Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 14:50

Adrian27th pisze:Obyśmy dali radę wyciągnąć coś za Ruganiego.

Fajnie by było pożegnać go i Igłę za Zaniolo + jakaś kaska.
Hmmm, oni wyceniają go na tyle że chcieli by na 0 lub z naszą dopłatą więc zobaczymy. My chyba chcemy min 30mln za Ruganiego i Higuaina wycenialiśmy na 36mln. Pytanie co z kontraktem Argentyńczyka bo Roma tyle mu nie da.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 14:55

Garreat pisze:
Bobby X pisze:nie ważne ile i jakich kto goli strzelił w finale bo liczy się to, że finał przegrali
Chyba że Del Piero strzeli piętą Dortmundowi, wtedy będziemy wspominać to przez 20 lat. Szkoda że wtedy to dopiero się zbłaźnili, bo wychodzili na finał jako absolutny hegemon Europy. Jest wymiar zespołowy oraz wymiar indywidualny.
Piłka nożna to sport zespołowy. Za pojedyńcze wybryki nie ma trofeów. Juventus w finale strzelił jugolem jednego gola, Real swoimi zawodnikami strzelił 4.


:allegri: na śmietnik
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 15:17

Bobby X pisze:Piłka nożna to sport zespołowy. Za pojedyńcze wybryki nie ma trofeów. Juventus w finale strzelił jugolem jednego gola, Real swoimi zawodnikami strzelił 4.
Korzystając z tej logiki nie byłoby transferów z dołu ligi do góry. Co to za zawodnik, który swoją grą prowadzi klub na dno tabeli.
Mandzukic jako jeden z niewielu nie zawiódł w Cardiff. Drużyna jako całość zagrała kupę, ale akurat on udźwignął ten mecz.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 15:29

Nikt nie odejdzie z Juve. Khedira, Matuidi, Gonzalo, Mario.. nawet nie ma co się łudzić. To okienko ewidentnie nie poszło po myśli naszego klubu.

Wszystko kompletnie się posypało przez graczy, których nie da się wypchnąć z klubu.

- przyszedł De Light i Demiral aby wzmocnić środek obrony, świetne ruchy
- Buffon miał przyjść jako drugi bramkarz aby móc spieniężyć Perina za jakieś 20mln. Nie udało się
- Ramsey i Rabiot jak dla mnie przyszli za Khedirę i Matuidiego, których również nie udało się wypchnąć z klubu. Kolejne 20-30mln.
- Higuain i Mario odmówili wszystkim. Następne 30-50mln.

Mamy jakieś 70-100 mln, które zapewne były zaplanowane jako przychód na to okienko. Klub zaczął kombinować i zarżnęliśmy boki obrony. Mamy Sandro który swojej formy już nie pamięta, Cuadrado którego już dawno nie powinno tu być i Danilo oraz De Sciglio którzy mogą być co najwyżej solidni. Do tego istna breja z Dybalą który mentalnie jest marny a teraz w jego głowie jest jeszcze to, że klub chciał go wytransferować gdziekolwiek się da. Pewnie jest mega szczęśliwy i zmotywowany.

Życie nie jest kolorowe i teraz trzeba być dobrej myśli, że Sarri jakoś to poukłada.
Heh a mogło to wszystko wyglądać tak:

Szczęsny / Buffon
Cancelo / De Sciglio
De Ligt / Demiral / Chiellini / Bonucci / Rugani
Sandro / Spinazolla
Pjanic / Bentancur / Can / Rabiot / Ramsey
Ronaldo / Dybala / Costa / Bernardeschi / Kean

Byłby wtedy jeszcze czas i środki na ewentualne wzmocnienia. Chociażby Eriksen skoro za rok kończy mu się kontrakt lub Timo Werner z RB Leipzig.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 15:39

Co do boków obrony ja bym nie był takim pesymistą - nadzieje pokładam w ... Sarrim - wierzę, że boki Danilo - Sandro bardzo nas zadziwią. Zobaczcie jak fajnie grały boki za czasów Napoli. JA by nie był takim malkontentem, nie mniej co do sprzedaży to jest tragedia, jak na razie nie sprzedaliśmy nikogo kto powineni odejść, to jest poprostu dramat !


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 15:56

Bo to są pijawy. Żaden klub nie dam im kasy, którą płaci Juventus, a oni sami na niższe pensje się nie zgodzą.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 18:50

Wcisnac Romie Igle i Ruganiego, a wziac Zaniolo i Florenziego :ok:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 19:06

Zakładając brak nowych transferów, sprawdziłbym coś między barcelońskim 4-3-3 a milanowską choinką 4-3-2-1:

--------------- C.Ronaldo ---------------
--------- D.Costa ----- Dybala ---------
------ Rabiot -------------- Pjanic ------
----------------- E.Can -----------------
A.Sandro - Chiellini - de Ligt - Danilo
--------------- Szczęsny ---------------

