Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:00

Rugani jest wiecznym talentem, jak swojego czasu Palladino. Mandzukic ma 33 i tylko ktoś za darmo mógłby chcieć go pozyskać. Płacić za niego 15 baniek to głupota. A obserwując rynek angielski, to oni lubią przepłacać, ale głównie za zawodników z Anglii, a na EU tak nie szaleją.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:02

Lypsky pisze:Akcja z Dybala wyglada na żenadę stulecia - najpierw wbrew jego woli wypychamy go do MU, później próbujemy sprzedać do Tottenhamu, by na koniec gdy wydaje się, ze wszystko jest dogadane, rozmyślić się. Bazar XXI wieku. Dzięki naszej taktyce mamy obrażonego chłopca na pokładzie, za którego nie dostaniemy kasy i nie wiemy czy ujrzymy go w naszych barwach.

Do pełni żenady brakuje już tylko wymiany za Icardiego.
Czegoś takiego już dawno nie widziałem, a liczyłem, ze już dziś zakończymy ta sagę i wrócimy po kolejne zakupy.

Dzien tak dobrze rozpoczął się od informacji o sprzedaży Mandzukicia i Dybali do Angli, by zakończyć się kolejny raz totalną klapa.
Zastanawiam się czy my naprawdę chcieliśmy wymienić go za Lulaku - jeśli tak to tylko żałować, ze nie załatwiliśmy tego w ten sposób.
Ja uważam, że cała wymiana na Lukaku to ściema, do której nie miało dość. Pytanie tylko, czy graliśmy z United na wywindowanie ceny Interowi, czy z Marottą, żeby postawić Manchester pod ścianą, żeby oddali go merdom, a my za to weźmiemy Icardiego. Okaże się, jak poznamy cenę transferu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:03

Wojtek pisze:Na twitterku piszą, że Tottenham nadal możliwy, a sam Dybala nie będzie potrzebował badań medycznych przed transferem także wszystko możliwe.

Cisza o Mandzu i Ruganim. Nie pozbędziemy się ich :facepalm:
Romano właśnie napisał, że Deal jest off w 100%.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:03

czytam gdzieś o opcji wypożyczenia Dybali do Tottków z opcją wykupu, to już w ogóle byłby HIT.....


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:08

Lypsky pisze:Akcja z Dybala wyglada na żenadę stulecia - najpierw wbrew jego woli wypychamy go do MU, później próbujemy sprzedać do Tottenhamu, by na koniec gdy wydaje się, ze wszystko jest dogadane, rozmyślić się. Bazar XXI wieku. Dzięki naszej taktyce mamy obrażonego chłopca na pokładzie, za którego nie dostaniemy kasy i nie wiemy czy ujrzymy go w naszych barwach.

Do pełni żenady brakuje już tylko wymiany za Icardiego.
Czegoś takiego już dawno nie widziałem, a liczyłem, ze już dziś zakończymy ta sagę i wrócimy po kolejne zakupy.

Dzien tak dobrze rozpoczął się od informacji o sprzedaży Mandzukicia i Dybali do Angli, by zakończyć się kolejny raz totalną klapa.
Zastanawiam się czy my naprawdę chcieliśmy wymienić go za Lulaku - jeśli tak to tylko żałować, ze nie załatwiliśmy tego w ten sposób.
Do całej tej historii dodałbym jeszcze epizodzik o tym, że mówi się, że o przyszłości Dybali zdecyduje to, czy Sarri uzna go za przydatnego w drużynie i wszelkie decyzje mają zapaść po rozmowie trenera z piłkarzem. Pawelek skraca urlop żeby się dowiedzieć co i jak, a na miejscu okazuje się, że w zasadzie to niepotrzebnie nawet lądował w Turynie bo mógł od razu lecieć do Manchesteru.

Wiem, że Dybala ma za sobą kiepski sezon, ale naprawdę, wygląda jakbyśmy pomiatali nim jak smieciem. Sami w ten sposób też strzelamy sobie w kolano bo nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że sprzedaż tak popularnej gwiazdki należy przeprowadzić inaczej.

Sierpien w naszym wykonaniu wyglada jak chaotyczna lapanka na lapu-capu. Nie widzi mi się to, ale będziemy oceniać we wrześniu i potem w trakcie sezonu.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:14

