Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:11

Nie ma opcji żeby tak miał trenować cały czas bo by z młodzików nie wyszedł. Na talencie jechać można tylko do pewnego etapu.

Wygląda że raczej z nami nie zostanei.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:14

Wiem że to nasza legenda,ale Buffon po powrocie do Juve zachowuje się jakby na siłę chciał się przypodobać młodszym kolegom. Wstawia co chwilę jakieś zdjęcia, dla fotografów jakies głupie miny stroi. Wiem że Instagram i ogólnie pojete media społecznościowe to standard wśród dzisiejszych piłkarzy, jednak do Gigiego jakoś mi to nie pasuje. On nie musi pokazywać nowym że Juventus to jego dom. Jest nasza legenda i nikt mu tego nie odbierze.
Co do Cancelo, to chyba jednak będzie trzeba go spieniężyć. Papiery na grę ma. Ale jeżeli w głowie bałagan to Juventus nie jest miejscem dla niego. Gorzej że alternatywy są dla nas kiepskie. Darmian jest na poziomie De Sciglio albo gorzej. Hysaj w Napoli więc nam go tanio nie sprzedadzą a i tak nie przekonuje mnie do siebie. Może Vrsaljko ? Ale nie słyszałem byśmy się nim interesowali.
Do sprzedaży Matuidiego nie jestem przekonany. Niby 25-30 milionów to dużo za 32 latka i później na nim nie zarobimy, jednak jako zawodnik szerokiej kadry byłby przydatny. Trochę kaleczy z techniką ale nie gra tak źle i do rotacji w meczach ze słabszymi przydałby się nam. A ciężko będzie kupić za podobną kwotę zawodnika o zbliżonym poziomie.
Dybale musimy zatrzymac. W poprzednim sezonie może nie strzelił tyle goli ani nie zaliczył tyle asyst, jednak krytyka w jego kierunku często była przesadzona i stawał się kozłem ofiarnym słabej gry całej drużyny. Podobnie zresztą Pjanic.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:14

PlanetJuve pisze:https://www.youtube.com/watch?v=wsh16dD0y_M
Nowy filmik i spójrzcie na 2:41 ewidentnie odstaje, albo robi to specjalnie. Jak tylko City daje 60 mln to dobry interes. Ciekawy czy rzeczywiście jest coś na rzeczy z Ricardo Pereira z Leicester. W tamtym okienku były plotki wiążące go z nami. Bo jak słyszę, że ma przyjść Darmian to mam dość.
Myslalem ze to jakis smutny zart, ale faktycznie wyglada jakby byl tam za kare. Widocznie, chcial byc teraz w zuperlnie innym miejscu, takze jak dla mnie juz jest historia...

Ciekawa sprawa z ta 9, nie lubie tego Icardiego, ale trzeba jednak przyznac ze chyba bym sie szybko przekonal jakby juz do nas dolaczyl... Ale pewnie jeszcze troche nam przyjdzie poczekac na info, dawno jakiejs sagi nie bylo...

A Juventus umie w social media, takze ilosc hasztagow musi sie zgadzac.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:27

Ronaldo znany z profesjonalnego podejścia do treningu widząc tą nonszalancję powinien swojego młodszego rodaka strzelić z liścia przy kolegach. Jego posłucha :D


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:29

Jacky pisze:@mrozzi - przetlumacz prosze: "Die Ablöse des Wechsels zu Juventus kann sich um weitere 6 Millionen Euro erhöhen" -znalazlem to przy Caldarze.
Sorry, wcześniej nie zauważyłem. Kwota transferu wynikająca z transferu do Juve może wzrosnąć o kolejne 6 mln.

Jeśli faktycznie Cancelo psioczy to odwalić. Problem w tym, kto miałby grać w jego miejsce. De Sciglio za słaby, Cuadrado nie ma żadnych umiejętność defensywnych, a Darmian to sobie może co najwyżej grać w zespole środka tabeli Serie A. Chyba, że gość czuje się niepewnie co do swojej przyszłości, stąd taki wyalienowany. A może przesadzamy z tą interpretacją i gość po prostu się gorzej czuje.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:30



Popatrzcie jeszcze na to. Ja nie wiem, po co w ogóle brali go na to tournee. Żenująca, niegodna koszulki sytuacja. Mam tylko nadzieję, że zastępstwem nie będzie pożal się Boże Darmian, a takie informacje podała dzisiaj LGDS. Hysaj, czy Ricardo Pereira byliby w porządku.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:33

Olać go, jak mu się coś nie podoba to niech idzie, na pewno słabsi nie będziemy a budżet się podratuje.
Momblano twierdzi, że Sarri jest zachwycony postawa De Sciglio tak więc luzik Panowie :prochno:
notquitemytempo pisze:Popatrzcie jeszcze na to.
Czy to jest normalne ? Olewka członka zarządu karygodna, nie chcę tutaj śmierdzącego jaja.