Kombinacyjna gra środkiem, bo brakuje nam skrzydłowych, którzy dobrze czyliby się przy samej linii bocznej i potrafili seryjnie wygrywać przy niej pojedynki 1 na 1. Can na defensywnym pozwoliłby nieco wyżej rozgrywać Pjanicowi i Rabiotowi. Poza tym Can w razie czego mógłby się cofnąć między Chielliniego a de Ligta, dając możliwość wyjścia wyżej A.Sandro i Danilo (w zasadzie przejście na 3-4-2-1). Wystarczyłoby też wymienić E.Cana/Pjanica/Raibiota na Bernardeschiego/Cuadrado, aby przejść na 4-2-3-1.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 19:30

tOmek8820 pisze:"Ta menda" Mandzukic strzelił kilka ważnych bramek dla nas, m.in. w finale LM w 2017 po której prawdopodobnie spędziłeś 15 min w toalecie robiąc wiadomo co.
Niestety mielismy wtedy również dwóch <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w szatni których jakoś się na tym forum nie wyzywa od najgorszych, a którzy to przegrali Nam mecz, który mogliśmy i powinniśmy wygrać. Z wiadomych przyczyn nie piszę o kogo mi chodzi.
Też uważam, że Mario powinien odejść ale kur... Trochę szacunku.
Czytam niektóre wpisy i robi mi się niedobrze. Kupiliśmy Ronaldo, teraz De Ligta, kilku naprawdę wartościowych graczy a Wy płaczecie bo sprzedaliśmy gościa, który zagrał kilka dobrych meczów i zawalił parę kolejnych, niestety ważniejszych. I ten odpad Danilo z City, wcześniej Realu. Przecież to z góry jest skazane na porażkę.
W dupach się poprzewracało.
To, że dopiero odkryłeś dzieciaku co to masturbacja, to nie znaczy, że każdy tak jak ty praktykuje ją patrząc na piłkarzy... :facepalm:
To, że nazwałem go "medną" nie znaczy, że nie mam do niego szacunku. Zwyczejnie liczyłem, że nas opuści (od dawna mam nadzieję, że w końcu odejdzie) i miał na stole fajną ofertę, ale nie... Sarri powinien mu zakomunikować, że u nas już nie zagra, to może odejdzie...
MRN pisze:Teraz okazuje się że zawodnik Juventusu nie zasługuje na szacunek tylko dlatego bo nie chce odejść. Wiedziałem, że typ, który tak uważa jest chory i nie grzeszy intelektem ale czego spodziewać się po typie, który obraża wszystkich dookoła.
No po prostu wypowiedź świadcząca o twoim wysokim intelekcie...
Nie ma co duży intelekt ma bardzo dużo wspólnego z tym, czy się ma, czy nie ma szacunku do kogoś kto nie chce odejść... :facepalm:

Mam nadzieję, że po tak pięknej bramce znajdą się chętni na Khedirę, którzy przekonają go do odejścia... ;) Rabiot bardzo fajnie, no i ta bomba z przed pola w słupek...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 19:36

Ale to nie było do Ciebie ;)
To było skierowane do forumowego dzbana.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 21:15

Eriksen dzisiaj zaczal na lawce :cwaniak:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 22:02

Alexinhio-10 pisze:Eriksen dzisiaj zaczal na lawce :cwaniak:
Gdzieś mi dziś mignęło, że jednak Real, choć też się łudzę.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 22:06

Sarri po meczu na temat plotek o transferach Juve:

Czasami jestem w szoku jak czytam naglowki "Sarri chce (wstaw imie pilkarza)" kiedy to wszystko to wybory Fabio Paraticiego.
Juve musi sie pozbyc 6 pilkarzy do gry w lidze mistrzow a te wybory moga byc szalenie trudne. Ostatnie 20 dni mercato bedzie dla nas bardzo ciezkie poniewaz trzeba skrocic kadre o 6 zawodnikow a to moze byc wstydliwa sytuacja poniewaz ryzykujemy pozbywanie sie zawodnikow na bardzo wysokim poziomie. Jest to sytuacja ktora musimy rozwiazac wszyscy nie tylko trener i klub.

Ogolnie widac ze to mercato to jeden wielki chaos w wykonaniu Fabio a slowa Sarriego wlasnie to potwierdzaja.


+ taka wypowiedz potwierdzajaca ze Sarri nie ma wplywu na transfery.

"Moge mowic Dybali wszystko ale mercato zmierza w swoim wlasnym kierunku a moja opinia kompletnie sie nie liczy."


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 22:42

Alexinhio-10 pisze:Eriksen dzisiaj zaczal na lawce :cwaniak:
Napewno przyjdzie do nas.Mamy 7 środkowych pomocników.Przyda się jeszcze jeden z wysokim kontraktem.

Jak nie uda się wypchnąć Dybali to wyczuwam sprzedaż pod koniec mercato kolejnego z listy,za którego można sporo dostać - Pjanicia.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2019, 22:49

Principino pisze:Sarri po meczu na temat plotek o transferach Juve:

Czasami jestem w szoku jak czytam naglowki "Sarri chce (wstaw imie pilkarza)" kiedy to wszystko to wybory Fabio Paraticiego.
Juve musi sie pozbyc 6 pilkarzy do gry w lidze mistrzow a te wybory moga byc szalenie trudne. Ostatnie 20 dni mercato bedzie dla nas bardzo ciezkie poniewaz trzeba skrocic kadre o 6 zawodnikow a to moze byc wstydliwa sytuacja poniewaz ryzykujemy pozbywanie sie zawodnikow na bardzo wysokim poziomie. Jest to sytuacja ktora musimy rozwiazac wszyscy nie tylko trener i klub.

Ogolnie widac ze to mercato to jeden wielki chaos w wykonaniu Fabio a slowa Sarriego wlasnie to potwierdzaja.


+ taka wypowiedz potwierdzajaca ze Sarri nie ma wplywu na transfery.

"Moge mowic Dybali wszystko ale mercato zmierza w swoim wlasnym kierunku a moja opinia kompletnie sie nie liczy."
Bardzo fajna wypowiedź po meczu. :bravo:

Khedira, Cuadrado, Igła, Mandzukic, Matuidi i pewnie Rugani. Oby to była ta 6 o której mówi Sarri.


Zablokowany