Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 18:57

Gdzieś ostatnio pisali, że Tottki są w stanie oddać Eriksena za 50 mln żeby tylko nie puścić go za darmo.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 19:15

Haris pisze:Gdzieś ostatnio pisali, że Tottki są w stanie oddać Eriksena za 50 mln żeby tylko nie puścić go za darmo.
Tak było, oczywiście funtów jednak gdzie u nas? Mamy nadkomplet, skupiamy się na sprzedażach z czym nie idzie kompletnie a jeszcze myślimy o zaatakowania Icardiego na koniec okienka.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 20:52

Ktoś się orientuje czy z Orsolinim mamy jakąś możliwość odkupu?

Swoją drogą Real 190 melonów na minusie (oni powinni kogoś sprzedać, ciekawe co szykują), Barca: -100 melonów. U nas wygląda to znacznie lepiej, ale nas trochę dusi budżet przeznaczony na wypłaty.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 22:20

Po dzisiejszych cyrkach Romy w obronie jutro spodziewam się ponownego zainteresowania Ruganim. :D


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 22:26

Poprostu pisze:Po dzisiejszych cyrkach Romy w obronie jutro spodziewam się ponownego zainteresowania Ruganim. :D
Cyk
75:59 w Eleven własnie o tym wspomnieli :)

Sa pod sciana czy chca nie. ich oferta dwoch mlodych plus 10 mln jest smieszna jak Juan Jesus, takze niech przemysla bo przy takiej grze szykuje sie za rok znowu gra najwyzej w LE


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 22:44

Tony Montana pisze:Ktoś się orientuje czy z Orsolinim mamy jakąś możliwość odkupu?
O ile dobrze pamiętam to mamy możliwość za 28 mln. Coś podobnego jak z Mandragorą by wyjść na zero z tym finansowym fair play.
Btw powoli mam dość Pjanicia. Ja wiem, że to start nowego sezonu, ale Jezu...koleś mnie tak denerwuje swoją grą, że jak patrzę na tego Mandragore właśnie to on się wydaje całkiem spoko.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2019, 23:09

Shadow Marshall pisze:
Tony Montana pisze:Ktoś się orientuje czy z Orsolinim mamy jakąś możliwość odkupu?
O ile dobrze pamiętam to mamy możliwość za 28 mln. Coś podobnego jak z Mandragorą by wyjść na zero z tym finansowym fair play.
Btw powoli mam dość Pjanicia. Ja wiem, że to start nowego sezonu, ale Jezu...koleś mnie tak denerwuje swoją grą, że jak patrzę na tego Mandragore właśnie to on się wydaje całkiem spoko.
On od jakiegoś czasu bryluje ale na instragamie

I co z tego że Higuain prawie asysta, prawie robi dużą różnicę, na Parma to trochę malo


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 11:07

Wydaje się, że wystawienie Igły, Khediry i Matiudiego było pod ich sprzedaż.
Szybciej ktoś kupi gościa z ,,pierwszej 11" niż kogoś z ławy. Proste.


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 11:59

Danielpiero pisze:Wydaje się, że wystawienie Igły, Khediry i Matiudiego było pod ich sprzedaż.
Szybciej ktoś kupi gościa z ,,pierwszej 11" niż kogoś z ławy. Proste.
No albo pogrążenie ich - ani matuidi ani Higuain nie zagrali dobrze w meczu z Parmą. Do tego dochodzi ewentualna rosnącą frustracja Dybali jak i De Ligta czy Rabiota.
Cyrk na kołkach - obecna sytuacja sprzedażowa pokazuje jakim szrotem obecnie dysponujemy - nawet przeciętne drużyny z Niemiec czy Francji nie są zainteresowane naszymi tuzami.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 12:42

Przemo90 pisze:No albo pogrążenie ich - ani matuidi ani Higuain nie zagrali dobrze w meczu z Parmą. Do tego dochodzi ewentualna rosnącą frustracja Dybali jak i De Ligta czy Rabiota.
Czy ja wiem czy Igła zagrał słabo? W 1 połowie miał 3 kluczowe podania,a to dużo. W drugiej połowie cały zespół zagrał słabo. Matuidi wiadomo.
Przemo90 pisze:Cyrk na kołkach - obecna sytuacja sprzedażowa pokazuje jakim szrotem obecnie dysponujemy - nawet przeciętne drużyny z Niemiec czy Francji nie są zainteresowane naszymi tuzami.
Oni nie są zainteresowani przez ich pensję, a nie ich poziom.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 13:10