I dobre pytanie - jak to powiązać z Allegrim ? Byłem za tym aby Max odszedł ale okazuje się, że wszystko co złe to wina Allegriego.

Następna olewka:



Obrazek
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:44

MRN pisze:(...)
Momblano twierdzi, że Sarri jest zachwycony postawa De Sciglio tak więc luzik Panowie :prochno:
(...)
A tak btw, to ten caly Momblano, to ma jakies swoje zrodla, w ogole z czyms trafil kiedys, czy jest takim pajacem jakiego go pamietam z akcji z guardiola ?
Nie chodzi mi o to ze sie pomylil, tylko te streamy na yt, gdzie sie wydziera, i generalnie perfidnie powtarza informacje, do ktorych mozna sie samemu dokopac?
No bo przyznacie, tak to polowa forum by mogla sie "dziennikarzyc" zeby tylko powtarzac przeczytane info...


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 21:49

Za wygodnie było w Mediolanie, Turyn go przerósł. Nie przypadek, ze w kadrze tylko rezerwowy. Nie ma kogo żałować.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 22:05

Jako ta mniej ofensywna strona De Sciglio moze grac. Nawet by sie to ukladalo w calosc. Ronaldo grajac jako lewy napastnik zostawia duzo miejsca za soba dla Sandro. Bernardeschi na prawej operowalby troche niżej więc De Sciglio raczej po za własną połowę by się nie ruszał. Choć co by nie mówić ostatnio starał się włączać do akcji ofensywnych.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 22:11

co za dzban z tego Cancelo, Higuain przerasta go charakterem o głowę. Jest na wylocie a walczy, ten mógłby być prawdziwą gwiazdą a cofa się.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 22:13

Ale frajerskie zachowania Cancelo. Nie wiemy jednak wszystkiego. Moze nasi powiedzieli mu ze chca go sprzedac, a on sie wkurzyl. Medal ma zawsze dwie strony.

Panowie powaznie ? De Sciglio ? Ja wiem ze wkurzyl Was Cancelo, ale ludzie.

Musi przyjsc Perreira, bo nie wyobrazam sobie MDSa, Cuadrado, czy jakiegos Hysaja.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 22:20

ej, ale co ten cancelo odwala za chałę na litość boską?! takim gównem chce walczyć o transfer? przecież, jak to ktoś z city zobaczy to 40 mln nie da... jak można tak umysłowo zjechać na poziom serie d, to ja nie wiem.

widać ewidentnie, że facet poza tym, że ma wywalone, choć zarabia grube miliony, to może stanowić raka w szatni, więc jego ekspresem trzeba się pozbyć...

Jeśli się pozbędziemy tego frajera, to zostajemy z trzema opcjami:
- low cost, w postaci MDS i (o zgrozo) Cuadrado. Hajs żaden i jedyne (w miarę) uzasadnienie pozostawienia Cuadrado na RB. Poziom ofensywy względem Cancelo ten sam; w defensywie... tak samo, czyli źle.
- chyba najlepsza z możliwych - zakręcenie się wokół tego Pereiry z Leicester. Niby coś cicho, ale innych sensownych opcji brak, tym bardziej, że Trippier w Atleti
- price/value - Darmian/Hysaj. Wzmocnienie żadne, ale chyba już wolę to od Cuadrado.

Mówiło się, że zawsze w jakimś okienku pozbywaliśmy się topa w celu sfinansowania reszty mercato, nie mniej w tym wyjazd Cancelo będzie nadzwyczaj usprawiedliwiony.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 22:46

Pisałem to przed transferem Cancelo i napiszę ponownie; jeśli Roma stała się za mała dla Florenziego, to czas zacząć negocjacje :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2019, 22:53

jackop pisze:Pisałem to przed transferem Cancelo i napiszę ponownie; jeśli Roma stała się za mała dla Florenziego, to czas zacząć negocjacje :whistle:
tej, a on nie ma jednej nogi? jak już przymierzamy się do Zaniolo, wzięliśmy Pellegriniego, to i Florenziego możeby przytargać.


Zablokowany