Jak co roku ta sama żenada uskuteczniana na tym forum koniec świata panie popiołek. Transfery będą ocenione dopiero w trakcie sezonu, a nie w momencie kupna. Kibice znajomi co kibicują angielskim klubom są zdziwieni, że psioczymy na Danilo. Może z przodu nie jest super, ale tyły zabezpieca bardzo dobrze. Większość ma krótką pamięć, pamiętacie tylko widowiskowe dryblingi Cancelo, ale już nie pamiętacie o jego nonszalancji dzięki której traciliśmy gole po akcjach jego stroną. Dobrze mu będzie w City z Guardiolą gdzie akcenty są położone mocno do przodu, my chcemy PO no to mamy Danilo od kreowania na skrzydle będą Costa, Cuadrado czy Berna. Co do Dybali mi to obojętne czy zostanie czy nie, dwa ostatnie sezony miał słabe, ma już ukończone 25 wiosen nie może być wiecznym talentem. Skoro z niego Messi vol. 2 to w tym wieku powinien już czynić cuda jak jego koleżka z repry w tym wieku jakim był. Jak dostanie jeszcze jedną szansę niech będzie. Jak go sprzedamy i dobrze spożytkujemy zarobione pieniądze w inne formacje to okej. Nie wyzywajcie zarządu, że się wycofali z dealu. Mieli zapewne powód, Pogba/Eriksen lub ktoś z PL na pomoc mógł nie być dostępny. Jakby sprzedali Dybalę bez kogoś mocnego do pomocy też byście wyzywali, tak źle i tak niedobrze. Dziś do 18:00 kończy się okno w Anglii, ale jeszcze reszta lig będzie dealować także spokojnie z osądami. Jeszcze wiele się może wydarzyć w tym miesiacu.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:14

Recap wg sky
- hasło BBC o odwołaniu dealu jest przedwczesne
- wg Romano kością niezgody są prawa do wizerunku
- ww. plus kwestia medicali została omówiona, ale Tottki nie negocjują obecnie aktywnie tego dealu.

Schira - Dybala odejdzie albo do PSG, albo do interu w zamian za Icardiego.

DiMarzio
Mimo progresu między stronami, Juve jednak odwołało deal.

Digby
Juve wypożyczy Dybalę z przymusem wykupu, aby Tottki miały czas rozwiązać opcję praw wizerunkowych.

Nic się nie trzyma, ale jednak trzeba zakładać pesymistyczną wersję, że nie ma szans na deal w obecnej formie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:20

[Di Marzio]
Sprzedaż Mandzukicia do United jest trudna do zrealizowania.

Nie pozbędziemy sie go..


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:24

Wojtek pisze:[Di Marzio]
Sprzedaż Mandzukicia do United jest trudna do zrealizowania.

Nie pozbędziemy sie go..
To Ci nowość.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:38

Agresti twierdzi, że problemy dotyczące Dybali wynikają tylko z jego praw do wizerunku i rozmowy całkowicie jeszcze nie upadły.

Idiota? No idiota. Jak można spieprzyć życie sobie, a przy okazji klubowi, bo się zrywa umowy... :facepalm:

Strasznie jestem ciekawy, czy ta firma od wizerunku czasem nie pozwała dybalę? Jak się najpierw podpisuje umowę z jakimiś krzakami to potem tak bywa.

Mandzukic kolejny qualita juventino :facepalm:


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:41

Osgiliath pisze:Agresti twierdzi, że problemy dotyczące Dybali wynikają tylko z jego praw do wizerunku i rozmowy całkowicie jeszcze nie upadły.

Idiota? No idiota. Jak można spieprzyć życie sobie, a przy okazji klubowi, bo się zrywa umowy... :facepalm:

Strasznie jestem ciekawy, czy ta firma od wizerunku czasem nie pozwała dybalę? Jak się najpierw podpisuje umowę z jakimiś krzakami to potem tak bywa.
Gdzieś czytałem właśnie na TT ze braciszek tak mu doradzał, ze zerwali umowę i zmienili Agenta - został nim jego brat.
Podobno ta firma która ma prawa do jego wizerunku należy do jego byłego Agenta i domagaja się jeszcze kasy z kontraktu z Adidasem, który Dybala niedawno podpisał. Widać że Pawełek jest niestabilny i ma gorącą głowę nie tylko na boisku ale poza nim również. Nie wygląda to dobrze i ja sie nie dziwie, że fabs się chciał go pozbyć.
A jugol to już kolejna sprawa - zostaniemy z tym drewnem, mam nadzieje ze bedzie przyspawany do ławki i powącha murawy w pucharze. Kolejny spadek po zezowatym wujku.
Aha no i ta firma która ma prawa do wizerunku pozwała Dybałę do sądu - za zerwanie kontraktu i chcą hajs należy od Adidasa. Pozwali Pawełka i tego jego braciszka na potężną kasę podobno - jak znajdę link to wrzucę


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:49

Przemo90 pisze:
Osgiliath pisze:Agresti twierdzi, że problemy dotyczące Dybali wynikają tylko z jego praw do wizerunku i rozmowy całkowicie jeszcze nie upadły.

