Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 14:40

Poprostu pisze:@sebastian

To, że Sarri opiera grę na skrzydłach nie znaczy, że polega ona na milionie wrzutek jak u Allegriego :facepalm:

Coraz więcej pojawia się info o wymianie Rakitic- Can. RZYG, kolejny emeryt :facepalm:
To ma być deal łączony Mandzu-Can -> Miranda, Rakitic.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 15:13

Adrian27th pisze:
Poprostu pisze:@sebastian

To, że Sarri opiera grę na skrzydłach nie znaczy, że polega ona na milionie wrzutek jak u Allegriego :facepalm:

Coraz więcej pojawia się info o wymianie Rakitic- Can. RZYG, kolejny emeryt :facepalm:
To ma być deal łączony Mandzu-Can -> Miranda, Rakitic.
Jak oni sobie wyobrażają ten deal łączony? DiMarzio imo słusznie wskazał, że mając siedmiu w pomocy na trzy pozycje mamy o jednego za dużo, więc o ile mielibyśmy się pozbyć Cana to chyba tylko w ramach zrobienia dobrze finansom a nie w celu przyjęcia na jego miejsce kolejnego pomocnika (starego, z dużym kontraktem), który liczbowo w ogólnie nie uzdrowi naszej sytuacji.

Ciekawe, czy rzeczony Miranda był na sławnej liście Paraticiego, że tak się o niego bijemy :think:

Poza tym i tak w tym nie ma żadnej realnej wartości dla pierwszej drużyny. Rakitic? Meh, Miranda? Pewno powędruje do U23 i tylko cud może spowodować, że za jakiś czas o nim nie zapomnimy.

Plus chociaż taki, że Mandzu by odszedł.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 17:14

Przecież te okienko ich przerasta. Widać, że nie ogarniają tego co się dzieje.
Juve ciśnie w sprawie Mirandy, z którym mamy porozumienie.
Super. Po co wypożyczyliśmy Pellegriniego?
Barca proponowała wymianę Rakitic - Can, ale my chcemy sprzedać pomocnika bez otrzymania kogoś w zamian.
Jasne, skoro dupa się pali, to ratują się jak tylko mogą.
- Mandzukic, Rugani oraz Matuidi są do odstrzału
To wiemy, tylko szkoda że nie wypychają ich tak jak Dybale.

Baj baj Ligo Mistrzów, a cholera jeszcze wie co będzie z ligą.

de Ligt i później dłuuuuuuuugo nic :facepalm:


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 18:14

Przecież LM nie jest priorytetem, po co ten płacz.

10 mistrzostw z rzędu w ogórkowej lidze, to jest prioytet :dance:

Napchanie kabzy azjatycką i amrykancką mamoną, to jest priorytet nadrzędny :dance: :dance:


Del_Pablo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 14
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 18:56

Ostatnie wpisy w tym temacie to jest śmiech na sali. Parafrazując: "mercato wymknęło im się spod kontroli", "po sprzedaży Dybali i wymianie Cana na dziadka Rakiticia liga jest zagrożona", "baj baj ligo mistrzów" czy "liga mistrzów nigdy nie była celem, tylko 10 mistrzostw z rzędu w ogórkowej serie a". Panowie, tak się nie godzi. Śmiać mi się chce z gorliwych obrońców Dybali. Przy braku jego sprzedaży mamy większe szanse na ligę mistrzów? Wg mnie absolutnie nie. Żadna z niego topowa 9, nawet fałszywa. Stawiam dolary przeciwko orzechów, że w tej roli lepiej będzie się sprawdzał w przyszłym sezonie powszechnie wyszydzany, gruby Higuain. Jeszcze śmieszniejsze jest stawianie Cana wyżej w hipotetycznym porównaniu z Rakiticiem. Wzięliśmy gościa prawie za darmo, sprawdził się średnio, a na myśl o jego wymianie ludzie chcą popełniać harakiri. Niektórzy zdają się cenić go bardziej niż jednego z najlepszych pomocników Barcelony ostatnich lat i ubiegłorocznego wicemistrza świata, gdzie w reprezentacji Rakitic grał również pierwsze skrzypce. Co do przegranej ligi i mercato wymykającego się spod kontroli - szkoda słów... Piłka na najwyższym poziomie to jest oprócz sportu również biznes, budżet trzeba bilansować za wszelką cenę i umówmy się, patrząc gdzie byliśmy 10 lat temu, nasz zarząd dobrze to robi, a Wasze narzekania są poprostu nie na miejscu.l


jaccek24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 102
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 22:01

Wreszcie jakiś normalny komentarz.
W obronie de Light i Demiral
W pomocy Rabiot i Ramsey ( tak trochę łamliwy ) ale obaj są wzmocnieniem naszej pomocy.
Powrót Costy i Cuadrado ( obaj poprzedni sezon kontuzje i praktycznie nie grali)
W ataku powrót Higuaina wbrew pozorom może się okazac, że będzie nasza główna 9.
Według mnie na razie mercato na 4+. Bo skład jest znacznie lepszy niż w poprzednim sezonie
Minusem problem ze sprzedazami


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2019, 22:31

Del_Pablo pisze:Ostatnie wpisy w tym temacie to jest śmiech na sali. Parafrazując: "mercato wymknęło im się spod kontroli", "po sprzedaży Dybali i wymianie Cana na dziadka Rakiticia liga jest zagrożona", "baj baj ligo mistrzów" czy "liga mistrzów nigdy nie była celem, tylko 10 mistrzostw z rzędu w ogórkowej serie a". Panowie, tak się nie godzi. Śmiać mi się chce z gorliwych obrońców Dybali. Przy braku jego sprzedaży mamy większe szanse na ligę mistrzów? Wg mnie absolutnie nie. Żadna z niego topowa 9, nawet fałszywa. Stawiam dolary przeciwko orzechów, że w tej roli lepiej będzie się sprawdzał w przyszłym sezonie powszechnie wyszydzany, gruby Higuain. Jeszcze śmieszniejsze jest stawianie Cana wyżej w hipotetycznym porównaniu z Rakiticiem. Wzięliśmy gościa prawie za darmo, sprawdził się średnio, a na myśl o jego wymianie ludzie chcą popełniać harakiri. Niektórzy zdają się cenić go bardziej niż jednego z najlepszych pomocników Barcelony ostatnich lat i ubiegłorocznego wicemistrza świata, gdzie w reprezentacji Rakitic grał również pierwsze skrzypce. Co do przegranej ligi i mercato wymykającego się spod kontroli - szkoda słów... Piłka na najwyższym poziomie to jest oprócz sportu również biznes, budżet trzeba bilansować za wszelką cenę i umówmy się, patrząc gdzie byliśmy 10 lat temu, nasz zarząd dobrze to robi, a Wasze narzekania są poprostu nie na miejscu.l
Nie tłumacz. Nie warto. Tutaj większość to ludzie mający do czynienia finansami w wielkich światowych korporacjach, operujący na co dzień milionami euro, zarządzanie zasobami ludzkimi mają w małym palcu, a negocjacji uczą tysięcy ludzi. Nie wspominając o niesamowitej wiedzy na temat piłki, taktyki, treningu. Według ich długofalowych analiz, już dawno wszystko przegraliśmy, transferem najlepszym jest De Ligt i potem już nie ma nic :cooler: .


tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 00:25

Dziękuję trzem kolegom wyżej, bałem się że wszystkim odbiło. Jedyne trzeźwe i racjonalne komentarze od bardzo dawna.
Forza Juve !!!


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 06:44

tOmek8820 pisze:Dziękuję trzem kolegom wyżej, bałem się że wszystkim odbiło. Jedyne trzeźwe i racjonalne komentarze od bardzo dawna.
Forza Juve !!!
Prziecież forum JuvePoland to od miesięcy długich prywatny folwark kilku śmieszków-fachowców, którzy wypluwają posta za postem o niczym i w kółko tym samym. O ile sama strona to w zasadzie trup z minionej dekady to forum jest kompletnym śmietniskiem Pepunio jest nasz i temu podobnych pseudo znawców wszystkiego.


:allegri: na śmietnik
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 07:56

Odezwał się. Ekspert. Prezes korporacji 3 pod względem obrotów na świecie. Bobek.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 08:11

Niestety taka prawda. Liczba płaczek tutaj naprawdę już sięgnęła zenitu - rzewne łzy wylewane za Cancelo, Dybalą, Canem i Spiną. Ja wszystko rozumiem, ale Serie A powinniśmy wygrać a żaden z tych zawodników w LM nic nie gwarantuje.

Wymiana Can-Rakitic byłaby świetna, Rakitic to nadal świetny piłkarz a Can to najwyżej rezerwowy. Nawet wchodząc z ławki Rakitic mógłby być mega wzmocnieniem.

A ataku w LM więcej jakości gwarantuje Mandzu, a przy Ronaldo lepszy będzie Igła. Osoby które tak wieszczą że przy Sarrim Dybala nagle zostanie "Messim" niech sobie sprawdzą jak grał Higuain w Napoli pod Sarrim.

Pomoc wzmocniona, Obrona wzmocniona, atak nadal świetny w jakiejkolwiek konfiguracji czy z Higuainem, Dybalą czy Mandzu,

Jakby udało się zakończyć tak mercato że :
OUT : Rugani, Matuidi, Mandzukić, Can
IN : Miranda, Rakitic

To już niezależnie od sytuacji Dyabla-Igła mercato byłoby super.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 08:13

towalski pisze:Odezwał się. Ekspert. Prezes korporacji 3 pod względem obrotów na świecie. Bobek.
Pomyliło Ci się coś. Nigdy się za tekiego nie uważałem i nie udawałem nawet. Ale miło wiedzieć, że jesteś kolejnym dopisanym do listy "klaunów JP" :happy:

PS. żewny dowcip masz, taki na poziomie nocy kabaretowej polsatu :facepalm: :whistle:


:allegri: na śmietnik
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 08:35

Bobby X pisze:
towalski pisze:Odezwał się. Ekspert. Prezes korporacji 3 pod względem obrotów na świecie. Bobek.
Pomyliło Ci się coś. Nigdy się za tekiego nie uważałem i nie udawałem nawet. Ale miło wiedzieć, że jesteś kolejnym dopisanym do listy "klaunów JP" :happy:

PS. żewny dowcip masz, taki na poziomie nocy kabaretowej polsatu :facepalm: :whistle:
Spokojnie Bobby ja mam swoja prywatna listę klaunów JP - czytaj ekspertów czy też powierników super wszech wiedzącego centrum świata zwanego VS vel Pepunio nadchodzi.
Sami znafcy i eksperci tłumacza google. Ja już zdecydowałem, że przestaje tutaj wchodzić. W tym momencie konkurencja pod szyldem Che Juventus bije to towarzystwo wzajemnej adoracji zwane JuvePoland na głowę. A szkoda bo kiedyś było lepiej - inna grupa ludzi a nie gimbaza, wspólne wyjazdy na mecze w 2005 i 2006 roku w których brałem udział. A teraz co przychodzi mi się szarpać na forum z dzieciakiem, który tutaj się zarejestrował w 2010 czy 2011 i wszystko wie najlepiej bo ma czas na kopanie na jakimś gównianym włoskim forum ? Ja dziękuję, lepiej odwiedzić dwa razy dziennie Che Juventus i przejrzeć Twiterka. Miłego dnia czołem ! PS. uprzedzam gówno burzę cyfra 90 to nie mój rocznik. Jestem dużo starszy.

A co do transferów - aby nie dostać kartki, że nie na temat - obecnie jest mi obojętne czy sprzedamy Dybale i przyjdzie Suarez lub Icardi czy zostawimy go. Jedyne mnie rozczarowało - strasznie mało kasy mamy w tym roku na mercato (efekt CR7 - tzn spłata II raty zakupu). Liczyłem jeszcze na bombę do środka pola (bez sprzedaży gwiazdy) i transfer Icardiego przy pozbyciu się Jugola i Higuaina.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 09:17

@Przemo90 z ciekawości pytam, byłeś na Bayernie w 2005 i Milanie 2006?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2019, 09:34

Przemo90 pisze: Spokojnie Bobby ja mam swoja prywatna listę klaunów JP - czytaj ekspertów czy też powierników super wszech wiedzącego centrum świata zwanego VS vel Pepunio nadchodzi.
Sami znafcy i eksperci tłumacza google. Ja już zdecydowałem, że przestaje tutaj wchodzić. W tym momencie konkurencja pod szyldem Che Juventus bije to towarzystwo wzajemnej adoracji zwane JuvePoland na głowę. A szkoda bo kiedyś było lepiej - inna grupa ludzi a nie gimbaza, wspólne wyjazdy na mecze w 2005 i 2006 roku w których brałem udział. A teraz co przychodzi mi się szarpać na forum z dzieciakiem, który tutaj się zarejestrował w 2010 czy 2011 i wszystko wie najlepiej bo ma czas na kopanie na jakimś gównianym włoskim forum ? Ja dziękuję, lepiej odwiedzić dwa razy dziennie Che Juventus i przejrzeć Twiterka.
Hę? Ktoś kojarzy hasło '4chan was never good'? Kłótnie tu są odkąd pamiętam. Zawsze się tutaj ktoś z kimś żarł, ktoś się ciągle wymądrzał, leciały nawet bany, a potem te same osoby z tego samego kieliszka wódkę piły.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zablokowany