Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 14:06

Dokładnie. Mieliśmy świetny start okienka, a teraz mamy skutki faktu iż "gwiazdy" nie chcą odejść.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 14:18

Fox sports podaje, że Mandzukic o krok od Bayernu. Zaś bild, że Bayern zakończył negocjacje i go nie chce.

I bądź tu mądry człowieku.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 14:22

Wojtek pisze:
Poprostu pisze:Calciomercato.it i Tutto

PSG i Bayern zainteresowane Canem który nie jest w planach Sarriego. :facepalm:
Nie Sarriego tylko w naszych finansach. Dziady nie chcą odejść to kimś się trzeba poratować...
Wiem ale podaje co było w newsie. Wiadomo, że w przypadku odejściu Cana i Benty plany Sarriego nie mają żadnego znaczenia. Mario, Matuidi i Khedira psują nam całe okno.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 14:27

Poprostu pisze:Mario, Matuidi i Khedira psują nam całe okno.
Plus ofc Gonzalo. Teraz okazało się, że i Bayern zrezygnował z Mario. Imo można uważać okienko za zamknięte. Przez konieczność utrzymania tych tytanów za rok może przybędzie Eriksen za darmo i tyle.

Kalekę Perina opchnie się może w styczniu, może Rugani choć odejdzie teraz.

Niestety, nasza polityka wobec graczy 30+ musi ulec radykalnej zmianie. Nie, nie obwiniam Fabio, bo ten robił, co mógł, aby tych tuzów wypchać, ale przez długie kontrakty i uprzednie transfery (Igły) jesteśmy, gdzie jesteśmy.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 14:31

LukaszG / DLuGi pisze:Khedira i Cuadrado zostają z nami na 100%. Mam nadzieję, że uda się nam pozbyć przynajmniej Matuidiego i jednego z dwójki Higuain/Mario. Sam nie wiem którego z nich bym wolał. Mario gwarantuje waleczność, a dobrze "obsłużony" Higuain kilka bramek :think: Wtedy było by to okienko całkiem ok.
Napastnik jest rozliczany z bramek a nie z waleczności, waleczność powinna należeć do skrzydłowych i pomocników. Także Mandzukic jest niepotrzebny


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 14:57

człowiekkebab pisze:Jak się czujemy? Z Samim w składzie to Parma jest faworytę. Prawda jest taka ze po tym mercaro mamy skład na 6-7 miejsce w lidze, a z Sarrim na ławie to nawet grupy spadkowej sie mozna spodziewać. Nie wiem jak Wy ale ja rzucam ten klub i zaczynam kibicowac Atalancie, bo oni grajo w piłkie a Juwentus to katenaczio.
MRN pisze:To goń się leszczu i nie wracaj. Ale zalatuje tutaj wałem mediolańskim. To jak ? Miszczowie nadchodzą ?
MRN, serio nie skumales?XD

Nie wiem, jakim cudem mozna bylo doprowadzic do tak patologicznej sytuacji personalnej w klubie Juventus. A ponoc, to tak swietnie zarzadzane korpo... :think:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 15:02

Rozumiem jeszcze być "zakładnikiem" jednego piłkarza, ale aż conajmniej 3? Niezłe trolololo zarządowi zafundowali nasi tytani :-)


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 15:14

człowiekkebab pisze:Jak się czujemy? Z Samim w składzie to Parma jest faworytę. Prawda jest taka ze po tym mercaro mamy skład na 6-7 miejsce w lidze, a z Sarrim na ławie to nawet grupy spadkowej sie mozna spodziewać. Nie wiem jak Wy ale ja rzucam ten klub i zaczynam kibicowac Atalancie, bo oni grajo w piłkie a Juwentus to katenaczio.
Może chciałeś być zabawny, ale trochę grubymi nićmi szyty ten żarcik, bo Atalanta da się lubić, lepszy byłby inter. A jeżeli nie widzisz nic dziwnego w tym, że w zespole rzekomo mierzącym w LM sezon w "11" zaczyna Khedira, to w sumie nie mamy o czym rozmawiać.


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 19:42

Ostatnio dziewczyna na randce pyta się mnie, wiedząc że kibicuję Juve, kto jest moim ulubiony piłkarzem w obecnym składzie i.. naprawdę mnie zatkało jak ciężko mi było wymienić choć jedno nazwisko. W końcu wykrztusiłem: Chiellini.

Ten zespół jest budowany bez żadnej wizji, w sobie głupi i nieprzemyślany. Brak jakiejkolwiek długofalowej strategii zarządzania. Prawie wszystkie transfery są przeprowadzane 'na hurra'. Aż nie chce się wierzyć, że kiedyś przez LATA Juve miał jakiś trzon zespołu, składający się z takich legend jak: Trezeguet, Del Piero, Nedved czy Thuram. Dziś prawie każdy może zostać sprzedany w imię 'rownoważenia budżetu' a w zamian i tak zostanie kupiony ktoś tylko po to żeby łatać kolejną dziurę.

Kiedy to się wszystko wreszcie skończy?! Czy naprawdę trzeba czekać na jakąś tragedię, choćby w postaci straconego Scudetto?!


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 20:40

Meraviglioso pisze:Ostatnio dziewczyna na randce pyta się mnie, wiedząc że kibicuję Juve, kto jest moim ulubiony piłkarzem w obecnym składzie i.. naprawdę mnie zatkało jak ciężko mi było wymienić choć jedno nazwisko. W końcu wykrztusiłem: Chiellini.

Ten zespół jest budowany bez żadnej wizji, w sobie głupi i nieprzemyślany. Brak jakiejkolwiek długofalowej strategii zarządzania. Prawie wszystkie transfery są przeprowadzane 'na hurra'. Aż nie chce się wierzyć, że kiedyś przez LATA Juve miał jakiś trzon zespołu, składający się z takich legend jak: Trezeguet, Del Piero, Nedved czy Thuram. Dziś prawie każdy może zostać sprzedany w imię 'rownoważenia budżetu' a w zamian i tak zostanie kupiony ktoś tylko po to żeby łatać kolejną dziurę.

Kiedy to się wszystko wreszcie skończy?! Czy naprawdę trzeba czekać na jakąś tragedię, choćby w postaci straconego Scudetto?!
:-) urwa :D :D :D :D to jest najlepsze co tutaj czytałem ever. Można już zamykać to forum, nic lepszego już nie przeczytam :-)


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 21:00

Najgorsze jest to, że zostało 2 tygodnie mercato, a wszystkie nasze asy dalej są w zespole :whistle:

Zdenerwuje się, jeśli kosztem każdego z tych kasztanów opuści nas Can, Benta itd... Wtedy Paratici będzie mieć bardzo wielką żółtą kartkę.

Swoją drogą sam CR7 nie wystarczy w ataku do podboju w CL.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 22:00

gucio_juve pisze:
Meraviglioso pisze:Ostatnio dziewczyna na randce pyta się mnie, wiedząc że kibicuję Juve, kto jest moim ulubiony piłkarzem w obecnym składzie i.. naprawdę mnie zatkało jak ciężko mi było wymienić choć jedno nazwisko. W końcu wykrztusiłem: Chiellini.

Ten zespół jest budowany bez żadnej wizji, w sobie głupi i nieprzemyślany. Brak jakiejkolwiek długofalowej strategii zarządzania. Prawie wszystkie transfery są przeprowadzane 'na hurra'. Aż nie chce się wierzyć, że kiedyś przez LATA Juve miał jakiś trzon zespołu, składający się z takich legend jak: Trezeguet, Del Piero, Nedved czy Thuram. Dziś prawie każdy może zostać sprzedany w imię 'rownoważenia budżetu' a w zamian i tak zostanie kupiony ktoś tylko po to żeby łatać kolejną dziurę.

Kiedy to się wszystko wreszcie skończy?! Czy naprawdę trzeba czekać na jakąś tragedię, choćby w postaci straconego Scudetto?!
:-) urwa :D :D :D :D to jest najlepsze co tutaj czytałem ever. Można już zamykać to forum, nic lepszego już nie przeczytam :-)
Najlepszy był post o piciu piwa i starzeniu się, ale chyba został usunięty. Nawet nie pamiętam, w jakim temacie. Ale to było samo sedno.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 22:10

Mati1990 pisze:Swoją drogą sam CR7 nie wystarczy w ataku do podboju w CL.
Problem w tym, że nasz klub nie celuje w Ligę Mistrzów :cooler: Wygrać serieA, powalczyć w LM i tyle. Najważniejszy jest bilans finansowy :whistle:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 22:16

Agnelli to ma erekcję na myśl o 10 scudettich z rzędu. Jak LM mu wpadnie to będzie supcio, a jak nie to nie ma tragedii bo przy 10 tytułach z rzędu przejdzie do historii na zawsze.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2019, 22:35

Wojtek pisze:
Poprostu pisze:Calciomercato.it i Tutto

PSG i Bayern zainteresowane Canem który nie jest w planach Sarriego. :facepalm:
Nie Sarriego tylko w naszych finansach. Dziady nie chcą odejść to kimś się trzeba poratować...
Dokładnie.

Niech Can, Benta i Dybala postawia opor. Szrot moze, a oni nie ? To co odwalili w to okienko, a poklosie mialo w przedluzaniu wczesniej kontraktow, to zenada na calego. Trza ich bylo do rezerw teraz i ze nie powachaja murawy i koniec.


Zablokowany