Przemo90 pisze:
Danielpiero pisze:Wydaje się, że wystawienie Igły, Khediry i Matiudiego było pod ich sprzedaż.
Szybciej ktoś kupi gościa z ,,pierwszej 11" niż kogoś z ławy. Proste.
No albo pogrążenie ich - ani matuidi ani Higuain nie zagrali dobrze w meczu z Parmą. Do tego dochodzi ewentualna rosnącą frustracja Dybali jak i De Ligta czy Rabiota.
.
Rosnąca frustracja DeLigtai Rabiota - po jednym meczu :prochno: :bravo: :laugh:


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 14:08

Robaku pisze:
Przemo90 pisze:
Danielpiero pisze:Wydaje się, że wystawienie Igły, Khediry i Matiudiego było pod ich sprzedaż.
Szybciej ktoś kupi gościa z ,,pierwszej 11" niż kogoś z ławy. Proste.
No albo pogrążenie ich - ani matuidi ani Higuain nie zagrali dobrze w meczu z Parmą. Do tego dochodzi ewentualna rosnącą frustracja Dybali jak i De Ligta czy Rabiota.
.
Rosnąca frustracja DeLigtai Rabiota - po jednym meczu :prochno: :bravo: :laugh:
Esencja forum JP na 100% ;) jak i to, że po jednym meczu jest kaszan i Max dalej żywy...

no, ale i na reddicie pojawił się jakiś thread, że brak wystawienia DL, czy Rabiota w podstawie w meczu z Napoli może już narobić kwasów.

Prędzej spodziewam się, że nasz Messi 2 zacznie utyskiwać, co może wreszcie skłoni go do racjonalnych przemyśleń.

Jak widzę oceny pomeczowe, Igła nie zagrał tak tragicznie, więc o ile na mecz z Napoli Maurycy nie zmieni podejścia to również nie spodziewam się zmian w ataku. Może chociaż to na ostatni moment skłoni kogoś do zakupu

-
Wygląda na to, że temat Can/Rakitic dalej żywy, podobnie jak wyeksportowanie Ruganiego. Niestety chyba z Mandzu już definitywnie koniec, bo nie sądzę, aby Barca po niego ruszyła, jeśli ostatecznie dopchną Neymara, a Bayern też nie chce nic zdziałać, mimo że Kovac chciałby Mario.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 19:44

zakiii pisze:O Demirala ponownie pyta Milan. Jeśli zostanie sprzedany to Rugani zostaje w klubie. (Sky)
Co tu sie odpierdziela xD Ja rozumiem gdyby taki "news" podał AS, The Sun, nawet Tuttosport.... ale SKY !?!? Jeśli to jest prawda to nie wiem czy płakać czy się śmiać... :angry: :angry:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 19:56

zakiii pisze:O Demirala ponownie pyta Milan. Jeśli zostanie sprzedany to Rugani zostaje w klubie. (Sky)
Żałosne :facepalm:

@Alex

Jak rok? Mowa jest o transferze definitywnym za 35 mln.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2019, 20:35 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2019, 20:04

Hubson pisze:
zakiii pisze:O Demirala ponownie pyta Milan. Jeśli zostanie sprzedany to Rugani zostaje w klubie. (Sky)
Co tu sie odpierdziela xD Ja rozumiem gdyby taki "news" podał AS, The Sun, nawet Tuttosport.... ale SKY !?!? Jeśli to jest prawda to nie wiem czy płakać czy się śmiać... :angry: :angry:
Mercato 10/10 :D
Jeszcze pozostanie Matuidiego, Khediry, Mandzu i Igły. Plus dokooptowanie kolejnego 30 latka (Rakitic za Cana). A i jeszce Icar za Dybale.
Ach te okazje :dance:

P.S Z drugiej strony, jeśli Demiral ma grać mało, a wątpię, żeby Bonu nagle stał się 4tym obrońcą, to może i dobrze, żeby rok gdzieś pograł w pierwszym składzie. Mimo wszystko jednak nie powinniśmy się pozbywać lepszych piłkarzy, a zostawiać słabszych.


Zablokowany