obrony. Obaj Portugalczycy mogą grać też po lewej stronie, a w chwili obecnej, kiedy nie może grać zawodnik podstawowy to musimy sięgać po De Sciglio albo Pellegriniego. Wyobraźmy sobie teraz, że tym meczem jest rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów... właśnie.
Ostatnio w ćwierćfinale mieliśmy Cancelo i ten... No nie poszło rewelacyjnie... ;)

Ciekaw jestem, o co z gościem chodzi. Na treningach kwasy, na boisku dzisiaj jeden z lepszych. To ma wywalone, czy nie ma? :think:
W rewanzu Cancelo wszedl dopiero z lawki


Moze po prostu ten typ tak ma. Nie kazdy jest tytanem treningu jak Ronaldo. Wazne jest to co pokazuje przeciwko rywalom. Wielu zawodnikow blyszczy na treningach a potem w meczach graja lipe. Takze z dwojga zlego lepiej w te strone ;)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 15:33

mrozzi pisze:@Wojtek
Ale zakładając dość spory zastrzyk gotówki dzięki sprzedażom Matuidiego i Keana (przykładowo Monaco i Everton) można by faktycznie uderzyć po konkretne nazwisko do środka. Bo z Khediry chyba nic już mieć nie będziemy.
Za jednonożnego 32-latka, który z piłką przy nodze przypomina Kielona nikt nie da więcej jak 5 mln, w dodatku wiedząc, że nie mieści się w planach klubu. Młody natomiast jest młody i jestem zdania, że on jak i Higuain powinni zostać na przyszły sezon (bądź wypożyczony do średniaków Serie A). Wypchnięcie kochanka Allegrigo tj. Khediry oraz spieniężenie czarnoskórego Francuza (tu pojawia się też sens trzymania Mandżukicia) powinny pokryć roczny koszt utrzymania Argentyńczyka.

Czekam na transfer Cancelo i przybycie jego następcy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 16:54

Czy coś się w ogóle dzieje w temacie odejścia Jugola ?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 16:57

Sorek21 pisze:Czy coś się w ogóle dzieje w temacie odejścia Jugola ?
A myślisz, że ktoś go chce? :D Podobno BVB się interesowało i Bayern gdzie miałby być zmiennikiem Lewego czyli z góry odpada. Dostał u nas 6 baniek nie wiadomo po co i dlaczego i teraz będziemy mieli balast.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 17:50

Tymczasem Cancelo...


Gościu, ale z takim opieprzaniem się, to ja nie wiem.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 18:38

Czy tylko ja widzę połowę zdjęcia?
Link do całego: https://twitter.com/bianconerizone/sta ... 02081?s=21


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 18:43

towalski pisze:Czy tylko ja widzę połowę zdjęcia?
Chodzi o tzw. mesydż ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 18:44

towalski pisze:Czy tylko ja widzę połowę zdjęcia?
Link do całego: https://twitter.com/bianconerizone/sta ... 02081?s=21
Na tuzie się śmiali, że Igła znalazł kolegę do talerza. :D


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 18:44

Mesydż bez zdjęcia niewiele mówi. On na każdym zdjęciu pisze Forza Juve. Ja nie wiem co z tym Igłą. Chłop ma super nosa do bramek, pokazał się z dobrej strony, jeszcze go wypychają🤦


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 19:10

towalski pisze:Mesydż bez zdjęcia niewiele mówi. On na każdym zdjęciu pisze Forza Juve. Ja nie wiem co z tym Igłą. Chłop ma super nosa do bramek, pokazał się z dobrej strony, jeszcze go wypychają🤦
Higuain stanowi dość poważne obciążenie dla naszego budżetu płacowego (a trzeba pamiętać, że do pobierającego najwięcej z naszej kasy Ronaldo doszedł jeszcze de Ligt z bardzo wysoką gażą). Na dodatek Gonzalo w grudniu skończy 32 lata, a umowę ma z Juve do końca czerwca 2021 roku, więc trwające okienko to praktycznie ostatni moment na odzyskanie części pieniędzy za niego zapłaconych. Ponadto na środku ataku na chwilę obecną oprócz Igły mogą grać u nas CR7, Mandżu, Kean i ponoć ma tam być testowany Dybala, a przecież łączą nas także z zakupem Icardiego, więc na szpicy mamy problem bogactwa.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 19:20

Ale mimo wszystko, Gonzalo to jest gość, który ma ambicje. Nie pamiętasz jak presjonował naszych, żeby atakować? Musi być mocno zmotywowany do działania. Lubię chłopa, chociaż w najważniejszych meczach pali mu się głowa. ALe od tego jest Ronaldo.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 19:29

Higuain jest za stary, za dużo zarabia, nie ma dla niego miejsca przez ograniczenia kadrowe, nie potrzebujemy go, żeby wygrać Serie A, a w LM nie jest gwarantem i palił się wielokrotnie.

Opchnąć i zapomnieć.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany