Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 10:58

Przemo90 pisze:- może tylko taki kubeł zimnej wody obudzi nasza wierchuszkę - masakra.
Jakby wierchuszka spała, to nie byłoby żadnego de Ligta, Rabiota i Ramseya.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 11:14

ewerthon pisze:
Przemo90 pisze:- może tylko taki kubeł zimnej wody obudzi nasza wierchuszkę - masakra.
Jakby wierchuszka spała, to nie byłoby żadnego de Ligta, Rabiota i Ramseya.
jakby wierchuszka nie spała i miała jaja to za mordę by wzięła Jugola, Matuidiego czy Higuaina i dała do zrozumienia, że szukają klubu albo ława. Lepiej brać za mordę Dybalę czy Cana aby szukać kasy na kolejne wzmocnienie pomocy czy ataku ?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 11:46

Przemo90 pisze:
ewerthon pisze:
Przemo90 pisze:- może tylko taki kubeł zimnej wody obudzi nasza wierchuszkę - masakra.
Jakby wierchuszka spała, to nie byłoby żadnego de Ligta, Rabiota i Ramseya.
jakby wierchuszka nie spała i miała jaja to za mordę by wzięła Jugola, Matuidiego czy Higuaina i dała do zrozumienia, że szukają klubu albo ława. Lepiej brać za mordę Dybalę czy Cana aby szukać kasy na kolejne wzmocnienie pomocy czy ataku ?
Ty naprawdę sądzisz, że ten biznes wygląda w ten sposób, że Fabio lub Andrea podchodzą do Mandzukicia i mówią mu "Jugol jutro wypieprzasz do Pescary albo innego Dolcanu Ząbki", a on posłusznie zaczyna się pakować?

Ja wiem, że można być prostolinijnym. Że można nie znać się na biznesie i nie ogarniać nawet podstaw rynku transferowego. Wiem też, że można wierzyć we wszystko co napisze Di Marzio, Tuttosport czy Corierre della Serra. Że można udawać w internecie najmądrzejszego ze wszystkich i uważać, że zarządzanie wielomilionowym przedsiębiorstwem to tylko głupie wybory. No ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez przesady.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 11:53

Poulinho pisze:
Przemo90 pisze:
ewerthon pisze: Jakby wierchuszka spała, to nie byłoby żadnego de Ligta, Rabiota i Ramseya.
jakby wierchuszka nie spała i miała jaja to za mordę by wzięła Jugola, Matuidiego czy Higuaina i dała do zrozumienia, że szukają klubu albo ława. Lepiej brać za mordę Dybalę czy Cana aby szukać kasy na kolejne wzmocnienie pomocy czy ataku ?
Ty naprawdę sądzisz, że ten biznes wygląda w ten sposób, że Fabio lub Andrea podchodzą do Mandzukicia i mówią mu "Jugol jutro wypieprzasz do Pescary albo innego Dolcanu Ząbki", a on posłusznie zaczyna się pakować?

Ja wiem, że można być prostolinijnym. Że można nie znać się na biznesie i nie ogarniać nawet podstaw rynku transferowego. Wiem też, że można wierzyć we wszystko co napisze Di Marzio, Tuttosport czy Corierre della Serra. Że można udawać w internecie najmądrzejszego ze wszystkich i uważać, że zarządzanie wielomilionowym przedsiębiorstwem to tylko głupie wybory. No ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez przesady.

A widzę że ty za to jak typowy polak Janusz masz doświadczenie w zarządzaniu korporacją i jesteś ekspertem do spraw rynku transferowego i zarządzania klubem. Lepiej idź na VS - podobno tam są sami najlepsi specjaliści i tzw. guru wszystko wiedzący. Nie wiesz czym się zajmuje na co dzien i jakie mam doświadczenie zawodowe - nie każdy na tym forum jest typowym gimbusem przed kompem i z robotą w garsci za dwa tysiaki. O zarządzaniu zasobami ludzkimi i kierowaniu dużym zespołem z pewnością wiem więcej niż ty z całym szacunkiem do twojej osoby. Juz po przeczytaniu twojej wypowiedzi na poziomie wnioskuję, że raczej inteligencją i doświadczeniem na rynku pracy nie grzeszysz.
A tak swoją drogą nie wierzę aby ktoś komu zakomunikowano, że nie jest w planach klubu siedział na tyłku i wybrzydzał - ktoś kto może pograć jeszcze kilka lat i dorobić do emeryturki. Bale podobno też chciał siedzieć w realu ( do czasu spotkania z Perezem) kilka dni później siedział już w samolocie do Chin, jak to się skończyło wszyscy wiemy.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 11:55