Idiota? No idiota. Jak można spieprzyć życie sobie, a przy okazji klubowi, bo się zrywa umowy... :facepalm:

Strasznie jestem ciekawy, czy ta firma od wizerunku czasem nie pozwała dybalę? Jak się najpierw podpisuje umowę z jakimiś krzakami to potem tak bywa.
Gdzieś czytałem właśnie na TT ze braciszek tak mu doradzał, ze zerwali umowę i zmienili Agenta - został nim jego brat.
Podobno ta firma która ma prawa do jego wizerunku należy do jego byłego Agenta i domagaja się jeszcze kasy z kontraktu z Adidasem, który Dybala niedawno podpisał. Widać że Pawełek jest niestabilny i ma gorącą głowę nie tylko na boisku ale poza nim również. Nie wygląda to dobrze i ja sie nie dziwie, że fabs się chciał go pozbyć.
A jugol to już kolejna sprawa - zostaniemy z tym drewnem, mam nadzieje ze bedzie przyspawany do ławki i powącha murawy w pucharze. Kolejny spadek po zezowatym wujku.
Aha no i ta firma która ma prawa do wizerunku pozwała Dybałę do sądu - za zerwanie kontraktu i chcą hajs należy od Adidasa. Pozwali Pawełka i tego jego braciszka na potężną kasę podobno - jak znajdę link to wrzucę
Imo to jest zupełnie zrozumiałe, a o ile messi 2 i ten jego cymbał brat-agent nie znajdą logicznych powodów, które uzasadniałyby zerwanie umowy, to raczej oszczędzałbym wypłatę.

Ot tak sobie nie można zerwać umów, nie na tym poziomie i poziomie skomplikowania, jeśli to dotyczy piłkarza, który jednak wartość marketingową prezentuje.

Mandzu był najbliżej, aby odejść, ale widzę, że cała czwórka chyba zostanie.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:51

Osgiliath pisze:
Przemo90 pisze:
Osgiliath pisze:Agresti twierdzi, że problemy dotyczące Dybali wynikają tylko z jego praw do wizerunku i rozmowy całkowicie jeszcze nie upadły.

Idiota? No idiota. Jak można spieprzyć życie sobie, a przy okazji klubowi, bo się zrywa umowy... :facepalm:

Strasznie jestem ciekawy, czy ta firma od wizerunku czasem nie pozwała dybalę? Jak się najpierw podpisuje umowę z jakimiś krzakami to potem tak bywa.
Gdzieś czytałem właśnie na TT ze braciszek tak mu doradzał, ze zerwali umowę i zmienili Agenta - został nim jego brat.
Podobno ta firma która ma prawa do jego wizerunku należy do jego byłego Agenta i domagaja się jeszcze kasy z kontraktu z Adidasem, który Dybala niedawno podpisał. Widać że Pawełek jest niestabilny i ma gorącą głowę nie tylko na boisku ale poza nim również. Nie wygląda to dobrze i ja sie nie dziwie, że fabs się chciał go pozbyć.
A jugol to już kolejna sprawa - zostaniemy z tym drewnem, mam nadzieje ze bedzie przyspawany do ławki i powącha murawy w pucharze. Kolejny spadek po zezowatym wujku.
Aha no i ta firma która ma prawa do wizerunku pozwała Dybałę do sądu - za zerwanie kontraktu i chcą hajs należy od Adidasa. Pozwali Pawełka i tego jego braciszka na potężną kasę podobno - jak znajdę link to wrzucę
Imo to jest zupełnie zrozumiałe, a o ile messi 2 i ten jego cymbał brat-agent nie znajdą logicznych powodów, które uzasadniałyby zerwanie umowy, to raczej oszczędzałbym wypłatę.

Ot tak sobie nie można zerwać umów, nie na tym poziomie i poziomie skomplikowania, jeśli to dotyczy piłkarza, który jednak wartość marketingową prezentuje.

Mandzu był najbliżej, aby odejść, ale widzę, że cała czwórka chyba zostanie.
Pewnie dlatego chciał wysoka prowizję dla Agenta - trzeba ciułać hajs na karę


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 13:52

Czyżby bałkański Amauri nie chciał opuścić spokojnej przystani emeryta? Parszywa menda z niego.
Pawełka odpalić choćby do Piasta wróci do swoich.
Fatalnie Juventus idzie po 9 scudetto, no chyba że tak beznadziejnymi ruchami chcą jeszcze bardziej upokorzyć chinter?!


:allegri: na śmietnik
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 14:02

Nie rozumiem waszego kibicowania Dybali.
Zarząd z trenerem mają jakąś koncepcję i próbują ją zrealizować.
Ustalili co, kto i gdzie.
Jeśli koncepcja zacznie się sypać, dostaniemy porcję paniki i dziwnych ruchów, by choćby zbliżyć się do zakładanego pomysłu.

Nie, nie skończymy z super atakiem Dybala-Higuain. Raczej z wymianą Dybala-Icardi 1:1 i odejściem Higuaina na darmowe wypożyczenie w zamian za opłatę pensji.


Zablokowany