Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:45

jackop pisze:88 mln € Jeśli się potwierdzi, to znaczy że zaakceptowali ofertę za Lukaku. Mandzu to waciki.
W sumie to dziwne by było żeby jeden z najbogatszych klubów na świecie chcący wrócić do europejskaiej czołówki chciał kupić napastnika chylacego się ku końca kariery.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:56

Info wyszło tak totalnie z tyłka, że faktycznie ciężko w nie uwierzyć. Co do powodu, to najłatwiej przełożyć mi to na sytuację Tottenham - Llorente za którego też zapłacono 15 mln € Myślę, że współpraca opłaciła się obu stronom i Levy nie jest smutny z powodu utopionej kasy.

Co do finansów Czerwonych Diabłów nie jest taka kolorowo jak się wydaje, przynajmniej jeśli chodzi o zarządzanie kasą. Pisałem o tym w temacie o PL.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2019, 21:00 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 20:58

Wydaje się że zaczynamy ponosić konsekwencje naszych wcześniejszych działań. Podpisanie kontraktow z Mandzu i Khedira tak jak chyba każdy przypuszal odbija nam się czkawką. Do tego gigant kontrakt Igły i podstarzaly Matuidi z także niezbyt małym kontraktem. Wszystko to powoduje, że ciężko znaleźć kupca na tych staruchow i jesteśmy zmuszeni do sprzedaży graczy, których moim zdaniem w pierwotnym planie sprzedać wcale nie chcieliśmy. Na dodatek przez te problemy że sprzedażą mamy wciąż przepełniona kadrę i grozi nam utrzymywanie zawodników, których nawet nie będziemy mogli zgłosić do rozgrywek.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:13

Oni powinni trafić do klubu kokosa, potrzebna twarda ręka w klubie.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:20

1. Paratici po dobrym lub b. dobrym starcie okienka transferowego teraz zalicza same porażki. Na tabun piłkarzy który jest do odpalenia odszedł jeden. Tydzień latania do Anglii i na ten moment mamy jeden deal i to jeszcze na warunkach man c a nie naszych...

2. Nie wiem jak wy ale ja kibicuje KLUBOWI, rozumiem sympatie do piłkarzy, szacunek itp ale nie można przekładać jednostki ponad klub.... to jest absurd. Jeśli chcemy sprzedać Pawełka a ten stroi fochy to ja nie będę mu przyklaskiwał ale rozumiem ze część 4umki poszła by z nim na lody ;)

3. Nie wiem na ile te artykuły dot. finansów są prawdziwe ale jeśli są to znaczy ze klub nie jest zbyt mONdrze zarządzany. Transfer grubasa na chorych warunkach, przedłużanie umów z emerytami, transfer CR7 tak nadwyrężyły księgi ze bez sprzedaży i to dużych już nikt nie przyjdzie... Choć zastanawia mnie jedno. Rzekomo byliśmy zainteresowani dealem Dybala-Lukaku i mówiło się nawet o wymianie 1:1 więc praktycznie żadnego zysku byśmy nie mieli prócz amortyzacji i nowego prawa podatkowego a teraz mowa o tym ze dopiero sprzedaż Dybali za 70 mln spowoduje bilans in plus
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2019, 21:27 przez mns, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:23

Ciężko oprzeć się wrażeniu, że coś niedobrego dzieje się podczas tego mercato. Niby początek spokojny, wpadł Ramsey, Rabiot, Demiral oraz de Ligt, ale po tej sielance zdaje się nie być śladu. Jakieś rozpaczliwe próby sprzedaży kogo się tylko da, w zasadzie wygląda to tak, jakby odejść mógł każdy. Tymczasem marazm, jeśli chodzi o pozbywanie się balastu. Przepraszam, ale trochę zalatuje to Milanem u schyłku Berlusconiego - niestety mówię to z pełną powagą. Podstarzali piłkarze z opasłymi kontraktami trzymają się klubu mocno, więc wygląda na to, że trzeba sprzedawać na łapu capu co się tylko da.

Mizernie wygląda to nasze mercato. Mizernie, biorąc pod uwagę początkowe oczekiwania. Boki obrony obecnie to jest jakieś nieporozumienie. Sandro ok, ale dalej już trąci karykaturą - do bólu przeciętny De Sciglio i Danilo, który w dwóch poprzednich klubach dorobił się statusu piłkarza-mema, coś jak niegdyś u nas De Ceglie. I to kosztem Cancelo. Nawet nie chcę się dalej rozpisywać o tej idiotycznej wymianie bo szkoda nerwów na wieczór.

Cieszę się jedynie, że nie doszło do wymiany Dybali na Lukaku. Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:35

JMercato podało, że deal Ruganiego zamknięty. 32 mln + 8 bonusów. Oby się to potwierdziło :pray:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:38

pumex pisze:Jakieś rozpaczliwe próby sprzedaży kogo się tylko da, w zasadzie wygląda to tak, jakby odejść mógł każdy.
Dziwie się, że nie padło jeszcze nazwisko Bentancura, który nie jest u nas jakimś pewniakiem. Za relatywnie młodego Urugwajczyka, po dwóch przyzwoitych turniejach moglibyśmy zgarnąć kilkadziesiąt baniek. Chyba, że nadal wisi nad nami widmo odpalenia % od sprzedaży.


Być może Paraticiego i Nedveda zjadła ambicja i mierzyli zbyt wysoko, ale jak spadać, to z wysokiego konia. Zakładając najczarniejszy scenariusz skończy się podobnie jak za kadencji Marotty, bo transferu De Ligta i niezłych darmowych wzmocnień nikt im nie odbierze.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2019, 21:47 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:38

oficjalnie: Danilo za 37 mln... Cancelo za 65 mln :cooler:


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:40

Jedyne co pozostaje, to czekać do konca okienka (bo co innego możemy zrobić - tylko tracić nerwy).
Nie piszę personalnie do nikogo, ale na zdrowy rozum:
-gdy pojawiły się plotki o Lukaku większość mówiła / pisała "po co nam ten ociężały kopac / Higuain z nadwagą ver. 2 / nie za taką kase"
- wymiana Dybala - Lukaku, "o nie, tylko nie Pawełek / niech nam dopłacą"
- wymiana Dybala - Lukaku, klilka dni temu "super, Lukaku to koks / czołg/ etc" "Pawełek to dzieciak / głupek / pijawka / po co nam on / do niczego sie nie nadaje / tylko wartość marketingowa"


To tylko pokazuje jak szybko zmienił się tutaj front (miesiąc temu śmiechy z Lukaku - dziś płacz)

Sam nie wiem, moze Dybala ma problem z tą agencją marketingową (była o tym mowa 2-3 lata temu i ucichło), może stracił motywację (i przez to formę).

Tu mogły wydarzyć się wszystkie scenariusze - mogliśmy przegrać Lukaku przez veto Dybali / podbijać cenę i interowi / zwodzić MU, wystawić ich do wiatru i ułatwić robotę interowi (jedynemu na placu boju).
W każdą z tych opcji jestem skłonny uwierzyć.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:44

ManInBlack87 pisze:Dybala to mi pasuje do PSG, wymieniłbym go na Cavaniego
Moze od razu T SIlva, jeszcze starszy


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:46

mns pisze:oficjalnie: Danilo za 37 mln... Cancelo za 65 mln :cooler:
28 mln różnicy. Liczyłem na więcej (35-40) :whistle:
Filippo911 pisze:Sam nie wiem, moze Dybala ma problem z tą agencją marketingową (była o tym mowa 2-3 lata temu i ucichło),[...]
Od niedawna jest to temat nr1 i podobno główna przeszkoda, przy negocjacjach z United/Spurs.
Poprostu pisze:Sarri to w ogóle pewnie zaczął bardziej szanować Allegriego jak zobaczył z czym on musiał pracować.
Akurat takich tuzów jak Mandzu, Matuidi czy De Sciglio wystawiał dobrowolnie :whistle:
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2019, 21:53 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:47

Wszystkie te panicznie sprzedaże na 99% spowodowane są tym, że nikt naszego martwego drewna nie chce, co wcale nie dziwi.
Sarri to w ogóle pewnie zaczął bardziej szanować Allegriego jak zobaczył z czym on musiał pracować.

I podobno dlatego cena za Dybale to 60-70 mln. Mówi się, że za te prawa wizerunkowe klub będzie musiał zapłacić 40mln co obniża wartość Dybali.

Notabene jakim trzeba być kretynem, żeby od tak po prostu zerwać sobie umowę. :facepalm:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 21:56

Posty dybali wyglądają na pożegnanie.

Wszystko dogadane.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2019, 22:03

Adrian27th pisze:Posty dybali wyglądają na pożegnanie.

Wszystko dogadane.
Jakie posty? Źródło?


Zablokowany