To okno jest po prostu mocno przeciętne, w kilku aspektach kiepskie. Fatalna polityka sprzedaży (obciążenie budżetu kilkoma niepotrzebnymi zawodnikami, do tej pory każdy z nich nadal w klubie), na prawą Danilo, który od Porto wiele nie pokazuje nie radząc sobie za dobrze w Realu i City (na jego zastępstwo Cuadrado, który wie tyle o bronieniu, że hej), z kolei Ramsey czy Rabiot to żadne wyjątkowe nazwiska, a jedynie okazje. Utrata coraz lepiej zapowiadającego się Spiny, konieczność sprzedaży jedynego sensownego wychowanka od wielu lat Keana (zwlekanie z kwestią przedłużenia umowy i brak umiejętności zrobienia mu miejsce do gry). Na deser doniesienia o tym, że być może będziemy zmuszeni oddać Pjanicia / Cana, podczas gdy Matuidi czy Khedira mają się świetnie. Najbardziej chaotyczne okno od dawna. Jedynym naprawdę super posunięciem jest Ligt.

Niech jeszcze oddadzą Dybalę albo pójdą na finansowe warunki Interu w celu pozyskania gościa, który jest już w tym środowisku skreślony.

Okno Interu imponujące, graty. Nie byłbym taki pewien, że można Juve przypisywać kolejne Scudetto.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 12:30

Przemo90 pisze:
Poulinho pisze:
Przemo90 pisze:
jakby wierchuszka nie spała i miała jaja to za mordę by wzięła Jugola, Matuidiego czy Higuaina i dała do zrozumienia, że szukają klubu albo ława. Lepiej brać za mordę Dybalę czy Cana aby szukać kasy na kolejne wzmocnienie pomocy czy ataku ?
Ty naprawdę sądzisz, że ten biznes wygląda w ten sposób, że Fabio lub Andrea podchodzą do Mandzukicia i mówią mu "Jugol jutro wypieprzasz do Pescary albo innego Dolcanu Ząbki", a on posłusznie zaczyna się pakować?

Ja wiem, że można być prostolinijnym. Że można nie znać się na biznesie i nie ogarniać nawet podstaw rynku transferowego. Wiem też, że można wierzyć we wszystko co napisze Di Marzio, Tuttosport czy Corierre della Serra. Że można udawać w internecie najmądrzejszego ze wszystkich i uważać, że zarządzanie wielomilionowym przedsiębiorstwem to tylko głupie wybory. No ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez przesady.

A widzę że ty za to jak typowy polak Janusz masz doświadczenie w zarządzaniu korporacją i jesteś ekspertem do spraw rynku transferowego i zarządzania klubem. Lepiej idź na VS - podobno tam są sami najlepsi specjaliści i tzw. guru wszystko wiedzący. Nie wiesz czym się zajmuje na co dzien i jakie mam doświadczenie zawodowe - nie każdy na tym forum jest typowym gimbusem przed kompem i z robotą w garsci za dwa tysiaki. O zarządzaniu zasobami ludzkimi i kierowaniu dużym zespołem z pewnością wiem więcej niż ty z całym szacunkiem do twojej osoby. Juz po przeczytaniu twojej wypowiedzi na poziomie wnioskuję, że raczej inteligencją i doświadczeniem na rynku pracy nie grzeszysz.
A tak swoją drogą nie wierzę aby ktoś komu zakomunikowano, że nie jest w planach klubu siedział na tyłku i wybrzydzał - ktoś kto może pograć jeszcze kilka lat i dorobić do emeryturki. Bale podobno też chciał siedzieć w realu ( do czasu spotkania z Perezem) kilka dni później siedział już w samolocie do Chin, jak to się skończyło wszyscy wiemy.
1. Po pierwsze nie mam doświadczenia w zarządzaniu klubem, nikt z ludzi na tym forum nie ma.
2. Możesz nawet napisać, że kierujesz Grupą Azoty, Comarchem czy innym Orlenem, co dalej nie zmienia faktu, że gówno wiesz o zarządzaniu klubem, dokładnie tak jak ja. Z tą różnicą, że ja zdaję sobie z tego sprawę, że zapewne nigdy w ciągu 10 lat nie dałbym rady zwiększyć przychodów spółki giełdowej trzykrotnie i doprowadzić jej na szczyt. Ty zaś jesteś święcie przekonany, że w porównaniu do Agnellego, Paraticiego czy Nedveda masz wiedzę równą im lub nawet większą, bo przecież lepiej byś przeprowadził okienko.
3. Bale podobno chciał siedzieć w Realu i nigdzie się nie ruszać, Zidane powiedział że ma wypieprzać i wszyscy widzimy jak to się skończyło, więc gratuluję logiki.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 12:44

mrozzi pisze:To okno jest po prostu mocno przeciętne, w kilku aspektach kiepskie. Fatalna polityka sprzedaży (obciążenie budżetu kilkoma niepotrzebnymi zawodnikami, do tej pory każdy z nich nadal w klubie), na prawą Danilo, który od Porto wiele nie pokazuje nie radząc sobie za dobrze w Realu i City (na jego zastępstwo Cuadrado, który wie tyle o bronieniu, że hej), z kolei Ramsey czy Rabiot to żadne wyjątkowe nazwiska, a jedynie okazje. Utrata coraz lepiej zapowiadającego się Spiny, konieczność sprzedaży jedynego sensownego wychowanka od wielu lat Keana (zwlekanie z kwestią przedłużenia umowy i brak umiejętności zrobienia mu miejsce do gry). Na deser doniesienia o tym, że być może będziemy zmuszeni oddać Pjanicia / Cana, podczas gdy Matuidi czy Khedira mają się świetnie. Najbardziej chaotyczne okno od dawna. Jedynym naprawdę super posunięciem jest Ligt.

Niech jeszcze oddadzą Dybalę albo pójdą na finansowe warunki Interu w celu pozyskania gościa, który jest już w tym środowisku skreślony.

Okno Interu imponujące, graty. Nie byłbym taki pewien, że można Juve przypisywać kolejne Scudetto.
:ok:
Jestem dokladnie tego samwgo zdania. Jezeli na koniec okienka odejdzie Dybala i/lub Can, zostanie szrot i przyjdzie Icardi to okienko bedzie slabe.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 12:49

Alexinhio-10 pisze:
mrozzi pisze:To okno jest po prostu mocno przeciętne, w kilku aspektach kiepskie. Fatalna polityka sprzedaży (obciążenie budżetu kilkoma niepotrzebnymi zawodnikami, do tej pory każdy z nich nadal w klubie), na prawą Danilo, który od Porto wiele nie pokazuje nie radząc sobie za dobrze w Realu i City (na jego zastępstwo Cuadrado, który wie tyle o bronieniu, że hej), z kolei Ramsey czy Rabiot to żadne wyjątkowe nazwiska, a jedynie okazje. Utrata coraz lepiej zapowiadającego się Spiny, konieczność sprzedaży jedynego sensownego wychowanka od wielu lat Keana (zwlekanie z kwestią przedłużenia umowy i brak umiejętności zrobienia mu miejsce do gry). Na deser doniesienia o tym, że być może będziemy zmuszeni oddać Pjanicia / Cana, podczas gdy Matuidi czy Khedira mają się świetnie. Najbardziej chaotyczne okno od dawna. Jedynym naprawdę super posunięciem jest Ligt.

Niech jeszcze oddadzą Dybalę albo pójdą na finansowe warunki Interu w celu pozyskania gościa, który jest już w tym środowisku skreślony.

Okno Interu imponujące, graty. Nie byłbym taki pewien, że można Juve przypisywać kolejne Scudetto.
:ok:
Jestem dokladnie tego samwgo zdania. Jezeli na koniec okienka odejdzie Dybala i/lub Can, zostanie szrot i przyjdzie Icardi to okienko bedzie slabe.
A jeżeli przyjdzie Verratti i di Maria za Pjanica i Dybale tak jak podaje La republika? :D


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 13:12

Poprostu pisze: A jeżeli przyjdzie Verratti i di Maria za Pjanica i Dybale tak jak podaje La republika? :D
To będziemy ultra idiotami, bo di Maria ma 31 lat, nic na nim nie zyskamy w przyszlosci, a piłkarsko tez kotem jakimś nie wiadomo jakim nie jest a pensje to by pewnie chcial porownywalna do Dybali jak nie wieksza

To samo Pjanic za Verrattiego. Marco sie tam zakisił i stoi w miejscu, a piłkarsko Pjanic go przewyższa


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 13:37

Poprostu Di Maria kolejny dziadek do kolekcji. O Verrattim ciezko mi powiedziec. Wiem ze ma non stop problemy z kontuzjami. Pjanic w dwoch ostatnich sezonach zaliczyl mega zjazd, wiec w sumie chetnie bym kogos za niego zobaczyl, ale czy Verattiego ? Mysle ze lepiej by sie spisal na pozycji na ktorej z uporem wystawiaja Pjanica.

Ja mam nadzieje, ze nie sprzedamy Dybali i Cana, odejdzie szrot i moze powalczymy pod koniec o Eriksena, ewentualnie jak tak bardzo chca tego Icardiego.

PS Nie wyobrazam sobie Icardiego w podstawie, Igly na lawce i Dybali w Interze :facepalm:


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:05

Poulinho pisze:
Przemo90 pisze:
Poulinho pisze:
Ty naprawdę sądzisz, że ten biznes wygląda w ten sposób, że Fabio lub Andrea podchodzą do Mandzukicia i mówią mu "Jugol jutro wypieprzasz do Pescary albo innego Dolcanu Ząbki", a on posłusznie zaczyna się pakować?

Ja wiem, że można być prostolinijnym. Że można nie znać się na biznesie i nie ogarniać nawet podstaw rynku transferowego. Wiem też, że można wierzyć we wszystko co napisze Di Marzio, Tuttosport czy Corierre della Serra. Że można udawać w internecie najmądrzejszego ze wszystkich i uważać, że zarządzanie wielomilionowym przedsiębiorstwem to tylko głupie wybory. No ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez przesady.

A widzę że ty za to jak typowy polak Janusz masz doświadczenie w zarządzaniu korporacją i jesteś ekspertem do spraw rynku transferowego i zarządzania klubem. Lepiej idź na VS - podobno tam są sami najlepsi specjaliści i tzw. guru wszystko wiedzący. Nie wiesz czym się zajmuje na co dzien i jakie mam doświadczenie zawodowe - nie każdy na tym forum jest typowym gimbusem przed kompem i z robotą w garsci za dwa tysiaki. O zarządzaniu zasobami ludzkimi i kierowaniu dużym zespołem z pewnością wiem więcej niż ty z całym szacunkiem do twojej osoby. Juz po przeczytaniu twojej wypowiedzi na poziomie wnioskuję, że raczej inteligencją i doświadczeniem na rynku pracy nie grzeszysz.
A tak swoją drogą nie wierzę aby ktoś komu zakomunikowano, że nie jest w planach klubu siedział na tyłku i wybrzydzał - ktoś kto może pograć jeszcze kilka lat i dorobić do emeryturki. Bale podobno też chciał siedzieć w realu ( do czasu spotkania z Perezem) kilka dni później siedział już w samolocie do Chin, jak to się skończyło wszyscy wiemy.
1. Po pierwsze nie mam doświadczenia w zarządzaniu klubem, nikt z ludzi na tym forum nie ma.
2. Możesz nawet napisać, że kierujesz Grupą Azoty, Comarchem czy innym Orlenem, co dalej nie zmienia faktu, że gówno wiesz o zarządzaniu klubem, dokładnie tak jak ja. Z tą różnicą, że ja zdaję sobie z tego sprawę, że zapewne nigdy w ciągu 10 lat nie dałbym rady zwiększyć przychodów spółki giełdowej trzykrotnie i doprowadzić jej na szczyt. Ty zaś jesteś święcie przekonany, że w porównaniu do Agnellego, Paraticiego czy Nedveda masz wiedzę równą im lub nawet większą, bo przecież lepiej byś przeprowadził okienko.
3. Bale podobno chciał siedzieć w Realu i nigdzie się nie ruszać, Zidane powiedział że ma wypieprzać i wszyscy widzimy jak to się skończyło, więc gratuluję logiki.
Ale przynajmniej próbowali z Bale'm i gdyby nie skąpstwo i cwaniarstwo Chińczyków wypchaliby go nawet za jakiś drobny grosz uwalniając się z jego pensji.
Nigdzie nie napisałem,że posiadam wiedzę naszej wierchuszki i że wiem co się dzieje w kuluarach ale na podstawie informacji do nas docierających i ilości zawodników w kadrze jak i końcówce okna śmiem twierdzić, że nasze poczynania na rynku transferowym idą w złym kierunku. Skoro Jugol przebiera w ofertach, wybrzydza i zaraz okaże się, że także będzie kręcił na ofertę PSG to znaczy, że wydaje mu się, że może coś pograć nawet w I składzie jeśli Higuain będzie miał słabszą formę - chyba wszyscy już w drużynie wiedzą na czele z Gonzalo i Jugolem, że jeśli PSG sprzeda Neya to Paweł do nich pójdzie.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:07

Poprostu pisze:A jeżeli przyjdzie Verratti i di Maria za Pjanica i Dybale tak jak podaje La republika? :D
Napisałbym, że o jakieś 5 lat za późno.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:45

Przemo90 pisze:
Poulinho pisze:
Przemo90 pisze:

A widzę że ty za to jak typowy polak Janusz masz doświadczenie w zarządzaniu korporacją i jesteś ekspertem do spraw rynku transferowego i zarządzania klubem. Lepiej idź na VS - podobno tam są sami najlepsi specjaliści i tzw. guru wszystko wiedzący. Nie wiesz czym się zajmuje na co dzien i jakie mam doświadczenie zawodowe - nie każdy na tym forum jest typowym gimbusem przed kompem i z robotą w garsci za dwa tysiaki. O zarządzaniu zasobami ludzkimi i kierowaniu dużym zespołem z pewnością wiem więcej niż ty z całym szacunkiem do twojej osoby. Juz po przeczytaniu twojej wypowiedzi na poziomie wnioskuję, że raczej inteligencją i doświadczeniem na rynku pracy nie grzeszysz.
A tak swoją drogą nie wierzę aby ktoś komu zakomunikowano, że nie jest w planach klubu siedział na tyłku i wybrzydzał - ktoś kto może pograć jeszcze kilka lat i dorobić do emeryturki. Bale podobno też chciał siedzieć w realu ( do czasu spotkania z Perezem) kilka dni później siedział już w samolocie do Chin, jak to się skończyło wszyscy wiemy.
1. Po pierwsze nie mam doświadczenia w zarządzaniu klubem, nikt z ludzi na tym forum nie ma.
2. Możesz nawet napisać, że kierujesz Grupą Azoty, Comarchem czy innym Orlenem, co dalej nie zmienia faktu, że gówno wiesz o zarządzaniu klubem, dokładnie tak jak ja. Z tą różnicą, że ja zdaję sobie z tego sprawę, że zapewne nigdy w ciągu 10 lat nie dałbym rady zwiększyć przychodów spółki giełdowej trzykrotnie i doprowadzić jej na szczyt. Ty zaś jesteś święcie przekonany, że w porównaniu do Agnellego, Paraticiego czy Nedveda masz wiedzę równą im lub nawet większą, bo przecież lepiej byś przeprowadził okienko.
3. Bale podobno chciał siedzieć w Realu i nigdzie się nie ruszać, Zidane powiedział że ma wypieprzać i wszyscy widzimy jak to się skończyło, więc gratuluję logiki.
Ale przynajmniej próbowali z Bale'm i gdyby nie skąpstwo i cwaniarstwo Chińczyków wypchaliby go nawet za jakiś drobny grosz uwalniając się z jego pensji.
Nigdzie nie napisałem,że posiadam wiedzę naszej wierchuszki i że wiem co się dzieje w kuluarach ale na podstawie informacji do nas docierających i ilości zawodników w kadrze jak i końcówce okna śmiem twierdzić, że nasze poczynania na rynku transferowym idą w złym kierunku. Skoro Jugol przebiera w ofertach, wybrzydza i zaraz okaże się, że także będzie kręcił na ofertę PSG to znaczy, że wydaje mu się, że może coś pograć nawet w I składzie jeśli Higuain będzie miał słabszą formę - chyba wszyscy już w drużynie wiedzą na czele z Gonzalo i Jugolem, że jeśli PSG sprzeda Neya to Paweł do nich pójdzie.
Przecież Chińczycy nie chcieli nic płacić za Bale'a właśnie przez sytuację, którą Real stworzył sam. Koniec końców zostali z gościem, który usłyszał, że ma spieprzać i to na konferencji prasowej, będą opłacać mu sporą pensję a po zakończeniu kontraktu nie dostaną za niego nic. Mistrzostwo sprzedaży. Zresztą Real ma dokładnie ten sam problem co my, nadmiaru zawodników. Jakoś nie widzę, żeby udało im się opchnąć zbędnych zawodników.

Jeżeli Dybala nie będzie się chciał nigdzie ruszyć to nie ruszy się tak jak Higuain i Mandzukic. Na tym polega podpisywanie kontraktów, że wiążą obie strony, zarówno zawodnika jak i klub. Zawodnik nie opuści zespołu bez zgody klubu, a klub nie sprzeda bez woli zawodnika. Głupotą było podpisanie kolejnego kontraktu z Mandzukiciem (Khediry nie uwzględniam, bo jak widać kolejny trener chce na niego stawiać) i za to można ganić zarząd, który choćby nie sam negocjował to na taki kontrakt się zgodził. Musimy z tym żyć, bo choćbyś nie wiem kim był nie wypchniesz zawodnika jeśli tego nie chce. Przykładów w aktualnym okienku jest od liku. Bale, James, Mandzukic, Icardi itd itd. To nie jest piaskownica że strzelisz komuś w twarz i on sobie pójdzie. Czy chcemy się pozbyć Mandzukicia, Matuidiego czy Higuaina? Oczywiście, że tak. Czy możemy to zrobić? No jeśli nie będą chcieli to niestety ale nie.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:54

Poprostu pisze:Corriere dello Sport
Jesteśmy w stanie wypożyczyć Mandzukicia za darmo do Romy jeżeli zgodzą się na obowiązkowy wykup Ruganiego.
Mając do wyboru Kalinica albo Mario wybór jest prosty. Kalinic za swoje cyrki na mistrzostwach powinien być spalony w środowisku czytając stronę Romy to nikt go tam nie chce a Mandzukic ma nieźle notowania jako vice Dzeko, inna sprawa że on Sam będzie kręcił nosem


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2019, 14:56

Widze, że tak jak byliśmy z Caldarą caritasem dla Milanu tak w tym roku najprawdopodobniej będziemy caritasem dla Romy oddając im za free Jugola, byle tylko opchnąć naszą defensywną miernotę. :facepalm:

Oj jak bardzo cieszę się na zimowe/kolejne letnie mercato, kiedy być może ostatecznie rozprawimy się z niechcianymi graczami.


Zablokowany